PDA

Επιστροφή στο Forum : OTENET OR FORTHNET;



aris890
02-02-08, 01:36
Οσοι ειχαν οτενετ και πηγαν στη forthnet η και αντιστροφα ,απο ποιον ειχαν τις καλυτερες υπηρεσιες;

zoiros
02-02-08, 09:36
Στο ιδιοκτητο δαγκωτό φορθνετ

lorka
02-02-08, 09:50
If you have only OTENET & FORTHNET then the answer is OTENET!!!!
Just look at the forum comments about FORTHNET:down:

Chris_Nik
02-02-08, 09:59
Εγω θα ειμουν OTENET......

damianos007
02-02-08, 10:18
1)αν παιζεις και online games και θες κανα σοβαρο ping...
2)και για να μην τραβας τα μαλια σου με την τεχνικη υποστιριξη που ολοι σου λενε οτι ειναι τεχνικοι και ολοι μεταβιβαζουν την βαβλη σου στα "Σουπερ Ντουπερ Υπερ Επειγοντα" καθε φορα που τους καλεις και εξηγεις στον καθε ασχετο το προβλημα σου και στο τελος δεν περνεις λυση! ...

απλα επελεξε OTENET και ασε την φορθνετ να ριχνει και αλλο τις τιμες...μεχρι να παρουν και τα ψαρια adsl απο ιταλια αντι για ελλαδα!

xolloth
02-02-08, 10:22
απο οτι διαβαζω απο ταχυτητεs ,το ιδιο ειναι.
μπηκαν πολλοι στον ΟΤΕ τον τελευταιο καιρο με αποτελεσμα να εχει μπουκωσει.

manoulamou
02-02-08, 10:25
ΟΤΕ για σταθερη τηλεφωνια, OTEnet ή Forthnet για ADSL
συνολικα ομως conn-x talk ή forthnet sharedLlu
αναλογως την χρηση, την περιοχη, την αποσταση απο το dslam...;)***









*** οπως βλεπετε, δεν αναφερω το οικονομικο...

Lagman
02-02-08, 11:59
καλα που να δειτε οταν θα δωσει ip tv η forthnet... ερχετε ΤΟ μπουκωμα

hel
02-02-08, 13:07
απο οτι διαβαζω απο ταχυτητεs ,το ιδιο ειναι.
μπηκαν πολλοι στον ΟΤΕ τον τελευταιο καιρο με αποτελεσμα να εχει μπουκωσει.

Δεν νομίζω να έχουν μπουκώσει. Δεν παραπονέθηκε κανένας στον ΟΤΕ για χαμηλή ταχύτητα σε σχέση με αυτή που κλειδώνει στις 24αρες.

damianos007
02-02-08, 14:09
καλα που να δειτε οταν θα δωσει ip tv η forthnet... ερχετε ΤΟ μπουκωμα
να βαλω δλδ απο τωρα τα κλαματα η παω να ζησω σε καμια χωρα που εχουν κατανεμητη cable εξω απο το σπιτι μου?

fadasma
02-02-08, 14:13
Μια συμβουλή από μένα: κράτησε 1 πάροχο.

Αν θέλεις ΟΤΕ, τότε πάρε οτενετ.
Αν θέλεις φορθνετ, τότε πάρε 2play.

manoulamou
02-02-08, 15:56
απορια ψαλτου: Αυτο το cable TV τι σόι προγραμμα εχει
που να ειναι και ... περιζητητο εν Ελλαδι;
:hmm:

Antre
02-02-08, 16:29
Είναι καθαρά θέμα χρημάτων και τύχης.

