PDA

Επιστροφή στο Forum : Σας έχει επιστραφεί η διαφορά απο το adsl in abox , μετά την ενεργοποίηση σε 2play?



andreasp
14-01-08, 16:22
Σας έχει επιστραφεί η διαφορά απο το adsl in a box , αφου έχετε ενεργοποιηθεί σε 2play ?

aBrakataBRA
14-01-08, 19:27
Οχι.
Καθε φορα που τους ρωτω απαντουν στερεοτυπα οτι εχει βγει πιστωτικο και θα το τακτοποιησουν σε καποιον απο τους επομενους λογαριασμους.5 μηνες τωρα η ιδια απαντηση.

geofou
14-01-08, 20:03
Οχ. αν και πέρασαν 10+ μήνες που είμαι στο 2play ακόμη συμψηφίζεται (η αλήθεια είναι ότι ήταν μικρό το πόσο και έτσι και εγώ δεν ενόχλησα παραπάνω), όπως συμψηφίζεται και η μεταφορά του 1Bill που είχα παλιότερα σε άλλο νούμερο και περιοχή για να πούμε και του στραβού το δίκαιο :whistle:

Tsene
14-01-08, 22:52
καλά πάμε.σε κανέναν μέχρι στιγμής.
μας τα φάγανε και αυτά http://smileys.on-my-web.com/repository/Food/eating-spaghettis-18.gif

nikosnn
14-01-08, 23:31
Στην δική μου περίπτωση, δεν υπήρξε πρόβλημα. Έγινε κανονικά ο αντιλογισμός και την 1η φορά που ήρθε ο λογαριασμός, είχε ήδη αφαιρεθεί το ποσό που αντιστοιχούσε. Τι να πω, ίσως θα έπρεπε να παίξω τζόκερ εκείνη την μέρα!:hmm:

vagelisabatzis
15-01-08, 00:28
Μια εβδομάδα μετά την αίτηση, ήρθε ο πρώτος λογαριασμός 2play. Στον επόμενο ήρθε και το πιστωτικό. Το ότι η σύνδεση βέβαια ολοκληρώθηκε 3 μήνες μετά, αυτό είναι άλλο θέμα...:hmm:

Tigran
15-01-08, 00:42
Εμένα μου ήρθε με το παραπάνω.
Χωρίς να έχω πληρώσιε ποτέ για ανανέωση της φοιτητικής μου ADSL, μου ήρθε λογαριασμός από την Forthnet στον οποίο θεώρησαν οτι έχω πληρώσει για ένα χρόνο ακόμα φοιτητικό και μου το αφαίρεσαν απο το σύνολο. Έτσι έχουν ήδη προπληρωθεί από μόνοι τους 2 μήνες και θα είναι πληρωμένος και ο τρίτος. LOL!!!

psytransas
15-01-08, 00:48
Ακομα περιμενω κι εγω να επιστραφει η διαφορα...:down:

Αστερι το (παρα)λογιστηριο τους...

Lagman
15-01-08, 10:15
Τι ερώτηση είναι αυτή ; εννοείτε πως δεν σου επιστρέφουνε από adsl in the box.

andreasp
15-01-08, 11:48
Τι ερώτηση είναι αυτή ; εννοείτε πως δεν σου επιστρέφουνε από adsl in the box.

Ελπιζω να το λές ειρωνικά!
Αλλα υποσχόταν η Forthnet! Ακόμα και σήμερα τα ίδια υπόσχετε!

Lagman
15-01-08, 11:58
Ελπιζω να το λές ειρωνικά!
Αλλα υποσχόταν η Forthnet! Ακόμα και σήμερα τα ίδια υπόσχετε!


Από την αρχή το γνώριζα μου το είπανε τηλεφωνικά , μάλιστα το ίδιο ίσχυε και για την πρόσφορα της 1ιουνιου .


Μάλιστα και διαφορά από λάθος στο λογαριασμό , και αυτά δεν τα επιστρέφουν, αν πας στην ατθίδων στην forthnet θα ακούσεις πολλούς δυσαρεστημένους.

@ ADSLgr.com All rights reserved.