PDA

Επιστροφή στο Forum : OTEnet πλεον περναει σε OTE



InVADeR
01-02-08, 16:32
Ειρθε η ωρα, δεν ξερω επισιμα η ανεπισημα, παντως στο site της ονενετ γραφει οτι σταματησαν εμπορικα ολα τα προγραματα της (Bundle, Kit, Home) και αν θες να κανεις αναβμισει σε 24Mbit παιρνεις 134.

Εκανα αναβαθμιση απο εκει. Πλεον απο τον Φευβρουαριο με ειπανε σε ολους δεν θα ερχετε αλλο λογαριασμος ΟΤΕνετ αλλα θα μπαινει μεσα στου ΟΤΕ και το Internet, οποτε ουσιαστικα ολοι οσοι εχουν συνδεσεις οτενετ θα ειναι στον ΟΤΕ πλεον.

Αν και μεχρι τωρα δεν χρειαστικα σχεδον καθολου υποστιριξει για την γραμμη, οποτε τους τηλεφωνισα ηταν αψογη και σε τεχνικη υποστιριξη και αναμονη και εξυπηρετηση. Αυτο πουτ φοβαμαι ομως στον οτε ειναι το μπερδεμα που μπορει να γινει στους λογαριασμους και για την αναμονη σε 1242 κτλ..

Αντε παμε και για καταργηση του παγιου του ΟΤΕ τωρα. Να δουμε ποτε θα γινει...

testakross
02-02-08, 11:52
πραγματι ετσι ειναι το ειδα και εγω σημερα.

το my.otenet.gr 8α συνεχισει να υπαρχει και μετα απο το κλεισιμο της ΟΤΕΝΕΤ η θα μπαινουμε απο αλλου για να δουμε τις πληροφοριες/στατιστικα της συνδεσης μας?

iznodur
02-02-08, 14:01
πραγματι ετσι ειναι το ειδα και εγω σημερα.

το my.otenet.gr 8α συνεχισει να υπαρχει και μετα απο το κλεισιμο της ΟΤΕΝΕΤ η θα μπαινουμε απο αλλου για να δουμε τις πληροφοριες/στατιστικα της συνδεσης μας?

Δεν κλείνει η οτενετ απλα συγχωνεύοντα , θα εξακολουθεί να είναι ο provider του οτε , ναι το site θα λειτοργει κανονικά

testakross
02-02-08, 14:59
thanks, τωρα εχω μια καλυτερη εικονα των πραγματων..

nnn
02-02-08, 18:18
Συνεχίζουμε εδώ http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=171524

@ ADSLgr.com All rights reserved.