Δηλαδή αν δεν σε νοιάζει να πληρώσεις και λίγο παραπάνω προκειμένου να έχεις τις καλύτερες δυνατές υπηρεσίες τότε Οτενετ με διαφορά μάλιστα

Αν πάλι θες πιο φτηνή σύνδεση η Forthnet είναι ιδανική... αρκεί να μην σου τύχει καμιά ατυχία οπότε... περαστικά!!!!

miltosk
02-02-08, 16:38
Ειμαι συνδρομητης στη Forthnet απο το 1993 και στην ΟΤΕΝΕΤ απο το 2001 παραλληλα. Τη Forthnet δεν την αλλαζω. Την ΟΤΕΝΕΤ την εχω ως δευτερευουσα λογω μετακομισεων. Αν καθε χρονο αλλαζω πολη λογο επαγγελματος κανε αιτηση για τηλ στον ΟΤΕ και μετα πηγαινε στη Forthnet για να χρησιμοποιησεις τις υπηρεσιες της και μετα απο 8 μηνες αιτησεις για disconnect ε, οχι!!! Ολα αυτα στα λεω γιατι εχω και τις δυο και δεν μιλαω απλως θεωρητικα.

ΒΑΛΕ Forthnet !!!!!

Antre
02-02-08, 18:06
Ειμαι συνδρομητης στη Forthnet απο το 1993 και στην ΟΤΕΝΕΤ απο το 2001 παραλληλα. Τη Forthnet δεν την αλλαζω. Την ΟΤΕΝΕΤ την εχω ως δευτερευουσα λογω μετακομισεων. Αν καθε χρονο αλλαζω πολη λογο επαγγελματος κανε αιτηση για τηλ στον ΟΤΕ και μετα πηγαινε στη Forthnet για να χρησιμοποιησεις τις υπηρεσιες της και μετα απο 8 μηνες αιτησεις για disconnect ε, οχι!!! Ολα αυτα στα λεω γιατι εχω και τις δυο και δεν μιλαω απλως θεωρητικα.

ΒΑΛΕ Forthnet !!!!!

Αν σου προκύψει όμως πρόβλημα... άντε γεια. Τουλάχιστον άλλες εταιρίες όπως την ON μπορεί να μην έιναι από τις καλύτερες... αλλά τουλάχιστον ένα τηλέφωνο του στυλ "αυτό το καιρό γίνονται έργα, συγνώμη για τις μικρότερες ταχύτητες" θα σου κάνουν

manoulamou
02-02-08, 19:12
Ειμαι συνδρομητης στη Forthnet απο το 1993 και στην ΟΤΕΝΕΤ απο το 2001 παραλληλα. Τη Forthnet δεν την αλλαζω. Την ΟΤΕΝΕΤ την εχω ως δευτερευουσα λογω μετακομισεων. Αν καθε χρονο αλλαζω πολη λογο επαγγελματος κανε αιτηση για τηλ στον ΟΤΕ και μετα πηγαινε στη Forthnet για να χρησιμοποιησεις τις υπηρεσιες της και μετα απο 8 μηνες αιτησεις για disconnect ε, οχι!!! Ολα αυτα στα λεω γιατι εχω και τις δυο και δεν μιλαω απλως θεωρητικα.

ΒΑΛΕ Forthnet !!!!!

Εμενα πιο πολυ σε ΟΤΕνετ θα με πηγαινε το σκεπτικο σου:)...
Αφου την εχουμε για καβατζα σε καθε ωρα αναγκης, αρα ... βουρ στον ταβα με τα κουλουρια!

xolloth
02-02-08, 21:14
εχε υπ οψιν σου οτι υπαρχουν και παραπολλοι σαν εμενα ,που εχουν ερωτα με την φορθνετ παρα τα προβληματα,λογω πολυετουs σχεσηs μαζι τηs.
την βλεπουμε ρε παιδι μου σαν πολυετη σχεση που αμα διαλυθει θα μαs στοιχισει.
ειμαστε λιγο-πολυ βιτσιοζοι.

