PDA

Επιστροφή στο Forum : Τα βιβλια του Λιακοπουλου



Σελίδες : 1 2 [3]

no_logo
27-04-05, 20:57
Μπορεί τα ίδια τα κείμενα να είναι πλαστά αλλα τι σημασία έχει όταν με τον ένα ή τον άλλο τρόπο να εφαρμόζεται η νέα τάξη πραγμάτων με τέτοιος λεπτούς χειρισμούς λες και είναι οργανωμένο! Παράδειγμα? Στην ευρώπη των λαών κλπ πόσες χώρες θα κάνουν δημοψήφισμα? Στν Μπανανία γιατι οι 2 μεγάλοι δεν βγάζουν λαλιά για το θέμα?

εχει μεγάλη σημασία γιατί η ζωή δεν είναι κινούμενα σχέδια σαν τους thundercats που έχεις στο αβαταρ σου. μεσα από ψευδη αθώοι άνθρωποι δολοφονήθηκαν μαζικά σε στρατόπεδα συγκέντρωσης. λυπάμαι πραγματικά που δεν καταλαβαίνεις τα αυτονόητα. αααα και αν ψάχνεις για νεοταξίτες ή όπως αλλιώς τους λες κοίτα τον ευατό σου στο καθρέφτη πρώτα, εκεί θα δεις εναν σίγουρα, η μόνη νέα τάξη που υπάρχει είναι κάτι ζώα που ξαναγράφουν την ιστορία και ξεχνάνε τα στρατόπεδα συγκέντρωσης και την φρίκη τους, φρίκη που οδήγησε ακόμα και καθολικούς παπάδες που ακολουθούσανε τα στρατευματα των συμμάχων όταν μπήκανε στα στρατόπεδα να πετάξουνε τα άμφια και να γίνουνε άθεοι. τετοια φρίκη υπήρχε.
εχει βρει όλος ο ακροδεξιός συρφετός την καραμέλα της νέας τάξης και την πιπιλά ηλίθια και για κάθε θέμα, χωρίς να ξέρει καν την ερμηνεία της, πραγματικά απορώ αν την χρησιμοποιεί και την ώρα που κάνει έρωτα πάνω στο οργασμό?

tzanerman
27-04-05, 21:00
Xμμμμ, αυτο σηκωνει αρκετη συζητηση... Ξερει κανεις να μας πει τι αναφερει το συνταγμα μας για τα δημοψηφισματα; Οπως εχω γραψει και σε αλλο θρεντ το "Ευρωσυνταγμα" δεν ειναι συνταγμα, ειναι μια συνθηκη, η οποια αν επικυρωθει απο ολα τα κρατη μελη της ΕΕ θα αποτελεσει τη βαση για το συνταγμα της ΕΕ οταν και αν αυτη αποκτησει κρατικη οντοτητα. Συνεπως, μπορει, επαναλαμβανω, μπορει, το σκεπτικο να ειναι οτι δεν ειναι ιδιαιτερα σημαντικο το θεμα, με αποτελεσμα να μη χρειαζεται δημοψηφισμα. Ξερει κανεις τους πραγματικους λογους για τη μη πραγματοποιηση δημοψηφισματος; (το οτι αυτοι που μας κυβερνουν ειναι αχρηστοι δεν πιανεται ως λογος).

Τζανερμαν

mastermind
27-04-05, 21:20
εχει μεγάλη σημασία γιατί η ζωή δεν είναι κινούμενα σχέδια σαν τους thundercats που έχεις στο αβαταρ σου. μεσα από ψευδη αθώοι άνθρωποι δολοφονήθηκαν μαζικά σε στρατόπεδα συγκέντρωσης. λυπάμαι πραγματικά που δεν καταλαβαίνεις τα αυτονόητα. αααα και αν ψάχνεις για νεοταξίτες ή όπως αλλιώς τους λες κοίτα τον ευατό σου στο καθρέφτη πρώτα, εκεί θα δεις εναν σίγουρα, η μόνη νέα τάξη που υπάρχει είναι κάτι ζώα που ξαναγράφουν την ιστορία και ξεχνάνε τα στρατόπεδα συγκέντρωσης και την φρίκη τους, φρίκη που οδήγησε ακόμα και καθολικούς παπάδες που ακολουθούσανε τα στρατευματα των συμμάχων όταν μπήκανε στα στρατόπεδα να πετάξουνε τα άμφια και να γίνουνε άθεοι. τετοια φρίκη υπήρχε.
εχει βρει όλος ο ακροδεξιός συρφετός την καραμέλα της νέας τάξης και την πιπιλά ηλίθια και για κάθε θέμα, χωρίς να ξέρει καν την ερμηνεία της, πραγματικά απορώ αν την χρησιμοποιεί και την ώρα που κάνει έρωτα πάνω στο οργασμό?

