PDA

Επιστροφή στο Forum : Ποιό είναι το ρεκόρ καθυστέρησής σας στην Tellas?



vaizard
09-01-08, 00:40
61 μέρες από τη μέρα που παρέλαβε το courier την αίτηση και ακόμα δεν έχω internet.
51 λεπτά πριν λίγο αναμονή μέχρι που το έκλεισα γιατί ήδη ο λογαριασμός του κινητού έρχεται φουσκωμένος τώρα που δεν έχω τηλέφωνο.

Tellas Zisto 12mbps με απεριόριστη τηλεφωνία κτλ

chrispe
09-01-08, 12:11
πιστευω κατεχω το ρεκόρ, ειχα κανει την αιτηση για ζιστο απο Δεκεμβριο 2006 υστερα απο διαβεβαιώσεις της τελλας οτι πολύ συντομα το ζιστο θα ειναι στην περιοχή μου, τελικά το ζιστο ήρθε τον απρίλιο κι εγώ συνδέθηκα τον Δεκέμβριο!

supermario
09-01-08, 22:56
πιστευω κατεχω το ρεκόρ, ειχα κανει την αιτηση για ζιστο απο Δεκεμβριο 2006 υστερα απο διαβεβαιώσεις της τελλας οτι πολύ συντομα το ζιστο θα ειναι στην περιοχή μου, τελικά το ζιστο ήρθε τον απρίλιο κι εγώ συνδέθηκα τον Δεκέμβριο!

Και νομιζα οτι εγω ειχα το ρεκορ!!!!

Αιτηση τελη Νοεμβριου 2006, συνδεση αρχες Μαιου 2007.

black_heart
14-01-08, 10:54
εγω περιμενα την forthnet 7 μηνες και τελικα εκανα αιτηση στην tellas και περιμενω 1,5 μηνα... δηλαδη εχω ακομα...:(

minovg
14-01-08, 19:22
61 μέρες από τη μέρα που παρέλαβε το courier την αίτηση και ακόμα δεν έχω internet.
51 λεπτά πριν λίγο αναμονή μέχρι που το έκλεισα γιατί ήδη ο λογαριασμός του κινητού έρχεται φουσκωμένος τώρα που δεν έχω τηλέφωνο.

Tellas Zisto 12mbps με απεριόριστη τηλεφωνία κτλ
Δώσε στίγμα σου. Περιοχή, και τύπος σύνδεσης που ζήτησες: Φορητότητα ή νέα γραμμή; Αν και από τα συμφραζόμενα υποθέτω ότι ζήτησες νέα γραμμή. Καλύπτεται η περιοχή σου από Ζίστο; Υπάρχει διαθεσιμότητα πορτών;

Φίλος που έκανε αίτηση 31 Οκτώβρη (τότε ήρθε κούριερ) ενεργοποιήθηκε μόλις σήμερα και αφού ο ΟΤΕ είχε ήδη παραδώσει τον νέο βρόχο από τις 20/12. Ακόμα και σήμερα όμως παιδεύεται με το activation ID το οποίο δεν λειτουργεί και αναμένεται να γίνει αυτό τις επόμενες ώρες... Μέρες...

Mouse Potato
14-01-08, 20:41
πιστευω κατεχω το ρεκόρ, ειχα κανει την αιτηση για ζιστο απο Δεκεμβριο 2006 υστερα απο διαβεβαιώσεις της τελλας οτι πολύ συντομα το ζιστο θα ειναι στην περιοχή μου, τελικά το ζιστο ήρθε τον απρίλιο κι εγώ συνδέθηκα τον Δεκέμβριο!

Μπράβο υπομονή. Μιλάμε για ένα χρόνο αναμονής ή με ξεγελούν τα όμορφα μπιρμπιλωτά μάτια μου;;; :respekt:

@ ADSLgr.com All rights reserved.