PDA

Επιστροφή στο Forum : Τεχνική Υποστήριξη ΟΤΕ 1242 ;



Σελίδες : [1] 2 3 4 5 6 7 8

kourkos
17-01-08, 15:49
Τελικά εκεί που άρχιζα να λέω καλά λόγια για τον ΟΤΕ μάλλον θα τα πάρω πίσω .

Ο λόγος ;

Ότι προσπαθώ από τις 12:30 να πιάσω γραμμή σε αυτό που λέγεται τεχνική υποστήριξη ( 1242 ) , να το πει ο θεός τεχνική υποστήριξη δηλαδή , και μέχρι τώρα δεν βγάζω γραμμή .

Την μια με το που παίρνω δείχνει ότι μιλάει ( τουτ και τουτ και άντε μην πω τπτ πιο βαρύ ) και την άλλη χτυπάει και στο 1,30min τσουπ κλείνει δλδ πέφτει .

Αν εσείς πιστεύετε ότι αυτό είναι τεχνική υποστήριξη ε τότε εγώ έχω τον ΟΤΕ , την ΔΕΗ , και είμαι υπουργός εθνικής άμυνας .

Μετά φταίω εγώ όταν το σηκώσουνε να αρχίσω να κάνω download καντήλια όχι πέστε μου δλδ .

Άδικο έχω ;

:down::angryr::rant::punch:

Cloudman
17-01-08, 16:02
Συμφωνώ και επαυξάνω! Όπως έχω πει κι άλλη φορά, τυχεροί είναι μόνο αυτοί που η μοίρα και το ριζικό τους έγραφε να έχουν μια καθαρή και χωρίς προβλήματα γραμμή. Αλίμονο στους υπόλοιπους που θα πέσουν στα χέρια της Τεχνικής Υποστήριξης του ΟΤΕ. Ακριβώς τα ίδια βίωνα κι εγώ την 1η εβδομάδα του Ιανουαρίου.

kourkos
17-01-08, 16:07
Δεν σημαίνει ότι όταν παίρνεις το 1242 έχεις πάντα πρόβλημα . κάποιος είναι άσχετος και έχει απορία και θέλει να ρωτήσει δλδ δεν θα καλυφθεί ποτέ ;

Και ειδικά όταν έχεις πρόβλημα και το ιντερνετ το έχεις απαραίτητο (πχ εγώ λόγω δουλειάς )

Δλδ τι θκατα πληρώνουμε ;

athriskos
17-01-08, 16:12
μην μου φωναξει κανεις....αλλα αν για καποιες απλες αποριες καλεσεις πχ καμια 4net η ON δεν θα ειναι το ιδιο....και ξαναλεω για απλες αποριες σχετικα ασχετου user...
ε?:oops:

kourkos
17-01-08, 16:17
Γιατί εγώ δεν κατάλαβα τι εννοείς ;

Λες να φταίει που ξύπνησα πριν λίγο και ακόμα δεν ενέργησε ο καφές ;

:rofl:

zeta
17-01-08, 16:20
εναλλακτικά υπάρχει η τεχνική υποστήριξη της οτενετ.801-11-35555

kourkos
17-01-08, 16:24
Ζετα

το 801 σου παρέχει για dsl kit & net κάρτες και όχι για conn-x επειδή έτυχε να πάρω και εκεί και όταν τους είπα ότι αυτό και αυτό με το 1242 η απάντηση ήτανε : λυπούμε δεν μπορώ να σε εξυπηρετήσω γιατί έχετε conn-x

Για να λέμε όμως και την αλήθεια έτυχε πολλές φορές να με βοηθήσει το 801 αλλά ένα 10% όχι πάντα

zeta
17-01-08, 16:29
οκ, πασο.

palto
17-01-08, 16:31
παρε στο 1242 της θεσσαλονικης (βαλε 2310 μπροστα) γιατι αυτο της αθηνας ειναι οικος ανοχης...

