PDA

Επιστροφή στο Forum : διακοπη της συνδεσης



dimkost
31-01-08, 03:57
πριν 1,5-2 μηνες εβαλε η φιλη μου το πακετο για το σπιτι της βονταφον. ο υπαλληλος ελεγξε την διαθεσημοτητα στην περιοχη μου (νεο ηρακλειο). ολα οκ.
το θεμα ειναι οτι ακομα ιντερνετ δεν εχουμε και η βονταφον μας λεει πως ειναι προβλημα του οτε κ ο οτε πως ειναι προβλημα της βονταφον. το θεμα ειναι οτι ολοι μας γραφουν.
αυτο που θελω εγω τωρα ειναι να μου πει καποιος τι πρεπει να κανω για να αποδεσμευτω.

εννοειται πως δεν προκειται να πληρωσουμε για την διακοπη της συνδεσης, δηλ της υπηρεσιας που δεν μας εδωσαν ποτε

DSLaManiaC
31-01-08, 04:03
Αν δεν έχει γίνει ενεργοποίηση της υπηρεσίας, η λογική (όπως και πολλά posts) λένε ότι ζητάς εγγράφως την διακοπή της διαδικασίας ενεργοποίησης και παίρνεις τα χρήματα σου πίσω σε περίπτωση που έχεις δώσει κάποιο ποσό για την ενεργοποίηση.

lx911
31-01-08, 23:28
Απο την στιγμη που δεν εχεις ενεργοποιηθει κανεις διακοπη συνδεση στο καταστημα και επιστρεφεις τον εξοπλισμο πισω...

dimkost
02-02-08, 03:45
εκανα σημερα την διακοπη κ αρνηθηξα==κα να πληρωσω για την αποδεσμευση. το δεχτηκαν "κατ' εξαιρεσην" οπως μου ειπε ο υπευθυνος του μαγαζιου γιατι η γραμη δεν ειχε ενεργοποιηθει ποτε.το θεμα ειναι πως αν ηταν καποιος αλλος που δεν το εκανε θεμα θα του περναν τα λεφτα κ εξω απο την πορτα...
απο δεθτερα παω στον ΟΤΕ κ ελπιζω η βονταφον να μου αποδεσμεσει γρηγορα την γραμμη!!!
ευχαριστω παντως

........Auto merged post: dimkost added 0 Minutes and 44 Seconds later........

εκανα σημερα την διακοπη κ αρνηθηκα να πληρωσω για την αποδεσμευση. το δεχτηκαν "κατ' εξαιρεσην" οπως μου ειπε ο υπευθυνος του μαγαζιου γιατι η γραμμη δεν ειχε ενεργοποιηθει ποτε.
το θεμα ειναι πως αν ηταν καποιος αλλος που δεν το εκανε θεμα θα του περναν τα λεφτα κ εξω απο την πορτα...
απο δευτερα παω στον ΟΤΕ κ ελπιζω η βονταφον να μου αποδεσμεσει γρηγορα την γραμμη!!!
ευχαριστω παντως

@ ADSLgr.com All rights reserved.