PDA

Επιστροφή στο Forum : Μια απάντηση σας παρακαλώ!



pantakos
08-02-08, 20:34
Καλησπέρα,

όριστε τα στατιστικά μου πρίν την αναβάθμιση και αλλαγή firmware

29960

και ορίστε μετά την "αναβάθμιση" ...

29961

Γιατί ????? τέτοια χάλια??? δεν έχω αλλάξει καλωδιώσεις στο σπίτι, τίποτα!!!!!!!!!!! ούτε γίνονται ανασκαφές στην περιοχή μου, ούτε τίποτα!!!! Αφού μπορώ να συνχρονίσω πάρα πάνω, χωρίς διακοπές, αποσυνδέσεις κλπ, και η τηλεφωνία έπεζε μια χαρά πρίν γιατί αυτή η αλλάγη????????????

Ο κωδικός πελάτη είναι: 200705150047
Τόσους μήνες χωρίς ΚΑΝΕΝΑ πρόβλημα αποσυνδέσεων, τηλεφωνίας και ταχύτητας...
Γιατι?????????????? :down::down::down::down:

pantakos
08-02-08, 22:13
Μάλιστα τώρα που το σκέφτομαι το snr μου ήτανε γύρω στο 6,5-8,5db μέχρι εχτές... σήμερα ξαφνικά πήγε στο 12

pantakos
09-02-08, 13:05
Με έχετε κλειδώσει στα 14.055 χωρίς κανένα λόγο...8 μήνες χωρις προβλήματα, τώρα παρουσιάστηκαν?

pantakos
14-02-08, 19:48
Καμία απάντηση ακόμα... Δεν μας έχετε συνηθίσει έτσι...

sdikr
14-02-08, 21:58
Στο συγκεκριμμένο forum η εταιρεία NetOne προσφέρει επίσημη παρουσία και υποστήριξη αποκλειστικά στα μέλη του ADSLgr.com.

Εδώ θα έχετε την πιο έγκυρη πληροφόρηση για ότι τυχόν απορίες, γεγονότα και τεχνικές λεπτομέρειες επίσημα από την ίδια την NetOne. Ως μέλος μας μπορείτε να απευθύνετε τις ερωτήσεις σας στην NetOne απλώς ανοίγοντας ένα νέο θέμα σε αυτό το forum. Στην συνέχεια ένας εκπρόσωπος της NetOne θα σας απαντήσει εντός ευλόγου χρονικού διαστήματος και το θέμα θα κλείσει.

Η εταιρεία δεσμέυει πολύτιμους ανθρώπινους πόρους για να δώσει απάντησή στα ερωτήματά σας και ο χρόνος αυτός είναι περιορισμένος.

Γιαυτό το λόγο λοιπόν δεν επιτρέπεται η κατάχρηση τους από τα μέλη π.χ. άνοιγμα πολλών ερωτήσεων σε μικρό χρονικό διάστημα από ένα μέλος. Χρησιμοποιείστε πρώτα την αναζήτηση του forum πρίν υποβάλετε το ερώτημα σας για να βεβαιωθείτε ότι δεν υπάρχει ήδη ανάλογο θέμα και απάντηση. Παρακαλώ να σεβαστείτε τον κόπο και τον χρόνο που διαθέτουν.

Επίσης πρέπει να γίνει σαφές ότι το forum αυτό δεν αντικαθιστά το customer care της Net One αλλά λειτουργεί επικουρικά, για την επίλυση τεχνικών προβλημάτων θα πρέπει να επικοινωνείτε με την Net One στο 13860 (αστική χρέωση).

Παρακαλείστε να είστε ευγενικοί και να διατυπώνετε καθαρά την ερώτησή σας.

Κανόνες forum

* Επιτρέπονται μόνο ερωτήσεις που απευθύνονται στην NetOne και αφορούν μονάχα αυτή.
* Δεν επιτρέπονται απαντήσεις από άλλα μέλη.
* Δεν επιτρέπονται άλλου είδους θέματα, για σχολιασμό και συζήτηση υπάρχει το κύριο subforum της NetOne.
* Το θέμα μόλις απαντηθεί από την NetOne θα κλειδώνεται.
* Δεν επιτρέπεται να δυσφημίσετε ή να διαφημίσετε άλλες εταιρείες ή/και πρόσωπα.
* Δεν επιτρέπονται ερωτήσεις που αφορούν ή αναφέρουν άλλες εταιρείες ανταγωνιστικές της NetOne.

@ ADSLgr.com All rights reserved.