PDA

Επιστροφή στο Forum : Ε! αυτό και αν είναι...???!!!???



Miltos_01
21-04-05, 22:16
Ζήτησα πρίν 3 ημέρες απο την OTEnet διακοπή της σύνδεσής μου ADSL 384/128 (σημ. μόνον την υπηρεσία - την γραμμή την κρατάω και πάω σε άλλον provider). Μέχρι την στιγμή που σας γράφω η σύνδεσή μου παραμένει ενεργή!!!
Προχτές που πήγα στην ΟΤEnet μου είπαν ότι δεν είχαν λάβει το fax αίτησης διακοπής -από το κατάστημα στα κεντρικά- και το ΠΟΛΥ σε ένα τέταρτο η σύνδεση θα έχει διακοπεί, αλλά που???? ... Σήμερα πέρασα πάλι απο εκεί και αφού απόρρησαν πως είναι ΔΥΝΑΤΟΝ η σύνδεση να λειτουργεί ΑΚΟΜΗ??? μου υποσχέθηκαν ότι το ΠΟΛΥ μέχρι το βράδυ θα έχει γίνει η διακοπή, αλλά και πάλι ΤΙΠΟΤΑ. Τους ξαναπέρνω τηλέφωνο και μου λένε ούτε λίγο ούτε πολύ ότι δεν μπορούν να το κάνουν γιατί κάποιο πρόβλημα υπάρχει (άραγε τί??? αναρωτιέμαι) και κουραφέξαλα...
Ξέρω τι θα μου πείτε "καλως ήλθες στην χώρα του πΟΤΕ". Ναι σωστά αλλά μήπως έχει παραγείνει το κακό με όλους αυτούς του καραγκιόζηδες...για κάφρους μας περνάνε...σαν δε ντρεπόμαστε λέω εγώ και μετά από όλα αυτά διαβάζω ότι κλείνουν και συμφωνίες με του τούρκους και άλλα σπουδαία...
Κάτι μου λέει ότι η κατάσταση αυτή ΔΕΝ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΓΙΑ ΠΟΛΥ...

@ ADSLgr.com All rights reserved.