PDA

Επιστροφή στο Forum : έχω μπουχτίσει



joeyGR
30-01-08, 16:55
καλησπέρα σας, είμαι χρηστης της forthnet όπως λέει το topic έχω μπουχτίσει με αυτήν την εταιρία την έβαλα κύριος για downloading και για gaming αλλα αποτελέσματα 0, το downloading είναι normal (πιστεύω επειδή είμαι με download manager) και τα ping στα online games είναι τα χειρότερα που έχω δει ποτε μου ένας gamer πιστεύω ξέρει τι είναι να παίζεις με 300-400 ping στο counter strike, με 300-400 ping οποιος παίζει counter strike θα καταλάβει ότι δεν μπορείς να κουνηθείς καν τι στον π*****, γιατί να είμαι μονο εγώ τόσο χαλια? το SNR μου και το attenuation είναι μια χαρά, εκτος από αυτό, μας δουλεύουν τζάμπα λεφτά δίνουμε υποτίθεται ειμαστε 2play και είμαστε με 1mbit μέχρι πριν 3 μέρες όταν μπήκα στον adslwizard της forthnet είδα ότι θα γινόταν η κάλυψη για 24mbit 30/01/08 μετά βλέπω: Αναμενόμενη κάλυψη: 29/02/2008 Η ημερομηνία ενεργοποίησης μεταφέρεται λόγω καθυστερήσεων στην ανάπτυξη των ιδιοκτητων υποδομών οπτικών ινών. Πριν γίνω χρηστης τις forthnet όλο έβλεπα μεταφορές τις ημερομηνίας κάλυψης τις forthnet εδώ στο Κιλκίς και είμαι σίγουρος ότι η ημερομηνία θα μετάφερε όλη την ώρα μέχρι το καλοκαίρι. Aπό ότι μου φαίνεται θα πρέπει να αλλάξω πάλι εταιρία εκτος αν λυθεί το πρόβλημα.

ΥΣ: Είμαι από Κιλκίς

baskon
30-01-08, 17:01
αν δεν εισαι ευχαριστημενος αλλαξε εταιρια ..
Λογικά πάντως θα πρεπει να σε βάλουν στα 4 mbit όπου να ναι,μιας και σε οσους περιμενουν το ιδιοκτητο πλεον τους δινουν 4 mbit.Τωρα αν θα βελτιωθει η κατάσταση..:whistle:

joeyGR
30-01-08, 17:08
μου φαινεται οτι θα παω ote, ειναι η μονη λυση για online games

vonglower
30-01-08, 17:22
καλησπέρα σας, είμαι χρηστης της forthnet όπως λέει το topic έχω μπουχτίσει με αυτήν την εταιρία την έβαλα κύριος για downloading και για gaming αλλα αποτελέσματα 0, το downloading είναι normal (πιστεύω επειδή είμαι με download manager) και τα ping στα online games είναι τα χειρότερα που έχω δει ποτε μου ένας gamer πιστεύω ξέρει τι είναι να παίζεις με 300-400 ping στο counter strike, με 300-400 ping οποιος παίζει counter strike θα καταλάβει ότι δεν μπορείς να κουνηθείς καν τι στον π***, γιατί να είμαι μονο εγώ τόσο χαλια? το SNR μου και το attenuation είναι μια χαρά, εκτος από αυτό, μας δουλεύουν τζάμπα λεφτά δίνουμε υποτίθεται ειμαστε 2play και είμαστε με 1mbit μέχρι πριν 3 μέρες όταν μπήκα στον adslwizard της forthnet είδα ότι θα γινόταν η κάλυψη για 24mbit 30/01/08 μετά βλέπω: Αναμενόμενη κάλυψη: 29/02/2008 Η ημερομηνία ενεργοποίησης μεταφέρεται λόγω καθυστερήσεων στην ανάπτυξη των ιδιοκτητων υποδομών οπτικών ινών. Πριν γίνω χρηστης τις forthnet όλο έβλεπα μεταφορές τις ημερομηνίας κάλυψης τις forthnet εδώ στο Κιλκίς και είμαι σίγουρος ότι η ημερομηνία θα μετάφερε όλη την ώρα μέχρι το καλοκαίρι. Aπό ότι μου φαίνεται θα πρέπει να αλλάξω πάλι εταιρία εκτος αν λυθεί το πρόβλημα.

ΥΣ: Είμαι από Κιλκίς

Σύσταση: Πρόσεχε τις λέξεις-εκφράσεις που χρησιμοποιείς.

manuel
30-01-08, 17:29
να λυθεί το πρόβλημα χλωμό.......κοιμούνται εκεί στην Forthnet αλλωστε υπάρχει ένα ολόκληρο θέμα στο forum για το online gaming. Ρίξε μια ματια αν και θα απογοητευτείς

cuper
30-01-08, 17:42
μου φαινεται οτι θα παω ote, ειναι η μονη λυση για online games

Μα στον ΟΤΕ είσαι. Εννοείς ότι θα αλλάξεις providing από forthnet σε otenet.
Δοκίμασε ένα demo πρώτα.

joeyGR
30-01-08, 18:08
που πρεπει να παρω τηλεφωνο; θα έχω τις ίδιες επιδόσεις με μια κανονική σύνδεση?

@ ADSLgr.com All rights reserved.