PDA

Επιστροφή στο Forum : "Υποστήριξη" ΟΤΕ



shadowman
10-02-08, 14:52
Εδώ και τρεις μέρες είμαι χωρίς internet (γραμμή 24 mbs)
Συνοπτικά:
Παρασκευή βράδυ με πετάει ξαφνικά εξω ο router.
Προσπάθειες επανασύνδεσεις από τότε άπειρες με:
Δοκιμή 3 διαφορετικών router.
Αλλαγή 3 φορές του password.
Δοκιμή του username/password σε άλλη γραμμή.
Όλες αποτυχημένες. Τα logs του router επειμένουν οτι : pap login failed...

H γραμμή μου είναι οκ ,δηλαδή συνδέεται με άλλο συνδυασμό username/password ή με το deafult otenet@otenet.gr

Πάμε λοιπον στην "υποστήριξη":
To 1242 δεν απαντάει ποτέ είναι πραγματικά χάσιμο χρόνου.
Δοκιμη του 8011135555. Απαντάνε γρήγορα χωρίς να δείνουν καμμία λύση και η κασσέτα να παίζει "δεν μπορούμε να σας βοηθήσουμε καλέστε το 1242" (αυτό το άκουσα αμέτρητες φορές στο background ενώ συνομιλούσα με έναν του helpdesk από τους αλλους συναδέλφους του που μιλούσαν εκείνη την στιγμή με άλλους πελάτες)
Ζήτησα προσωρινό κωδικό για να μπορέσω να συνδεθώ ώς οτου λυθεί τo πρόβλημα, ούτε αυτό μπορούσαν να το κάνουν.

ariadgr
10-02-08, 16:08
Στο 121 δήλωσε βλάβη, όχι στο 1242

named
10-02-08, 20:20
H γραμμή μου είναι οκ ,δηλαδή συνδέεται με άλλο συνδυασμό username/password ή με το deafult otenet@otenet.gr


Μήπως έχεις δώσει το username και το password σε κάποιον γνωστό σου και εχει συνδεθεί αυτός ή έχει ξεχαστεί online σε κάποιο router σε λειτουργία?

κάνε τηλ στο 801 11 35 555 και ζήτα να κάνουν ping στο username σου να επιβεβαιώσεις αν είναι συνδεδεμένο

maik
10-02-08, 21:12
Απο την στιγμη που συνδεεσαι με τα δοκιμαστικα username και pass , δηλαδη otenet@otenet.gr
τοτε δεν υπαρχει βλαβη.Τουλαχιστον απο πλευρας ΟΤΕ. Αρα η δηλωση βλαβης στο 121 δεν εξυπηρετει. Κατι παιζει με την otenet

andz
10-02-08, 21:23
κατι μου θυμίζει αυτό...
Το ίδιο πρόβλημα είχαν κατα καιρούς και άλλοι στο φορουμ. Το προβλημα διορθώνεται μόνο του και μάλλον αφορά τους σερβερ τις οτενετ απο ότι θυμάμαι.

Nteixak
10-02-08, 21:57
Κοιτα ετσι, θα σου δωσω μια συμβουλη.Εχω dsl απο τοτε που το εχει βγαλει ο ΟΤΕ.Την ιδια εξυπηρετηση που ειχε τοτε την ιδια εχει τωρα, η μονη λυση ειναι να πας στα κεντρικα τους εκει που εισαι και να τους βρισεις.Τελος...

tsorbi
10-02-08, 22:11
Σύμφωνα με το προφίλ σου εχεις ISP την VIVODI και μάλλον σε αυτούς πρέπει να απευθυνθείς.

shadowman
10-02-08, 23:58
κατι μου θυμίζει αυτό...
Το ίδιο πρόβλημα είχαν κατα καιρούς και άλλοι στο φορουμ. Το προβλημα διορθώνεται μόνο του και μάλλον αφορά τους σερβερ τις οτενετ απο ότι θυμάμαι.
μόνο έτσι μπορεί να εξηγηθεί. Αλλά τρεις μέρες και δεν διορθώνεται; απαράδεκτο. Ακόμα πιο απαράδεκτο είναι που σε ταλαιπωρούν κάνοντας τους άσχετους (otenet)


Μήπως έχεις δώσει το username και το password σε κάποιον γνωστό σου και εχει συνδεθεί αυτός ή έχει ξεχαστεί online σε κάποιο router σε λειτουργία?
κάνε τηλ στο 801 11 35 555 και ζήτα να κάνουν ping στο username σου να επιβεβαιώσεις αν είναι συνδεδεμένο