manoulamou
02-02-08, 22:07
Κι εγω την ειχα απο παλια σ εκτιμηση καθοτι και μανα του ελληνικου internet
αλλά ποτέ δεν ειχα την ... ευτυχια ή την ατυχια, να την χρησιμοποιησω μεχρι τουδε!
Ομως ειδικα το τμημα τηλεφωνικης τεχνικης υποστηριξης τους κατα γενικην ομολογιαν..:down:

gvenos
02-02-08, 22:13
Εγώ είχα 4νετ και την άλλαξα σε conn-x. Είχε άθλια εξυπηρέτηση και ό,τι και αν γινόταν πάντα σε παράπεμπε στον ΟΤΕ. όλα ο ΟΤΕ τα κάνει και οι εναλλακτικοί είναι πάντα "αθώοι"?????

Άρα Forthnet :down:
OTE :oneup:

.alexcity
02-02-08, 22:16
1 σου λεω . Εχω 2πλαη .. ΑΘΛΙΑ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ .. 30 ΛΕΠΤΑ ΝΑ ΠΙΑΣΩ ΓΡΑΜΜΗ...
τωρα θα παω ΟΤΕ .. CONN-x .. ;d

aris890
02-02-08, 23:31
Σου χαριζουν ενα φιατακι και μια μερσεντες.
Μετα απο λιγες μερες σου χαλανε και τα δυο.
Αν δε βρεις μαστορα να τα φτιαξεις μενουν παρκαρισμενα.
Αν βρεις εχεις παλι το αυτοκινητο σου.
Εγω στον οτε εβρισκα μαστορα και το κυκλοφορουσα το φιατακι.
Και ο νοων νοειτω.

gabatia
03-02-08, 00:06
παιδια οτενετ στανταρ τουλαχιστον κρητη σταθερη και με καλη εξυπηρετηση

leros2004
03-02-08, 00:11
Αν το οικονομικό δεν σε ενδιαφέρει τότε ΟΤΕ, είσαι σε καλύτερα <<χέρια>>

Devout
03-02-08, 00:35
Εγώ δηλαδή που έχω και τις 2 ταυτόχρονα είμαι ο καλύτερος? :rofl:

Lagman
03-02-08, 09:57
για το τι τραβάει ο κοσμος διαβάστε εδω


Γιατι ρε Forthnet τέτοιο Call Center? Τοσο δύσκολο είναι?

http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=136192

agelosmas
05-02-08, 00:48
Κι εγώ όπως είπα ήδη σε άλλο νήμα την κάνω σιγά σιγά για ΟΤΕ. Μετά από μια βδομάδα με πρόβλημα στο τηλέφωνο και εκατοντάδες τηλεφωνήματα στην ΤΥ, σκέφτηκαν να πάνε στο αστικό κέντρο που ανήκω να δούνε μήπως συμβαίνει κάτι στο DSLAM. Σωπάτε ρε σαίνια! Τι φοβερή σκέψη ήταν αυτή;
Είναι απλό παιδιά. Δεν νοιάζονται. Και πολύ φοβάμαι ότι αν δεν αλλάξει τακτική η εταιρεία θα καταρρεύσει γιατί οι συνδρομητές αυξάνονται αλλά οι απαιτήσεις φυσικά δεν μειώνονται.
Πέστε μου, πού ακούστηκε εταιρεία που δεν επιτρέπει σε πελάτη να πάει "παραπάνω" όταν έχει πρόβλημα ή παράπονο που δεν λύνεται από τους "παρακάτω";
Στον ΟΤΕ αν δηλώσεις βλάβη, ο τεχνικός σε παίρνει τηλέφωνο ακόμα κι απ' το δρόμο για να σε ρωτήσει ή να σε ενημερώσει. Χώρια η τεχνογνωσία. Χαλάλι τα 15 € παραπάνω. Αυτά και sorry για τη γκρίνια, αλλά τα έχω παραπάρει.

ela002
05-02-08, 00:51
Otenet αν θέλεις να μπορείς να επικοινωνείς με κάποιον όταν έχεις πρόβλημα και οχι άλλα λάθη και παρατράγουδα με λογαριαμσμούς που χρεώνουν ότι να'ναι οι άλλοι.

