PDA

Επιστροφή στο Forum : Και η Κούπα - Κούπα!!!!!!!!!



Σελίδες : [1] 2

HaRRy
22-05-05, 13:06
Ηρθε η πρώτη κούπα στο ποδόσφαιρο για τον ΘΡΥΛΟ μας...

ΚΥΠΕΛΛΟΥΧΟΣ 2005!!

Πάμε για το ντάμπλ την Τετάρτη... και μετα ΟΛΟΙ Μούγκα...

Εμείς σε γιατρούς με δισκοπάθεια απο το βάρος που σηκώνουμε και φέτος...

Εσείς οι άπιστο πάντως μη σηκώνεστε απο τον καναπέ ...
Ειναι ζεστοςςςςςςςςςςς και μαλακόςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς

Βεβαια αν θέλετε να πανηγυρίσετε βγείτε κι εσείς στους δρόμους
Ηρθε και η δικιά σας κούπα ... της Παπαρί...ζου...

Αντε γειά τώρα παω να πιώ σαμπάνια απο την κούπα!!!

apostolos_as
22-05-05, 13:31
:worthy:Ribo και τα μυαλά στα κάγκελα!!!:worthy:

newcommer
22-05-05, 14:50
number 1 me ΠΑΠΑΡΙΜΠΟ !!!!!!!!!!!!!!!!!

lemonidas
23-05-05, 22:26
Όταν λες ΠΑΠΑΡΙΜΠΟ εννοείς αυτό? :D

http://www.adslgr.com/forum/attachment.php?attachmentid=1595&stc=1

coftaras
23-05-05, 22:47
Ποσο χαιρομαι που εσεις οι Ολυμπιακοι το εχετε σιγουρο το πρωταθλημα διοτι ετσι και συμβει η στραβη δεν θα ξερετε που να κρυφτητε.Αν συμβει κατι αναλογο με αυτο στην Σκωτια χθες ,θα ξαναγυρισουμε στους κορνεδες.Εμεις τα καταφεραμε και χασαμε (κατα 99%) το πρωταθλημα.Οτι και να γινει δεν θα εχουμε τα παρατραγουδα που θα εχετε εσεις με καποιο "κακο" (που δεν το πιστευω) αποτελεσμα .

HaRRy
24-05-05, 11:04
Να σου προτείνω ενα ωραία ΘΕΑΤΡΙΚΟ έργο να δεις ΚΛΑΣΣΙΚΟ...

ΟΝΕΙΡΟ ΘΕΡΙΝΗΣ ΝΥΚΤΟΣ του ΣΕΞ-ΠΗΡ!!!

Σας φαντάζομε όλα τα παο-αεκάκια να είστε στον Αλφα και να βλέπετε ΕΜΑΣ κάνοντας ξόρκια να χάσουμε και τα δικά σας παιχνίδια δε θα τα δείτε καν... ούτε στο γήπεδο θα πάτε...

ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΛΑΟ ΜΑΣ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΔΕΙΤΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΥΠΑ...

Καλή ΑΚΡΟΑΣΗ...

spyrosn
24-05-05, 11:20
Καλά μυαλά φίλε HaRRy αν και δεν το πολυβλέπω...

Gedo
24-05-05, 11:27
Coftara, πες μου μια φορα, μια, που ο Ολυμπιακος επρεπε να κερδισει ενα παιχνιδι για να στεφθει πρωταθλητης και δεν τα καταφερε.

Ειτε τελευταια αγωνιστικη ειτε μπαραζ.

Ασε μην ψαχνεις δεν υπαρχει.

Ο Ολυμπιακος ειναι μεγαλη ομαδα οταν φτανει στην πηγη πινει και νερο.

Εγω πιστευα στο νταμπλ ακομα και οταν ολοι η σχεδον ολοι το ειχαν ξεχασει.

Πηγαινα στο γραφειο, στο γυμναστηριο κ.τ.λ και οσοι με εβλεπαν γελαγαν και ελεγαν καλως τον νταμπλουχο και να τα πειραγματα και οι ειρωνιες, τωρα ΜΙΛΙΑ ΜΟΥΓΓΑ.

Καντε λοιπον αυτο που ξερετε καλυτερα, καθηστε και παρακαλατε να χασουμε, ετσι και αλλιως μονο αυτο σας δινει χαρα, αν περιμενετε απο την ομαδα σας να δειτε χαρα, εκτος απο κανα δυο φορες το χρονο που παιζουμε μαζι και βλεπετε λιγη χαρα στα σκελια σας κατα τα αλλα.....

Για το Αεκακι δεν υπαρχει λογος να γραψω τιποτα UEFA και πολυ τους ειναι, ετσι κι αλλιως νικη δεν θα κανουν.

