PDA

Επιστροφή στο Forum : ΒΟΗΘΕΙΑ!!!



panospar
07-01-08, 23:29
Μήπως θα μπορούσε κάποιος να μου δώσει καμμιά συμβουλή στο μεγάλο πρόβλημα καθυστέρησης που έχω; Συγκεκριμένα έχω κάνει αίτηση στην WIND απο τις 29/10/07 και ακόμα περιμένω. Έχω αγανακτήσει τόσο πολύ που τους ζητάω να σταματήσουν την διαδικασία αλλά μου λένε ότι δεν γίνεται γιατί πρέπει πρώτα να κατασκευαστεί η γραμμή (!!!!) και μετά να αρνηθώ να την δεχθώ. Το θέμα όμως είναι ότι δεν μπορούν να μου πουν πότε θα γίνει αυτο. Σαν δικαιολογία μου λένε ότι ο ΟΤΕ δεν μπορεί να δώσει πόρτες στον Άγιο Δημήτριο.
Έχω κάνει έγγραφη καταγγελία στην ΕΕΤΤ και περιμένω. Τι άλλο θα μπορούσα να κάνω;

ariadgr
08-01-08, 00:43
Εαν έχουν πρόβλημα διαθεσιμότητας, η αίτηση δεν θα έχει σταλεί καν στον ΟΤΕ, ή θα έχει απορριφθεί από τον ΟΤΕ, άρα σε κοροϊδεύουν ότι δεν μπορείς να ακυρώσεις.

Ζήτα να σου στείλουν εγγράφως ότι δεν μπορείς να ακυρώσεις, καθώς και για ποιό λόγο δεν μπορείς. Εκει να δεις γέλια... :down:

v_zalmas
12-01-08, 02:22
ειναι πολυ πιθανο να μην εχει ο οτε πορτες...αν θελεις στειλε πμ το αφμ που το εκανες να σου πω τι παιζει....δουλευω σε καταστημα wind

@ ADSLgr.com All rights reserved.