PDA

Επιστροφή στο Forum : mp3 player???



dekakk
05-05-05, 14:17
Καλησπέρα σε όλους,

είναι το πρώτο μου ποστ στο forum και έχω μείνει κατάπληκτος από τη βοήθεια που αυτό προσφέρει σε εμάς τους άσχετους...

Χθες έκανα αίτηση μέσω 134 για γραμμή adsl γραμμή στον ΟΤΕ. Στη σελίδα τους μιλάνε για δωρεάν modem (Jetspeed 520) το οποίο όπως μου είπανε δεν το δίνουν πια γιατί η προσφορά ίσχυε μέχρι εξάντλησης των αποθεμάτων. Ας πούμε δεκτό αυτό.

Στη ίδια σελίδα όμως (www.oteshop.gr) μιλάνε για δώρο mp3 player με κάθε connex αλλά και με κάθε ενεργοποίηση high stream γραμμής. Στο 134 μου τα ψιλομασούσαν, δεν ξέρουμε, θα σας πάρουμε σε λίγο (κανένας δεν πήρε) και τελικά τώρα ακόμα δεν έχω καταλάβει αν θα πάρω τον player ή όχι. Ξέρει κανείς τι παίζει με αυτό το ζήτημα;

Επίσης υπάρχει κάποιος isp provider που να δίνει κανένα modemάκι κούτρα για 3μηνη σύνδεση 384;

Ευχαριστώ!

WAntilles
05-05-05, 14:38
Καλησπέρα σε όλους

είναι το πρώτο μου ποστ στο forum

Καλώς τον.


...(Jetspeed 520) το οποίο όπως μου είπανε δεν το δίνουν πια γιατί η προσφορά ίσχυε μέχρι εξάντλησης των αποθεμάτων. Ας πούμε δεκτό αυτό.

Πίστεψέ με, δεν χάνεις τίποτα. Μία σακούλα αποριμμάτων λιγότερο.

teo_L20
05-05-05, 14:48
mp3 player είναι δώρο με το CONN-X!!μόνο!

dekakk
05-05-05, 14:56
Ρε παιδιά τώρα ξαναμπήκα στο oteshop.gr και το έχουν αλλάξει!!! χθες έλεγε mp3 player με κάθε connex Ή 384 high stream γραμμή και σήμερα έφυγε και έμεινε μόνο το connex!

Εξαπάτηση μου μοιάζει... Χθες στις 7 το απόγευμα που πήρα στο 134 έγραφε κανονικά player με κάθε γραμμή και κανονικά το δικαιούμαι. Άντε να βρεις όμως το δίκιο σου στον Οτε

teo_L20
05-05-05, 15:17
εγώ αυτο ξέρο πάντως!

dekakk
06-05-05, 09:53
Τελικά χθες το απόγευμα με πήραν τηλέφωνο από τον ΟΤΕ και μου ζήτησαν συγγνώμη αφού από λάθος των ανθρώπων που διαχειρίζονται την ιστοσελίδα τους www.oteshop.gr φαινόταν για κάποιες μέρες ότι η προσφορά για το mp3 player ίσχυε και για connex και για high stream 384.

Τι να πει κανείς, στον ΟΤΕ του 2005 σε μια κεντρική τους σελίδα κάνουν τέτοια λάθη και μετά ξεμπερδεύουν με ένα συγγνώμη. Τουλάχιστον με πήραν τηλέφωνο...

NoYmErOs
06-05-05, 10:00
Καλώς τον.



Πίστεψέ με, δεν χάνεις τίποτα. Μία σακούλα αποριμμάτων λιγότερο.

:lol: :D :lol: :D :lol:

teo_L20
06-05-05, 13:24
ώραίες βλακείς κάνουν στον ΟΤΕ !

ranger
06-05-05, 13:41
ώραίες βλακείς κάνουν στον ΟΤΕ !

Να ήταν μόνο τέτοιες οι βλακείες τους...

teo_L20
06-05-05, 16:58
σωωστοοοοοςςςςς!!!! :music: :music:

@ ADSLgr.com All rights reserved.