PDA

Επιστροφή στο Forum : 5 ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΟΤΕ



Σελίδες : [1] 2

db power jeep
27-01-08, 15:34
ΓΡΑΦΩ ΑΠΟ ΑΝΑΓΚΗ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΟΤΕ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΕΣ ΤΑΧΥΤΗΤΕΣ.ΠΑΛΕΥΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΜΙΑ ΣΥΝΔΕΣΗ ADSL ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΟΤΑΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ Η ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΤΗΣ ΜΟΥ ΘΥΜΗΖΕΙ ΚΟΝΤΡΑ ΜΕ 50ΑΡΙΑ ΠΑΠΙΑ ΣΤΗ ΒΟΥΤΑ ΤΟΝ ΠΑΛΙΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙΡΟ. ΕΛΕΟΣ ΟΤΕ ΚΑΝΤΕ ΚΑΤΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΝΑ ΣΑΣ ΒΡΙΖΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΕΤΕ ΤΟΝ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΣΤΑΘΕΡΟ ΜΙΣΘΟ ΣΑΣ.ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΕΝΟΙ ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ......... ΙΣΩΣ ΑΝ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΜΕ ΠΕΤΥΧΟΥΜΕ........ΜΑ ΟΛΟΙ ΕΚΕΙ ΣΤΟΝ ΟΤΕ ΚΟΥΦΟΙ ΕΙΝΑΙ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΔΙΑΘΕΣΑΤΕ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΑΣ ΠΛΗΡΩΣΑ ΟΠΩΣ ΑΥΤΟΥΣ ΣΤΟΝ ΟΤΕ......

CatMarg
27-01-08, 15:47
ΓΡΑΦΩ ΑΠΟ ΑΝΑΓΚΗ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΟΤΕ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΕΣ ΤΑΧΥΤΗΤΕΣ.ΠΑΛΕΥΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΜΙΑ ΣΥΝΔΕΣΗ ADSL ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΟΤΑΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ Η ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΤΗΣ ΜΟΥ ΘΥΜΗΖΕΙ ΚΟΝΤΡΑ ΜΕ 50ΑΡΙΑ ΠΑΠΙΑ ΣΤΗ ΒΟΥΤΑ ΤΟΝ ΠΑΛΙΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙΡΟ. ΕΛΕΟΣ ΟΤΕ ΚΑΝΤΕ ΚΑΤΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΝΑ ΣΑΣ ΒΡΙΖΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΕΤΕ ΤΟΝ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΣΤΑΘΕΡΟ ΜΙΣΘΟ ΣΑΣ.ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΕΝΟΙ ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ.........Τι να απαντήσουμε....όνειρα θερινής νύχτας....

foyltaka
27-01-08, 15:56
Άμεση εξυπηρέτηση.
Στα δύο πρώτα υπεισέρχονται και παράγοντες που δεν ελέγχει ο ΟΤΕ.

db power jeep
27-01-08, 16:00
ΑΥΤΟ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΜΑΣ ΒΑΛΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΕ ΑΥΤΕΣ ΤΗΣ ΤΑΧΥΤΗΤΕΣ ΠΟΥ ΠΛΑΣΑΡΟΥΝ....ΟΝΕΙΡΑ

........Auto merged post: db power jeep added 2 Minutes and 38 Seconds later........

ΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΛΕΓΧΕΙ Ο ΟΤΕ ??????????? ΤΙΠΟΤΑ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ

foyltaka
27-01-08, 16:02
Φουριόζος μπήκες.

db power jeep
27-01-08, 16:07
ΑΝ ΗΞΕΡΕΣ ΤΙ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ 1 ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΦΟΥΡΙΟΖΟΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ.

xolloth
27-01-08, 16:12
καλα ρε παιδια ολοs αυτοs ο μυθοs που εχει δημιουργηθει για το οτι ειναι ο καλυτεροs ολων,καταρρεει;
εδω οσοι ειναι στον ΟΤΕ μαs τον εχουν παρουσιασει σαν τον καλο τουs αγγελο που τουs παρεχει ολα οσα ζητησαν και με το παραπανω.
α! ολα κιολα,μην μου απομυθοποιειτε τον καλο μαs τον ΟΤΕ.