Πρώτα απ'ολα είμαι πιο δημοκράτης απο πολλούς εδω μέσα! Εκφράζω την άποψή μου χωρίς να μειώνω κανέναν και μάλιστα με άσχετα και μη λογικά επιχειρήματα! Ο ίδιος ο Β' ΠΠ ήταν η καλύτερη ευκαιρία για να βγει η αμερική απο την απομόνωσή της και να αρχίσει να πουλάει προστασία με την συνθήκη Μαρσαλ. Υπήρχε καλύτερος τρόπος α)να δουλέψει η βιομηχανια β)να δώσει εθνική υπόσταση σ'ενα πολυπολιτισμικό πληθυσμό γ)να αναμιχθέι στα εσωτερικά άλλων κρατων ? Μήπως της ήρθε κουτι? μπορεί και να το περίμεναν και να μην έκαναν τίποτα να το αποτρέψουν! Άσε που τα πειράματα που έκανε τότε ο χίτλερ τα συνέχισαν αυτοί. Πριν κανα 2βδόμαδο στις ειδήσεις είπαν πως βρήκαν ίχνη απο πυρηνικό αντιδρασ΄τηρα στα περίχωρα του βερολίνου που χρονολογούνται... Απλά δεν πρόλαβε,τι σημασία έχει? Τα έριξαν οι συνεχιστές του:(


Xμμμμ, αυτο σηκωνει αρκετη συζητηση... Ξερει κανεις να μας πει τι αναφερει το συνταγμα μας για τα δημοψηφισματα; Οπως εχω γραψει και σε αλλο θρεντ το "Ευρωσυνταγμα" δεν ειναι συνταγμα, ειναι μια συνθηκη, η οποια αν επικυρωθει απο ολα τα κρατη μελη της ΕΕ θα αποτελεσει τη βαση για το συνταγμα της ΕΕ οταν και αν αυτη αποκτησει κρατικη οντοτητα. Συνεπως, μπορει, επαναλαμβανω, μπορει, το σκεπτικο να ειναι οτι δεν ειναι ιδιαιτερα σημαντικο το θεμα, με αποτελεσμα να μη χρειαζεται δημοψηφισμα. Ξερει κανεις τους πραγματικους λογους για τη μη πραγματοποιηση δημοψηφισματος; (το οτι αυτοι που μας κυβερνουν ειναι αχρηστοι δεν πιανεται ως λογος).

Τζανερμαν

H Γαλλία πάντως θα το κάνει το δημοψίφισμα. Αν δεν γίνει αποδεκτό τότε η ευρώπη δεν θα γίνει μια σοβαρή ένωση ούτε σε 50χρόνια.αν όμως περάσει δεν είναι σίγουρα αν χώρες σαν την Ελλάδα θα υπάρχουν για πολύ ακόμα. Σας πληροφορώ οτι είναι πολύ σημαντικός νόμος (πως αλλιως να το πούμε?) γιατι ουσιαστικά λέει πως θα δουλεύει αυτός ο μηχανισμός,με τι αρμοδιότητες,τι εξουσίες κλπ. Αλλα οι δικοί μας θεωρούν οτι είμαστε ανίκανοι να κρίνουμε τι θέλουμε και τι όχι.

mastermind
27-04-05, 21:34
Εδώ μπορείτε να βρείτε το πλήρες κείμενο σε επίσημη μετάφραση! Έτσι να του ρίξετε μια ματιά!
http://www.in.gr/news/Reviews/Review497490/assets/eurosynt.pdf

tzanerman
27-04-05, 21:34
Ο ίδιος ο Β' ΠΠ ήταν η καλύτερη ευκαιρία για να βγει η αμερική απο την απομόνωσή της και να αρχίσει να πουλάει προστασία με την συνθήκη Μαρσαλ. Υπήρχε καλύτερος τρόπος α)να δουλέψει η βιομηχανια β)να δώσει εθνική υπόσταση σ'ενα πολυπολιτισμικό πληθυσμό γ)να αναμιχθέι στα εσωτερικά άλλων κρατων ? Μήπως της ήρθε κουτι? μπορεί και να το περίμεναν και να μην έκαναν τίποτα να το αποτρέψουν! Άσε που τα πειράματα που έκανε τότε ο χίτλερ τα συνέχισαν αυτοί. Πριν κανα 2βδόμαδο στις ειδήσεις είπαν πως βρήκαν ίχνη απο πυρηνικό αντιδρασ΄τηρα στα περίχωρα του βερολίνου που χρονολογούνται... Απλά δεν πρόλαβε,τι σημασία έχει? Τα έριξαν οι συνεχιστές του:(