LiveTVRadio
05-02-08, 00:53
Οσοι ειχαν οτενετ και πηγαν στη forthnet η και αντιστροφα ,απο ποιον ειχαν τις καλυτερες υπηρεσιες;

Απο forthnet 2mbit σε conn-x 2mbit και μετα σε conn-x 4mbit

Εννοειται καλυτερα ειμαι τώρα, και προτιμώ να πληρώνω περισσότερα

giorgosa5
05-02-08, 06:45
+1 FORTHNET

Lagman
05-02-08, 09:36
+1 FORTHNET


Χαχαχαχαχα άστο φίλε ο κόσμος έχει τόσα προβλήματα με την forthnet που ότι και να πεις δεν φτάνει .

manoulamou
05-02-08, 09:41
Πανω απ τα μισα παραπονα παντως αναφερονται στην ανυπαρκτη
τηλεφωνικη/τεχνικη υποστηριξη ... :down:

LiveTVRadio
05-02-08, 09:49
απο οτι διαβαζω απο ταχυτητεs ,το ιδιο ειναι.
μπηκαν πολλοι στον ΟΤΕ τον τελευταιο καιρο με αποτελεσμα να εχει μπουκωσει.

Μπορει εκει κατω στας Αθηνας, αλλα εδω στη ΛΑΡΙΣΑ κερδιζει ο οτε με διαφορα

........Auto merged post: koltsidas added 2 Minutes and 25 Seconds later........


Πανω απ τα μισα παραπονα παντως αναφερονται στην ανυπαρκτη
τηλεφωνικη/τεχνικη υποστηριξη ... :down:

Δεν εχω παράπονα απο καμία τεχνικη υποστηριξη , διοτι σε ολους τους providers ειναι απλα ανυπαρκτη. Να εισαι τυχερος να μην χρειαστεις , ειναι το θεμα.
Απο την άλλη ειναι και πάρα πολλοι χρήστες που απασχολουν την τεχνικη υποστηριξη με το παραμικρο, ειτε λογω αγνοιας , ειτε λογω υπερβάλοντος ζηλου.
:whistle:

manoulamou
05-02-08, 10:09
Δεν εχω παράπονα απο καμία τεχνικη υποστηριξη , διοτι σε ολους τους providers ειναι απλα ανυπαρκτη. Να εισαι τυχερος να μην χρειαστεις , ειναι το θεμα.
Απο την άλλη ειναι και πάρα πολλοι χρήστες που απασχολουν την τεχνικη υποστηριξη με το παραμικρο, ειτε λογω αγνοιας , ειτε λογω υπερβάλοντος ζηλου.
:whistle:

Καλα τα παιδια γενικα των CC/τηλεφωνικων κεντρων ειναι απιστευτο το τι ακουνε
εχω φιλο της κορης μου στην Altec και κοντευει να πεσει στα ... σκληρα:rofl:

andreasp
05-02-08, 11:54
Η προσέγγιση σου ειναι λάθος.
Οι επιλογές που έχεις είναι οι εξής :

ΟΤΕ !!!

αν είσαι απο αυτούς, που είσαι υπέρ των εναλλακτικών, πήγαινε στην NetOne.
Ειναι οτι καλύτερο μετά τον ΟΤΕ.
Οτιδήποτε άλλο, ειναι κίνηση , αντίστοιχη με το να τρυπηθεις με ηρωίνη.
Θα την βαρέσεις? Μπορεί να την σκαπουλάρεις, μπορεί να σου καραστρέψει την ζωή!
Δεν υπάρχουν άλλες εταιρίες.
Ολες οι υπόλοιπες είναι περίπτερα, που θέλουν να λέγονται τηλεεπικοινωνιακοί πάροχοι.
Πλήρη διάλυση σε ΟΛΑ τα επίπεδα.
Εξυπηρέτηση, οργάνωση, λογιστήριο.