οχι δεν το έχω δώσει σε κανένα... Μάλιστα το άλλαξα 3 φορές.
Η otenet λέει με βλέπει on line αλλά δεν μπορεί να κάνει τίποτα : "πάρτε στο 1242"
Στην τελευταία προσπάθεια που έκανα με την otenet ζήτησα να ρίξουν την σύνδεση για να συνδεθώ. Αλλά με παραπέμπουν πάλι σε κυκεώνες διαδικασιών :στείλε φαξ με ταυτότητες κτλ για να προωθηθεί το αίτημα σου... Ενω υποθέτουν οτι οι κωδικοί μου έχουν κλαπεί. έλεος:down:


Σύμφωνα με το προφίλ σου εχεις ISP την VIVODI και μάλλον σε αυτούς πρέπει να απευθυνθείς.
είναι παλιό το προφιλ...

maik
11-02-08, 02:19
Αλλά με παραπέμπουν πάλι σε κυκεώνες διαδικασιών :στείλε φαξ με ταυτότητες κτλ για να προωθηθεί το αίτημα σου... Ενω υποθέτουν οτι οι κωδικοί μου έχουν κλαπεί. έλεος:down:


.

Μπορουν να δουν αν το username ειναι online εκεινη την στιγμη. Αν ειναι τοτε το πιο πιθανο να εχει κλαπει απο αλλον.

Ειναι πολυ απλη διαδικασια δεν ειναι κυκεωνας οπως νομιζεις

Σε ενα απλο χαρτι εχεις την φωτοτυπια της ταυτοτητας σου ,τους λες επιθυμητο username και password το στελνεις με φαξ και σε δυο το πολυ ωρες εχουν αλαξει.

Καλου κακου βαλε δυο τρια username μηπως ειναι ηδη κατειλημενα.

pelopas1
11-02-08, 02:43
το ιδιο προβλημα εχω και εγω

εδω και 5-6 μερες την ωρα που ειμαι στο internet αυτοματως με πεταει εξω
μαλιστα την πρωτη φορα συνδεθηκα με το site του montem,οπου εκανα απειρες προσπαθιες να κανω log in, αλλα ματαια

το εκλεισα το modem, και επειτα απο 30 λεπτα εως 1 ωρα συνθεθηκα....back to normal

απο τοτε οταν μου κανει αυτες τις ιστοριες του κανω ενα log off απο τα windows, το αφηνω κανα 20λεπτο, και επειτα συνδεομαι κανονικα

κατι παιζεται οντως, διοτι δεν μπορει στα ξαφνικα να σε πεταει εξω:hmm::hmm::hmm:

sdikr
11-02-08, 05:00
το ιδιο προβλημα εχω και εγω

εδω και 5-6 μερες την ωρα που ειμαι στο internet αυτοματως με πεταει εξω
μαλιστα την πρωτη φορα συνδεθηκα με το site του montem,οπου εκανα απειρες προσπαθιες να κανω log in, αλλα ματαια

το εκλεισα το modem, και επειτα απο 30 λεπτα εως 1 ωρα συνθεθηκα....back to normal

απο τοτε οταν μου κανει αυτες τις ιστοριες του κανω ενα log off απο τα windows, το αφηνω κανα 20λεπτο, και επειτα συνδεομαι κανονικα

κατι παιζεται οντως, διοτι δεν μπορει στα ξαφνικα να σε πεταει εξω:hmm::hmm::hmm:

Αν δεν μπορείς να μπεις στο Modem ψάξε το πρόβλημα ποιο κοντά σε εσένα (δηλάδη στον υπολογιστή σου)

Johnsin
11-02-08, 10:05
Είχα το ίδιο πρόβλημα σε δυο ρούτερ και κατάφερα να χρονίσει μόνο με απλό μόντεμ για
δοκιμάστε όσοι έχετε.

anon
11-02-08, 14:37
Kάνε ότι λέει ο maik , δεν χάνεις τίποτα, και όχι δεν σε δουλεύει. Τίποτα δεν αποκλείεται.

shadowman
11-02-08, 16:30
Kάνε ότι λέει ο maik , δεν χάνεις τίποτα, και όχι δεν σε δουλεύει. Τίποτα δεν αποκλείεται.
Παρασκευή βράδυ με πετάει ξαφνικά ο router έξω και περιμέναν standby οι κλέφτες να συνδεθούν με τον κωδικό μου;
Έστω οτι έχουν τον κωδικό μου. Πως κατάφεραν και με πέταξαν έξω; Επίσης πως πρόλαβαν να συνδεθούν πρώτοι αφού εγώ έκανα προσπάθεια επανασύνδεσης σε λιγότερο από 1 λεπτό από τότε που έπεσε.
Αυτά είναι επιστημονική φαντασία.