Δεν πιστευω να εννοεις οτι οι Αμερικανοι ευθυνονται για τον Β'ΠΠ; Οτι εκμεταλευθηκαν το σχεδιο Μαρσαλ για να αποκτησουν επιρροη στη Ευρωπη ειναι γεγονος, οπως γεγονος ειναι και οτι εκμεταλευθηκαν την κατασταση για να βγουν απο μια τρομερη υφεση, αλλα ειχαν εκατονταδες χιλιαδες νεκρους στα πεδια των μαχων, κυριως νεους ανθρωπους. Και πολλες χωρες επωφεληθηκαν του σχεδιου Μαρσαλ για να σταθουν ξανα στα ποδια τους (μαντεψτε ποια χωρα δεν το εκανε αυτο - οσοι απαντησατε Ελλαδα, εχετε κερδισει απο μια δωρεαν ξεναγηση στο υπουργειο οικονομικων), οπως και της δωρεαν στρατιωτικης βοηθειας κατα τη διαρκεια του πολεμου.
Οι Γερμανοι κατα τη διαρκεια του Β'ΠΠ δεν ασχοληθηκαν με τη πυρηνικη ενεργεια οσο θα μπορουσαν, και μαλιστα ηταν ενα απο τα εγκαταλειφθεντα σχεδια για νεα οπλικα συστηματα. Ειδικα απο το 1943 και μετα χρηματα δινοντουσαν μονο σε σχεδια εγλεκριμενα απο τον Φυρερ (κυριως νεα αρματα μαχης και αεροσκαφη). Δωστε μου μισο και θα βρω και σχετικες παραπομπες.

Τζανερμαν

tzanerman
27-04-05, 21:50
Τελικα τα πραγματα δεν ειναι οπως τα θυμομουν:
http://msgboard.snopes.com/cgi-bin/ultimatebb.cgi?ubb=print_topic;f=36;t=000673
http://www.usnews.com/usnews/doubleissue/mysteries/nazi.htm
http://www.answers.com/topic/german-nuclear-energy-project

Αν και τελικα δεν καταφεραν να φτιαξουν κατι που θα μπορουσε να ηταν πυρηνικη βομβα.

Τζανερμαν

mastermind
27-04-05, 22:09
Ξέρετε ποιό είναι το κλειδί στην υπόθεση? οτι και στην γερμανία και την αμερική κάποιοι έβγαλαν λεφτά απο αυτό τον πόλεμο,ούτε τους απασχολούσαν οι νεκροί, ούτε η αιτία του πολέμου ούτε τίποτα αλλο! Ας κάνουμε μια υπόθεση,πως έχω πολλά λεφτά! Βλέπω την άνοδο του χιτλερ και λέω ο τύπος είναι τρελός,θα γούσταρε άνετα έναν πόλεμο,δεν πάω να φτιάξω ένα εργοστάσιο παραγωγής αρμάτων στην γερμανία? Μετά λέω αν κάνει αυτός πόλεμο κάποιους πρέπει να βαρέσει άρα χρειάζονται άμυνα,δεν πάω να φτιάξω ένα εργοστάσιο να παράγει αεροπλάνα στην αμερική? Οπότε εμένα το συμφέρον μου ήταν να γίνει ο πόλεμος για να βγάλω χρήμα! Να το συνεχίσω? Αν δεν είχα εγώ τα λεφτά αλλα μαζευόμασταν 3-4 φίλοι και τα βάζαμε απο κοινού,ο ένας αμερικάνος,ο άλλος γερμανός, ο άλλος ρώσος και στο τέλος ο πόντιος(εγω)! Αυτό θα ήταν πιο έξυπνο για να φαίνεται οτι ο καθένας βοηθάει έτσι την χώρα του... Και έρχεται καπάκι το ρητό που λέει "Ισχυς εν τι ενώσει"!

tzanerman
27-04-05, 22:21
Ναι, και οι Εβραιοι πηγαιναν μονοι τους στους φουρνους για να φτιαξουν μια μερα κρατος του Ισραηλ και να γινουν κυριαρχοι της μεσης ανατολης.

Τζανερμαν (με πολυ ειρωνικο υφος)

crimson
27-04-05, 22:31
Ο Χίτλερ και οι ναζί είναι υπεύθυνοι για θανάτους εκατομμυρίων Εβραίων, Τσιγγάνων και
άλλων λαών που δε μου έρχονται τώρα. Επίσης σκότωσαν χιλιάδες σε αντίποινα για αντάρτικα,
και στην Ελλάδα, και αλλού. Και νομίζω θα πρέπει να προσέξουμε να μη ξαναγίνει οτιδήποτε
παρόμοιο.
Απ' την άλλη ρίξε μια ματιά στο jewsnotzionists.org/tenquestions.htm

mastermind
27-04-05, 22:42
Οι εβραίοι είναι ένας λαός όπως και οι υπόλοιποι που υπέστησαν βασανηστήρια στην διάρκεια του πολέμου. Δεν καταλαβαίνω τι σχέση έχει αυτό όμως @tzanerman με αυτά που έγραψα εγώ! Στο κάτω κάτω αυτοί που έβγαλαν τα λεφτά θα ήταν κάπου μακριά να μετράνε τις ράβδους χρυσού! Κάποιοι εκμεταλλεύτηκαν τον τρελό,έπρεπε και αυτός να κάνει την παλαβομάρα του...