Και βγαινουν οι γραφικοι και λενε οτι χανουν το πρωταθλημα απο την διαιτησια, ως ποτε θα πανυγυριζετε τις ηττες και τους αποκλεισμους ρε Αεκακια?


Παντα φιλικα

Νταμπλουχος Ελλαδος 2004-2005

The_StarGazer
24-05-05, 12:13
Ο Ολυμπιακος ειναι μεγαλη ομαδα οταν φτανει στην πηγη πινει και νερο.

Liverpool - OSFP
3 - 1

Juventus - OSFP
7 - 0

Νομιζω οτι και στα 2 θελατε νικη για να περασετε και ειδικα στο 2ο ησασταν και σιγουροι οτι θα την πετυχετε. ΛΟΛ

WAntilles
24-05-05, 12:24
Liverpool - OSFP
3 - 1

Juventus - OSFP
7 - 0

Νομιζω οτι και στα 2 θελατε νικη για να περασετε και ειδικα στο 2ο ησασταν και σιγουροι οτι θα την πετυχετε. ΛΟΛ

Α-χα-χα-χα-χα-χα-χα-χα.

Όταν φτάνει στην πραγματική πηγή την σημαντική - όχι την καφρο-εγχώρια, την μπασκλάς της γειτονιάς - τότε παίρνει πάντα το 3ο το μακρύτερο. :mrgreen:

The_StarGazer
24-05-05, 12:27
Καντε λοιπον αυτο που ξερετε καλυτερα, καθηστε και παρακαλατε να χασουμε, ετσι και αλλιως μονο αυτο σας δινει χαρα, αν περιμενετε απο την ομαδα σας να δειτε χαρα, εκτος απο κανα δυο φορες το χρονο που παιζουμε μαζι και βλεπετε λιγη χαρα στα σκελια σας κατα τα αλλα.....

Για να μην πουμε τι κανατε εσεις στο δικο μας παιχνιδι με τον ΜΠΑΟΚ

Gedo
24-05-05, 13:44
Liverpool - OSFP
3 - 1

Juventus - OSFP
7 - 0

Νομιζω οτι και στα 2 θελατε νικη για να περασετε και ειδικα στο 2ο ησασταν και σιγουροι οτι θα την πετυχετε. ΛΟΛ


Καλο καλο.

Αυτα τα παιχνιδια τα εχει κανε delete ο εγκεφαλος μου ;)

Gothic
24-05-05, 14:05
Το υποσχέθηκα στον εαυτό μου φέτος μια και περιμένω τα πιο χαζά επιχειρήματα απο φίλους βάζελους για τους οποίους το ελληνικό πρωτάθλημα έχασε την αξία του μέσα σε δύο εβδομάδες (ας παρατηρήσουμε το πόσο ανάξιο λόγου το θεωρούσαν στις αντίστοιχες τους συζητήσεις μετά το 1-0 στο κλουβί τους).
Όχι παιδιά μου, δεν θα βγάλω κάλους πλέον πάνω στο πληκτρολόγιο μου, έχω περάσει 9 χρόνια μαζί του και σκοπεύω να αντέξει κι άλλα τόσα... Απο εδώ και πέρα θα αφήσω την εικόνα να μιλάει. :twisted: Να τους χαίρεστε :lol:

dantouan
24-05-05, 15:23
Απο εδώ και πέρα θα αφήσω την εικόνα να μιλάει. Να τους χαίρεστε

Για εικονες γηπεδου ασε να μη μιλαμε καλυτερα, γιατι μπορει να παθεις τιπορα απο τα γελια αν δεις τιποτα δικες σας... :lol: :lol: :lol:

coftaras
24-05-05, 17:36
Gedo που χαθηκες μετα το μεταξυ μας παιχνιδι?Ελπιζω να μην χαθεις και αν κατι παει στραβο αυριο. :haha

Gedo
24-05-05, 19:19
Gedo που χαθηκες μετα το μεταξυ μας παιχνιδι?Ελπιζω να μην χαθεις και αν κατι παει στραβο αυριο. :haha

Χαθηκα γενικοτερα απο το forum.

Ασε αν στραβωσει κατι αυριο(κουφια η ωρα) βλεπω να πηγαινω Ταυλανδη με τους
τσουναμοπληκτους.

Gothic
24-05-05, 21:09
Για εικονες γηπεδου ασε να μη μιλαμε καλυτερα, γιατι μπορει να παθεις τιπορα απο τα γελια αν δεις τιποτα δικες σας... :lol: :lol: :lol:
Όντως, ακόμα γελάω με κάτι 1-4 και 3-0, τρελά χάχανα σου λέω. :haha

apostolos_as
25-05-05, 01:22
Βαζελάκια αρχίστε να ρουφάτε από τώρα γιατί Ε Ε ΕΡΧΕΤΑΙ!!!
:worthy:ΓΑΥΡΟΟΟΟΟΜΑΝΙΑΑΑΑ

mrsaccess
25-05-05, 01:48
Παίδες, η διαφορά είναι ποιοτική!