CatMarg
27-01-08, 16:17
ΑΝ ΗΞΕΡΕΣ ΤΙ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ 1 ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΦΟΥΡΙΟΖΟΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ.Μπορώ να το φανταστώ....(αλλά μη μας αγχώνεις κ μας περισσότερο με τα κεφαλαία...ηρέμησε λίγο κ γράφε με πεζά...) Ξέρεις πόσοι από μας έχουμε τραβήξει τα πανδεινα απ'τον καλό μας οτε?Κουράγιο!:oneup:

atheos71
27-01-08, 16:23
Ποιά είναι αυτά τα πέντε;

db power jeep
27-01-08, 16:25
Ευχαριστω και sory για τα κεφαλαια.....Αφου ολοι λιγο η πολυ εχουμε περασει κατι με τον οτε - ΓΙΑΤΙ- δεν κανουμε κατι για αυτο?

........Auto merged post: db power jeep added 2 Minutes and 12 Seconds later........

Δες στη δημοσκοπηση επανω που εχω βαλει τα 5 πραγματα για τον οτε

jog
27-01-08, 16:27
Ευχαριστω και sory για τα κεφαλαια.....Αφου ολοι λιγο η πολυ εχουμε περασει κατι με τον οτε - ΓΙΑΤΙ- δεν κανουμε κατι για αυτο?

........Auto merged post: db power jeep added 2 Minutes and 12 Seconds later........

Δες στη δημοσκοπηση επανω που εχω βαλει τα 5 πραγματα για τον οτε

4 έχεις βάλει στην δημοσκόπηση...

Δεν έχω κανένα πρόβλημα με τον ΟΤΕ στην 768 που έχω

και κανένα πρόβλημα με την hol στην 24αρα.


Τρομερά κωλόφαρδος :p

CatMarg
27-01-08, 16:27
Ευχαριστω και sory για τα κεφαλαια.....Αφου ολοι λιγο η πολυ εχουμε περασει κατι με τον οτε - ΓΙΑΤΙ- δεν κανουμε κατι για αυτο?Σαν τι δηλαδή?Εκτος να φύγουμε απ'τον οτε τι άλλο θα μπορούσαμε να κάνουμε?Α!κ κάτι άλλο...ποια είναι τα 5 που ρωτάει κ ο φίλος μας ο atheos71 (http://www.adslgr.com/forum/member.php?u=54952)

atheos71
27-01-08, 16:30
Αυτό που ανέφερες είναι το πέμπτο!:p

foyltaka
27-01-08, 16:30
Δες στη δημοσκοπηση επανω που εχω βαλει τα 5 πραγματα για τον οτε

Τρία μετράω .. ίσως και να κάνω λάθος.
Ηρέμησε και πές μας για το πρόβλημά σου.

atheos71
27-01-08, 16:31
Τρομερά κωλόφαρδος :p

Κι έτσι να παραμείνεις:oneup:

db power jeep
27-01-08, 16:37
Εχετε ποτε φανταστει να κλεισουμε το ιντερνετ ολοι για 24ωρες τι θα γινει?

atheos71
27-01-08, 16:39
Τίποτα απολύτως.Είναι προπληρωμένα τα πακέτα ή είναι κάτι που δε μπορεί να συμβεί μαζικά.

db power jeep
27-01-08, 16:49
Οσο για τα 5 η 3 εχετε δικιο ας απαντησετε εσεις τι αλλο θα θελατε απο τον οτε sory....

........Auto merged post: db power jeep added 8 Minutes and 14 Seconds later........