maik
11-02-08, 16:43
Σου δωσαμε μια λυση, αν δεν θελεις να την εφαρμοσεις μπορεις να πλεκεις σεναρια οσα θελεις.
Ειδικα αυτα με Chuk Noris , Bruss Lee κλπ κλπ.

shadowman
11-02-08, 16:51
Σου δωσαμε μια λυση, αν δεν θελεις να την εφαρμοσεις μπορεις να πλεκεις σεναρια οσα θελεις.
Ειδικα αυτα με Chuk Noris , Bruss Lee κλπ κλπ.
maik η λύση που είπατε θα εφαρμοστεί, δεν υπάρχει αλλωστε αλλη επιλογή.
Τα σενάρια είναι δικά σας, το πρόβλημα είναι καθαρά από την πλευρά του ΟΤΕ, εγώ δεν μίλησα ποτέ για κλοπές και τα σχετικά. Ένα πελάτης του ΟΤΕ λοιπόν ταλαιπωρείται 4 μέρες και πρέπει να δράσει ο ίδιος γιατί κάποιοι δεν ξέρουν τι τους γίνεται. Φαντάσου να ήταν και κανένας άσχετος στην θέση μου. Θα προσπαθούσε μέχρι το 2042 να πιάσει γραμμή στο 1242.

anon
11-02-08, 17:12
Mπορεί να υπάρχει πρόβλημα στο authentication. Τώρα γιατί, δεν ξέρω, μάλλον χρησιμοποιούν windows. Αφού παίζει το otenet@otenet.gr σίγουρα το θέμα έχει να κάνει με authentication. Γιαυτό σου λέω να δώσεις νέο κωδικό, reinitialize it. Λογικό; Οχι, μα ούτε και πολλά πχ απο τα προβλήματα στα windows είναι λογικά....

Εγω πχ έχω άλλο πρόβλημα χωρίς λύση ακόμη απο την Πέμπτη. Συγχρονίζει, αλλά δεν κάνει καν authentication. Σίγουρα θέμα πόρτας DSLAM. Αλλά άντε να κουνήσεις τους τεχνικούς και να τους πείσεις να κάνουν έλεγχο επάνω στην πόρτα... Πριν μερικούς μήνες, πάλι το ίδιο πρόβλημα, και κάνανε 7 μέρες για αποκατάσταση. Και πάλι το βλέπω για 7ήμερο. Και είμαστε και εταιρία, και υποτίθεται ότι μας βλέπουν με προτεραιότητα. ΤΡΙΧΕΣ.... Ευτυχως που δεν κρεμιέμαι σε μια ADSL :p

Undercover
11-02-08, 17:21
Γιατί δεν ελέγχεις το status της σύνδεσής σου από το site

https://tools.otenet.gr/tools/index.do

Αν καταφέρεις και περάσεις το login, σημαίνει ότι το username / pass είναι σωστό. Αν από τα στατιστικά της σύνδεσης δεις ότι είναι άλλος συνδεδεμένος, άλλαξε το password και πάρε τον ΟΤΕ να κάνουν reset το account.

καλό ΣΚ !!

gkandir
11-02-08, 17:23
...
Θα προσπαθούσε μέχρι το 2042 να πιάσει γραμμή στο 1242.
Και να έπιανε γραμμή θα κατάφερνε κάτι;

Ένας συμφοιτητής της κοπελιάς μου πήγε να δουλέψει στον οτε. Αφού έμεινε 4-5 μέρες στο 134 τον στείλανε στο 1242 ως υπεύθυνο. Το τι αντίκρισε εκεί μέσα δε λέγεται. Κάπνιζαν όλοι σαν τα φουγάρα, έπαιζαν χαρτιά και τάβλι και τα ουίσκια είχαν την τιμητική τους. Ότι και να τους έλεγε, όπως και να τους μιλούσε τον έγραφαν κανονικά. Φυσικά μετά από λίγο έφυγε και πήγε στον προϊστάμενό του και (ευτυχώς) κανόνισε να μην ξαναπατήσει εκεί μέσα.

