PDA

Επιστροφή στο Forum : Αποστολη απο Forthnet



NetJim
20-01-08, 14:11
Καλημερα σας εχω μια απορια ..... μπηκα στο ιδιοκτητο της forthnet και μου στειλαν οπως σε ολους το γνωστο siemens cl110 αλλα εχθες το σαββατο ηρθαν απο τα Ελτα και μου αφησαν μια "Επειγουσα ειδοποιηση απο forthnet" απλα δεν με βρηκαν εδω και κατι ηθελαν να μου αφησουν .. γνωριζει κανεις εαν εκτος απο το router στελνουν τιποτα αλλο ??

slaughter
20-01-08, 16:24
εκτός από το router στέλνουν τους λογαριασμούς αλλά είναι κάπως νωρίς για αυτο κ συστημένο !!!
Μπορεί να υπάρχει κάποιο θέμα με την αίτηση σου κ να θέλουν τίποτα υπογραφές...δες κ πες μας τι είναι .....

gastone_2005
20-01-08, 19:47
Καλημερα σας εχω μια απορια ..... μπηκα στο ιδιοκτητο της forthnet και μου στειλαν οπως σε ολους το γνωστο siemens cl110 αλλα εχθες το σαββατο ηρθαν απο τα Ελτα και μου αφησαν μια "Επειγουσα ειδοποιηση απο forthnet" απλα δεν με βρηκαν εδω και κατι ηθελαν να μου αφησουν .. γνωριζει κανεις εαν εκτος απο το router στελνουν τιποτα αλλο ??

Απ' όσο γνωρίζω το router στέλνουν μέσω ΕΛΤΑ (πρόγραμμα ΠΟΡΤΑ-ΠΟΡΤΑ)..Εσύ το παρέλαβες το router?Αν όχι αυτό είναι..

Αν ναι, πότε έκανες την αίτηση να δούμε αν είναι νωρίς να σου στείλουν τους κωδικούς..

NetJim
20-01-08, 19:59
Μου στειλαν το ρουτερ με courrier ειμε ηδη στο ιδιοκτητο ενεργοποιημενος δυστιχως πιανω μονο 6mbps ......... τωρα τι στο καλο μπορει να στειλαν δεν ξερω....βασικα αφησαν και ενα τηλ στο χαρτακι επανω οποτε θα παρω αυριο να δω τι ειναι απλα ρωτησα εδω μηπως γνωριζει κανεις σας κατι !!

nnn
20-01-08, 20:00
Μπορεί να σου έφεραν 2ο router :whistle:

NetJim
20-01-08, 20:05
ειχα ακουσει καποτε οτι εστελναν φιλτρακια .. ισχυει ??

nnn
20-01-08, 20:14
Αυτά ήταν στην συσκευασία του modem (τώρα στέλνουν pstn splitter)

NetJim
20-01-08, 20:18
θα παρω αυριο να δω τι είναι . θα σας ενημερωσω κιολας

@ ADSLgr.com All rights reserved.