PDA

Επιστροφή στο Forum : Liverpool- Πρωταθλητρια Ευρωπης!!!



Σελίδες : [1] 2 3 4 5 6

Lazy Dog
26-05-05, 00:53
Εκανε το απιστευτο και γυρισε το παιχνιδι μεσα σε 8 λεπτα απο 3-0 σε 3-3.

:worthy: :worthy: :worthy: Ενα μεγαλο μπραβο :worthy: :worthy: :worthy:

termitis
26-05-05, 01:19
'Αντε επιτέλους....μετά από μια 20ατία πάλι στην κορυφή.... :respekt: :respekt: :respekt:

Lord_British
26-05-05, 01:36
Αν και εγω ειμαι με τους reds της United,χαιρομαι για καθε επιτυχια Αγγλικης ομαδος μιας και λατρευεω το Αγγλικο ποδοσφαιρο.Εχω παρακολουθησει αγωνα στο λιμανι και τα λογια για τον κοσμο της ομαδος ειναι περιττα.


You'll never walk alone....

Lazy Dog
26-05-05, 01:41
Τωρα που εφυγα εγω ρε γαμωτο....θα χασω ολο το γλεντι στο Mersey...φτουουουουου :sorry:

Oxymoron
26-05-05, 01:51
...you'll never walk alone... Το καταχάρηκα!!!

WAntilles
26-05-05, 02:00
Εγώ σέβομαι και υποκλίνομαι στη Liverpool για άλλους λόγους. :mrgreen:

:respekt: :respekt: :respekt: :respekt: :respekt: :respekt:

Lazy Dog
26-05-05, 02:51
Παντως, απεδειξαν οτι στο ποδοσφαιρο ολα ειναι δυνατα(ακομα περισσοτερο σε ενα τελικο)

supermario
26-05-05, 10:08
Παντως πρεπει να ηταν, αν οχι ο καλυτερος, ο δευτερος καλυτερος τελικος τσαμπιονς λιγκ(παιζει και αυτος αναμεσα σε Μπαγερν-Μαντσεστερ Γιουν).
Τετοιο παιχνιδι δεν εχω ξαναδει!!!! Και τα 6 γκολ ηταν γκολαρες, οχι τιποτα κοντρες σε αντιπαλους (στυλ Τσελσι) και αηδιες.
Με μια λεξη, απιστευτο!!!
Ελα μωρη Λιβερπουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ υλ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:thumb_dup :clap :clap :clap :clap

Billis
26-05-05, 10:22
Η ευχή μου έγινε πραγματικότητα :roll:

:worthy: Liverpool FC :respekt:

Είμαι πολύ χαρούμενος !

Νικαετός
26-05-05, 11:11
Οι φάτσες των υπεροπτών Ιταλών , ήταν όλα τα λεφτά . Δεν ήξεραν τί τους χτύπησε . Μπράβο στην Λίβερπουλ . Αφήστε δε που προς τιμήν της μια φαν στο palltalk , χθες βράδυ μετά το ματς , έκανε ΤΟ στριπτιζ (και όχι μόνο LOL ) .

:thumb_dup :thumb_dup

Darkman_
26-05-05, 12:09
Μεγάλο ματσ! Ένα από τα 2 καλύτερα (το άλλο το bayern-manchester 1-2 που είπε και κάποιος άλλος νομίζω)! Μεγάλος γκαντέμης όποιος δεν το είδε!!!

supermario
26-05-05, 14:20
Μεγάλο ματσ! Ένα από τα 2 καλύτερα (το άλλο το bayern-manchester 1-2 που είπε και κάποιος άλλος νομίζω)! Μεγάλος γκαντέμης όποιος δεν το είδε!!!

Ο μεγαλυτερος γκαντεμης ειναι ο Μαικλ Οουεν. Ο τυπος εφυγε απο την Λιβερπουλ και πηγε στην Ρεαλ για να παιξει και να κερδισει το Τσαμπιονς Λιγκ και τελικα χθες ειδε απο την τι-βι να το παιρνει η παλια του ομαδα!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Μιλαμε οτι οταν θα χρειαστει να εξηγησεις σε καποιον τι σημαινει γκαντεμια, πες του την ιστορια του Οουεν και θα καταλαβει............