Βέβαια, αυτό αφορά ένα δείγμα περίπου μιας ώρας αλλά, πιστεύω ότι είναι ενδεικτικό...

shadowman
11-02-08, 17:57
Γιατί δεν ελέγχεις το status της σύνδεσής σου από το site

https://tools.otenet.gr/tools/index.do

Αν καταφέρεις και περάσεις το login, σημαίνει ότι το username / pass είναι σωστό.

From 9-2-2008 till 10-2-2008 the user xxxxxx: was found in 1 sessions, for a total of 69 secs [ or 01:09 Hours], the total data exchanged is 124.10 Kbytes [78.08 IN - 46.02 OUT], total OTE units consumed 0.

σάββατο-κυριακή είναι αυτά...

για μόνο την κυριακή:

ERROR! Sorry. Could not find any data for username χχχχ and for the specified time span.
κατά τα άλλα είμαι συνδεδεμένος και μου "κλέψαν" τον κωδικό...

named
11-02-08, 18:56
Τα πράγματα είναι απλά,

αφού σου λένε ότι βλέπουν συνδεδεμένο (online) το username σου και εσύ λες ότι το δικό σου router δεν είναι on, συμαίνει ότι κάπου αλλού έχει σεταριστεί σε router και είναι συνδεδεμένο.

Άρα λοιπόν, αλλάζεις τον κωδικό σου από το my.otenet.gr και περιμένεις είτε στο επόμενο authentication που θα γίνει με τον server της οτενετ να πετάξει offline τον άλλο χρήστη ή στέλνεις φωτοτυπία της ταυτότητας σου στην υποστήριξη της οτενετ και ζητάς να αποσυνδέσουν το username σου.

Αμέσως μετά θα μπορείς να συνδεθείς.

Προσέχουμε πάντα που δίνουμε τους κωδικούς μας...

maik
11-02-08, 19:43
Και να έπιανε γραμμή θα κατάφερνε κάτι;

Ένας συμφοιτητής της κοπελιάς μου πήγε να δουλέψει στον οτε. Αφού έμεινε 4-5 μέρες στο 134 τον στείλανε στο 1242 ως υπεύθυνο. Το τι αντίκρισε εκεί μέσα δε λέγεται. Κάπνιζαν όλοι σαν τα φουγάρα, έπαιζαν χαρτιά και τάβλι και τα ουίσκια είχαν την τιμητική τους. Ότι και να τους έλεγε, όπως και να τους μιλούσε τον έγραφαν κανονικά. Φυσικά μετά από λίγο έφυγε και πήγε στον προϊστάμενό του και (ευτυχώς) κανόνισε να μην ξαναπατήσει εκεί μέσα.

Βέβαια, αυτό αφορά ένα δείγμα περίπου μιας ώρας αλλά, πιστεύω ότι είναι ενδεικτικό...

Με τον Βαρωνο Μυνχαουζεν τι σχεση εχει το παλουκαρι; με τον πινοκιο ισως;
Ισως να βλεπει και πολλα ονειρα.

pelopas1
11-02-08, 20:10
η θα κανεις log off απο τα windows για 10-20 λεπτα, και μετα ξαναπροσπαθεις για να συνδεθεις
η θα μπεις στο site του modem και απο εκει θα προσπαθησεις να κανεις log in...οσπου τα νευρα σου να γινουν ταναλια

αλλη λυση δεν υπαρχει

andreasermones
11-02-08, 20:19
περιεργο προβλημα αλλα στειλε τη φωτοτυπια της ταυτοτητας και το καινουργιο pass και το πολυ σε 3 ωρες θα εχει τακτοποιηθει.....

pnikolo
11-02-08, 20:32
Με τον Βαρωνο Μυνχαουζεν τι σχεση εχει το παλουκαρι; με τον πινοκιο ισως;
Ισως να βλεπει και πολλα ονειρα.

Καμια σχεση! :p Απλα μετα ξυπνησε :rofl:

bgs1962
11-02-08, 20:34
Και να έπιανε γραμμή θα κατάφερνε κάτι;

...... Αφού έμεινε 4-5 μέρες στο 134 τον στείλανε στο 1242 ως υπεύθυνο......

....Καλά τι μυαλό ήταν αυτός ο συμφοιτητής της κοπελιάς σου.Μια εβδομάδα στον ΟΤΕ και αμέσως έγινε υπεύθυνος στο 1242!! :hmm:

gkandir
11-02-08, 20:52
Με τον Βαρωνο Μυνχαουζεν τι σχεση εχει το παλουκαρι; με τον πινοκιο ισως;
...
Δεν ξέρω αν έχει σχέση με τον Μινχάουζεν, τον Αίσωπο, τον Ιούλιο Βερν ή τον Τομ Σόγιερ, αυτό που ξέρω είναι ότι αυτό μου είπε χωρίς να έχει κάποιο λόγο να πει ψέματα.

