PDA

Επιστροφή στο Forum : Αναβάθμιση της ελάχιστης ταχύτητας



cst
17-01-08, 02:17
15 Ιανουαρίου έλαβα eMail από το oteshop οτι (μεταξύ άλλων, με τον εγκαινιασμό της 24 Mbps) η 768/192 καταργείται, και οτι η ελάχιστη θα είναι 1024/256.
Οι αλλαγές αυτές συνοδεύονται και από μειώσεις τιμολογίου, με αποτέλεσμα η ελάχιστη (1024/256) να κοστίζει στο εξής 16.90 & η 2 Μbps 19.90 eur/ μήνα.

Τηλ/σα και στο 134 & στην ΟΤΕnet, ουδείς έχει ενημερωθεί επίσημα.
Παρ' όλα αυτά, τούτα περιλαμβάνονται στον επίσημο νέο τιμοκατάλογο=
http://www.oteshop.gr/page_content.asp?wid=302&hop=h&scid=139

Αν κάποιος μάθει κάτι (πέραν του γνωστού όταν-κάποτε), ας το αναφέρει εδώ να το μάθουμε. Ως τότε περιμένω αφενός να κλειδώσει μια μέρα ψηλότερα το router ή/και να δω τη φράση 1 Mbps στο λογ/σμό ΟΤΕ, διότι βεβαίως ούτε στο προφίλ χρήστη στο my.otenet.gr παρατηρώ καμμια αλλαγή.
Συνημμ. & το νέο μήνυμα.

Θενξ

hel
17-01-08, 02:31
Σε κάποιους φίλους είπαν ότι θα γίνουν μέσα σε ένα μήνα οι αναβαθμίσεις.

ttsgr
17-01-08, 03:54
Τηλ/σα και στο 134 & στην ΟΤΕnet, ουδείς έχει ενημερωθεί επίσημα.





Το λες σοβαρά τώρα...ακόμα και να μην τους ενημέρωσε η υπηρεσία τους τηλεόραση δεν βλέπουν...βούιξε ο τόπος.:p

Τι άλλο θα ακούσουμε?...λέτε να μετάνιωσαν για τα 24Mbps και τώρα κάνουν την παπια?:whistle:

jimaniac
17-01-08, 08:36
Ρε παιδιά πώς γίνεται στο 134 να μήν είναι ενημερωμένοι???

Επί μία εβδομάδα τους έπερνα κάθε μέρα 2 και 3 φορές τηλέφωνο γιατί είχα πρόβλημα στην αίτηση και δεν μου έτυχε ένας υπάλληλος που να μήν γνωρίζει για τις αναβαθμίσεις!

Όλοι είναι ενημερωμένοι...όποιος δεν είναι, πραγματικά δεν είναι ευθύνη του ΟΤΕ αλλά του υπαλλήλου!

Εγώ αν μου τύχαινε τέτοιος στο τηλέφωνο θα τον έκανα με την μία καταγγελία σε κάποιον προιστάμενο να πάρει πόδι! Έλεος πια με αυτήν την απάθεια του Έλληνα! Να χάσουν μερικοί άχρηστοι τους δουλειές τους να βάλουν μυαλό!

sdikr
17-01-08, 13:07
http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=159274

Περιέργο να μην γνωρίζουν αφού δέχονται κανονικά αιτήσεις

@ ADSLgr.com All rights reserved.