PDA

Επιστροφή στο Forum : Sagem FIRMWARE SAGEM FAST 1500PSTN



petapos
29-01-08, 14:20
ΓΕΙΑ ΣΑΣ, ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΑΠΟ 2Mb ΣΕ 8Mb ΟΤΕΝΕΤ.ΜΟΥ ΔΩΣΑΝΕ ΕΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ MODEM ROUTER SAGEM FAST 1500, OK ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΤΟ ΕΓΚΑΤΑΣΤΗΣΩ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ UPDATE ΣΤΟ FIRMWARE ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ. ΤΑ ΚΑΝΩ ΟΛΑ ΟΠΩΣ ΤΑ ΕΞΗΓΕΙ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΤΗΣ OTENET, ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΑΛΛΑΖΕΙ Η ΕΚΔΟΣΗ, ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

galgeo
30-01-08, 00:43
Τι εκδοση εχεις? η τελευταια ειναι η 3.16. Εμανα που ηταν με 2 εκδοσεις πισω εγινε κανονικα. Μηπως κατεβαζεις την παλιοτερη εκδοση για τις συσκευες με button on-off και οχι διακοπτη? Κατι γραφει για ROHS η καπως ετσι, εσυ λογικα εχεις το καινουριο και θες το NON-ROHS

LeGendGR
31-01-08, 06:01
Τι εκδοση εχεις? η τελευταια ειναι η 3.16. Εμανα που ηταν με 2 εκδοσεις πισω εγινε κανονικα. Μηπως κατεβαζεις την παλιοτερη εκδοση για τις συσκευες με button on-off και οχι διακοπτη? Κατι γραφει για ROHS η καπως ετσι, εσυ λογικα εχεις το καινουριο και θες το NON-ROHS

Ναι εχει δυο δες πιο εχεις και κατεβασε το σωστο...:cool::cool:

petapos
31-01-08, 09:17
Εχω κατεβασει σιγουρα το σωστο αρχειο γιατι το εκανα αρκετες φορες, εχω αυτο με τον διακοπτη on-off. Οσο για την εκδοση θα το κοιταξω γιατι ειμαι στη δουλεια τωρα. Ευχαριστω πολυυυ!

@ ADSLgr.com All rights reserved.