Εσύ πως είσαι σίγουρος ότι αυτά που μου είπε είναι ψέματα;

Όπως και να 'χει, πιθανά, από ιατρικής απόψεως, να βρισκόμαστε στο πρώτο στάδιο, το στάδιο της άρνησης...




...
Ισως να βλεπει και πολλα ονειρα.

Καμια σχεση! :p Απλα μετα ξυπνησε :rofl:
Κάτι πιο πρωτότυπο και με περισσότερα σημεία στίξης...




....Καλά τι μυαλό ήταν αυτός ο συμφοιτητής της κοπελιάς σου.Μια εβδομάδα στον ΟΤΕ και αμέσως έγινε υπεύθυνος στο 1242!! :hmm:
Χμ, αυτή είναι μια πολύ καλή παρατήρηση. Θα τον ρωτήσω μιας και, έτσι όπως το θέτεις, είναι όντως περίεργο.

shadowman
11-02-08, 22:52
Τα πράγματα είναι απλά,

αφού σου λένε ότι βλέπουν συνδεδεμένο (online) το username σου και εσύ λες ότι το δικό σου router δεν είναι on, συμαίνει ότι κάπου αλλού έχει σεταριστεί σε router και είναι συνδεδεμένο.

Άρα λοιπόν, αλλάζεις τον κωδικό σου από το my.otenet.gr και περιμένεις είτε στο επόμενο authentication που θα γίνει με τον server της οτενετ να πετάξει offline τον άλλο χρήστη ή στέλνεις φωτοτυπία της ταυτότητας σου στην υποστήριξη της οτενετ και ζητάς να αποσυνδέσουν το username σου.

Αμέσως μετά θα μπορείς να συνδεθείς.

Προσέχουμε πάντα που δίνουμε τους κωδικούς μας...
Το πρόβλημα λύθηκε μέσω ...φωτοτυπίας. Πάντως καμμία σχέση δεν έχει η εξήγηση σου με αυτά που έγιναν.
Τον κωδικό μου όπως προείπα δεν τον είχε κανένας, ούτε τον δάνεισα ούτε τον έβαλα σε ξένο router.

maik
12-02-08, 00:43
Δεν ξέρω αν έχει σχέση με τον Μινχάουζεν, τον Αίσωπο, τον Ιούλιο Βερν ή τον Τομ Σόγιερ, αυτό που ξέρω είναι ότι αυτό μου είπε χωρίς να έχει κάποιο λόγο να πει ψέματα.

Εσύ πως είσαι σίγουρος ότι αυτά που μου είπε είναι ψέματα;
.

Οποιοσδηποτε με απλη απλουστατη λογικη θα γελουσε με αυτα σαν αστειο. Πεντε μερες στον ΟΤΕ, φοιτητης, και τον εβαλαν υπεθυνο σε σημαντικη υπηρεσια. ΟΙ αλλοι πρεπει να ειχαν κατι ωρες μονο δηλαδη.

Τωρα για τα υπολοιπα περι χαρτιων, ταβλι κλπ ουτε στα εργα δεν γινονται.

Λογοι να πει καποιος ψεματα υπαρχουν πολλοι. Το θεμα ομως αναγεται στην ψυχιατρικη.

guzel
12-02-08, 01:01
εμενα δεν μου φαινεται καθολου παραξενο. βαρεθηκε ο προισταμενος το ξυσιμο μεσα στον οτε και ειπε να παει να τα ξυνει στο σπιτι του για κανενα μηνα κ θα εβαλε προσωρινα καποιον αλλο...:lol:

no_logo
12-02-08, 01:04
εμενα δεν μου φαινεται καθολου παραξενο. βαρεθηκε ο προισταμενος το ξυσιμο μεσα στον οτε και ειπε να παει να τα ξυνει στο σπιτι του για κανενα μηνα κ θα εβαλε προσωρινα καποιον αλλο...:lol:

πως φαίνεται ότι δεν έχεις κολλήσει ούτε ένα ένσημο :whistle:

guzel
12-02-08, 01:07
το καλοκαιρι 8α μου τα κολλαει ο οτε :rofl:... ε ρε γλεντια θα τους κανω τρομερο μποικοταζ ας με διωξουν :oneup:

gkandir
12-02-08, 01:21
Οποιοσδηποτε με απλη απλουστατη λογικη θα γελουσε με αυτα σαν αστειο.
...
Εσύ πάντως δεν γέλασες...