Ο Παναθηναϊκός μπορεί να μη πάρει πρωτάθλημα την Τετάρτη, αλλά την Πέμπτη θα εξακολουθεί να είναι μεγάλη ομάδα...


:lol:

dantouan
25-05-05, 02:05
Όντως, ακόμα γελάω με κάτι 1-4 και 3-0, τρελά χάχανα σου λέω

Μαλλον εχεις ξεχασει τα 5-1 , 5-1 , 5-1... :lol: :lol: :lol:

Gothic
25-05-05, 03:10
Μαλλον εχεις ξεχασει τα 5-1 , 5-1 , 5-1... :lol: :lol: :lol:
Η φωτό που τρίβεστε στον Voda-Sakis πάντως, είναι μετά απο ένα 5-0, 5-0, 5-0. :-k
Να δώ πότε θα χαρείτε με τα δικά σας κατορθώματα γιατί θα έχει καταντήσει κουραστικό να αλλάζετε εθνικότητα κάθε φορά που παίζουμε στην Ευρώπη. :roll:

ΥΓ: Έχετε αγωνία για το παιχνίδι στην Κρήτη μεγάλη ευρωπαϊκή ομάδα; :haha

HaRRy
25-05-05, 10:24
Liverpool - OSFP
3 - 1

Juventus - OSFP
7 - 0

Νομιζω οτι και στα 2 θελατε νικη για να περασετε και ειδικα στο 2ο ησασταν και σιγουροι οτι θα την πετυχετε. ΛΟΛ

Σε αφήσαμε στους 32 νομίζω ???
16 στο ΟΥΕΦΑ σου λέει κάτι ??

Που παίζει η Liverpool σήμερα??
Εσάς ποιός σας απέκλεισε????????

ΟΤΙ ΘΕΣ ΘΥΜΑΣΑΙ...
Μέτρα τις κούπες μας και τις δικές σας κάνε την διαίρεση δια 8 και θα έχουμε τα ίδια...
Συντονίσου κι εσύ στον ΑΛΦΑ και παρακάλα να χάσουμε και βάλε ΕΡΑ να ακούς το δικό σου αγώνα κάθε μισή ώρα για το σκόρ!
ΑΑΑΑ λες να πάρετε ΔΙΠΛΟ??
14 χρόνια πάντως αυτό κάνετε ...
και 8 βασικοί του ΟΦΗ πάθανε κολικό λέει χτες??
Θες κι άλλλλλαα??

HaRRy
25-05-05, 10:26
Α-χα-χα-χα-χα-χα-χα-χα.

Όταν φτάνει στην πραγματική πηγή την σημαντική - όχι την καφρο-εγχώρια, την μπασκλάς της γειτονιάς - τότε παίρνει πάντα το 3ο το μακρύτερο. :mrgreen:

ΘΡΥΛΟΣ στην 16άδα στο ΟΥΕΦΑ
ΠΑΟ στους 32
ΑΕΚ δε θυμάμαι

The_StarGazer
25-05-05, 10:45
Σε αφήσαμε στους 32 νομίζω ???
16 στο ΟΥΕΦΑ σου λέει κάτι ??

LOOOOOOOOOLLLLLLL
:clap :clap :clap :clap :clap :clap :clap

Ευγε ρε ευγε. Τρελη πορεια. Τι να πουμε και εμεις με ...

1 τελικο 2 ημιτελικους και καμμια 700αρια 8αδες. ΑΑαα ολα στο Κυπελλο Πρωταθλητριων ή CL.
Και τολμαμε και μιλαμε για τους 16 του ΟΥΕΦΑ LOOOOOOOLLLLLL


Που παίζει η Liverpool σήμερα??
Εσάς ποιός σας απέκλεισε????????

Τελικο. Και καλα κανει. Εσεις εισασταν σιγουροι οτι θα κανατε το 2πλο στο Anfield. Οταν ολοι σας ελεγαν "κρατηστε μια πισινη" (οπως και τωρα) εσεις το χαβα σας.

Η PSV η οποια εαν δεν κανω λαθος αποκλειστικε απο την Milan στον ημιτελικο.