Lovetrinity1983
17-01-08, 16:31
Μην προσπαθειτε αδικα στο 1242....8 μερες τωρα παιρνω ολη την ημερα κ ποτε δεν ειπασα γραμμη....Μιλαμε για πανω απο 3000 κλησεις συνολικα....Οποτε μην κουραζεστε αδικα παιδια...Παρτε 134 κ καντε παραπονα...Συνεχεια ομως μηπως κ γινει κατι...

kourkos
17-01-08, 16:48
για να δούμε

μισό

:hmm:

italos25
17-01-08, 16:58
Μην προσπαθειτε αδικα στο 1242....8 μερες τωρα παιρνω ολη την ημερα κ ποτε δεν ειπασα γραμμη....Μιλαμε για πανω απο 3000 κλησεις συνολικα....Οποτε μην κουραζεστε αδικα παιδια...Παρτε 134 κ καντε παραπονα...Συνεχεια ομως μηπως κ γινει κατι...

σωστος.
εγω προσπαθω να πιασω 14 μερες.βαρεθηκα και το παρατησα.

kourkos
17-01-08, 17:09
Εγώ : δεν μου λες κοπελιά το 1242 είναι κλειστό μήπως λόγω ανακαίνισης ; το κλείσανε το μαγαζί ;

134 : τη εννοείτε κύριε ;

Εγώ : προσπαθώ πάρω από τις 12:30 τηλέφωνο και δεν πιάνω γραμμή . Τελικά έχω τεχνική υποστήριξη η όχι για να ξέρω και εγώ ο άμοιρος
( ε μετά την λέω τι γίνεται και απαντάει )

134 : δεν έχουμε καμιά σχέση εμείς με το 1242 αλλά καταγράφουμε τα παράπονα σας εδώ

Εγώ : σορρυ κοπέλα μου αλλά θα σου έλεγα που με καταγράφεις αλλά αστο . Συγνώμη αλλά κάπου πρέπει να τα πούμε και τα παράπονα μας . Σε ευχαριστώ κοπέλα μου και σορρυ

Ε μαααα δεν άντεχα άλλο



Καλά μιλάμε καλύτερα μην το σηκώσουνε . έχω να κάνω τρελό DownLoad καντήλια και ας μην τους νοιάζει .

Εγώ θα ξεσπάσω πάντως

Έχω τρελή υπομονή . Μέχρι το βράδυ που είναι το 1242 εδώ στο τηλέφωνο θα είμαι μέχρι να πιάσω γραμμή

:whistle::whistle::rofl::rofl:

Leonidas33
17-01-08, 17:13
Προσωπικά παραπάνω από 2 ώρες προσπάθεια δεν εχω κάνει σε ώρες αιχμής

Eskaz
17-01-08, 17:17
που κολλάει το 1242 με το 134? και τι σου φταίνε η υπάλληλοι ρε συ χαμός γίνετε τώρα που κατέβασαν της τιμές και όλη αναβαθμίσεις κάνουνε κάντε λίγο υπομονή

kourkos
17-01-08, 17:32
Eskaz

Όταν πληρώνω τηλέφωνα , ιντερνετ , φραγές κτλ κτλ και είμαι οκ πελάτης στον ΟΤΕ και στο κάθε ΟΤΕ θέλω υποστήριξη – εξυπηρέτηση

Με τον οτε όλο υπομονή κάνουμε μέχρι να μας καταντήσουνε αλκοολικούς .

Όσο για το 134 που πήρα….πήρα μπας και βγάλω άκρη

Αν είναι να το κλείσουνε το μαγαζάκι τους για αυτό μην λέτε ότι θέλετε ;

Προς θεού δεν έχω κάτι με κανέναν σας αλλά ΕΓΩ είμαι αυτής της άποψης .

