PDA

Επιστροφή στο Forum : Μπραβο σας το χαρισατε



anfil
15-05-05, 20:59
κοπρόσκυλα είστε άξιοι τις μοίρα σας τώρα ποιος μας φταίει?
ουστ από εδώ με πρώτη και καλύτερη την οικογένεια του κXXXυ.


Π Α Υ Λ Ε Θ Ε Ε Π Α Ρ Ε Τ Η Ν Π Α Ε.

edit by dantouan: οπα παιδια αν ειμαστε κουλοι δεν μας φταιει κανενας....

Undertow
15-05-05, 21:05
Η ΑΕΚ το χάρισε με τον Ιωνικό που έχασε αν δεν το έχεις πάρει χαμπάρι ....

termitis
15-05-05, 21:13
:offtopic: Αλλά αφού ανοίξατε topic για το πρωτάθλημα θα το πω.....


ΑΡΗ ΕΚΕΙ ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΒΗΤΑ ΕΘΝΙΚΗ

anfil
15-05-05, 21:16
κανανε μαγκα τον θειο και κατι κουρασμενα παλικαρια (Γεωργατο .Τζιοβανι κτλ) αυτο βλεπω.

nickolas2005
15-05-05, 21:16
Για τον τίτλο που πήγε (από ότι φαίνεται) στον Ολυμπιακό λέτε ε :evil: ? Αντί να κάνει κάτι η ΑΕΚ τουλάχιστον να το έπαιρνε η Πανάθα. Τι κέρδισε η ΑΕΚ με την ισοπαλία? ΤΙΠΟΤΑ μόνο δόξα :cool: και αυτό συζητιέται. Τουλάχιστον μπορεί να κάνει κάτι ο Ηρακλής τελευταία αγωνιστική (θαύμα?) και να μην το πάρει ο γαυρος?

dantouan
15-05-05, 21:23
Τουλάχιστον μπορεί να κάνει κάτι ο Ηρακλής τελευταία αγωνιστική (θαύμα?) και να μην το πάρει ο γαυρος?




Φιλαρακο εχεις ακουσει την παροιμια που λεει "Μην φας εχουμε σουπα"....

nickolas2005
15-05-05, 21:29
Από τότε που έχασε ο η ΑΕΚ στην έδρα της από τον Ιωνικό (διεκδικούσε και προτάθλημα αν κέρδιζε) όλα τα τα περιμένεις.. Δυσκολα μεν αλλά...

giwrgosth
15-05-05, 21:31
Φιλαρακο εχεις ακουσει την παροιμια που λεει "Μην φας εχουμε σουπα"....
Όπως οι ολυμπιακοί όλη τη βδομάδα πριν το παιχνίδι ΠΑΟΚ-ΠΑΟ δεν έκαναν τίποτα άλλο από το να φανατίζουν τους ΠΑΟΚτζήδες και να θεωρούν δεδομένο πως αν ο ΠΑΟ κερδίσει τον ΠΑΟΚ το ματς θα είναι στημένο, έτσι θα πρέπει και οι παναθηναϊκοί από αύριο να αρχίσουν τη δική τους προπαγάνδα για το αν κερδίσει ο ΟΣΦΠ τον Ηρακλή το ματς θα είναι στημένο.

coftaras
15-05-05, 21:34
Καλα αυτος ο Χιωτης με το χερι στο κ@λο επαιζε?Το διπλο δοκαρι του Κωνσταντινου θα το δει το βραδυ στην TV και θα κανει τον σταυρό του.Τι να πω ?Εχω την εντυπωση πως την τυχη που ειχαμε περσι την πληρωνουμε φετος.Δυο δοκαρια με τον ΠΑΟΚ & ενα με την ΑΕΚ .Ετσι ειναι η μπαλα .Πορνη.Αρε Οσιμ ποσο δικιο ειχες.

nickolas2005
15-05-05, 21:34
Όπως οι ολυμπιακοί όλη τη βδομάδα πριν το παιχνίδι ΠΑΟΚ-ΠΑΟ δεν έκαναν τίποτα άλλο από το να φανατίζουν τους ΠΑΟΚτζήδες και να θεωρούν δεδομένο πως αν ο ΠΑΟ κερδίσει τον ΠΑΟΚ το ματς θα είναι στημένο, έτσι θα πρέπει και οι παναθηναϊκοί από αύριο να αρχίσουν τη δική τους προπαγάνδα για το αν κερδίσει ο ΟΣΦΠ τον Ηρακλή το ματς θα είναι στημένο.