czubul
05-05-05, 12:49
Ρε παιδιά, τι παίζει με τον Λιακόπουλο, μερικά που λέει είναι πολύ φευγάτα, για μερικά άλλα όμως φέρνει και στοιχεία (ή "στοιχεία").
Εχω φτάσει να θεωρώ πιθανό το ενδεχόμενο (σε συνδυασμό και με άλλα συνομοσιολογικά site που διάβασα)
α) ενός παγκόσμιου πολέμου
β) ενός παγκόσμιου οικονομικού κραχ
γ) μιας παγκόσμιας νεοταξίτικης δικτατορίας
δ) όλων των παραπάνω μαζί

Τι παίζει τελικά?

aesir
05-05-05, 12:57
Ρε παιδιά, τι παίζει με τον Λιακόπουλο, μερικά που λέει είναι πολύ φευγάτα, για μερικά άλλα όμως φέρνει και στοιχεία (ή "στοιχεία").
Εχω φτάσει να θεωρώ πιθανό το ενδεχόμενο (σε συνδυασμό και με άλλα συνομοσιολογικά site που διάβασα)
α) ενός παγκόσμιου πολέμου
β) ενός παγκόσμιου οικονομικού κραχ
γ) μιας παγκόσμιας νεοταξίτικης δικτατορίας
δ) όλων των παραπάνω μαζί

Τι παίζει τελικά?http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=16596

frouteborass
07-07-05, 11:16
τα κοσμήματα που πουλάει τώρα τα έχει και σε σκουλαρίκι?

maxcp
07-07-05, 11:27
τα κοσμήματα που πουλάει τώρα τα έχει και σε σκουλαρίκι?
λες να βγάλει κ σερβιετάκια με το Ε?

George978
07-07-05, 11:28
το τι γελιο ριχνω με το λιακο δε λεγεται , ανετα ο βεγγος της νεας εποχης

pelasgian
07-07-05, 12:54
Εγώ αναρωτιέμαι πώς δεν τον έχει τσιμπήσει κανείς για διάδοση ψευδών φημών και δημιουργία κλίματος ανασφάλειας και νοσηρότητας. Σα να μη μας φτάνουν τα χίλια μύρια προβλήματα που έχει η ζωή μας, έχουμε ανάγκη και το Λιακόπουλο με τις παπαριές του. Δείτε τώρα πώς έγινε ο διπλός από το φαί και τη κονόμα από «οχτάποδα» που λέει και ο Wantilles.

υ.γ. ρε συ Wan, με ξυδάκι είναι πιο καλό από κάρβουνα, γιατί δεν μαυρίζει το χταποδάκι!

ReverseR
07-07-05, 16:03
εδώ πρόσφατα ρε πελασγέ, τον είδα να παίρνει συνέντευξη από τον Ορφανό(τον υπουργό) τι να λέμε τώρα....

Agent M
07-07-05, 19:01
Πάρτε βιβλία! Πάρτε τα κοσμήματα με τον Μαίανδρο και το σήμα των ΕΛ! :lol:

Ένα είναι το σίγουρο! Όταν βλέπουμε Λιακόμαζί με τους κολλητούς μου πέφτει τρελό γέλιο από τις ατάκες που πετάει στα καπάκια! :haha :thumb_dup :worthy:

Τρέμετε Αμερικανάκια και Σιωνιστές! Έρχονται οι Έλληνες από τον Σείριο και τον Άλφα Κένταυρο!
Ο καιρόc γαρ εγγύc! :rtfm: :lol:

mach
07-07-05, 19:47
Πάρτε βιβλία! ... Τρέμετε Αμερικανάκια και Σιωνιστές! Έρχονται οι Έλληνες από τον Σείριο και τον Άλφα Κένταυρο! Ο καιρόc γαρ εγγύc! :rtfm: :lol:

Καλά, το βιβλίο με τη Ρωσική αρκούδα που είναι 800 σελίδες που το βάζετε ... Μάλλον θα το έχει γεμίζει εικονίτσες, clip art, font 24άρι comic sans και τριπλό κενό μεταξύ των λέξεων. Είναι μεγάλη λέρα ο τυπάς.


υ.γ. ρε συ Wan, με ξυδάκι είναι πιο καλό από κάρβουνα, γιατί δεν μαυρίζει το χταποδάκι!

Εγώ το προτιμώ κοκκινιστό στη κατσαρόλα αλλά περιέργως ανήκω καθαρά στη μειοψηφία πάνω στο συγκεκριμένο θέμα.

Σταύρος
07-07-05, 21:35
εχει μεγάλο ταλέντο . εχετε δει αργά την νύχτα αυτές τις αμερικανικές
διαφημιστικές εκπομπές - μιλάνε μισή ώρα για έναν τρίφτη τυριού - μισή ώρα
για έναν τρίφτη !
ο λιακόπουλος την ίδια δουλειά κάνει - με μεγαλύτερο ταλέντο .
γιατί θέλει ταλέντο αυτή η δουλειά .
πλασιέ βιβλίων , αυτό είναι το επάγγελμά του .


