PDA

Επιστροφή στο Forum : ΜΑΣ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΝ???



takis8
13-01-08, 13:23
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΤΕ???ΕΧΩ ΟΤΕΝΕΤ 2 ΜΒΙΤ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΠΟ 1024 ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΚΑΜΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΕΧΩ 1024 ΠΑΛΙ ΜΟΝΟ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΑΡΓΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙ ΤΙΣ ΣΩΣΤΕΣ ΤΑΧΥΤΗΤΕΣ.ΠΑΙΡΝΩ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΤΗΝ ΟΤΕΝΕΤ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧς ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΤΟΠΙΚΟ ΟΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΠΑΡΑΜΠΕΜΠΟΥΝ ΣΤΗΝ ΟΤΕΝΕΤ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?????ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΧΡΗΣΤΕΣ ADSL.Η ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ ΠΟΥ ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΧΡΗΣΤΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΠΟΥΚΩΣΟΥΜΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ???
ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΣΤΟΝ ΟΤΕ ΧΩΡΙΣ Ν ΑΝΑΒΑΘΜΙΖΟΥΝΕ ΤΑ ΔΙΚΤΥΑ ΤΟΥΣ!!!! ΤΙ ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ???
ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ???ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ ΤΠΤ???

:hmm::hmm::hmm::down::down::down::down:ΟΤΕ ΟΤΕ ΟΤΕ :worthy::worthy::worthy::worthy::mad::mad::mad::mad::(:(:(:(:(:(:respekt:

jimaniac
13-01-08, 17:33
Πρώτον μήν γράφεις με κεφαλαία!

Δεύτερον αν διαβάσεις μερικά post εδώ μέσα θα δείς και μόνος σου ότι υπάρχει ακόμα αρκετός κόσμος που έχει πρόβλημα με τις ταχύτητες!

Εσύ μπορεί να έκανες αίτηση αναβάθμισης στα 2 ΜΒΙΤ αλλά το θέμα είναι ότι
1) Το DSLAM που είσαι εσύ να είναι πιταρισμένο (νομίζω άλλα τα DSLAM του 1ΜΒΙΤ και άλλα των 2ΜΒΙΤ κτλ)
2) Να μήν έχεις αναβαθμιστεί πλήρως (είτε απο ΟΤΕ είτε απο OTENET)

Τσέκαρε και άλλα άρθρα στο forum και θα βρείς απαντήσεις...

Φιλικά πάντα

ttsgr
13-01-08, 18:00
"1) Το DSLAM που είσαι εσύ να είναι πιταρισμένο (νομίζω άλλα τα DSLAM του 1ΜΒΙΤ και άλλα των 2ΜΒΙΤ κτλ)"

Το πιο πιθανό κατά την γνώμη μου..εάν σε λίγες μέρες δεν δεις φως αυτό που μπορείς να κανεις(πάντα σύμφωνα με την διαθεσιμότητα ταχυτήτων που υπάρχουν στην περιοχή σου)είναι να κανεις αναβάθμιση ταχύτητας στο 134.Από 4Mbps και πάνω είναι πιο χαλαρά τα πράγματα συνήθως.;)

italos25
13-01-08, 20:37
φιλε ολα τα dslm τιγκαρισεμνα ειναι δεν εισαι ο μονος και εγω σαν και σε σενα ειμαι.
δινουν αναβαθμισεις με το κιλο χωρις να αναβαθμισουν τα κεντρα τους :whistle:

deniSun
14-01-08, 14:57
Ζήτησε να σου γίνει έλεγχος στη γραμμή σου.

@ ADSLgr.com All rights reserved.