PDA

Επιστροφή στο Forum : Κωδικός ενεργοποίησης connx ?



Veldrin
05-02-08, 13:57
Γειά σας παιδιά , μια βοήθεια στον άσχετο επειδή με τον ΟΤΕ κουράστηκα και δε βγάζω άκρη και για τον καλο το δικό τους δεν λεει να τους (ξανα)πάρω τηλέφωνο... Πριν ένα μήνα έκανα αίτηση connx πριν 2 εβδομάδες ενεργοποιήθηκα αλλα ο εξοπλισμός και οι κωδικοί ακόμα άφαντοι και περιμένω σα την Πηνελόπη κάθε πρωί μήπως και έρθει το κούριερ λες και αλλη δουλειά δεν είχα !

Μετα λοιπόν απο το χιλιοστό τηλεφώνημα στο 134 σήμερα μου είπαν έναν κωδικό με 2 γράμματα και 9 νούμερα αλλα ... που διάολο το χρησιμοποιούμε αυτό ? πώς γίνεται τι γίνεται, μήπως μπορεί κάποιος να με διαφωτίσει πλήρως ? Ακόμα και αν βαριέστε να ελεήσετε τον χαζό δώστε ένα λινκ κάτι οτι έχετε ευχαρίστηση τα νευρα μου κτλ χαχα. Μπάινω ακόμα με τη σύνδεση του παλιού μου provider (A.Ρ.Υ.Σ) δεν έχω ιδέα απο connx ! Ευχαριστώ προκαταβολικά και στο γάμο σας κουφέτα! :worthy:

elb0m
05-02-08, 15:17
Το μόντεμ σου συγχρονίστικε; Πρέπει να μιλήσεις με την ΟΤΕνετ.

thanosgr9
05-02-08, 15:19
:oneup:με αυτούς τους κωδικούς θα μπεις στο my.otenet.gr και θα φτιάξεις username και password... Σου έδωσαν κωδικό πελάτη και συνθηματικό πελάτη..:oneup:

(αν δεν έχεις σωστό εξοπλισμό, εννοείται ότι δεν θα πιάνεις πχ 4 ή 24, έτσι??)

Veldrin
05-02-08, 15:52
έχω συγχρονιστεί και όλα , με adsl2 (us robotics 9106) και πιάνω γύρω στα 8 προς το παρόν (αλλα ο κόφτης της φορθνετ πέφτει στο 1μβιτ.. ξενέρωμα) . Όπως φαίνεται τα τσακάλια μου έιπαν μόνο ενα χαχα ! θα τους ξαναπάρω, χιλια ευχαριστώ :)

@ ADSLgr.com All rights reserved.