Lovetrinity1983
17-01-08, 17:45
Κ καλα κανεις κ εισαι αυτης της αποψης...Ετσι πρεπει να γινουμε ολοι γιατι αλλιως χαθηκαμε....
Eskaz...Μαλλον δεν καταλαβες τι εχει γινει...Εγω τουλαχιστον πηρα πανω απο 3000 φορες τηλ στο 1242 τις τελευταιες 10 μερες...Απο αυτες τις τις 2950 φορες το τηλ εκανα του του του του....Κ τις 50 που επιασα γραμμη κ μπηκα στην αναμονη στο 1.30 λεπτο επανω ξανα του του του.....Οποτε δεν εχει να κανει με την υπομονη...Εχει να κανει με τις ικανοτητες κ την αναπηρια αυτων των ανθρωπων....Απλα κ ομορφα...
Αν καταλαβαινεις τι εννοω...Ελπιζω να μην παρεξηγησει κανεις τα λεγομενα μου,δεν θελω να θηξω κανεναν....

SABBATH
17-01-08, 17:50
Ζετα

το 801 σου παρέχει για dsl kit & net κάρτες και όχι για conn-x επειδή έτυχε να πάρω και εκεί και όταν τους είπα ότι αυτό και αυτό με το 1242 η απάντηση ήτανε : λυπούμε δεν μπορώ να σε εξυπηρετήσω γιατί έχετε conn-x

Για να λέμε όμως και την αλήθεια έτυχε πολλές φορές να με βοηθήσει το 801 αλλά ένα 10% όχι πάντα

λαθος... κανονικα και conn-x απλα εκατσες σε περιπτωση.
αλωστε το username σου @otenet.gr δεν ειναι?

kourkos
17-01-08, 17:59
SABBATH

Το 801 11 35 555 σε παρέχει ΜΟΝΟ για Dsl Kit kai net κάρτες όχι για conn-x ( πχ για το ρουτερ σου αν έχεις πρόβλημα ) μπορείς να πάρεις και να το διαβεβαιώσεις .

Το 801 με βοήθησε όταν είχα ξεχάσει το username μου σε άλλο Pc εκτός σπιτου και όταν ειρθα σπίτι δεν μπόρεσα να μπω επειδή το ξέχασα συνδεμένο αλλού και πήρα τηλ στο 801 να δω τι γίνεται γιατί δεν θυμόμουν αν το αποσύνδεσα η όχι και το έκανε Ping


Lovetrinity1983


Ναι όντως στο 1,30 πέφτει η γραμμή . Και Μιλάμε για μεγάλη αναπηρία .


Δεν τα λέμε αυτά για να παρεξηγηθούμε απλά καλό είναι να διαβάζονται πολλές απόψεις . εξάλλου για αυτό είναι τα φόρουμ

papakos
17-01-08, 18:56
Το 1242 δεχεται περιπου 19000 εως 20000 κλησεις την ημερα, λειτουργει με 120 γραμμες και 21 ατομα.

Καντε μια διαιρεση να δειτε το ποσο τυχερος πρεπει να εισαι για να πιασεις γραμμη.
Αν δεν επεφτε η γραμμη σε ευλογο χρονο θα χρειαζονταν αλλες τοσες.

Lovetrinity1983
17-01-08, 19:12
Δεν με παρηγορει ιδιαιτερα κ πολυ αυτο που μου λες....
Σημασια εχει το αποτελεσμα το οποιο ειναι οτι μετα απο 3000 κλησεις ακομα δεν εχω πιασει....
Κ οταν λες 19-20κ κλησεις εννοεις οτι παντανε σε τοσες η τοσες προσπαθουν να πιασουν γραμμη??

walker
17-01-08, 19:14
Papako τα χρηματα τα πληρωνουμε στον Οτε κανονικα και οχι σε δοσεις και αμα δεν εχουμε θα μας κοψουνε τη παροχη, γιατι να υπαρχει τοσο μεγαλη κατανοηση απο εμας προς τον Οτε.
Θα επρεπε να ενισχυσουν το help desk με προσωπικο αφου εχουν τοσο κινηση και δεν προλαβαινουν, κανω λαθος;

kourkos
17-01-08, 19:20
Προσωπικά δεν με νοιάζει για το πόσες κλήσεις δέχεται ο ΟΤΕ και κάθε ΟΤΕ .

