PDA

Επιστροφή στο Forum : Ποιος έχει πρόβλημα με το τηλέφωνο ?



Zapatas
30-01-08, 03:17
Καλημέρα σε όλους,

Αντιμετωπίζω πρόβλημα με τα τηλέφωνα της HOL εδώ και μία ώρα.

Δεν μπορούν να με καλέσουν.
Δε μπορώ να καλέσω.


Παρακαλώ απαντήστε αν αντιμετωπίζετε τέτοιο πρόβλημα, γιατί μυρίζομαι ότι είναι γενικό !

Υ.Γ.Περιμένω ήδη 50 λεπτά στην αναμονή της Τεχνική Υποστήριξης.

and64
30-01-08, 03:36
Καλημέρα σε όλους,

Αντιμετωπίζω πρόβλημα με τα τηλέφωνα της HOL εδώ και μία ώρα.

Δεν μπορούν να με καλέσουν.
Δε μπορώ να καλέσω.


Παρακαλώ απαντήστε αν αντιμετωπίζετε τέτοιο πρόβλημα, γιατί μυρίζομαι ότι είναι γενικό !

Υ.Γ.Περιμένω ήδη 50 λεπτά στην αναμονή της Τεχνική Υποστήριξης.

Φίλε μου κι εγώ το ίδιο πρόβλημα έχω! Η τηλεφωνία δεν γίνεται register με τίποτα, ούτε με restart ούτε με περνώντας το αρχείο της hol με τις ρυθμίσεις...:down:

Για ρίξτους ένα καλό κράξιμο αν καταφέρεις και πιάσεις γραμμή:evil::chair::rant:

Zapatas
30-01-08, 03:39
Στην 1 ώρα και 47'' έπεσε η γραμμή!!!

Έλεος πια !!!

Καλά του κάνει ο ΟΤΕ και τους ξε....λιαζει με τις διαφημίσεις !

and64
30-01-08, 03:43
Στην 1 ώρα και 47'' έπεσε η γραμμή!!!

Έλεος πια !!!

Καλά του κάνει ο ΟΤΕ και τους ξε....λιαζει με τις διαφημίσεις !

Ε, ζητάς τώρα και σύ κάτι πράγματα, να πιάσεις γραμμή στην τυ της hol!!!:twisted:

Αν δεν φτιαχτεί μέχρι αύριο με βλέπω να ξεκινάω τις βόλτες κατά hol μεριά και πάλι μπας και βγάλω άκρη γιατί αν περίμενα από τα τηλέφωνα ακόμα η γραμμή μου νεκρή θα ήταν!:rofl:

misfits7
30-01-08, 09:17
Σε προλαβα νωριτερα μαλλον:
http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=170134
Σε ποιο κεντρο ανηκετε?

Μολις ξυπνησα και ακομα not registered...

Και τωρα τι κανουμε?

grsaint13
30-01-08, 09:53
Φαίνεται ότι,αφού το πρόβλημα έχει εμφανιστεί σε πολλούς,γίνονται κάποιες εργασίες στα dslams.Θα το εξακριβώσουμε σε λίγο,αν το πρόβλημα παραμείνει...:twisted:

Εγώ πάντως το πρωί πριν φύγω από το σπίτι,είδα το ρούτερ κανονικά συγχρονισμένο.Συμβαίνει και σε όσους έχουν πρόβλημα με την τηλεφωνία αυτό ή υπάρχει κανονικά συγχρονισμός του ρούτερ αλλά λειτουργεί το ίντερνετ και όχι η τηλεφωνία;

dikal
30-01-08, 10:02
Γενικότερο το πρόβλημα. Έχουν ανοίξει κι άλλα θέματα στο forum για το λόγο αυτό. Εγώ είχα δίωρη διακοπή 01-03:00 πμ αλλά μετά Ok.

aa144
30-01-08, 16:40
Μπορεί να σχετίζεται με τις αναβαθμίσεις στο Firmware, βλέπετε να σας έχει γίνει αναβάθμιση; Ποιά έκδοση βλέπετε να έχετε;

misfits7
30-01-08, 18:50
Μπορεί να σχετίζεται με τις αναβαθμίσεις στο Firmware, βλέπετε να σας έχει γίνει αναβάθμιση; Ποιά έκδοση βλέπετε να έχετε;


Πειτε μου λογους για τους οποιους κανουν αναβαθμιση.
Κερδιζουμε τιποτα?

aa144
30-01-08, 19:25
Κατά βάση είναι θέμα συμβατότητας, θέλουν όλοι οι συνδρομητές να έχουν την ίδια έκδοση, είτε μπορούν να κάνουν μόνοι τους αναβάθμιση, είτε όχι, οπότε την κάνουν σε όλους κεντρικά.

Πολύ κακό για το τίποτε; Για κάποιους σίγουρα ναι...

Zapatas
30-01-08, 21:26
Πρέπει όμως να ειδοποιούν τον κόσμο!

Αυτά είναι απαράδεκτα !

Σου κόβουνε το τηλέφωνο ενώ απαιτούνε να τους πληρώνεις κανονικά !

Χουντα τηλεφωνική έχουμε ?

Ελεος πια !

energypoint
30-01-08, 21:35
παντως απο το πρωι στις 1200 δεν εχω νετ ουτε τηλεφωνο.Εχω ενδειξη dsl, δεν εχω ενδειξη info,και τα τηλεφωνα nο internet connection.Oλα αυτα περιοχη ν.κηφισιας.

@ ADSLgr.com All rights reserved.