...
Πεντε μερες στον ΟΤΕ, φοιτητης, και τον εβαλαν υπεθυνο σε σημαντικη υπηρεσια. ΟΙ αλλοι πρεπει να ειχαν κατι ωρες μονο δηλαδη.
...
Παραβλέποντας την «εξυπνάδα» με τις ώρες, όπως είπα και στον φίλο bgs1962, η παρατήρηση που εκείνος έκανε ήταν σωστή. Τον ρώτησα λοιπόν τον άνθρωπο αυτό και είπε ότι είχε κάνει ένα 8μηνο το 2007 και τον προηγούμενο μήνα που ξαναπήγε τον έβαλαν κατευθείαν υπεύθυνο στο 134. Αφού έκατσε εκεί για 5 ημέρες ο προϊστάμενός του του είπε να πάει στο 1242. Όταν πήγε εκεί αντίκρισε όλα αυτά που είπα στο προ-προηγούμενο post μου. Αφού λοιπόν είδε τα όσα είδε και και αφού ουσιαστικά κανένας δεν του έδινε σημασία σε ότι τους έλεγε, μετά από καμιά ώρα έφυγε και πήγε στον προϊστάμενό του και του ζήτησε να ξαναγυρίσει στο 134 γιατί δεν μπορούσε να τα βγάλει πέρα με τους άλλους. Μέχρι και σήμερα είναι στο 134 και ο άνθρωπος δουλεύει μια χαρά.
Btw, το 1242 δεν το έχω χρειαστεί ποτέ και δεν έχω καλέσει ποτέ, οπότε δεν έχω προσωπική εμπειρία. Διαβάζω όμως πολλά εδώ μέσα τα οποία δίνουν βάση στα λεγόμενα του ανθρώπου αυτού - όσον αφορά το αποτέλεσμα. Από την άλλη, στο 134 που έχω καλέσει κάμποσες φορές, και αμέσως το σηκώνουν και η εξυπηρέτηση είναι εξίσου άμεση. Το ίδιο και στο 121.




...
Τωρα για τα υπολοιπα περι χαρτιων, ταβλι κλπ ουτε στα εργα δεν γινονται.

Λογοι να πει καποιος ψεματα υπαρχουν πολλοι. Το θεμα ομως αναγεται στην ψυχιατρικη.
Εσύ πάντως δεν μου απάντησες, πως μπορείς να είσαι σίγουρος ότι τα όσα είπε είναι ψέματα;
Το να βγάλεις τον άλλο τρελό ή μυθομανή ή δεν ξέρω τι, μπορεί να είναι για σένα η εύκολη λύση.



Edit:

εμενα δεν μου φαινεται καθολου παραξενο. βαρεθηκε ο προισταμενος το ξυσιμο μεσα στον οτε και ειπε να παει να τα ξυνει στο σπιτι του για κανενα μηνα κ θα εβαλε προσωρινα καποιον αλλο...
Όχι, ο προϊστάμενος είναι πολύ καλός άνθρωπος.



Edit2:

το καλοκαιρι 8α μου τα κολλαει ο οτε ... ε ρε γλεντια θα τους κανω τρομερο μποικοταζ ας με διωξουν
Άστο καλύτερα. Συνήθως με τέτοια μποϊκοτάζ την πληρώνει ο κόσμος - οι πελάτες. Κοίτα εσύ να είσαι σωστός απέναντι στον εαυτό σου και στους άλλους και να δεις ότι όλα θα πάνε καλά.

maik
12-02-08, 01:50
Εσύ πάντως δεν μου απάντησες, πως μπορείς να είσαι σίγουρος ότι τα όσα είπε είναι ψέματα;
Το να βγάλεις τον άλλο τρελό ή μυθομανή ή δεν ξέρω τι, μπορεί να είναι για σένα η εύκολη λύση.





Η περιπτοση να εχω αμεση γνωση ,επι χρονια μαλιστα, σου εχει περασει απο το μυαλο;
Οχι δεν δουλευω στο 1242.

euri
12-02-08, 01:52
Το πρόβλημα του shadowman λύθυηκε, οπότε το θέμα θεωρείται λήξαν

Το παρόν :closed:

@ ADSLgr.com All rights reserved.