Ας πάρουνε και άλλο προσωπικό μπας και μειωθεί και η ανεργία που τόσος κόσμος είναι στον δρόμο .

Ο κύριος ΟΤΕ θέλει από εμάς να είμαστε εντάξει σε οφειλές κτλ κτλ και είμαστε γιατί δεν μας συμφέρει να μας κόψουνε τηλέφωνο ιντερνετ . ο ΟΤΕ γιατί να μην είναι ΟΚ απέναντι προς το πελάτη ;

Δεν το κατάλαβα δλδ σε άλλη χώρα ζούμε εμείς η βρήκαμε από πηγάδι ;

Έναν σωστό οργανισμό είχαμε τον *αμησανε και αυτόν

αυτό ξερώ

papakos
17-01-08, 19:21
Ποιος λεει οτι εχετε αδικο?
Την κατασταση εξηγω.

kourkos
17-01-08, 19:25
ναι βρε ανθρωπε και εμεις σου λεμε την αποψη μας .

επισης να πω οτι ακομα δεν εχω πιασει γραμμη

:angryr::angryr::angryr::angryr::wall::wall::wall:

papakos
17-01-08, 19:29
επισης να πω οτι ακομα δεν εχω πιασει γραμμη


Μας λες αν θελεις το προβλημα σου και τι περιμενεις ν ακουσεις απο το 1242?

kourkos
17-01-08, 19:47
βασικα οκ το βρηκα φιλος και ευχαριστω για το ενδιαφερον

το θεμα ειναι ομως γιατι να γινεται ετσι .

τεσπα να ρωτησω κατι που θυμηθηκα τωρα .

πως μπορω να ξεκλειδωσω μια πορτα μεσα απο το ρουτερακι ;

Modem/Router SpeedTouch 516i V6 / 536i V6

tsioy
17-01-08, 20:04
Papako τα χρηματα τα πληρωνουμε στον Οτε κανονικα και οχι σε δοσεις και αμα δεν εχουμε θα μας κοψουνε τη παροχη, γιατι να υπαρχει τοσο μεγαλη κατανοηση απο εμας προς τον Οτε.
Θα επρεπε να ενισχυσουν το help desk με προσωπικο αφου εχουν τοσο κινηση και δεν προλαβαινουν, κανω λαθος;

Εδώ μειώνουν το έκτακτο προσωπικό,θα αυξήσουν το δυναμικό στο 1242; :whistle:

ttsgr
17-01-08, 20:06
Εγώ : δεν μου λες κοπελιά το 1242 είναι κλειστό μήπως λόγω ανακαίνισης ; το κλείσανε το μαγαζί ;

134 : τη εννοείτε κύριε ;

Εγώ : προσπαθώ πάρω από τις 12:30 τηλέφωνο και δεν πιάνω γραμμή . Τελικά έχω τεχνική υποστήριξη η όχι για να ξέρω και εγώ ο άμοιρος
( ε μετά την λέω τι γίνεται και απαντάει )

134 : δεν έχουμε καμιά σχέση εμείς με το 1242 αλλά καταγράφουμε τα παράπονα σας εδώ

Εγώ : σορρυ κοπέλα μου αλλά θα σου έλεγα που με καταγράφεις αλλά αστο . Συγνώμη αλλά κάπου πρέπει να τα πούμε και τα παράπονα μας . Σε ευχαριστώ κοπέλα μου και σορρυ

Ε μαααα δεν άντεχα άλλο



Καλά μιλάμε καλύτερα μην το σηκώσουνε . έχω να κάνω τρελό DownLoad καντήλια και ας μην τους νοιάζει .