Συντονίσου κι εσύ στον ΑΛΦΑ και παρακάλα να χάσουμε και βάλε ΕΡΑ να ακούς το δικό σου αγώνα κάθε μισή ώρα για το σκόρ!
Κανε ενα κοπο και δες στο thread "ΤΑ ΠΡΑΣΙΝΑ ΜΠΕΡΕ" το προ-τελευταιο μου post. Απο εκει θα καταλαβεις εαν παρακαλαω τις Γριες ή οχι.
Ας κανουν οτι νομιζουν. Οι Παναθηναϊκοι δεν παρακαλανε / γλυφουν κανεναν να παιξει για αξιοπρεπεια, φανελα, ιστορια, κοσμο κτλ κτλ. βγαινοντας σε ραδιοφωνα, τηλεορασεις, CB, εφημεριδες.

Εαν θελουν να το παιξουν στα ισα το matchακι να δουμε τι θα γινει, ΟΚ.
Εαν παλι οχι ας χαλαρωσουν να ανοιξουν τα ποδαρακια τους διαπλατα οπως εκανε και ο ΜΠΑΟΚ με την Καλαμαρια. Ποσως μας ενδιαφερει. Χιουστίκαμι.
Εμεις πρεπει να κερδισουμε και αυτο θα κανουμε. Για τους αλλους δεν μας ενδιαφερει.



και 8 βασικοί του ΟΦΗ πάθανε κολικό λέει χτες??
Θες κι άλλλλλαα??

Μαλλον θα ηπιανε απο το ιδιο νερο που ειχανε πιει και οι παιχτες της ομαδας μπασκετ της CSKA.

Gothic
25-05-05, 20:46
http://www.contra.gr/images/ocfp_champ2005.jpg
:yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :thumb_dup :thumb_dup :D :D :D :D

papdoux
25-05-05, 20:49
Το πιο γλυκο της ζωης μου, 33 τα πρωταθληματα :thumb_dup :yahoo: :thumb_dup :yahoo:

apostolos_as
25-05-05, 21:03
Βαζέλια:

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑΑΑΑ ΡΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!

(Άντε πείτε για καμία άλλη ομάδα που μας κέρδισε μπας και νιώσετε καλύτερα. Ευτυχώς που δεν είμαι βαζελίνος. Πολύ πίκρα ρε σειρά!!)

Agent M
25-05-05, 21:04
http://www.portoleone7.org/uploads/1105116908/gallery_7_5_1105229909.jpg

Στιγμές της δόξας σου... Χαρές δικές μας...
Θρύλε μου σ' έχουμε μες στις καρδιές μας! :worthy:



Προτείνω να μετονομαστεί ο τίτλος του thread σε "Και οι Κούπες - Κούπες!!!!!!!!!!!!!!!" :D

mastermind
25-05-05, 21:07
Απόψε απέδειξε για άλλη μια φορά ο Θρύλος τι ομάδα είναι ! ! ! Δεν κολάει πουθενά η ομαδάρααααα

manoulamou
25-05-05, 21:20
εεεεε οοοο το πηρατε το πηρατε το πηρατε και παλι το διπλο...
εεεεε οοοο να δω που θα τον βαλατε τον Ντουσαν το προπο...
ΑΝΤΕ καλη απολυση Ντουσκο κουκλε μου: την νικη πολλοι αγαπησαν,
τον προπονητη ουδεις: ουτε χουλιγκαν, ουτε γιος προεδρου
:vava: :vava: :vava: :vava: :clap :clap :clap :clap

Gothic
25-05-05, 22:52
εεεεε οοοο το πηρατε το πηρατε το πηρατε και παλι το διπλο...
εεεεε οοοο να δω που θα τον βαλατε τον Ντουσαν το προπο...
ΑΝΤΕ καλη απολυση Ντουσκο κουκλε μου: την νικη πολλοι αγαπησαν,
τον προπονητη ουδεις: ουτε χουλιγκαν, ουτε γιος προεδρου
:vava: :vava: :vava: :vava: :clap :clap :clap :clap
Άσε εμάς να ανησυχούμε, εμείς τον πληρώνουμε και τον κάνουμε και σουφλέ αμα γουστάρουμε, προς τι ο ξαφνικός πόνος; Σφαίρες πάντως δεν του στέλναμε, όσες πατάτες και να είχε κάνει όπως μερικοί μερικοί αγνοί που δεν πήγαιναν για πρωτάθλημα. :-k

Όπου κι αν βρίσκεσαι... θ'ακολουθήσω...
Η Γή πολύ μικρή... για να σ'αφήσω...

nnn
25-05-05, 22:56
33 keep walking.
:yahoo: :yahoo: :yahoo:

manoulamou
26-05-05, 00:13
Φιλαρακι gothic εχεις δικιο
αλλα το θεμα ειναι οτι στα Ταμπουρια που μεγαλωσα
δεν ξεραμε τι θα πει σουφλε, η μανα μου κατι αρνια σουβλιζε καθε Πασχα
βλεπεις στη Μανη δεν ειχαμε πατε χηνας, μονο τα συγκλινα χωναμε σε κατι βαρελια αν με πιανεις.
Βεβαια ως γεγονος λογω βεντετας και απο σφαιρες ξερω και λαγους ντουφεκαω αμα λαχει...
Ασε που νομιζα οτι μιλαγαμε για επαγγελματικο πρωταθλημα και οχι για Κολοκοτρωνιτσι.