Δεν ειναι μονο τα προπληρωμενα πακετα..Για φαντασου στον τομεα της διαφημησεις που εκει ειναι το χοντρο πακετο τι θα γινει απο της εταιρειες που διαφημηζονται στον οτε και θα ζητανε.Μονο η πτωση τιμης σαν διαφιμηση φτανει για να ξυπνησει ο οτε.........και λεμε μονο για 24 ωρες αν ειναι μερες τοτε φαντασου!!!!!!!!

atheos71
27-01-08, 16:56
Eλλείψει συλλογικής συνείδησης δε θα γίνει ...
Δε διαφωνώ με την άποψή σου ,αλλά πρακτικά είναι ουτοπικό.

foyltaka
27-01-08, 16:56
Έχει ο ΟΤΕ κανάλι ή εφημερίδα και δεν το ξέρουμε ;:hmm:

db power jeep
27-01-08, 17:05
Νομιζω οτι εργαζεσαι στον οτε foyltaka.Πρεπει να μαθεις ποιος πληρωνει τον οτε και ποιος οχι και απο που παιρνει τα πακετα και μετα τα λεμε....η λεξη marketing σου λεει κατι?

sdikr
27-01-08, 17:24
Ενα πράγμα πρέπει να κάνει ο ΟΤΕ, να κάνει ότι κάνουν και οι αλλοί, κάλυψη μόνο στα 5 στένα και τέρμα
Αν σας χαλάει όλοι ιδιωτικοί είναι εδώ και καίρο, ας προσέχαμε


καλα ρε παιδια ολοs αυτοs ο μυθοs που εχει δημιουργηθει για το οτι ειναι ο καλυτεροs ολων,καταρρεει;
εδω οσοι ειναι στον ΟΤΕ μαs τον εχουν παρουσιασει σαν τον καλο τουs αγγελο που τουs παρεχει ολα οσα ζητησαν και με το παραπανω.
α! ολα κιολα,μην μου απομυθοποιειτε τον καλο μαs τον ΟΤΕ.

Ο χρήστης μιλάει για περιοχή που εναλλάτκικος ΠΟΤΕ δεν θα πάει, καταλαβαίνεις πιστέυω την διαφορά;

XronisR
27-01-08, 17:30
πιστευω πραγματικες ταχυτητες....

penetrator
27-01-08, 17:38
καλα ρε παιδια ολοs αυτοs ο μυθοs που εχει δημιουργηθει για το οτι ειναι ο καλυτεροs ολων,καταρρεει;
εδω οσοι ειναι στον ΟΤΕ μαs τον εχουν παρουσιασει σαν τον καλο τουs αγγελο που τουs παρεχει ολα οσα ζητησαν και με το παραπανω.
α! ολα κιολα,μην μου απομυθοποιειτε τον καλο μαs τον ΟΤΕ.

χεχεχε:oneup: Έχω δοκιμάσει vivodi, netone και τώρα είμαι με οτε. Σαφώς με τους άλλους 2 είμαι πολύ πιο ευχαριστημένος.
Αυτό που πραγματικά πρέπει να κάνει ο οτε και δεν το έβαλε ο φίλος στη δημοσκόπηση, είναι ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΥΠΟΔΟΜΕΣ!

foyltaka
27-01-08, 17:41
Νομιζω οτι εργαζεσαι στον οτε foyltaka.
Ε και λοιπόν ;

LiveTVRadio
27-01-08, 17:48
καλα ρε παιδια ολοs αυτοs ο μυθοs που εχει δημιουργηθει για το οτι ειναι ο καλυτεροs ολων,καταρρεει;
εδω οσοι ειναι στον ΟΤΕ μαs τον εχουν παρουσιασει σαν τον καλο τουs αγγελο που τουs παρεχει ολα οσα ζητησαν και με το παραπανω.
α! ολα κιολα,μην μου απομυθοποιειτε τον καλο μαs τον ΟΤΕ.

Δεν ξερω τι κανουν οι άλλοι, εγω χωρις να ειμαι μέτοχος ή τεχνικός του οτε, βλέπω σταθερότητα και αξιοπιστία στο ιντερνετ συγκριτικα με τους υπολοιπους.
Σε μενα τα 4 mbit ειναι 24 ωρες σταθερα 4mbit , και το κατέβασμα standard 400kilobytes/sec.
:oneup:

........Auto merged post: koltsidas added 3 Minutes and 0 Seconds later........


