PDA

Επιστροφή στο Forum : μετακομιζω..τι ενεργειες πρεπει να κανω ???



kyran
19-01-08, 14:29
καλημερα,
μετακομιζω, αλλαζω πολη και εκτος απο τα επιπλα λογαριασμους αλληλογραφια κλπ κλπ πρεπει να τακτοποιησω και το θεμα της αλλαγης τηλεφωνου. τι γινεται με την συνδεση της ΗΟL? πρεπει να κανω καποια αιτηση? ποσο καιρο θα παρει για να μου την ενεργοποιησουν ξανα στο καινουριο τηλεφωνο που θα παω??

foyltaka
19-01-08, 14:33
Να βρεις σπίτι κοντά στον ΟΤΕ.:)

aa144
19-01-08, 14:34
Μάλλον σε ΑΡΥΣ είσαι, έχει ιδιόκτητο δίκτυο η Hol στην Αρχαία Κόρινθο; Τι ακριβώς πακέτο έχεις πάρει;

Που μετακομίζεις;

nm96027
19-01-08, 14:35
Να υποθέσω πως δεν καλύπτεσαι απο το δίκτυο της hol ε; Ουτε τωρα είτε στην νεα κατοικια;

kyran
19-01-08, 15:03
κορινθο μετακομιζω. εχω το Hi Box isdn 1024

........Auto merged post: kyran added 2 Minutes and 4 Seconds later........

Προσωρινά δεν υπάρχει διαθεσιμότητα στο ιδιόκτητο δίκτυο της hellas online.

Αναμενόμενη ημερομηνία διαθεσιμότητας: 30/03/2008

tolisp
19-01-08, 18:51
κορινθο μετακομιζω. εχω το Hi Box isdn 1024

........Auto merged post: kyran added 2 Minutes and 4 Seconds later........

Προσωρινά δεν υπάρχει διαθεσιμότητα στο ιδιόκτητο δίκτυο της hellas online.

Αναμενόμενη ημερομηνία διαθεσιμότητας: 30/03/2008



Μην μπερδεβεσαι..... ειναι η μεγιστη ημερομηνια που παιρνει το συστημα... το πιο πιθανο το δικτυο της HOL στην Αρχαια Κορινθο να φτασει λιγο πριν τους Ολυμπιακους Αγωνες... (τους επομενους που θα γινουν Ελλαδα) :whistle:

Stefanos83
19-01-08, 18:59
καλημερα,
μετακομιζω, αλλαζω πολη και εκτος απο τα επιπλα λογαριασμους αλληλογραφια κλπ κλπ πρεπει να τακτοποιησω και το θεμα της αλλαγης τηλεφωνου. τι γινεται με την συνδεση της ΗΟL? πρεπει να κανω καποια αιτηση? ποσο καιρο θα παρει για να μου την ενεργοποιησουν ξανα στο καινουριο τηλεφωνο που θα παω??

Αποσο καταλαβαίνω δεν υπάρχει θεμα φορητότητας . Απλα κόβεις τον ένα αριθμό και παιρνεις αλλο σωστα ? Αμα θες να κρατήσεις το account σου στην hol ως εχει , πρέπει να καταθέσεις 52,83ε στον λογαριασμό της hol στην euronbank και να περάσεις το καθετήριο μαζι με μια φωτοτυπία του δελτίου ταυτότητας σου ,με φαξ στο 2130005769 και να αναφέρεις πανω στην φωτοτυπία της ταυτότητας οτι θα μετακομίσεις στην ΧΧΧ διευθυνση και ο καινούργιος σου αριθμός ειναι ο ΧΧΧΧΧΧ . Ετσι κρατας το account .

Αν δεν σε νοιαζει για το account κανε ακύρωση ολων των υπηρεσιών και καινούργια αίτηση στον νεο αριθμό.

........Auto merged post: Stefanos83 added 0 Minutes and 43 Seconds later........


Μην μπερδεβεσαι..... ειναι η μεγιστη ημερομηνια που παιρνει το συστημα... το πιο πιθανο το δικτυο της HOL στην Αρχαια Κορινθο να φτασει λιγο πριν τους Ολυμπιακους Αγωνες... (τους επομενους που θα γινουν Ελλαδα) :whistle:

Στην Κρητη βγαζει μεσα στο καλοκαιρι :p .

@ ADSLgr.com All rights reserved.