PDA

Επιστροφή στο Forum : Tellas Καρδίτσα



vagos_
29-01-08, 17:34
Αρχές Δεκεμβρίου τηλεφώνημα από πωλήτρια Τελλάς.Μπλά μπλά μπλά Ζιστο μπλα μπλα μπλα σε 40 μέρες ενεργοποίηση.Μα λέω δεν έχετε δίκτυο εδώ ακόμα.Μπλά μπλά θα έρθει μέχρι τότε.Μα στο site σας έβαλα το τηλεφωνό μου και λέει δεν είναι διαθέσιμο.Μπλα μπλα μέχρι τότε θα είναι.Σίγουρα??????????? ΣΙΓΟΥΡΑ.!.!
Χαρές πανυγύρια.Έρχετε το courier, υπογράφω το συμβόλαιο, δίνω και ένα δεκάευρο που μου είχε πεί ότι πρέπει η πωλήτρια και περιμένω...........
Σήμερα ώρα 15:30 μόλις έχω γυρίσει από τη δουλειά λέω δε παίρνεις και ένα τηλέφωνο να δείς πότε.
-Γειά σας .
-γειά σας πως μπορώ να σας εξυπηρετήσω.......
-Μπλα μπλα μπλα μπλα κύριε...
-Όχι όχι σε 2 μήνες θα έρθει το δίκτυο Καρδίτσα κύριε.
-Μα η κυρία μου είπε μπλα μπλα...........
-Εγώ εδώ βλέπω ότι σε 2 το πολύ μήνες θα είναι διαθέσιμο στη περιοχή σας,Οι 40 μέρες που σας είπε είναι για να πάει η αίτηση στον ΟΤΕ.
-Ναι το ξέρω λέω αλλά τη ρώτησα γι' αυτό το θέμα και μου είπε ότι μέχρι τότε θα έχει έρθει.
-Δεν μπορώ να σας βοηθήσω.Μπορώ μόνο να σας κόψω ένα 5% από το πρώτο λογαριασμό που θα σα έρθει να πληρώσετε και να σας πάρει κάποιος υπεύθυνος να μιλήσετε.
-Ναι ας με πάρει (γιατί τα έχω πάρει................)

Οκ θέλανε να πουλήσουνε και να προλάβουνε τις άλλες εταιρίες.
Εγώ που είμαι από το 2003 συνδρομητής της εν λόγω εταιρίας και που μέχρι τώρα δεν είχα κάποιο πρόβλημα μαζί τους από θέμα internet και χρεώσεων τι πρέπει να κάνω εκτός από το να περιμένω;Τι φταίω να με κοροιδεύει η κυρία;Αναμένω τηλέφωνο από τον υπέυθυνο να δούμε τι θα πεί.Δυστυχώς δεν έχω κρατήσει το όνομα της κυρίας.Άκρη δε βγάζω το ξέρω απλά δε μ' αρέσει μια εταιρία που είμαι χρόνια συνδρομητής της και την πληρώνω κανονικά να με κοροιδεύει με αυτόν τον τρόπο.

@ ADSLgr.com All rights reserved.