anon
05-02-08, 12:28
H ποιότητα της γραμμής ποικίλει ανάλογα με την περίπτωση. Και το λέω επειδή έχω και Forthnet και Otenet. Αμφότεροι έχουν προβλήματα σε γραμμές. Το μεγάλο πρόβλημα, κατα την γνώμη μου σε ελεεινό βαθμό, ειναι η ΤΥ της 4ΝΕΤ. Μπορει, όπως διαβάζω σε άλλα μυνήματα, να έχουν να κάνουν με ανθρώπους που δεν έχουν καμμιά επαφή με την τεχνολογία, και να παίρνουν την ΤΥ ακόμα και στην περίπτωση που δεν ανοίγει ο υπολογιστής τους ή σε οποιοσδήποτε άλλες περιπτώσεις, που μόνο για την παροχή Ιντερνετ δεν έχουν να κάνουν, και να συμφωνήσω ότι συμβαίνει. Ομως εγώ που τους χρειάζομαι μια - δυο φορές τον χρόνο, για πραγματικο πρόβλημα δεν μπορώ να εξυπηρετηθώ....

Sofos
05-02-08, 13:57
Λοιπόν, αρχικά εγώ πήγα στον ΟΤΕΝΕΤ λόγω τιμών και νέου μόντεμ! Αυτό το επιχείρημα δεν υπάρχει πια με τις νέες προσφορές της Φορθνετ! Υπάρχει όμως το θέμα τις εξυπηρέτησης - Στον ΟΤΕ στο παραμικρό σου πρόβλημα πέφτουν 10 ενώ στην Φορθνετ απλά δε καταφέρνεις να το πείς σε κάποιον! Σε επίπεδο ταχύτητας και σταθερότητας - δε ξέρω αν φταεί το γεγονός ότι βάζουν εδώ και λίγο καιρό οπτικά καλώδια- - ο ΟΤΕΝΕΤ σέρνεται! Υπάρχουν στιγμές που δέ μπορώ να δώ καν σελίδα, έχω συνεχείς αποσυνδέσεις (και το sagem δε κάνει μόνο του επανασύνδεση) και σε επίπεδο μέσης ταχύτητας...έχω κάτι μικρο εναλαμπές που διαρκούν 20 λεπτά (1-2/μέρα) και φτάνουν το 70% της ταχύτητας που θα έπρεπε να έχω!

Στην Φόρθνετ που ήμουν πριν 1 μήνα τέτοια προβλήματα δεν είχα! Αποσυνδέεις γινόντουσαν πραγματικά σπάνια η ταχύτητα ήταν καλύτερη (μπορεί να μην κατέβαζα με 1000 αλλά τουλάχιστον 1 σελίδα την έβλεπα ότι και να γινόταν). Από την άλλη με είχε παγιδέυεσει 1 χρόνο λέγοντας μου για ιδιόκτητο (η σελίδα έλεγε κάθε φορά ότι σε 2 μήνες έρχεται το ιδιόκτητο στη περιοχή μου αλλά 2 μέρες πριν έβαζε άλλους 2 μήνες), δε μπορούσα να επικοινωνήσω άμεσα με κάποιον από την Φορθνετ δίχως να χάσω 3 ώρες από την ζωή μου και τέλος με είχε καθηλωμένο στα 768 (με 18.5 ευρώ το μήνα).

Συμπέρασαμα; Περιμένω να περάσουν οι 6 μήνες και μετά ....πάμε για άλλα -> H.O.L!

verousis
05-02-08, 14:14
Λοιπόν, μια και εγώ έχω δοκιμάσει και τους δύο να πω ότι είμαι με αυτή την εταιρεία που δίνει τα καλύτερα δώρα, όπως δωρεαν εξωτερικό σκληρό δίσκο (Otenet επί του παρόντος) ή δωρεάν 4πορτο Wireless Router (Forthnet πριν ένα χρόνο).

