PDA

Επιστροφή στο Forum : Τι χρειάζομαι για να κάνω συνδρομή στη Teledome ?



energie
15-05-05, 11:10
Θέλω να κάνω νεα συνδρομή τι θα χρειαστώ ?? Τα χρήματα μπορούν να κατατεθούν μέσω τράπεζας ?
Όσο για ταχύτητες αν δεν φτιάξουν μετά από τρεις μήνες φεύγω :D δε χάνω τίποτε ..εξάλλου πρέπει όλοι να τη στηρίξουμε μπας και δούμε τπτ καλό να γίνεται και από άλλους ISPs

sdikr
15-05-05, 13:29
Μετά τους τρείς μήνες ή συνεχίζεις ή πας σε άλλον αν θέλεις, στην αρχή ήταν μονο μέσω της σελίδας τους αλλά έχω ακούσει και για παιδιά που το κάναν μέσω τηλεφώνου στο τμήμα εξυπηρέτησης

xabikos
15-05-05, 14:47
Energie που είσαι;Γιατί αν είσαι θεσσαλόνικη μην το κάνεις; Και εγώ έτσι σαν κ εσένα σκέφτηκα αλλά είναι πολύ μα πολύ χάλια τα πράγματα εδώ! Είχα 6μήνη 4et και δεν υπάρχει καμία σύγκριση. Τώρα για κάποιο άλλο μέρος τι να σου πω;;;

energie
15-05-05, 21:15
Ηρακλειο κρητης φιλε μου.

termitis
15-05-05, 21:17
Θέλω να κάνω νεα συνδρομή τι θα χρειαστώ ??

Υπομονή...... :offtopic:

alexis2044
15-05-05, 21:21
Μεσω internet: γραμμη adsl οτε, πιστωτικη καρτα, τα στοιχεια σου ( ΑΦΜ κτλ) και ενα username που επιλεγεις εσυ...

nickolas2005
15-05-05, 21:24
Μεσω internet: γραμμη adsl οτε, πιστωτικη καρτα, τα στοιχεια σου ( ΑΦΜ κτλ) και ενα username που επιλεγεις εσυ...

H ενεργοποίηση γίνεται μετά από 15 λεπτά ή και λιγότερο :p Τουλάχιστον στις περισσότερες περιπτώσεις...

@ ADSLgr.com All rights reserved.