ηρθαν οι ελληνες από τον σείριο κλπ - παραμύθια της χαλιμάς .
ομως κάποιοι ήρθαν .
υπάρχουν τόσες μαρτυρίες , αρχαιολογικές ενδείξεις , περιγραφές ,
αναπαραστάσεις και κείμενα . εχουν έρθει στην γη - κάποτε - και
άνθρωποι τους είδαν και μαρτύρησαν την παρουσία τους .

deo
07-07-05, 22:27
τον λιακόπουλο έτυχε να τον έχω καθηγητή όταν πήγαινα στο φροντιστήριο βακαλησ, στην τσιμισκή, στην 3η λυκείου. είναι φυσικός. από τότε ήταν πολύ εκδηλωτικός και αν έπιανε ένα θέμα από το τίποτα το έκανε ολόκληρη ιστορία, χωρίς να σταματάει. εχει αυτό που λέμε "λέγειν" άσχετα βέβαια αν αυτά που λέει είναι αρλούμπες ή όχι.
φαντάζομαι ότι τώρα πλέον δεν εξασκεί το καθηγητηλίκι, καθότι μάλλον βγάζει πολύ περισσότερα αλλά και έχει πλέον πορωθεί με άλλα ενδιαφέροντα.

Agent M
07-07-05, 22:41
Καλά, το βιβλίο με τη Ρωσική αρκούδα που είναι 800 σελίδες που το βάζετε ... Μάλλον θα το έχει γεμίζει εικονίτσες, clip art, font 24άρι comic sans και τριπλό κενό μεταξύ των λέξεων. Είναι μεγάλη λέρα ο τυπάς.



Εγώ το προτιμώ κοκκινιστό στη κατσαρόλα αλλά περιέργως ανήκω καθαρά στη μειοψηφία πάνω στο συγκεκριμένο θέμα.
Εκεί που μια φορά μίλαγε για το βιβλίο με τη Ρωσία και το τι έχει κάνει ο Πούτιν και πήγαινε να γίνει πιο αναλυτικός σε μια φάση κάνει αναφορά για την συγγραφέα και μετά ξεχάστηκε και ξαναέλεγε για τα βιβλία! :lol: :lol: :haha

Με απογοήτευσε ρε γμτ :cry: Ήθελα να μάθω τη συνέχεια μπας και με ενδιέφερε για να το αγόραζα αντί για 60 με 10 Ευρώ... :D :thumbsup1 :lol:

maxcp
07-07-05, 22:49
τον λιακόπουλο έτυχε να τον έχω καθηγητή όταν πήγαινα στο φροντιστήριο βακαλησ, στην τσιμισκή, στην 3η λυκείου. είναι φυσικός. από τότε ήταν πολύ εκδηλωτικός και αν έπιανε ένα θέμα από το τίποτα το έκανε ολόκληρη ιστορία, χωρίς να σταματάει. εχει αυτό που λέμε "λέγειν" άσχετα βέβαια αν αυτά που λέει είναι αρλούμπες ή όχι.
φαντάζομαι ότι τώρα πλέον δεν εξασκεί το καθηγητηλίκι, καθότι μάλλον βγάζει πολύ περισσότερα αλλά και έχει πλέον πορωθεί με άλλα ενδιαφέροντα.
αυτός λέει οτι δούλευε στο ΝΑΤΟ :roll:

mach
07-07-05, 23:18
αυτός λέει οτι δούλευε στο ΝΑΤΟ :roll:

Κοίτα, τόσα που ξέρει για την υπεροπλία της Ρωσίας στο διάστημα (είναι άλλωστε σχεδόν σίγουρος ότι οι Ρώσοι πάνε σε ταξίδια ρουτίνας μέχρι το Άλφα Κενταύρου σε warp 9) θα ήταν χρήσιμα για τη δυτική συμμαχία. Πάντως τέτοιο ούφο :atom που είναι, σίγουρα θα είχε φοβερή εξέλιξη σε κάποιο διαστημικό πρόγραμμα.

Α, και αρνούμαι να δώσω 10 ευρώ για το μπεστ σέλλερ Ρώσικη Αρκούδα όταν με αυτό το ποσό αγοράζω 10 λεμονάδες Λουξ των 330ml.
Λιακόπουλε, ο καιρός γαρ εγγυc. Ρόμπα έγινες. :haha :rotfl:

pelasgian
07-07-05, 23:19
αυτός λέει οτι δούλευε στο ΝΑΤΟ :roll:

Δούλευε στο «ΝΑΤΟ, ΝΑΤΟ, το φροντιστήριο της συμφοράς!» :mrgreen:
Ρε παιδί μου και με 8 βαθμούς μυωπία φαίνεται ότι ο τύπος κοροϊδεύει το κόσμο πολύ χοντρά. Αλλά είναι αποδεδειγμένο (με το θεώρημα του Θαλή) ότι για κάθε παπάρα παραμυθά, υπάρχει ένας ακόμα πιο παπάρας παραμυθιασμένος!

