PDA

Επιστροφή στο Forum : Traffic shaping σε torrents;



kostasblack
25-01-08, 23:45
ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΑ TORRENTS ???? ΕΝΑΣ ΚΑΛΟΣ ΦΙΛΟΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΔΥΚΤΙΩΝ Η/Υ ΠΗΡΕ ΣΤΟΝ ΟΤΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΙΠΕ (ΑΦΟΥ ΤΟΝ ΣΥΝΔΕΣΑΝ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΥΠΕΥΘΗΝΟ ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ) : ''ΒΓΑΛΤΕ ΜΟΥ ΤΟ TRANSFER SHAPPING'' !!! Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΗΤΑΝ: ''ΜΙΣΟ ΛΕΠΤΟ ΚΥΡΙΕ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΕΧΩ ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ'' ΑΜΕΣΑ ! ΔΕΝ ΤΟ ΑΡΝΗΘΗΚΕ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ Ο ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ-ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΟΣ..... ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΑΣ ΛΕΩ ΕΙΝΑΙ ΓΕΓΟΝΟΣ ! ΤΕΛΟΣ. ΕΓΩ ΕΔΩ ΚΑΙ 4-5 ΜΕΡΕΣ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΩ ΜΕ ΠΑΝΟ ΑΠΟ 20KB/S ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΠΑΙΖΕΙ.... ΤΟΥΣ ΠΗΡΑ ΤΗΛ. ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΤΟ ΑΡΝΗΘΗΚΑΝ :nono: Ε ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΕΚΑΝΑΝ.... ΠΑΝΤΩΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ :evil:

sdikr
26-01-08, 00:14
Αντέ πάλι μια απο τα ίδια,

delta9
26-01-08, 00:24
Αντέ πάλι μια απο τα ίδια,

Γιατι ρε παιδια γιατι αντε παλι μια απο τα ιδια???δηλαδη δεν το καταλαβαινω τρελοι ειμαστε ολοι εμεις που λεμε οτι εχουμε προβλημα??
Το λεο γιατι με ΗΟΛ με 768kbps γραμμη καταβαζα με 60kb/s τωρα με οτε και 4αρα γραμμη καταβαζω με 20kb/s και ξαφνικα το soulseek πεφτει στα 0.1κβ/σ ταχυτητα.
Δεν ειμαστε τρελοι πια και δε ομιζω τοσα ατομα που το γραφουν αυτο να μην εχουν ουτε την παταμικρη ιδεα απο p2p.
Συγνωμη για το υφος μου αλλα αυτη η καραμελα πρεπει να σταματησει επιτελους!!!!!!!

sdikr
26-01-08, 00:25
Γιατι ρε παιδια γιατι αντε παλι μια απο τα ιδια???δηλαδη δεν το καταλαβαινω τρελοι ειμαστε ολοι εμεις που λεμε οτι εχουμε προβλημα??
Το λεο γιατι με ΗΟΛ με 768kbps γραμμη καταβαζα με 60kb/s τωρα με οτε και 4αρα γραμμη καταβαζω με 20kb/s και ξαφνικα το soulseek πεφτει στα 0.1κβ/σ ταχυτητα.
Δεν ειμαστε τρελοι πια και δε ομιζω τοσα ατομα που το γραφουν αυτο να μην εχουν ουτε την παταμικρη ιδεα απο p2p.
Συγνωμη για το υφος μου αλλα αυτη η καραμελα πρεπει να σταματησει επιτελους!!!!!!!

Αν ήταν trafic shaping, πιστέψε με δεν θα το καταλάβαινες,
οπώς και να έχει υπάρχουν ανοιχτά νήματα, συνεχίστε εκει παρακαλώ

@ ADSLgr.com All rights reserved.