PDA

Επιστροφή στο Forum : FAX



sirkonsta
08-01-08, 19:13
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

Από το πρωί έχω πάρει 3 τηλ. στο CS και άλλες 3 φορές σε άτομο του τεχνικού σας τμήματος για να μάθω το απόγευμα - αφού ξανακάλεσα για μία ακόμη φορά - πως δεν έχει καν καταγραφεί το κάτωθι πρόβλημα:

Την προηγούμενη Πέμπτη ξαφνικά δεν μπορούσα να στείλω και να λάβω fax. Μετά από φιλότιμες προσπάθειες 2 συναδέλφων σας και αφού είχαμε χάσει πολλές ώρες πάνω στη συσκευή fax προσπαθώντας να λύσουμε το πρόβλημα, βγάλαμε κάποια άκρη με παράπλευρη απώλεια το γεγονός πως θα μπορώ -μέχρι νεοτέρας- να ακούω τα μηνύματα του τηλεφωνητή μόνο μέσω e-mail. Σήμερα το πρωί προσπάθησα να στείλω ένα ΥΠΕΡΕΠΕΙΓΟΝ fax σε μία δικηγόρο αλλά το fax ξανά δεν δούλευε. Και επιβεβαιώνοντας το νόμο του Μέρφυ από όλες μου τις κλήσεις έπερνα την απάντηση πως "θα το δούμε" για να καταλήξουμε στην απογευματινή απογοήτευση.

Μετά και τη 2η αναβολή της φορητότητας του αριθμού μου, είχατε δώσει νέα ημερομηνία για τις 7/1. Μέχρι τότε σε κάθε ευκαιρία σας το υπενθύμιζα για να μην ξαναέχουμε το ίδιο πρόβλημα (όπως και τις προηγούμενες φορές). Σήμερα 08/1 η φορητότητα δεν έχει γίνει και κατόπιν δική μου κλήσης μαθαίνω πως θα γίνει στις 09/1 και ανησυχώ...

sirkonsta
11-01-08, 22:01
Το πρόβλημα με το fax φαίνεται πως αποκαταστάθηκε. Ελπίζω μόνο σε κάθε αλλαγή που πιθανά να γίνει μελλοντικά να μην έχουμε τα ίδια προβλήματα

Η φορητότητα έγινε κατά το ήμισυ, γιατί μπορούν να με καλέσουν όλοι στο τηλ 21038... εκτός από γραμμές του ΟΤΕ, οι οποίες σε οδηγούν στο γνωστό μήνυμα ¨ο συνδρομητής που καλέσατε δεν υπάρχει κτλ". Εναλλακτικοί και εταιρείες κινητής δουλεύουνε κανονικά. Αν βοηθά όταν καλώ εγώ σε όλους (και στα ΟΤΕ νούμερα) φαίνεται κανονικά του νούμερο μου. Παρακαλώ πολύ κοιτάξτε λίγο το θέμα γιατί όπως καταλαβαίνετε ο μεγαλύτερος αριθμός κλήσεων γίνεται από ΟΤΕ νούμερα.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

@ ADSLgr.com All rights reserved.