PDA

Επιστροφή στο Forum : 'Να σημειωθούν Όλα Ως Αναγνωσμένα'



nevian
08-09-03, 15:34
Μπορεί να μετακινηθεί το "Να σημειωθούν Όλα Ως Αναγνωσμένα" σε κάποιο άλλο σημείο της σελίδας, λίγο πιο μακριά από το "Νέα Μηνύματα" διότι ουκ ολίγες φορές το έχω πατήσει κατα λάθος όπως ίσως και αρκετοί άλλοι επισκέπτες;

Ευχαριστώ

NeK
08-09-03, 16:56
Εντάξει, σε ευχαριστώ.

maria
16-09-03, 10:10
Εκτος αυτου μηπως θα επρεπε σε καθε σελιδα να υπαρχει ο δεικτης Νεα Μηνυματα γιατι οταν μπαινουμε απο εκει σε ενα topic μετα πρεπει να ξαναπαμε στο community και αντε ξανα Νεα μηνυματα ή να κανουμε back οποτε τα μηνυματα φαινονται ως μη αναγνωσμενα και εγω προσωπικα χανω τη μπαλα και δεν θυμαμαι τι κοιταξα και τι οχι.Καθαρα λειτουργικο ειναι το ζητημα..Thanks

Ranma
16-09-03, 19:27
Θα συμφωνήσω απόλυτα με την maria...
Ευχαριστώ.

Johny
16-09-03, 20:05
Συμφωνώ και εγώ με την maria.

PhoiNiX
16-09-03, 20:22
Αυτή τη στιγμή είναι σε στάδιο ανάπτυξης μια γραμμή εργαλείων που θα υπάρχει πάνω από τη κάθε σελίδα του Forum :wink:

drtequila
17-09-03, 01:08
εαν βαλετε και ενα κουμπακι back to top στο τελος της σελιδας,τοτε θα γινει αψογο!

maria
23-09-03, 11:16
Επισης κατι αλλο που δεν γνωριζω:Οταν εχω μπει στο Νεα Μυνηματα και εχω δει αυτα που θελω και πλεον τα μονα που φαινονται στη λιστα ειναι πραγματα που δεν θελω να δω αναγκαστικα παταω back στον explorer για να πατησω Να σημειωθουν ως...Σημειωνει αυτα της λιστας που ειχα δει,δηλαδη η λειτουργια του Να σημειωθουν ειναι συναρτηση των περιεχομενων του explorer ή ειναι χρονικη?Γιατι ενω εγω παταω back τα δεδομενα της προηγουμενης σελιδας δεν ειναι χρονικα ενημερωμενα και αν το Να σημειωθουν ειναι εξαρτημενο χρονικα τοτε μπορει να χανω μηνυματα.

economist
23-09-03, 12:41
Πατώντας back ουσιαστικά δεν ανανεώνεται το περιεχόμενο, και αυτό γιατί με το back πας ένα στιγμιότυπο πίσω. Για να ανανεώνεται το περιεχόμενο πρέπει να χρησιμοποιείς τα navigation links του site.

maria
23-09-03, 14:25
Αυτο λεω και εγω economist, αλλα ΔΕΝ θελω να ανανεωνεται σε οτι αφορα το κουμπακι "Να σημειωθουν ως αναγνωσμενα".Και γι'αυτο δεν υπαρχει navigation link.Ουσιαστικα μηπως το "Να σημειωθουν" αγνοει το στιγμιοτυπο και τα σημειωνει ολα τη δεδομενη στιγμη που θα το πατησω?

economist
24-09-03, 18:11
Ε φυσικά σημειώνει ότι υπάρχει αδιάβαστο μέχρι εκείνη τη στιγμή. Δεν είναι δυνατόν να μην ανανεώνεται πάντως αν πατάς το κουμπάκι "Να σημει...."

maria
25-09-03, 09:34
Αρα αν εγω εχω μεινει λιγη ωρα παραπανω στη λιστα, υπαρχουν μηνυματα που δεν εχω δει και σημειωνονται ως αναγνωσμενα.Σωστα?(γιατι νομιζω οτι δεν εξηγησα καλα αυτο που λεω?)

NeK
26-09-03, 01:40
Ναι Μαρία, μπορεί μέσα σε 1-10 λεπτά (όσο θα σου πάρει για να διαβάσεις τα νέα) να έχουν γίνει νέα posts και πηγαίνοντας πίσω να μην έχεις δει τα ακόμη πιο νέα και να τα σημειώσεις και αυτά ως αναγνωσμένα.

Απλά πριν κάνεις την σημείωση, ρίξε ένα γρήγορο refresh στην σελίδα των νέων μηνυμάτων και είσαι ok.

ogenikos
26-09-03, 23:26
Πιστεύω πως αυτό που λείπει απ'το forum, είναι η ρύθμιση στο profile του καθενός, για το πόσα new posts θέλει να βλέπει, 10, 20 κλπ, και όχι 619 που περιμένω να φορτώσει. :D :D :roll: :roll:
Και να έιναι new posts ταξινομημένα ανα ώρα τελευταίου Post όπως στα περισσότερα forums..και όχι αναγνωσμένα η μη.....
Χεχε..ζητάω πολλά;;

ABEZ
27-09-03, 22:29
Αυτή τη στιγμή είναι σε στάδιο ανάπτυξης μια γραμμή εργαλείων που θα υπάρχει πάνω από τη κάθε σελίδα του Forum




Σήμερα που έγιναν οι αλλαγές στο forum το «Όλα Ως Αναγνωσμένα» δεν λειτουργεί.

ndan_gr
27-09-03, 22:42
polu kalo to menou, nomizw oti 8a htan xrhsimo na vazate kai ena forum Home h kati tetoio. to 8ema einai oti se mena den leitourgei to ola ws anagnwsmena! xrhsimopoiw mozilla 1.3, an kai den nomizw na paizei kapoio rolo.

yposhmeiwsh:ta 8emata pou diavazw eksafanizontai apo ta nea mhnymata,nomizw oti etsi prepei na ginetai...to allo omws giati den leitourgei?

Stilskin
27-09-03, 22:50
bravo poly xrhsimh h mpara me tis epiloges kai genika to design!

WinMik
28-09-03, 12:51
Ωραία η μπάρα και οι αλλαγές, αλλά σε κάποιους χρήστες -μαζί και μένα- χάλασε το avatar και δε βλέπω πώς μπορώ να το φτιάξω. Καμιά ιδέα?

maria
29-09-03, 08:53
πρεπει να το ξαναβαλεις στο προφιλ σου.Απορια: μηπως σημειωθηκαν μηνυματα ως αναγνωσμενα με την αλλαγη του design γιατι εχω να μπω απο την Παρασκευη και τα μηνυματα του Σαββατοκυριακου ειναι αναγνωσμενα.Εκτος αν εκατσε αλλος στο πισι μου..

UGF_GreekMind
29-09-03, 15:58
Το ίδιο κι εδώ... οπότε μάλλον μετά το PC σου, κάθησε και στο δικό μου. :twisted:

maria
29-09-03, 16:03
Α τον ατιμο :!:

UGF_GreekMind
29-09-03, 16:46
Ή την άτιμη... :!:

TiO
29-09-03, 18:08
kai se mena... mou lerwse kai thn o0onh :lol:

UGF_GreekMind
29-09-03, 18:40
Αυτός ή αυτή ; :lol:

TiO
29-09-03, 18:45
den ton/thn eida...

gprs
01-10-03, 17:41
Egw lew na valoume faka na ton piasoume

@ ADSLgr.com All rights reserved.