PDA

Επιστροφή στο Forum : καλαθι VODAFON



PUNTOCC
10-01-08, 01:29
οπως εχω γραψει γραψει και αλλου 3 μηνες περιμενα την vodafone.αφου στο 3μηνο μου ειπαν οτι δεν μπορουν να μου δωσουν ημερομηνια ακυρωσα την αιτηση και αφου ειχα δοκιμασει και αλλο(τελλας-vivodi)εκανα μια αιτηση οτε και ενα conn-x και βρηκα την ησυχια μου.παραλληλα επειδη "σπαστικα"με την vodafone εκανα φορητοτητα το κινητο μου μετα απο 5 χρονια συμβολαιου στην cosmote!!!
χθες το απογευμα χτυπαει το κινητο μου απο αποκρυψη και μου λετε ο κυριος ταδε??λεω ναι!!!απο καβα ταδε μου λεει τι ωρα θα ειστε σπιτι να σας φερουμε ενα καλαθι απο vodafone:shock::shock:
ετσι το απογευμα μου φερανε ενα καλαθι με κατι κρασια κατι ελιες κατι σοκολατακια κλπμαζι με ενα γραμμα συνχωρεσης:rtfm:!!!!!!!
στην αρχη ελεγα να το στειλω πισω στον σωκρατη αλλα μετα λεω μ@#$%ας ειμαι!!!
εγινε σε αλλον????

tsakman
10-01-08, 02:51
Επίσης και σε μένα έγινε λίγες μέρες πριν αλλάξει ο χρόνος.Ένα καλάθι με 4 κρασιά ελιές και γλυκό κάστανο και γράμμα συγνώμης.
Περίμενα 2μιση μήνες για σύδεση στα 24 και απο τ'οτε μέχρι τώρα με έχουν στα 6 το έχουν παραδεχτεί ότι ήταν δικό τους λάθος και περιμένω να με ανεβάσουν.Να μην πω ότι εκεί που είχα 6200 περιπου με 1024 upload τώρα έχω 6000 με 256 upload.

koprodogis
10-01-08, 23:07
oxi ρε παιδια αυτα δε γινονται,
πραγματικα εχω σκασει στα γελια.τελικα ειναι ενα μεγαλο μπακαλικο η voda???
για αλλη μια φορα θα πω καλυτερα να το κλεισουν και να πουλανε μονο κινητα

PUNTOCC
11-01-08, 00:43
στην υγεια της αχαριστης:drunk:

@ ADSLgr.com All rights reserved.