Από ταχύτητες (στο Νέο Ηράκλειο Αττικής (500 μέτρα από ΟΤΕ) αποδίδει στο 1Mb καλύτερα η Otenet, αφού πάντα πιάνει 100 με 110 σε κατέβασμα, ενώ πέρυσι όταν είχα Forthnet στα 2Mbit μέσω ΟΤΕ έπιανα΄πολύ χαμηλά τα βράδια, γύρω στα 70 με 75 kb και μόνο όταν ξημέρωνε πήγαινα στα 150-180 kb.

Τελικά δεν το κουνάω για τα τηλέφωνα από τον ΟΤΕ και μάλλον θα ζητήσω αναβάθμιση σε 2 μήνες από Conn-x για 4 Μbits και ας είναι πιο ακριβά από την Forthnet στα 24 Mbit.

(Εκτός και κάποια από τις 2 εταιρείες έχει πραγματικά φοβερό δώρο) lol

aris890
05-02-08, 16:17
Βλεπω οτι το 90% προτιμουν ΟΤΕ.
Και ενα σημαντικο.Ο ΟΤΕ επενδυει και σε προσωπικο που εχει πτυχια πληροφορικης κλπ.Και δινει και καλους μισθους.
Εμαθε κανεις τι προσοντα ζητουν οι ιδιωτικες προκειμενου να προσλαβουν υπαλληλους ωστε να ειναι σε θεση να απαντησουν και να δωσουν λυση στα προβληματα των συνδρομητων και ιδιαιτερα τι πτυχια ζητουν για τους τεχνικους που προσλαμβανουν και τι μισθο τους δινουν;

mariusgr
05-02-08, 16:33
Η αλήθεια είναι ότι η ΤΥ της Forthnet απ'ότι διαβάζω δεν είναι η καλύτερη. Εγώ που την χρειάστηκα 2 φορές δεν έχω κανένα παράπονο. Τη δεύτερη φορά μάλιστα που μου είπαν ότι θα με πάρουν τηλέφωνο σε 1 ώρα, μου τηλεφώνησαν πράγματι μετά από 1 ώρα. Εκεί που την πάτησα ήταν στην αναμονή για να μπώ στο ιδιόκτητο δύκτιο. Εκανα 7 μήνες, όχι γιατί δεν υπηρχαν port αλλά γιατί υπήρχε μηχανογραφικό πρόβλημα με την αίτησή μου... Γενικότερα να ξέρεις ότι στον ΟΤΕ θα συνδεθείς γρηγορότερα απ΄ότι στη Forthnet (λογικά παντα γιατί ποτέ δεν ξέρεις τι γίνεται...)

como
05-02-08, 16:37
Αν το οικονομικό δεν σε ενδιαφέρει τότε ΟΤΕ, είσαι σε καλύτερα <<χέρια>>


εαν δεν υπήρχε να πληρώνουμε κερατιατικα (παγια) σήγουρα ΟΤΕ
αλλά βλέπεις η φτήνια τρώει τον αφέντη.

ΖΗΤΩ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

c:clap:o:clap:m:clap:o:clap:

Sofos
05-02-08, 16:40
Βλεπω οτι το 90% προτιμουν ΟΤΕ.
Και ενα σημαντικο.Ο ΟΤΕ επενδυει και σε προσωπικο που εχει πτυχια πληροφορικης κλπ.Και δινει και καλους μισθους.
Εμαθε κανεις τι προσοντα ζητουν οι ιδιωτικες προκειμενου να προσλαβουν υπαλληλους ωστε να ειναι σε θεση να απαντησουν και να δωσουν λυση στα προβληματα των συνδρομητων και ιδιαιτερα τι πτυχια ζητουν για τους τεχνικους που προσλαμβανουν και τι μισθο τους δινουν;