Εγώ θα ξεσπάσω πάντως

Έχω τρελή υπομονή . Μέχρι το βράδυ που είναι το 1242 εδώ στο τηλέφωνο θα είμαι μέχρι να πιάσω γραμμή

:whistle::whistle::rofl::rofl:

Τι υπομονή ?Τι είναι αυτό?...και θάλασσα να ήταν θα είχε στραγγίσει:mad:
Ρίξε τους μπινελίκια δεν καταλαβαίνουν από ευγένειες..αγριάδα θέλουν και μαστίγιο....:rtfm:

Xguru
17-01-08, 20:37
Το έχω επισημάνει εδώ και μήνες το πρόβλημα (νομίζω ότι είχα ανοίξει και νήμα). Δυστυχώς διαπιστώνω ότι παραμένει το πρόβλημα...καλή υπομονή σε όλους

ttsgr
17-01-08, 20:41
Το έχω επισημάνει εδώ και μήνες το πρόβλημα (νομίζω ότι είχα ανοίξει και νήμα). Δυστυχώς διαπιστώνω ότι παραμένει το πρόβλημα...καλή υπομονή σε όλους



Το συγκεκριμένο θέμα παραμένει πάντα επίκαιρο :(

kourkos
17-01-08, 20:56
Το έχω επισημάνει εδώ και μήνες το πρόβλημα (νομίζω ότι είχα ανοίξει και νήμα). Δυστυχώς διαπιστώνω ότι παραμένει το πρόβλημα...καλή υπομονή σε όλους


να είσαι καλά ρε μας έκανες την καρδιά περιβόλι :p:p:p

gogos888
17-01-08, 21:07
Η αναμονή στο 1242 χρεώνεται;:oops:

kourkos
17-01-08, 21:37
δεν νομιζω .

παντος οταν επερνα η εκανε κατευθειαν τουτ τουτ ( τις πιο πολλες φορες πχ απο τις 100 τις 90 ) και τις αλλες δεκα ελεγε ειστε σε αναμονη και στο 1,30min τσουπ κλεισιμο

Xguru
17-01-08, 23:23
Μια άλλη λύση είναι σε περίπτωση που δε θέλετε απλά πληροφορίες για "αρχικοποίηση" αλλά διαπιστώνεται ότι κάτι δεν πάει καλά να παίρνετε κατευθείαν βλάβες (121).

Εγώ τουλάχιστον αυτό κάνω χωρίς να το ψάχνω πολύ. Ξυπνάω το πρωί και βλέπω ότι έχει μείνει χωρίς ip; τσεκάρω τα βασικά και αν επιμένει μετά από μερικά reboots παίρνω το 121 και δηλώνω βλάβη. Αν είναι βλάβη θα λυθεί, αν δεν είναι τότε θα αφιερώσω μόνος μου χρόνο να δω τί φταίει.

thanasis38
18-01-08, 00:29
δεν σας πιστευω. ειστε παπαγαλακια των εναλλακτικων:rofl: παντως χωρις αστεια τωρα πρεπει να καταλαβουν μερικοι οτι η εξυπηρετηση του οτε ειναι ενας μυθος και μαλιστα κακος:down::down:

evantigger
18-01-08, 00:37
δεν σας πιστευω. ειστε παπαγαλακια των εναλλακτικων:rofl: παντως χωρις αστεια τωρα πρεπει να καταλαβουν μερικοι οτι η εξυπηρετηση του οτε ειναι ενας μυθος και μαλιστα κακος:down::down:
Θα συμφωνήσω απολύτως και με το Θανάση και με τον XGuru. Μόνο το 121 πλέον.Κι αυτό με πολύ σκέψη...