Gothic
26-05-05, 00:42
Φιλαρακι gothic εχεις δικιο
αλλα το θεμα ειναι οτι στα Ταμπουρια που μεγαλωσα
δεν ξεραμε τι θα πει σουφλε, η μανα μου κατι αρνια σουβλιζε καθε Πασχα
βλεπεις στη Μανη δεν ειχαμε πατε χηνας, μονο τα συγκλινα χωναμε σε κατι βαρελια αν με πιανεις.
Βεβαια ως γεγονος λογω βεντετας και απο σφαιρες ξερω και λαγους ντουφεκαω αμα λαχει...
Ασε που νομιζα οτι μιλαγαμε για επαγγελματικο πρωταθλημα και οχι για Κολοκοτρωνιτσι.
Υποθέτεις απο το "σουφλέ" οτι είμαι απο τίποτα βόρεια προάστεια; Γεννήθηκα στο Πασαλιμάνι, μεγάλωσα στην Πειραϊκή και μένω 200μ. απο το Καραϊσκάκη και το Ειρήνης και Φιλίας. Για την ακρίβεια δεν ξέρω καν τι σκατά έχει μέσα το σουφλέ και η καταγωγή μου είναι είναι απο Αερόπολη αν με πιάνεις. Και εγώ τουφεκάω αμα λάχει, αλλα στον αέρα γιατί τη μαγκιά μου δεν τη βγάζω σε ζωντανά.
Ακόμα δεν έχω καταλάβει προς τι το στράβωμα σου και γιατί τα αναφέρεις όλα αυτά, αλλα χαλάλι σου γιατί είσαι πατρίδα, αν και αλλόθρησκος. ;)

Και για να κλείσει τέλεια το βράδυ,
http://www.contra.gr/images/liverpoolchl2505.jpg
You'll neeeever waaaaalk, aloooooone....

EDIT: Μόλις μου πέρασε απο το μυαλό, μήπως είσαι ο Ντούσαν; :what:

WAntilles
26-05-05, 02:21
Θέλετε να μετρήσουμε συνολικούς βαθμούς από καταβολής Champions League (1992); :mrgreen:

Δεν τους αντέχουν τα οστά σας. :mrgreen:

Αααααααα, και να δούμε εκείνο το ασήμαντο σκαλοπατάκι, αλλά ΓΟΛΓΟΘΑ για σας -> εκτός έδρας νίκη στο Champions League -> πότε θα το καταφέρετε.

Gedo
26-05-05, 02:29
Πριν λιγο γυρισα απο τα πανυγυρια, πρωτα αεροδρομιο και μετα ολοι μαζι κονβοι στο Καραισκακη,
στιγμες ανεπαναληπτες μοναδικες, που μονο εμεις θα ζουμε.

Σας αφηνω ολους εσας του στυλ μανουλαμου κ.τ.λ στην ρουτινα σας και στην μιζερια σας.

Πηραμε το πιο δυσκολο πρωταθλημα στην ιστορια μας , με τιμωριες εδρας με διαιτησιες που μας εκοψαν βαθμους στην Τουμπα στην Ξανθη στην Καλλιθεα στο Ηρακλειο, οπου πηγαιναμε κανανε ρεκορ εισιτηριων και τα βαζελακια παιζαν φιλικα και βγαινει ο μανουλαμου και ο καθε μανουλαμου και τα @@ μου κουνιουντε και λεει για τον Ντουσαν.

Οτι γουσταρουμε θα κανουμε με τον προπονητη μας ΡΕ.


Παντα φιλικα

Νταμπλουχος Ελλαδος 2004-2005

moralas
26-05-05, 02:45
Και Η Κουπααααααααα ???????????????????????
Κουπααααααααααααααααααα!!!!!!!