Υπολογίζω ότι οι απαιτήσεις τους είναι λίγες: Να γνωρίζουν λίγα Ελληνικά ώστε να μπορούν να που με άνεση "Καλησπέρα σας ποιο είναι το πρόβλημα που αντιμετωπίζετε. Μάλιστα φταίει ο ΟΤΕ" και βασικές γνώσεις τηλεφωνίας (να σηκώνουν το τηλέφωνο να ξέρουν που είναι το μικρόφωνο και που το ακουστικό - τέτοια πράματα)

καλο εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε;;;;

aris890
05-02-08, 18:59
Υπολογίζω ότι οι απαιτήσεις τους είναι λίγες: Να γνωρίζουν λίγα Ελληνικά ώστε να μπορούν να που με άνεση "Καλησπέρα σας ποιο είναι το πρόβλημα που αντιμετωπίζετε. Μάλιστα φταίει ο ΟΤΕ" και βασικές γνώσεις τηλεφωνίας (να σηκώνουν το τηλέφωνο να ξέρουν που είναι το μικρόφωνο και που το ακουστικό - τέτοια πράματα)

καλο εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε;;;;

δεν εισαι μακρια φιλε,καπως ετσι ειναι.παιρνεις τηλεφωνο ,σου λενε ψαξε τις συνδεσεις σου,αλλαξε το φιλτρο,εχεις ασυρματο ρουτερ;ααααα αυτο φταιει.τους λες ,ποιο ασυρματο να βαλω;ααααα δεν ξερουμε,δεν ειναι συμβατα τα ασυρματα ,δεν παιρνουμε ευθυνη.
μεχρι που καταληγεις στα φορουμ να βρεις καποια λυση απο καποιους φιλους που ξερουν καποια πραγματα παραπανω και ετσι ισως μπορεσεις να λυσεις το προβλημα σου.
εταιριες που να μην απαντανε ουτε στο ε-μαιλ σου, πρωτη φορα γνωριζω.
πριν απο καιρο ζητησα μια πληροφορια με ε-μαιλ απο τη Φιλιπς στην Ολλανδια και οι ανθρωποι σε μια μερα μου απαντησαν με ολες τις λεπτομερειες.
σε σκλαβωνουν με την ευγενεια τους .
αστα

hel
05-02-08, 23:56
Για την ΤΥ το έχουμε πει ότι έχει καλύτερη ο ΟΤΕ αν και τελευταία γίνεται ένας ψιλοχαμός με τις 24αρες. Βασικά το καλό όνομα της ΤΥ το πήρε ο ΟΤΕ με τις 2-4-8 Mbit που δεν χρειάζονται καμία ρύθμιση (πχ snr) και που παίζουν στο 90% των συνδρομητών του.
Επίσης μην ξεχνάμε ότι έχει την δυνατότητα για 10πλάσιο προσωπικό καθώς η πελατεία του είναι ανάλογη.

sdikr
06-02-08, 00:04
Για την ΤΥ το έχουμε πει ότι έχει καλύτερη ο ΟΤΕ αν και τελευταία γίνεται ένας ψιλοχαμός με τις 24αρες. Βασικά το καλό όνομα της ΤΥ το πήρε ο ΟΤΕ με τις 2-4-8 Mbit που δεν χρειάζονται καμία ρύθμιση (πχ snr) και που παίζουν στο 90% των συνδρομητών του.
Επίσης μην ξεχνάμε ότι έχει την δυνατότητα για 10πλάσιο προσωπικό καθώς η πελατεία του είναι ανάλογη.

Καμία σχέση αλλά δεν πείραζει, εκτός απο το προσωπικό, αυτό μπορούν να το έχουν όλοι

hel
06-02-08, 08:53
Καμία σχέση αλλά δεν πείραζει, εκτός απο το προσωπικό, αυτό μπορούν να το έχουν όλοι

Χαίρομαι που συμφωνούμε.

@ ADSLgr.com All rights reserved.