Εχετε ποτε φανταστει να κλεισουμε το ιντερνετ ολοι για 24ωρες τι θα γινει?

Δεν προκειται να γίνει τίποτα, πάντα υπαρχουν απεργοσπάστες

xolloth
27-01-08, 17:49
Ενα πράγμα πρέπει να κάνει ο ΟΤΕ, να κάνει ότι κάνουν και οι αλλοί, κάλυψη μόνο στα 5 στένα και τέρμα
Αν σας χαλάει όλοι ιδιωτικοί είναι εδώ και καίρο, ας προσέχαμε



Ο χρήστης μιλάει για περιοχή που εναλλάτκικος ΠΟΤΕ δεν θα πάει, καταλαβαίνεις πιστέυω την διαφορά;
μα καλα ο ΟΤΕ δεν ειναι που διαφημιζει οτι ειναι παρων ακομα και στο πιο μακρυνο χωριο;
η ενσταση σου δεν στεκει.
η μαγκια του θα ητανε εαν ειχε ιντερνετ και ο μοναδικοs κατοικοs του Χ,Ψ χωριου.

vavis
27-01-08, 17:55
Δωστε φθηνο, γρηγορο, σταθερο και κρατικο:p internet στον λαό :respekt: ρεεεεε...:clap::clap: :stupid:

atheos71
27-01-08, 18:00
Δωστε φθηνο, γρηγορο, σταθερο και κρατικο:p internet στον λαό :respekt: ρεεεεε...:clap::clap: :stupid:

Aν και δε συμβιβάζονται ,είναι πέντε!:rofl:

ttsgr
27-01-08, 22:02
Για να κάνουμε τα τρία δυο...ποιητικές παροχές και σεβασμός στον καταναλωτή τίποτε άλλο..

Έτσι για να σταματήσουν να κελαηδάνε τα παπαγαλάκια εναλλακτικών και μη γιατί γίναμε petshop εδώ μέσα.

Ο μεγαλύτερος τηλεπικοινωνιακός φορέας σε αυτήν την χωρα μπορεί να το κάνει αυτό χωρίς φραγμούς...απλά δεν το κάνει.

Για αυτό υπάρχουν τόσοι άνθρωποι αγανακτισμένοι σε αυτό το forum και ακόμα περισσότεοι που ούτε καν γνωρίζουν ότι υπάρχει...

sdikr
27-01-08, 22:29
μα καλα ο ΟΤΕ δεν ειναι που διαφημιζει οτι ειναι παρων ακομα και στο πιο μακρυνο χωριο;
η ενσταση σου δεν στεκει.
η μαγκια του θα ητανε εαν ειχε ιντερνετ και ο μοναδικοs κατοικοs του Χ,Ψ χωριου.

εεε ακόμα και τα δυο Mbit, ακόμα και τα 70kbps είναι adsl, ο ΟΤΕ τα έχει, οι άλλοι;

Και ναι είναι παρόν στο 85% οι άλλοι είναι στο 16%

μπορείς να δείς την διαφορά;

psychrometric
27-01-08, 23:02
Επειδή οι άλλοι είναι χειρότεροι όλα καλά δηλαδή ?
Πριν ανακοινώσει τα 24 Mbit ο ΟΤΕ είχα πει μπράβο για την προσπάθεια που κάνει σε σχέση με τα άλλα καφενεία. Νόμιζα ότι κοιτάει να φτιάξει ένα σωστό δίκτυο.
Δυστυχώς φαίνεται να κατρακυλάει στον ίδιο κατήφορο. Μια βιτρινα χωρίς ουσία.

sdikr
27-01-08, 23:05
Επειδή οι άλλοι είναι χειρότεροι όλα καλά δηλαδή ?
Πριν ανακοινώσει τα 24 Mbit ο ΟΤΕ είχα πει μπράβο για την προσπάθεια που κάνει σε σχέση με τα άλλα καφενεία. Νόμιζα ότι κοιτάει να φτιάξει ένα σωστό δίκτυο.
Δυστυχώς φαίνεται να κατρακυλάει στον ίδιο κατήφορο. Μια βιτρινα χωρίς ουσία.