Αλλιώς πρωτάθλημα δεν παίρνει ο ΠαναθηναΪκός ποτέ. Ετσι και θα κάνουν. To θεμα πάντως θα το συζητάν όλη τη βδομάδα σε όλα τα media.

papdoux
15-05-05, 21:35
Δε χρειαζεται προσπαθεια φανατισμου με τον Ηρακλη, ειναι πρασινο παραρτημα οποτε ξερει το ρολο του... :roll:

nickolas2005
15-05-05, 21:37
Δε χρειαζεται προσπαθεια φανατισμου με τον Ηρακλη, ειναι πρασινο παραρτημα οποτε ξερει το ρολο του... :roll:

Και ο Ηρακλής δεν θα έχει και αγχος μιας και δεν διεκδικεί τίποτα. Σωστα?

dantouan
15-05-05, 21:39
Όπως οι ολυμπιακοί όλη τη βδομάδα πριν το παιχνίδι ΠΑΟΚ-ΠΑΟ δεν έκαναν τίποτα άλλο από το να φανατίζουν τους ΠΑΟΚτζήδες και να θεωρούν δεδομένο πως αν ο ΠΑΟ κερδίσει τον ΠΑΟΚ το ματς θα είναι στημένο, έτσι θα πρέπει και οι παναθηναϊκοί από αύριο να αρχίσουν τη δική τους προπαγάνδα για το αν κερδίσει ο ΟΣΦΠ τον Ηρακλή το ματς θα είναι στημένο.



Ημαρτον, αν το χασουμε το πρωταθλημα θα το εχουμε χασει απο τους εαυτους μας και απο κανεναν αλλον, δεν χρειαζεται αν καταφευγουμε σε τετοια πραγματα.



Δε χρειαζεται προσπαθεια φανατισμου με τον Ηρακλη, ειναι πρασινο παραρτημα οποτε ξερει το ρολο του...

Μαλλον το αντιθετο συμβαινει...

coftaras
15-05-05, 21:41
Και ο Ηρακλής δεν θα έχει και αγχος μιας και δεν διεκδικεί τίποτα. Σωστα?

ΛΑΘΟΣ.Διεκδικει το UEFA σε περιπτωση που νικηση τον γαυρο

papdoux
15-05-05, 21:41
Και ο Ηρακλής δεν θα έχει και αγχος μιας και δεν διεκδικεί τίποτα. Σωστα?
Ακριβως, ειναι το τελειο πρασινο οπλο, επισης ο Ολυμπιακος παιζει στο Κυπελο οποτε με μια καλη διαιτησια μπορει να εχει και απωλειες...

Spyrosss
15-05-05, 21:41
Και ο Ηρακλής δεν θα έχει και αγχος μιας και δεν διεκδικεί τίποτα. Σωστα?

Ο Ηρακλής θέλει νίκη και μόνο νίκη που σε συνδυασμό με ήττα του Αιγάλεω στην Τούμπα θα τον οδηγήσει στην 6η θέση και θα βγεί στο κύπελλο UEFA. Μόνο νίκη θέλει και ο Ολυμπιακός. Με ισοπαλία καταστρέφονται και οι δύο.

Durdyn
15-05-05, 21:42
Καλα αυτος ο Χιωτης με το χερι στο κ@λο επαιζε?Το διπλο δοκαρι του Κωνσταντινου θα το δει το βραδυ στην TV και θα κανει τον σταυρό του.Τι να πω ?Εχω την εντυπωση πως την τυχη που ειχαμε περσι την πληρωνουμε φετος.Δυο δοκαρια με τον ΠΑΟΚ & ενα με την ΑΕΚ .Ετσι ειναι η μπαλα .Πορνη.Αρε Οσιμ ποσο δικιο ειχες.


