PDA

Επιστροφή στο Forum : νεο Νετ faster βοηθεια



alt10alt10
20-01-08, 22:23
καλησπερα
εκανα συνδεση στην hol για νεα συνδεση και μου εδωσαν ενα μοντεμ το net faster iad περιμενα και εγω το fritz box και μου εφεραν αυτο το πραγμα ειναι καλο ?

κατ αρχην στο ενχειριδιο δεν λεει σχεδον τιποτα πχ πως να μεταφερω μια γραμμη απο fon1 σε fon2
και να κανω εσωτερικη κληση μεταξη τους

????
σας παρακαλω βοηθηστε με .
ευχαριστω!!!!

KwstasV
23-01-08, 21:19
καλησπερα
εκανα συνδεση στην hol για νεα συνδεση και μου εδωσαν ενα μοντεμ το net faster iad περιμενα και εγω το fritz box και μου εφεραν αυτο το πραγμα ειναι καλο ?

κατ αρχην στο ενχειριδιο δεν λεει σχεδον τιποτα πχ πως να μεταφερω μια γραμμη απο fon1 σε fon2
και να κανω εσωτερικη κληση μεταξη τους

????
σας παρακαλω βοηθηστε με .
ευχαριστω!!!!

Μωρέ καλό είναι, αλλά αυτό με την εσωτερική κλήση και τη μεταφορά το ψάχνω και εγώ αλλά δεν βρήκα άκρη... Μάλλον δεν το βλέπω να γίνεται καθώς τώρα δε μιλάμε απλά για δύο θύρες που διαχειρίζονται την ίδια γραμμή (όπως ένα τηλ. κέντρο και όπως έκανε το παλιό καλό fritz!box fon) αλλά μιλάμε για δύο διαφορετικές γραμμές με διαφορετικό νούμερο και διαφορετικές ρυθμίσεις (μέχρι και password έχουν...). Τι να πω; Αν ξέρει κανείς να βοηθήσει...

alt10alt10
23-01-08, 21:39
οχι ρε παιδια εγω με το fritz τα κανω αυτα μια χαρα αλλα με αυτο δεν γινεται μηπως θελει αλλες εντολες ???

........Auto merged post: alt10alt10 added 0 Minutes and 32 Seconds later........

μηπως εχει κανεις κανα οδηγο για αυτα ???

sdikr
23-01-08, 22:20
http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=159142

@ ADSLgr.com All rights reserved.