Πάμε ξανά, μπορεί να μην έχει εως 24, αλλά έχει εως 2 σε αρκετά σημεία,

no_logo
27-01-08, 23:19
Πάμε ξανά, μπορεί να μην έχει εως 24, αλλά έχει εως 2 σε αρκετά σημεία,

μην ξεχνάμε επίσης ότι οι "εναλλακτικοί" στις περιοχές που δεν έχουν ιδιόκτητο δεν επιτρέπουν στον πελάτη να έχει σύνδεση μέσω ΑΡΥΣ (δίκτυο ΟΤΕ) με πάροχο "εναλλακτικό" σε ταχύτητα μεγαλύτερη από 2048.

Για αυτά βέβαια κανείς δεν νοιάζεται, ούτε οι θεσμικοί παράγοντες (ΕΕΤΤ :rofl: ), ούτε οι απαιτητικοί με τον ΟΤΕ πελάτες που είναι όμως διατεθειμένοι να κατεβάσουν τα βρακιά τους στην πρώτη παρανομία του "εναλλακτικού", στην πρώτη αθέτηση του συμβολαίου

psychrometric
27-01-08, 23:20
Πάμε ξανά, μπορεί να μην έχει εως 24, αλλά έχει εως 2 σε αρκετά σημεία,
ok! Πάλι καλά που τον ανάγκασαν. Θέλουμε όμως και ποιότητα στις υπηρεσίες. Είναι το Α και το Ω. Ξερά νούμερα, τόσο μακριά από την πραγματικότητα, δεν λένε τίποτα.

sdikr
27-01-08, 23:22
ok! Πάλι καλά που τον ανάγκασαν. Θέλουμε όμως και ποιότητα στις υπηρεσίες. Είναι το Α και το Ω. Ξερά νούμερα, τόσο μακριά από την πραγματικότητα, δεν λένε τίποτα.

Δεν τον αναγκάσε κανείς, όπως δεν αναγκάσανε τους αλλους, μόνο τηλέφωνο λένε

psychrometric
27-01-08, 23:31
Λάθος μου ! Νόμισα πως ήταν υποχρεωμένος να καλύψει την επαρχεία. Όπως και να ‘χει δεν θέλω 24MBit. Θέλω τα 2 που δίνει στο ταπεινό χωριουδάκι* μου να είναι 2 και όχι το 1/4 - 1/3 της ονομαστικής. Sorry μην μου πείτε ότι έτσι δουλεύει το ADSL.

*aka Καλαμάτα - κέντρο

sdikr
27-01-08, 23:34
Λάθος μου ! Νόμισα πως ήταν υποχρεωμένος να καλύψει την επαρχεία. Όπως και να ‘χει δεν θέλω 24MBit. Θέλω τα 2 που δίνει στο ταπεινό χωριουδάκι* μου να είναι 2 και όχι το 1/4 - 1/3 της ονομαστικής. Sorry μην μου πείτε ότι έτσι δουλεύει το ADSL.

*aka Καλαμάτα - κέντρο

Είναι τόσο υποχρεωμένος όσο είναι οι άλλοι, ή καλύτερα οι άλλοι πήραν και λεφτά για να το κάνουν μέχρι το τέλος του 2008

bond
28-01-08, 00:24
Γιατι δεν λες τι εχεις τραβηξει αντι να κανεις μια ανουσια δημοσκοπηση? Πιο χρησιμο για ολους θα ειναι.