Κι ο Κωσταντίνου στην τηλεόραση θα το δει. Για σέντρα πήγε από εκεί και πέρα, εκτός και αν έβλεπε μικρός τον Φαν Μπάστεν

nickolas2005
15-05-05, 21:43
ΛΑΘΟΣ.Διεκδικει το UEFA σε περιπτωση που νικηση τον γαυρο

Ακόμα ένα +.Αντε ρε Ηρακλάρα :thumb_dup :thumb_dup :worthy:

giwrgosth
15-05-05, 21:44
Ημαρτον, αν το χασουμε το πρωταθλημα θα το εχουμε χασει απο τους εαυτους μας και απο κανεναν αλλον, δεν χρειαζεται αν καταφευγουμε σε τετοια πραγματα.
Δεν είπα το αντίθετο, αλλά δυστυχώς αυτό είναι το ελληνικό πρωτάθλημα.

papdoux
15-05-05, 21:48
Ημαρτον, αν το χασουμε το πρωταθλημα θα το εχουμε χασει απο τους εαυτους μας και απο κανεναν αλλον, δεν χρειαζεται αν καταφευγουμε σε τετοια πραγματα.




Μαλλον το αντιθετο συμβαινει...

Δε νομιζω οτι χανει κατι ο βαζελος, ο γαυρος το εχανε τοσο καιρο μετα την απωλεια των εφτα βαθμων

coftaras
15-05-05, 21:48
Κι ο Κωσταντίνου στην τηλεόραση θα το δει. Για σέντρα πήγε από εκεί και πέρα, εκτός και αν έβλεπε μικρός τον Φαν Μπάστεν

Που το ξερεις? :lol: Στην προπονηση αυτο κανει συνεχεια . :p :lol:

nickolas2005
15-05-05, 22:08
Εγώ νομίζω ότι αν το χάσει ο Παναθηναϊκός το πρωτάθλημα θα έιναι από δική του και μόνο βλακέια. Στο τέλος τέλος καλά να πάθει.. τόσες φορές ήταν μπροστά και δεν το εκμεταλέυτηκε

Agent M
15-05-05, 22:25
Όπως οι ολυμπιακοί όλη τη βδομάδα πριν το παιχνίδι ΠΑΟΚ-ΠΑΟ δεν έκαναν τίποτα άλλο από το να φανατίζουν τους ΠΑΟΚτζήδες και να θεωρούν δεδομένο πως αν ο ΠΑΟ κερδίσει τον ΠΑΟΚ το ματς θα είναι στημένο, έτσι θα πρέπει και οι παναθηναϊκοί από αύριο να αρχίσουν τη δική τους προπαγάνδα για το αν κερδίσει ο ΟΣΦΠ τον Ηρακλή το ματς θα είναι στημένο.
Ρε παιδιά εντάξει... Ποιους πάτε να κοροϊδέψετε;
Εμείς φανατίσαμε τους Παοκτσήδες; :lol:

Πες μου με ποιον φανατίζονται πιο πολύ οι Παοκτσήδες και με ποιον γεμίζουν σε ΚΑΘΕ αγώνα το γήπεδο χωρίς να μένει ΟΥΤΕ ΕΝΑ κάθισμα άδειο... Ναι σωστά μάντεψες!

Ευχαριστώ.

coftaras
15-05-05, 22:36
Φανταζομε Agent M δεν διαβασες καθολου τις εφημεριδες του ΟΣΦΠ πριν απο το παιχνιδι ,ουτε ακουσες αυτα που ελεγαν οι "φιλαθλοι" σας στο TV MAGIC οτι ΠΡΕΠΕΙ να νικηση ο ΠΑΟΚ στο συγκεκριμενο ματς αλλιως θα θεωρηθη οτι αυτο στηθηκε.Μπορει να μην φανατησε τους ΠΑΟΚτζηδες ,αλλα στους παιχτες του ΠΑΟΚ αυτο τους δημιουργησε μεγαλυτερο φανατισμο για να παρουν τον αγωνα και να αποδειξουν οτι δεν ειναι ελεφαντες.