k_koulos
18-01-08, 00:42
πάντως είναι πιο τίμιο να σε ρίχνει στο ενάμιση λεπτό και να σου βγάζει του του, παρά να σε έχει σε αναμονή για μισή + ώρα;)

hel
18-01-08, 01:22
Ήρθε ο καιρός που ο ΟΤΕ κάνει τα ίδια με τους εναλλακτικούς τους οποίους κατηγορούσε γι αυτό το θέμα (δηλ. της τεχνικής υποστήριξης). Ο λόγος-που έχει χιλιοειπωθεί-ότι με τις μεγαλυτερες συνδέσεις αρχίσαν να φαίνονται τα προβλήματα στο δίκτυό του, άρα αρχίσαν τα παράπονα.
Εγώ όμως πιστεύω ότι είναι κάτι παροδικό και θα ξεπεραστεί γρήγορα αφού ενεργοποιηθεί η πρώτη-δεύτερη φουρνιά συνδρομητών που έτρεξαν να πάρουν μεγάλες ταχύτητες μετά τις μειώσεις τιμών, γιατί πολύ απλά έχει τους περισσότερους υπαλλήλους και τεχνικούς.

sdikr
18-01-08, 02:07
δεν σας πιστευω. ειστε παπαγαλακια των εναλλακτικων:rofl: παντως χωρις αστεια τωρα πρεπει να καταλαβουν μερικοι οτι η εξυπηρετηση του οτε ειναι ενας μυθος και μαλιστα κακος:down::down:

O OTE έχει το 134, για πωλήσεις, και το 121 για αναφόρα βλάβης, το 1242 είναι για να ρυθμίσεις το ρούτερ που δίνει ο ΟΤΕ

Βρες μου εναν εναλλακτικο που να δίνει τους ίδιους χρόνους,

καλύτερα ασε τους παπαγάλους απ έξω

kourkos
18-01-08, 02:16
ας πιάσω αύριο γραμμή και θα ακούσουνε το δεύτε λαβεται φως σε ρεμιξ

όχι οτι θα ιδρώσει το αυτάκι τους αλλά θα ξεσπάσω

αλλά θα τους μπει το αυγό στον *ωλο και θα δεις ότι μετά θα εχουνε κατσε καλα τεχνικη υποστιριξη οταν θα αρχισουνε οι μεγαλες κοντρες με τους αλλους παροχους και ποσα αλλα

paparesta
18-01-08, 02:17
Ρε παιδιά , τι φταίνε τα παιδιά στο 134 ή στο 1242, αφού ο κάθε άσχετος βαριέται να διαβάσει τις οδηγίες εγκατάστασης του conn-x ή του ondsl kit και παίρνει βούρ....:rtfm: κατευθείαν τηλέφωνο!!! δυστυχώς σαν Ελληνάρες που είμαστε προτιμούμε την εύκολη λύση...:down: Μετά παραπονιόμαστε γιατί δεν πιάνουμε γραμή. Και προς αποφυγή παρεξηγήσεων δεν αναφέρομαι στους προλαλήσαντες.

no_logo
18-01-08, 02:20
ας πιάσω αύριο γραμμή και θα ακούσουνε το δεύτε λαβεται φως σε ρεμιξ

όχι οτι θα ιδρώσει το αυτάκι τους αλλά θα ξεσπάσω

αλλά θα τους μπει το αυγό στον *ωλο και θα δεις ότι μετά θα εχουνε κατσε καλα τεχνικη υποστιριξη οταν θα αρχισουνε οι μεγαλες κοντρες με τους αλλους παροχους και ποσα αλλα

δεν σου φταίνε σε τίποτα οι υπάλληλοι
υπάρχουν και ηρεμιστικά για τα νεύρα

Για ερωτήσεις για το ρούτερ μπορείτε να απευθυνθείτε και στην εξυπηρέτηση της otenet, είναι βέβαια παράτυπο (άλλο connX και άλλο ondsl) αλλά απαντούν

kourkos
18-01-08, 02:22
κατσε ρε συ δηλαδη να τους πληρωνω και να μην τους βρισκω ;