Agent M
26-05-05, 03:12
Φιλαρακι gothic εχεις δικιο
αλλα το θεμα ειναι οτι στα Ταμπουρια που μεγαλωσα
δεν ξεραμε τι θα πει σουφλε, η μανα μου κατι αρνια σουβλιζε καθε Πασχα
βλεπεις στη Μανη δεν ειχαμε πατε χηνας, μονο τα συγκλινα χωναμε σε κατι βαρελια αν με πιανεις.
Βεβαια ως γεγονος λογω βεντετας και απο σφαιρες ξερω και λαγους ντουφεκαω αμα λαχει...
Ασε που νομιζα οτι μιλαγαμε για επαγγελματικο πρωταθλημα και οχι για Κολοκοτρωνιτσι.
Μεγάλωσες στα Ταμπούρια και δεν έγινες Ολυμπιακός;;;;;; :rtfm:
Ολόκληρη εκκλησία έχουμε εκεί! (Για το Porto Leone μιλάω ;) )
Αλλά έτσι είναι αυτά... Θέλετε να τυραννιέστε! :-k :p :lol: :D

manoulamou
26-05-05, 08:36
Ημουν μια γειτονια με τον Θεοδωρακακη, και συγγενης του μακαριτη του Μαντουβαλου ετσι εμαθα απο πρωτο χερι τι κ@λοπαιδα κυκλοφορουσαν στα παρασκηνια και γιατι παντα εφταιγαν μονο οι διαιτητες οταν εχανε ο ΟΣΦΠ και γιατι εφευγε ο προπονητης ακομα και οταν κερδιζε -μιλαμε και για πριν Κοκκαλη εποχη- Ετσι οσο ζουσα κοντα στο λιμανι ημουν Εθνικουλης -καλα σαραντα δλδ- και τωρα πια απλα φιλος του ποδοσφαιρου.

Αληθεια τωρα που γυμναζονται οι -λοιποι- Πειραιωτες στο Θεμιστοκλειο??

ΥΓ
τα περι λαγου ισχυαν οταν ημουν ανηλικο, μετα το κοψα το αθλημα,
τι μου φταινε τα τετραποδα, υπαρχουν τοσα διποδα ανεγκεφαλα...

The_StarGazer
26-05-05, 09:24
Θέλετε να μετρήσουμε συνολικούς βαθμούς από καταβολής Champions League (1992);

Δεν τους αντέχουν τα οστά σας.

Αααααααα, και να δούμε εκείνο το ασήμαντο σκαλοπατάκι, αλλά ΓΟΛΓΟΘΑ για σας -> εκτός έδρας νίκη στο Champions League -> πότε θα το καταφέρετε.

Τελικα μου φαινεται οτι αρχιζει σιγα σιγα να σε κυριευει η Σκοτεινη Πλευρα :P :P :P

Gothic
26-05-05, 11:10
Θέλετε να μετρήσουμε συνολικούς βαθμούς από καταβολής Champions League (1992); :mrgreen:

Δεν τους αντέχουν τα οστά σας. :mrgreen:

Αααααααα, και να δούμε εκείνο το ασήμαντο σκαλοπατάκι, αλλά ΓΟΛΓΟΘΑ για σας -> εκτός έδρας νίκη στο Champions League -> πότε θα το καταφέρετε.
Τουλάχιστον δεν κατεβαίνουμε να παίξουμε με ομάδες που έχουμε συνιδιοκτησία και "ξαφνικά" αρρώστησαν οι 8 απο τους 11 παίκτες. Αναρωτιέμαι ποιές άλλες "Ευρωπαϊκές" ομάδες το κάνουν αυτό για να ξεκινάνε κάθε "εγχώριο καφροπρωτάθλημα που δεν τις νοιάζει" με +6. :p

Αλήθεια, για τις "πορείες" σας έχετε βάλει τίποτα στην τροπαιοθήκη σας; Εκτός και αν νομίζεις οτι αν ρωτήσεις οποιονδήποτε ποιοί είχαν περάσει στους 8 πριν 2 χρόνια θα τους θυμάται.
Αλλα δεν πειράζει, με τέτοια καραμέλα έχετε μεγαλώσει της Γης οι πικραμένοι και περιμένετε κάθε CL για να αλλάξετε εθνικότητα 40 φορές μπας και δείτε καμμιά άλλη ομάδα να κάνει αυτό που εσείς είστε ανίκανοι να κάνετε. :-k

Αν θες την γνώμη μου ασχοληθείτε μια φορά με την δικιά σας ομάδα που σας έχει καταντήσει ο πάρεδρας σας e-shop και με το που κάποιος φανεί λίγο παραπάνω τον :$ μοσχοπουλάει :$ για να σας φέρει... Βόουτερ και 2x Rivaldo και άστε εμάς τους κάφρους να φέρνουμε "συνταξιούχους" και να σας έχουμε πελάτες στο "χωριό".

Κάντε και καμμιά αίτηση στην UEFA να σας δώσουν κανένα τρόπαιο που έχετε πιο πολλούς βαθμούς στο CL γιατί αυτή η τροπαιοθήκη σας έχει πιάσει :bat: και :spider: .
Αλήθεια, η καραμέλα για κράτος Κόκκαλη έλιωσε ή ακόμα; :roll:

EvilHawk
26-05-05, 11:17
Θέλετε να μετρήσουμε συνολικούς βαθμούς από καταβολής Champions League (1992); :whip: Σήμερα δεν θα θα σου απαντήσουμε μικρέ βάζελε!