Agent M
15-05-05, 22:50
Φανταζομε Agent M δεν διαβασες καθολου τις εφημεριδες του ΟΣΦΠ πριν απο το παιχνιδι ,ουτε ακουσες αυτα που ελεγαν οι "φιλαθλοι" σας στο TV MAGIC οτι ΠΡΕΠΕΙ να νικηση ο ΠΑΟΚ στο συγκεκριμενο ματς αλλιως θα θεωρηθη οτι αυτο στηθηκε.Μπορει να μην φανατησε τους ΠΑΟΚτζηδες ,αλλα στους παιχτες του ΠΑΟΚ αυτο τους δημιουργησε μεγαλυτερο φανατισμο για να παρουν τον αγωνα και να αποδειξουν οτι δεν ειναι ελεφαντες.
1) Φίλε μου διάβασα τα εξώφυλλα (όπως διαβάζω όλων των ομάδων χάρη στο contra) αλλά ειλικρινά δεν θυμάμαι τι γράφανε... Εδώ δεν θυμάμαι τι έφαγα προχθές :roll:

2) Τους "φιλάθλους" μας στο Magic ΔΕΝ τους βλέπω... ;)

3) Γιατί να αποδεικνύουν μόνο με εμάς ότι δεν είναι ελέφαντες και να μην το αποδεικνύουν με όλες τις ομάδες που παίζουν εκεί;
Παρεπιπτόντως είδες τι έγινε στο Απ.Καλαμαριάς - ΠΑΟΚ έτσι; ;)

Τελος πάντων εγώ αυτό που σκέφτομαι εδώ και πολύ καιρό είναι ότι με έχει κουράσει η όλη φάση...
Εγώ θέλω να βλέπω καλή μπάλα κι ας το παίρνει όποιος θέλει! Λίγο θα με πειράξει. Όπως αγαπάς τον ΠΑΟ έτσι αγαπάω κι εγώ τον Ολυμπιακό και θέλω να βλέπω την ομάδα μου να παίζει και γαμώ τις μπάλες. Άμα παίξουν έτσι ποτέ δεν θα κατηγορήσω κανέναν και ούτε θα στεναχωριέμαι. Και στεναχωριέμαι γιατί εγώ, εσύ και ο καθένας μας πληρώνουμε από το υστέρημά μας για να πάμε να τους δούμε κι αυτοί χάσουν κερδίσουν θα πάρουν το μεροκάματο...
Τεσπα.

nickolas2005
15-05-05, 22:56
Τελος πάντων εγώ αυτό που σκέφτομαι εδώ και πολύ καιρό είναι ότι με έχει κουράσει η όλη φάση...
Εγώ θέλω να βλέπω καλή μπάλα κι ας το παίρνει όποιος θέλει! Λίγο θα με πειράξει. Όπως αγαπάς τον ΠΑΟ έτσι αγαπάω κι εγώ τον Ολυμπιακό και θέλω να βλέπω την ομάδα μου να παίζει και γαμώ τις μπάλες. Άμα παίξουν έτσι ποτέ δεν θα κατηγορήσω κανέναν και ούτε θα στεναχωριέμαι. Και στεναχωριέμαι γιατί εγώ, εσύ και ο καθένας μας πληρώνουμε από το υστέρημά μας για να πάμε να τους δούμε κι αυτοί χάσουν κερδίσουν θα πάρουν το μεροκάματο...
Τεσπα.

Συμφωνώ απολύτως μαζί σου. "Μπάλα" στην Ελλάδα βλέπουμε σπάνιες φορές.

coftaras
15-05-05, 22:56
Εγώ θέλω να βλέπω καλή μπάλα κι ας το παίρνει όποιος θέλει! Λίγο θα με πειράξει. Όπως αγαπάς τον ΠΑΟ έτσι αγαπάω κι εγώ τον Ολυμπιακό και θέλω να βλέπω την ομάδα μου να παίζει και γαμώ τις μπάλες. Άμα παίξουν έτσι ποτέ δεν θα κατηγορήσω κανέναν και ούτε θα στεναχωριέμαι. Και στεναχωριέμαι γιατί εγώ, εσύ και ο καθένας μας πληρώνουμε από το υστέρημά μας για να πάμε να τους δούμε κι αυτοί χάσουν κερδίσουν θα πάρουν το μεροκάματο...
Συμφωνω απολυτα μαζι σου. Μπαλα μπορουμε να δουμε λιγο? Οχι ......βρε ουστ τοτε .

nickolas2005
15-05-05, 23:01
Συμφωνω απολυτα μαζι σου. Μπαλα μπορουμε να δουμε λιγο? Οχι ......βρε ουστ τοτε .