Το πατρώον γένος των σεξογήινων! ΠΑΡΝΤΟΝ, Ελληνογήινων, ΟΧΙ, Σεξοελλήνων (πώς ήταν ρε γαμώτο, να δεις) Α, Ελληνοσεξογήινων! Αυτό να διαβάσεις! κυριολεκτικά και γμ τα βιβλία :mrgreen:

Άρε κάτι ΟΥΦΑΤΑ με ΣΚΟΥΦΑΤΑ που κυκλοφορούν. Θα μου πεις σου λέει ο άνθρωπος: «εδώ οι παπάδες τα κονομάνε με 2000 ετών παραμύθι, δε μπορώ εγώ να βγάλω κάνα φράγκο λέγοντας revampt μαλακίες; σιγά!»

Agent M
08-07-05, 00:41
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Πολύ επιτυχημένα posts! 10 λεμονάδες lux
:lol:

Για σένα θα φαω τα σαντουιτς ολου του κοσμου!

euromedi
11-07-05, 00:23
Μπίζνες κάνει το άτομο και καλά το κάνει.
Και εγώ άμα θέλω να τα κονομήσω , βγαίνω στο γυαλί , γράφω και ένα βιβλίο ότι Π.Χ. ο Χριστός είναι Γιαπωνέζος με Βιετναμέζικη καταγωγή , η μητέρα του είχε μαυρή ζώνη στο καράτε ,ο Θείος του ήταν βοηθός λαχειοπώλη κτλ.και γίνεται χαμός ,
Πιστεύω ότι άμα ψαξεις τις γραφές , θα βρείς κάτι σχετικό να ισχυριστείς.
Οτιδήποτε εκκεντρικό την σήμερον ημέρα ΠΟΥΛΑΕΙ !!!!

mach
11-07-05, 23:17
Μπίζνες κάνει το άτομο και καλά το κάνει.
Και εγώ άμα θέλω να τα κονομήσω , βγαίνω στο γυαλί , γράφω και ένα βιβλίο ότι Π.Χ. ο Χριστός είναι Γιαπωνέζος με Βιετναμέζικη καταγωγή , η μητέρα του είχε μαυρή ζώνη στο καράτε ,ο Θείος του ήταν βοηθός λαχειοπώλη κτλ.και γίνεται χαμός ,
Πιστεύω ότι άμα ψαξεις τις γραφές , θα βρείς κάτι σχετικό να ισχυριστείς.
Οτιδήποτε εκκεντρικό την σήμερον ημέρα ΠΟΥΛΑΕΙ !!!!

Όπωc τα λεc είναι, πιcτεύω ότι όλοι έχουν μυριcτεί τι απατεωνάκοc είναι ο Λιακό αλλά αυτό δεν cημαίνει ότι παύει να είναι απίστευτα διαcκεδαcτικόc.
Κατά τη γνώμη μου, ο μεγαλύτερος χιουμορίστας της ελληνικής τηλεόρασης και ελπίζω να πουλάει αρκετά για να συνεχίσει να καταστρέφει τα μηχανάκια της AGB με τα 90άρια που cίγουρα χτυπάει.

Σήμερα πέταγε την εξής ατάκα: 'ΜΟΝΟ για σήμερα δίνω ΟΣΑ κοσμήματα παραγγείλετε ... αύριο δεν θα μπορώ να δώσω τίποτα' ...
Προφανώς έχει αναλύσει (μέσω προφητειών) τα ακριβή νούμερα πωλήσεων που θα κάνει και ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΑΡ τόσο ΕΓΓΥC που γνωρίζει κάθε πτυχή του μέλλοντος και της εμπορικής του επιτυχίας.
cοκ και δέοc :worthy: :worthy: 'ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟC'. :worthy: :worthy:

TheCondor
11-07-05, 23:42
Όπωc τα λεc είναι, πιcτεύω ότι όλοι έχουν μυριcτεί τι απατεωνάκοc είναι ο Λιακό αλλά αυτό δεν cημαίνει ότι παύει να είναι απίστευτα διαcκεδαcτικόc.
Κατά τη γνώμη μου, ο μεγαλύτερος χιουμορίστας της ελληνικής τηλεόρασης και ελπίζω να πουλάει αρκετά για να συνεχίσει να καταστρέφει τα μηχανάκια της AGB με τα 90άρια που cίγουρα χτυπάει.