To πήρε και Liverpool , μια φανταστική ποδοσφαιρική ημέρα η χθεσινή! :thumb_dup :thumb_dup

The_StarGazer
26-05-05, 11:41
Τουλάχιστον δεν κατεβαίνουμε να παίξουμε με ομάδες που έχουμε συνιδιοκτησία και "ξαφνικά" αρρώστησαν οι 8 απο τους 11 παίκτες.
Μα οπως σου ειπα πιο πανω, μπορει να εφταιγε το νερο που ηπιαν. Μαλλον ηταν το ιδιο με αυτο που ηπιαν οι παιχτες της ομαδας μπασκετ της CSKA. Θυμασαι ???? Τοοοοτεεεε ???

Και αληθεια !!! Για τον ΜΠΑΟΚ γιατι δεν λες τιποτα ???? Αλλα βλεπεις εκει σας συμφερει γιατι εκει θα εβγαινες οφελημενος εεεε???


Αλήθεια, η καραμέλα για κράτος Κόκκαλη έλιωσε ή ακόμα;
Δεν ξερω εσυ πες μας. Γιατι αλλα ελεγες περσυ.

WAntilles
26-05-05, 11:46
To πήρε και Liverpool...

Σέβομαι απόλυτα τη Liverpool για άλλους λόγους. :mrgreen:

:respekt: :respekt: :respekt:

WAntilles
26-05-05, 11:55
Τουλάχιστον δεν κατεβαίνουμε να παίξουμε με ομάδες που...

Κατεβαίνετε και παίζετε με φοβερές "ομαδάρες" σαν την Χωραφέιν - δηλαδή τον ΟΦΗ της Ολλανδίας - που "την τρέμει ο Σάντος κι ο Πελέ", με έναν επιθετικό και με του που μπαίνετε στο γήπεδο, τρέμουν τα γόνατά σας από το φόβο.

Αλλά ξέχασα, είστε κι εσείς "ομαδάρα" που επίσης "την τρέμουν ο Σάντος κι ο Πελέ". Για να το λέει ο ύμνος του βουστασίου. Ο βουστασιάρχης τον έγραψε, σοφός "άνθρωπος" είναι, κάτι θα ξέρει.


Αλήθεια, για τις "πορείες" σας έχετε βάλει τίποτα στην τροπαιοθήκη σας;

Εμάς είναι τροπαιοθήκη και όχι ντροπαιοθήκη.

----------------------------------------------------------------------------------------

Περί βουστασίων και βουστασιαρχών

Ούτε και φέτος διαλύθηκαν τα βουστάσια που ήταν μοναδική ευκαιρία αφού υποτίθεται ότι με την εναλλαγή εξουσίας γινόταν μια καινούρια αρχή.

Χαρίστηκαν - μειώθηκαν ποινές.

Να με θυμηθείτε. Τα βουστάσια παντός χρώματος που μέχρι κάποια στιγμή ήταν μαζεμένα και επιφυλακτικά, του χρόνου θα είναι και πάλι πλήρως ασύδοτα όπως στο παρελθόν.

Το ίδιο και οι βουστασιάρχες φυσικά.

EvilHawk
26-05-05, 12:11
Αλλά ξέχασα, είστε κι εσείς "ομαδάρα" που επίσης "την τρέμουν
Βρέ τουλάχιστον σήμερα δεν θα έπρεπε να ασχολείσαι με τετοια θέματα, την χαρά των φιλάθλων του Ολυμπιακού δεν μπορείς να την μειώσεις! :p

Γιατί δεν κανεις μια βολτα απο το thread με τα "πράσινα σκουφάκια" να ρίξετε ένα ομαδικό κλάμα ! :haha

Gothic
26-05-05, 12:26
@The_StarGazer: τα νεράκια της CSKA ήταν πρόβλημα της CSKA που είχαν μπουκάλια απο την εποχή του Σοβιέτ. Άλλωστε αν θυμάσαι καλά εκείνη την εποχή δεν χρειαζόμασταν νεράκια για να πατήσουμε οποιονδήποτε, όπως π.χ. μερικοί μερικοί χρειαζόντουσαν ΜΙΚΡΟΦΩΝΑΚΙΑ στα αποδυτήρια του αντιπάλου, όπως άλλωστε κάθε μεγάλη ευρωπαϊκή ομάδα. Για τον μΠΑΟΚ τι θες να πω ακριβώς;
Δεν είναι αλήθεια οτι περισυ ο Άγγελος (όπως ΠΑΡΑΔΕΧΤΗΚΕ ο ίδιος) είχε ανοίξει τα πόδια του; Φέτος σκοντάψαμε και οι δύο εκει, ώρα να πείς οτι είναι και παράρτημα μας. :P
Το κράτος Κόκκαλη και τα πρωταθλήματα ανάλογα με την κυβέρνηση ήταν δικιά σας καραμέλα που ελπίζω να την απολαύσατε όσο κράτησε.

