PDA

Επιστροφή στο Forum : Χαζές απορίες



n3g
24-05-05, 17:56
Μόλις έφτασε με courier,(ο Θεός να τον κάνει), ο εξοπλισμός ,(ο Θεός να τον κάνει), του izi της Tellas.Έχω αρκετές χαζές απορίες: ο courier μου άφησε 2 χαρτιά και ένα φάκελο.Το ένα χαρτί λέει τους "ΓΕΝΙΚΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΠΑΡΟΧΗΣ κτλ. και το άλλο χαρτί είναι η αίτηση ενεργοποίησης υπηρεσίας. Εγώ τι να κάνω αυτό το χαρτί; Πρέπει να το στείλω στην Tellas; αφού ήδη υπέγραψα κάτι χαρτιά. Ή μήπως το κρατάω εγώ; αλλά πάλι δεν έχω γράψει πουθενά τι σύμβαση θα κάνω.12 ή 24μηνη. Και κάτι τελευταίο: σε περίπτωση που όντως πρέπει να το στείλω το ρημαδιασμενο το χαρτί άμα εγκαταστήσω τον εξοπλισμό θα μπορώ να μπώ στο internet ή θα πρέπει να περιμένω να λάβουν το χαρτί στην Tellas για να μπώ στο internet; Αυτά...Το ξέρω ότι θα μπορούσα να παρω το 13800 αλλά δε θέλω να με περάσουν για ηλίθιο.Ακόμα...Περιμένω όσο το δυνατόν πιο γρήγορες απαντήσεις από χρήστες του izi...

termitis
24-05-05, 18:09
Το ξέρω ότι θα μπορούσα να παρω το 13800 αλλά δε θέλω να με περάσουν για ηλίθιο.

Βρε πάρε ένα τηλ δεν έχεις τίποτα να χάσεις..... Εξάλλου γι'αυτό υπάρχει η τεχνική εξυπηρέτιση....

nickolas2005
24-05-05, 19:00
Βρε πάρε ένα τηλ δεν έχεις τίποτα να χάσεις..... Εξάλλου γι'αυτό υπάρχει η τεχνική εξυπηρέτιση....

Δίκαιο έχει ο termitis για σένα μπορεί να φαίνονται χαζέςοι ερωτήσεις αλλά αυτοί παρόμοιες ακούνε κάθε μέρα!

Fiore
24-05-05, 21:00
και εγω εχω μια χαζη απορια...εντάξει οκ αλλά με σύνδεσει τι γίνετε?Το πακέτο λέει οτι περιλαμβάνει εφεδρική σύνδεση..τώρα εγω τι να κάνω να κρατήσω αυτήν(την Εφεδρική σύνδεση) η να πάρω καμιά καρτα?η καμια 3μηνη?

@ ADSLgr.com All rights reserved.