PDA

Επιστροφή στο Forum : Disco(nnect) Party, Authentication failed



minovg
17-01-08, 16:54
Σπάνια έχω προβλήματα αλλά σήμερα με πέθανε στις αποσυνδέσεις και στα authentication falied. Από Αμπελόκηπους. SNR παίζει από 7-9, δε νομίζω να φταίει αυτό γιατί κόβεται και το authentication. :hmm: Κανείς άλλος; :confused:

doolittle
17-01-08, 16:59
και εδω συνεχείς αποσυνδέσεις
[απο wind, έχω ανοίξει και σχετικό θέμα]
εδώ μάλλον φταίει το SNR, όμως 2 φορές σήμερα μου έκανε και εμένα auth fail

minovg
17-01-08, 17:08
Eκτός του ότι κολλάει η σύνδεση το νέο κόλπο είναι ότι κολλάει και το ηχητικό στο 1212, το ξέρετε αυτό;

Έχει κολλήσει η βελόνα και λέει συνέχεια με συχνότητα 1 φορές/το δευτερόλεπτο: «Όλοι οι εκπρόσωποί μας είναι απασχολημένοι, είστε σε γραμμή προτεραιότητας». :lol::lol::lol:

vaspater
17-01-08, 17:12
Eκτός του ότι κολλάει η σύνδεση το νέο κόλπο είναι ότι κολλάει και το ηχητικό στο 1212, το ξέρετε αυτό;

Έχει κολλήσει η βελόνα και λέει συνέχεια με συχνότητα 1 φορές/το δευτερόλεπτο: «Όλοι οι εκπρόσωποί μας είναι απασχολημένοι, είστε σε γραμμή προτεραιότητας». :lol::lol::lol:

2 -3 φορές άμα πάρεις θα ξεμπλοκάρει αλλά άμα πιάσεις γραμμή γράψε μου....:rofl::rofl::rofl:

pan82
17-01-08, 19:00
Σπάνια έχω προβλήματα αλλά σήμερα με πέθανε στις αποσυνδέσεις και στα authentication falied. Από Αμπελόκηπους. SNR παίζει από 7-9, δε νομίζω να φταίει αυτό γιατί κόβεται και το authentication. :hmm: Κανείς άλλος; :confused:
Ρε minovg τι κουφό είναι αυτό εμένα από τη Δευτέρα μετά την εγκατάσταση του speedtouch ούτε μια αποσύνδεση και άρχισαν σε σένα;; το snr κινείται μεταξύ 5,5-6,5 ανάλογα την ώρα αλλά και σήμερα απ΄οτι βλέπω είμαι κανονικά Online από χθες το απόγευμα που έκανα dc χειροκίνητα για να αλλάξω ip.
Περίεργος ο κόσμος της tellas!!!

@ ADSLgr.com All rights reserved.