@Wantilles: Άλλαξε πλέον αυτό το template που χρησιμοποιείς για απαντήσεις, έχει παλιώσει. Ότι και να σε ρωτήσουν, πάλι στα βόδια τριγυρίζει το μυαλό σου. Όπως εσείς θυμάστε το κατόρθωμα της Χούντας, έτσι θυμόμαστε κι εμείς την Σάντος και τον Πελέ που δεν έχασαν ούτε ένα παιχνίδι σε όλη την Ευρώπη, έριξαν απο 4 τεμάχια σε εσάς και την ΑΕΚ και έχασαν μόνο απο εμάς.
Αν θες να το πάμε και σε ύμνους, άλλοι είναι τα βόδια που τραγουδάνε το αιώνιο ψέμμα "πρωταθλητή σ'όλα τα σπόρ παντοτινέ". Στις ποινές που μειώθηκαν βάλε και τον δικό σου τον Γκούμα που είπε οτι έσπρωχνε τον διαιτητή για να του κάνει αναπαράσταση.

HaRRy
26-05-05, 12:38
Ελα ΟΛΟΙ ΜΟΥΓΚΑ τώρα...
Μην ακούω λέξη!!
Ουτε Ευρώπες ούτε χαζομάρες
Σας αφήσαμε στους 32 χαλαρά και σηκώσαμε ΚΑΙ τις 2 κούπες!!
Αντε μαζέψτε τώρα λίπος μη σας κάψει ο ήλιος τον Αύγουστο στα προκριματικά του CL...!!!
ΠΕΛΑΤΑΚΙΑ ΚΟΡΟΙΔΑΚΙΑ...
ΑΝΤΕ-ΓΕΙΑ!!
ΜΟΥΓΚΑ

WAntilles
26-05-05, 12:41
@Wantilles: Άλλαξε πλέον αυτό το template που χρησιμοποιείς για απαντήσεις, έχει παλιώσει. Ότι και να σε ρωτήσουν, πάλι στα βόδια τριγυρίζει το μυαλό σου. Όπως εσείς θυμάστε το κατόρθωμα της Χούντας, έτσι θυμόμαστε κι εμείς την Σάντος και τον Πελέ που δεν έχασαν ούτε ένα παιχνίδι σε όλη την Ευρώπη, έριξαν απο 4 τεμάχια σε εσάς και την ΑΕΚ και έχασαν μόνο απο εμάς.
Αν θες να το πάμε και σε ύμνους, άλλοι είναι τα βόδια που τραγουδάνε το αιώνιο ψέμμα "πρωταθλητή σ'όλα τα σπόρ παντοτινέ". Στις ποινές που μειώθηκαν βάλε και τον δικό σου τον Γκούμα που είπε οτι έσπρωχνε τον διαιτητή για να του κάνει αναπαράσταση.

Φαίνεται κάνεις τον ηλίθιο γιατί δεν σε συμφέρει.

Παραπάνω μίλησα για βουστάσια ΠΑΝΤΟΣ χρώματος που θα είναι ασύδοτα. Μέσα στις ποινές που μειώθηκαν, ή που δεν επιβλήθηκαν ποτέ, ή που δήθεν επιβλήθηκαν γιατί ήταν αστείες βάζω ΤΑ ΠΑΝΤΑ, including but not limited to:

- επεισόδια Νέας Σμύρνης
- αλητεία Καστίγιο
- αλητεία Γκονζάλες
- μικρή ποινή Γκούμα
- μικρή ποινή Λυμπερόπουλου

Όπως βλέπεις, το "template" μου δεν έχει κολλήματα, αγκυλώσεις και εξαρτήσεις.

Πρέπει ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ να πάψουν να αποτελούν πολλαπλή ΠΛΗΓΗ - ΑΠΟΣΤΗΜΑ για την κοινωνία, από πολλές απόψεις (οικονομική, πολιτική, κοινωνική) τα βουστάσια και οι βουστασιάρχες.

Εάν αυτό δεν το καταλαβαίνεις, δεν αξίζει να σπαταλώ άλλο τον πολύτιμο χρόνο μου, ασχολούμενος μαζί σου.

HaRRy
26-05-05, 12:43
Τι ?
Πάντος??
Τάσσος Πάντος???
Ο Νταμπλούχος?

@ ADSLgr.com All rights reserved.