δεν το καταλαβα αυτο δλδ

και για μια κοτσανα εγω γουσταρω να τους παρω τηλεφωνο

ειναι υποχρεωμενοι να το σηκωσουνε και να με εξυπηρετησουνε

γιατι λεγεται δλδ τεχνικη υποστηριξη ; αν ηταν να το λεγανε 1242 το τηλεφωνο που γινεσαι χαπακιας και αλκοολικος μεχρι να απαντησουνε

sdikr
18-01-08, 02:23
κατσε ρε συ δηλαδη να τους πληρωνω και να μην τους βρισκω ;

δεν το καταλαβα αυτο δλδ

και για μια κοτσανα εγω γουσταρω να τους παρω τηλεφωνο

ειναι υποχρεωμενοι να το σηκωσουνε και να με εξυπηρετησουνε

γιατι λεγεται δλδ τεχνικη υποστηριξη ; αν ηταν να το λεγανε 1242 το τηλεφωνο που γινεσαι χαπακιας και αλκοολικος μεχρι να απαντησουνε

Ποιο είναι το πρόβλημα σου;

kourkos
18-01-08, 02:26
no_logo

ναι εχεις δικιο αλλα εγω επειδη δεν ξερω σε ποιον θα ξεσπασω θα ξεσπασω εκει και μετα ασ μου κανουνε μηνυση επειδη τους εβρισα

ξερεις καμια φορα ξεσπαμε εκει που δεν πρεπει κ εγω αυτο θα κανω αυριο γιατι ο κομπος εφτασε στο χτενι

η υπομονη ξερεις εχει και ορια

........Auto merged post: kourkos added 1 Minutes and 16 Seconds later........

sdikr

οτι οτι θεωρουντε δηλαδη ετσι θελουνε να λεγονται τεχνικη υποστηριξη η οποια ειναι σημερα ανύπαρκτη

........Auto merged post: kourkos added 1 Minutes and 2 Seconds later........

βρε μπας και ειστε του ΟΤΕ και τον υποστηρίζεται ;

:rofl::p

sdikr
18-01-08, 02:26
no_logo

ναι εχεις δικιο αλλα εγω επειδη δεν ξερω σε ποιον θα ξεσπασω θα ξεσπασω εκει και μετα ασ μου κανουνε μηνυση επειδη τους εβρισα

ξερεις καμια φορα ξεσπαμε εκει που δεν πρεπει κ εγω αυτο θα κανω αυριο γιατι ο κομπος εφτασε στο χτενι

η υπομονη ξερεις εχει και ορια

........Auto merged post: kourkos added 1 Minutes and 16 Seconds later........

sdikr

οτι οτι θεωρουντε δηλαδη ετσι θελουνε να λεγονται τεχνικη υποστηριξη η οποια ειναι σημερα ανύπαρκτη

Δεν είναι τεχνική υποστήριξη, είναι help desk για το πως να σετάρεις πχ το speedtouch

Οχι σημερα δουλέυω στην Hol, είναι σπαστο

kourkos
18-01-08, 02:27
ναι με απλα λογια τεχνικη υποστηριξη γιατι σου παρεχουνε τεχνικες βοηθειες

τεχνικη υποστηριξη με απλα λογια δλδ

no_logo
18-01-08, 02:29
το connX δεν έχει τεχνική υποστήριξη, γιαυτό είναι υποτίθεται και φθηνότερο από την ondsl συνδρομή της otenet.

sdikr
18-01-08, 02:29
ναι με απλα λογια τεχνικη υποστηριξη γιατι σου παρεχουνε τεχνικες βοηθειες

τεχνικη υποστηριξη με απλα λογια δλδ

οχι δεν είναι αυτό είναι το 121

κάτι δηλάδη σαν το 800 400 13844




Πες μας τελικά ποιο είναι το πρόβλημα που ψάχνεις στο 1242 την λύση

@ ADSLgr.com All rights reserved.