Σήμερα πέταγε την εξής ατάκα: 'ΜΟΝΟ για σήμερα δίνω ΟΣΑ κοσμήματα παραγγείλετε ... αύριο δεν θα μπορώ να δώσω τίποτα' ...
Προφανώς έχει αναλύσει (μέσω προφητειών) τα ακριβή νούμερα πωλήσεων που θα κάνει και ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΑΡ τόσο ΕΓΓΥC που γνωρίζει κάθε πτυχή του μέλλοντος και της εμπορικής του επιτυχίας.
cοκ και δέοc :worthy: :worthy: 'ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟC'. :worthy: :worthy:

ΠΕCTA ΧΡΥCOCTOME!!! :lol::rotfl::rotfl:

viper2004
12-07-05, 23:52
απο καποια απο τα βιβλια που εδειχνε
αποφασισα να παραγγειλω ενα απο το βιβλιοπωλιο της πολης
(οχι να παρω πακετο)

και μπορω να πω οτι ηταν αρκετα καλο
αλλα ηταν του David Icke
με οτι αυτο συνεπαγεται.......
αλλα γενικα μερικα απο τα πραγματα που δειχνει ειναι ενδιαφεροντα




μερικα :P

euromedi
14-07-05, 00:41
Κατά τη γνώμη μου, ο μεγαλύτερος χιουμορίστας της ελληνικής τηλεόρασης και ελπίζω να πουλάει αρκετά για να συνεχίσει να καταστρέφει τα μηχανάκια της AGB με τα 90άρια που cίγουρα χτυπάει:

Έχε χάρη που δεν υπάρχει η Τζίνα Βαρώνη ( ελπίζω να την θυμάστε) , ο Λεβέντης στα παλιά καλά του , Ο Μυλωνάς με την Ελεάννα Παγουρά , και ο Χαρής Πασβαντίδης ( άλλος συγγραφέας και αυτός !!!!!) και δεν έχει ανταγωνισμό!!!!

Spyrosss
14-07-05, 01:43
Χαρής Πασβαντίδης ( άλλος συγγραφέας και αυτός !!!!!)

EEππ, λίγα για τον Πασβαντίδη είναι και γείτονας. :D

Ο Χάρης έγινε τουλάχιστον αναπληρωτής νομάρχης. Ο Μάκης Γαργαλάκος που βρισκεται, κανα νέο;;

Gothic
14-07-05, 03:17
Έχε χάρη που δεν υπάρχει η Τζίνα Βαρώνη ( ελπίζω να την θυμάστε)έεεφυγες εσυυυυ, έφυγες εσυυυυ *μασαζοκορσέδες απο το ΙΤΑ8, ότι πάρεις 100*

, ο Λεβέντης στα παλιά καλά του ,ΕΠ! Λίγα με τον Πρόεδρο!

Ο Μυλωνάς με την Ελεάννα Παγουρά ,Ο ΚΑΙΡΟC ΓΑΡ ΕΓΓΥC και για αυτούς, μάλλον μέσα στην επόμενη εβδομάδα απο EXTRA 3 :lol: :lol:

mach
14-07-05, 19:51
Ο ΚΑΙΡΟC ΓΑΡ ΕΓΓΥC και για αυτούς, μάλλον μέσα στην επόμενη εβδομάδα απο EXTRA 3 :lol: :lol:

Ο ΚΑΙΡΟC ΓΑΡ ΕΓΓΥC για τον Μυλωνά; Ακόμα ζει αυτός;
Θα κάνει κανά show για τα ΚΑΠΗ ή σκοπεύει να πεθάνει live;

euromedi
14-07-05, 23:27
Εγώ θα σας κάνω μία αντιπρόταση , ΠΟΥΛΑΩ το εξής ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΙΚΟ :
ΜΠΛΕΚ ( Ναι καλά διαβάσατε !!!!!!) πακέτο των 20 τευχών από 3897 ευρώ ΜΟΝΟ 3986 ΕΥΡΩ!!!!
Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΙΣΧΥΕΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ !!!!!!
Για να μην γίνει πανικός στο γραφείο μου θα βάλω και μερικούς περιορισμούς όπως
1) Ο πελάτες που θα έρθουν να παραλάβουν θα πρέπει να έχουν οροσκόπο Σκορπιό με την Σελήνη σον Δία , να έχουν δελτίο ταυτότητας που το τελευταίο ψηφίο να είναι το "7" , να είναι επίτιμοι δημότες κάποιας Κομόπολης της Νέας Γουινέας και να μιλάνε Φλαμανδική διάλεκτο ( γιατί η κοπέλα στο γκισέ που δίνει το πακέτο είναι Φλαμανδικής καταγωγής)
Όσοι δεν δεν έρθετε να πάρετε το πακέτο ΘΑ ΧΑΣΕΤΕ !!!!!!!!

Gothic
15-07-05, 01:04
Εγώ θα σας κάνω μία αντιπρόταση , ΠΟΥΛΑΩ το εξής ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΙΚΟ :
ΜΠΛΕΚ ( Ναι καλά διαβάσατε !!!!!!) πακέτο των 20 τευχών από 3897 ευρώ ΜΟΝΟ 3986 ΕΥΡΩ!!!!
Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΙΣΧΥΕΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ !!!!!!
Μπεν Λήπερ - Τερματοφύλακα Γιατρό έχουν μέσα; Εγκυκλοπαιδικά ρωτάω γιατι απο το '84 και μετά έχουν επιβιώσει τα περισσότερα ΜΠΛΕΚ μου μέσα σε κούτες... :D

jog
16-07-05, 09:05
Ο Λιακόπουλος πρέπει να έβγαλε νέο πακέτο βιβλίων.χθες στο Βεργίνα είδα 9 βιβλία 49 ευρώ.
Δεν έχει στο πακέτο τα βιβλία με τα πρωτόκολλα.