Αυτό είναι το κακό ότι δεν τους παρατάμε μέχρι να βάλουν μυαλό και να παίξουν όπως πρέπει :thumbdown Ποιο πολύ συζητάμε για θέματα γύρω από τον αγώνα και λίγο ενδιαφερόμαστε για την ποιότητα. Τελικά μόνο ξένα πρωταθληματα αξίζει να παρακουλουθείς. Τα χάλια μας άλλωστε φαίνονται στην μπάλα που παίζουμε στην Ευρώπη σαν γ΄ εθνική.

anfil
15-05-05, 23:03
Η διαφορά σε ΠΑΟ και ΓΑΥΡΟ είναι οι διοικήσεις
Στον ΠΑΟ ο Τζιγκερ κοιμάται όρθιος του καλού καιρού ενώ από την άλλη ο Θειος Σωκράτης με φανατισμό την μια (Ριζουπολη πρόπερσι) και κλάψιμο αλά Μάρθα Βουρτση απτήν άλλη σηκώνει τις ΚΟΥΠΕΣ μαγκιά του.
Εάν τιμωρούσανε τον Γαύρο για (μερικές φωτοβολίδες) και έπαιζε τα δυο τελευταία παιχνίδια κεκλεισμένων και έχανε το πρωτάθλημα όπως ο ΠΑΟ σήμερα θα είχαμε συλλαλητήρια και πολλές άλλες ,…………από του επιστήμονες.
Τέλος πάντων το πήρανε δίκαια και δε θα τους φταίει τώρα ο ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ.

odd
15-05-05, 23:08
Η πλάκα είναι ότι ο θρήνος πάει για νταμπλ(!!) από το πουθενά σχεδόν, και να δούμε πως θα ξεφορτωθούν τον βάτραχο!

Εμείς και σήμερα αποδείξαμε πως η μετριότητα γίνεται τέχνη. Όταν αρχίζεις να πιέζεις στο 60-70 αυτά παθαίνεις!

Agent M
15-05-05, 23:18
Η πλάκα είναι ότι ο θρήνος πάει για νταμπλ(!!) από το πουθενά σχεδόν, και να δούμε πως θα ξεφορτωθούν τον βάτραχο!

Εμείς και σήμερα αποδείξαμε πως η μετριότητα γίνεται τέχνη. Όταν αρχίζεις να πιέζεις στο 60-70 αυτά παθαίνεις!
Ωραίος... :roll:
Πάρε τους δικούς σας επιστήμονες και εξηγήστε το γεγονός αυτό για να το κάνετε κι εσείς του χρόνου. :D

Λες για τον βάτραχο... Εσύ δεν θα τον ήθελες στην ομάδα σου για προπονητή; Μη μου πεις ότι δεν σου αρέσει ο Μπάγιεβιτς... Από την άλλη βρες μου εσύ ΕΝΑΝ προπονητή (πρόσεξε δεν σου λεω για 2 γιατί θα υπερβάλλω... :lol: ) που θα ήθελε να έρθει στην Ελλάδα...
Και φυσικά να τα σκάσει η διοίκηση για να του πάρει και πρωτοκλασάτους παίχτες και να κάνει υπομονή για να φτιάξει ομάδα για Ελλάδα και Ευρώπη... Για το 1ο χμμμ έτσι κι έτσι... Για το 2ο;;;; Ας μη το συζητήσουμε.

Μην εθελοτυφλούμε ρε παιδιά... Στην Ελλάδα ζούμε ;)

coftaras
15-05-05, 23:30
Λες για τον βάτραχο... Εσύ δεν θα τον ήθελες στην ομάδα σου για προπονητή; Μη μου πεις ότι δεν σου αρέσει ο Μπάγιεβιτς..
Οχι μακρια απο αυτον.Σε οποια ομαδα και να παει την χωριζει στα δυο.Μακρια.

Από την άλλη βρες μου εσύ ΕΝΑΝ προπονητή (πρόσεξε δεν σου λεω για 2 γιατί θα υπερβάλλω... ) που θα ήθελε να έρθει στην Ελλάδα...
Μαλεζανι :lol: :lol:

@ ADSLgr.com All rights reserved.