CatMarg
28-01-08, 03:20
ΑΝ ΗΞΕΡΕΣ ΤΙ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ 1 ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΦΟΥΡΙΟΖΟΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ. Ο bond έχει δίκιο!Πες μας τι έχεις τραβήξει,θα είναι χρήσιμο για όλους μας.Εδω γράφουμε τον πόνο μας!Πες μας κ συ τον δικό σου...;)


Γιατι δεν λες τι εχεις τραβηξει αντι να κανεις μια ανουσια δημοσκοπηση? Πιο χρησιμο για ολους θα ειναι.Δεν είναι κ ανούσια,απλά θα θέλαμε πράγματι να μάθουμε τελικά τι του συνέβη με το φίλο μας τον οτε!

bond
28-01-08, 12:57
Δεν είναι κ ανούσια,απλά θα θέλαμε πράγματι να μάθουμε τελικά τι του συνέβη με το φίλο μας τον οτε!

Ε ανουσια ειναι. Δηλαδη τι σημασια εχει το αποτελεσμα σε αυτη τη δημοσκοπηση? Προφανως ολοι μας θα θελαμε και τα τρια και ειρηνη και ευτυχια για ολο το κοσμο κλπ κλπ
Ευχολογιο ειναι οχι δημοσκοπηση. Το καλο ειναι που μου θυμισε το ανεκδοτο με την τριμελη επιτροπη αποτελουμενη απο 4 ατομα (ή 5 ηταν?) :)

Chris_Nik
28-01-08, 13:01
Ολα θα πρεπει να τα κανει....;)

CatMarg
28-01-08, 15:31
Ε ανουσια ειναι. Δηλαδη τι σημασια εχει το αποτελεσμα σε αυτη τη δημοσκοπηση? Προφανως ολοι μας θα θελαμε και τα τρια και ειρηνη και ευτυχια για ολο το κοσμο κλπ κλπ
Ευχολογιο ειναι οχι δημοσκοπηση. Το καλο ειναι που μου θυμισε το ανεκδοτο με την τριμελη επιτροπη αποτελουμενη απο 4 ατομα (ή 5 ηταν?) :)Καλόοοο!:oneup::oneup:

atheos71
28-01-08, 15:36
Kαλά ,ας πούμε ότι είναι δημοσκόπηση.Τα αποτελέσματά της ποιόν θα αφορούν ,όταν λήξει;

CatMarg
28-01-08, 15:45
Kαλά ,ας πούμε ότι είναι δημοσκόπηση.Τα αποτελέσματά της ποιόν θα αφορούν ,όταν λήξει;??????:hmm:Ας πούμε τον οτε?Ισως...

atheos71
28-01-08, 15:50
To μόνο που μπορεί να ενδιαφέρει τον ΟΤΕ και κάθε ανάλογη εταιρία είναι η μείωση των εσόδων
και τίποτε άλλο.

aragorn
28-01-08, 15:52
Όλα αυτά μαζί.
Αυτονόητο δεν είναι;
Και όπως όλα τα αυτονόητα σ' αυτή χώρα, απραγματοποίητο...

atheos71
28-01-08, 16:00
Όλα αυτά μαζί.
Αυτονόητο δεν είναι;
Και όπως όλα τα αυτονόητα σ' αυτή χώρα, απραγματοποίητο...

Χρήστης vavis μνμ. 28.
Δυστυχώς φτάσαμε να διαπραγματευόμαστε τα παντός είδους αυτονόητα σ' αυτή τη χώρα.
Τείνει συνειρμικά αυτονόητον = απραγματοποίητον ...

CatMarg
28-01-08, 16:18
To μόνο που μπορεί να ενδιαφέρει τον ΟΤΕ και κάθε ανάλογη εταιρία είναι η μείωση των εσόδων
και τίποτε άλλο.Ναι αλλά δεν κάνει μελέτη αγοράς?Δηλαδή τι θέλει ο πελάτης,γιατί φεύγει,γιατί μένει,κλπ?Ολες οι σοβαρές εταιρίες-κρατικές η όχι-αυτό κάνουν...

atheos71
28-01-08, 16:20
Θά 'πρεπε...
Δε νομίζω ότι το κάνουν ουσιαστικά.

@ ADSLgr.com All rights reserved.