mach
21-07-05, 00:57
Ο Λιακόπουλος πρέπει να έβγαλε νέο πακέτο βιβλίων.χθες στο Βεργίνα είδα 9 βιβλία 49 ευρώ.Δεν έχει στο πακέτο τα βιβλία με τα πρωτόκολλα.

lol, ναι λέει 'πάρτε τηλέφωνο στο βιβλιοπωλείο και ζητήστε τα 9 για 49' ... Σήμερα είδα λίγο, ανεπανάληπτο ρεσιτάλ. Έδωσε ακριβής συντεταγμένες των βάσεων που έχουν οι Ρώσοι στη Σελήνη.
Είναι λέει κοντά στις πόλεις που έχουν χτίσει ορισμένοι αρχαίοι, οι οποίοι βαρέθηκαν τη ζωή στη Γη και πήγαν να ζήσουν εκεί.
Λεπτομέρειες για συγκοινωνίες στη Σελήνη, κανά καλό εστιατόριο κλπ. δεν έδωσε ...

Και για να μην ξεχνιόμαστε. Ο KAIΡΟC ΓΑΡ ΕΓΓΥC, έχουν σφίξει για τα καλά οι ζέστες και ο :worthy: Δάσκαλος :worthy: έχει σαλέψει εντελώς.

Gothic
21-07-05, 03:29
Βρε το "φεγγαράκι" τον Λιακόπουλο, που λένε και οι Άγγλοι... :-k :-k :-k
Να δώ πότε θα ανακαλύψει το Dark Side of the Moon των Floyd και θα βγάλει οτι περιέχει πληροφορίες που τους τις έδωσε ο παππούλης ο Παϊσιος και γι'αυτό πούλησε έτσι.

loner
21-07-05, 06:15
Παιδια τυχαιο ειναι οτι εκει που παρουσιαζε το βιβλιο με τα πρωτοκολλα, ξαφνικα σταματησε; Δεν με ενδιαφερει τι λεει για τους Ρωσους, και για το οτι οι Ελληνες ειναι πιο παλιοι απο τους δεινοσαυρους... Μαλλον κολοδαχτυλο επεσε επειδη αρχισε και εχωνε πολυ επικινδυνα... Γι'αυτο το εριξε στα κοσμηματα και στα αρχαιοελληνικα.....

maxcp
21-07-05, 08:52
Μπεν Λήπερ - Τερματοφύλακα Γιατρό έχουν μέσα; Εγκυκλοπαιδικά ρωτάω γιατι απο το '84 και μετά έχουν επιβιώσει τα περισσότερα ΜΠΛΕΚ μου μέσα σε κούτες... :D

αν δεν έχει το παιδι-πανθηρα και τον τζίμι Γκράντ δεν λέει τπτ :D

πλάκα έχει που στου Ρέντη σε ένα παζάρι έξω απο το ΑΛΛΟΥ τον ρώτησα πόσο έχειτο Ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΑΡ ΕΓΥΣ 2 και μου λέει: ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ,ΑΝ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ 1,ΘΑ ΣΤΑ ΑΦΗΣΩ 80 ΕΥΡΩ... :haha :haha :haha
κλώνοι του Λιακό παντού...

mach
21-07-05, 15:22
αν δεν έχει το παιδι-πανθηρα και τον τζίμι Γκράντ δεν λέει τπτ :D

πλάκα έχει που στου Ρέντη σε ένα παζάρι έξω απο το ΑΛΛΟΥ τον ρώτησα πόσο έχειτο Ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΑΡ ΕΓΥΣ 2 και μου λέει: ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ,ΑΝ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ 1,ΘΑ ΣΤΑ ΑΦΗΣΩ 80 ΕΥΡΩ... :haha :haha :haha
κλώνοι του Λιακό παντού...

Ρε φίλε τον μπέρδεψες τον άνθρωπο και σου είπε τιμή για λάθος βιβλίο ... Έπρεπε να ζητήσεις το 'O KAIΡΟC ΓΑΡ ΕΓΓΥC 2' και όχι το 'Ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΑΡ ΕΓΥΣ 2'. Δικαιολογημένα έκανε λάθος ο άνθρωπος. :lol:

maxcp
21-07-05, 16:10
:lol: :roll: :roll:
Ρε φίλε τον μπέρδεψες τον άνθρωπο και σου είπε τιμή για λάθος βιβλίο ... Έπρεπε να ζητήσεις το 'O KAIΡΟC ΓΑΡ ΕΓΓΥC 2' και όχι το 'Ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΑΡ ΕΓΥΣ 2'. Δικαιολογημένα έκανε λάθος ο άνθρωπος. :lol:


:lol: :lol: :lol: το τρια θα βγεί?

@ ADSLgr.com All rights reserved.