HaRRy
26-05-05, 14:35
ας προσεχε κι αυτός...
ενω ο Νικοπολίδης ήξερε τι έκανε!!!

WAntilles
26-05-05, 16:21
ενω ο Νικοπολίδης ήξερε τι έκανε!!!

Αμέ.

Πήγε σε μια ομάδα γειτονιάς.

supermario
26-05-05, 16:41
Αμέ.

Πήγε σε μια ομάδα γειτονιάς.

Παιδια, συγγνωμη αλλα το τοπικ ειναι για την Λιβερπουλ. Μην μπερδευουμε εδω τα σωβρακα(Ολυμπιακους, Παναθηναικους, ΑΕΚ, Πανιωνιους,κτλ) με τις γραβατες(Λιβερπουλ, Μιλαν, Γιουβεντους,κτλ), ετσι;;;;;
Λιγο σεβασμο σε οσες ομαδες παιζουν ποδοσφαιρο

WAntilles
26-05-05, 17:48
Παιδια, συγγνωμη αλλα το τοπικ ειναι για την Λιβερπουλ. Μην μπερδευουμε εδω τα σωβρακα(Ολυμπιακους, Παναθηναικους, ΑΕΚ, Πανιωνιους,κτλ) με τις γραβατες(Λιβερπουλ, Μιλαν, Γιουβεντους,κτλ), ετσι;;;;;
Λιγο σεβασμο σε οσες ομαδες παιζουν ποδοσφαιρο

Έχεις δίκιο.

Να προσθέσω και Ρεάλ, Άγιαξ (παλαιότερα).

supermario
26-05-05, 18:03
Έχεις δίκιο.

Να προσθέσω και Ρεάλ, Άγιαξ (παλαιότερα).

Και αυτες.. Και Μπαγερν και Μπαρτσελονα

Bayern7
26-05-05, 21:49
Oλα κόκκινα χθες.
Oλα στα λιμάνια. :D

DOU
22-12-07, 11:34
Για να μην ανοιγω αλλο... ας μιλαμε για liverpool εδω.. Η λιβερπουλ ειναι η πιο αλοκοτη ομαδα που υπαρχει, ριχνει 8αρα στους τουρκους, παει χανει απο τη ρεντινγκ με 3αρα μετα παει ριχνει 4αρα εκτος εδρας,μετα χανει απανωτα 2 ντερμπι με μανστεστερ στο ανφιλντ και τσελσι για κυπελο... Η αληθεια ειναι οτι η λιβερπουλ εχει να παρει πρωταθλημα κοντα στα 18 χρονια και φετος εγιναν καποιες πολυ καλες μεταγγραφες με την προοπτικη αυτη δλδ της κατακτησης ενος πρωταθληματος μετα απο τοσα χρονια, πολυ καλος ο τορες η ο βορονιν και γενικα οι μεταγραφες που εγιναν, ομως για αλλη μια φορα αποδεικνυεται οτι η λιβερπουλ εαν θελει να παρει τιτλο θα χρειαστει να μπει πολυ βαθια το χερι στην τσεπη και να γινουν μεταγραφες πολυ ποιοτικες. Τα λεφτα υπαρχουν απο τους νεους δοιηκουντες, ο μπενιτεθ ειναι εξαιρετικος προπονητης ομως του λειπει το εμψυχο υλικο.

Ο ρεινα σε καμια περιπτωση δεν δικαιωνει τη φημη του ως πολυ καλος τερματοφυλακας, εδω παιζει ακομα και ο χύπια! Φετος ειχα πολλες προσδοκιες για το πρωταθλημα αλλα..μια απο τα ιδια , πρεπει να γινει ενα ξεκαθαρισμα παικτων, ο κραουτς ας πουμε οκ ειναι καλος παικτης αλλα οχι για τη λιβερπουλ. Οποιος ειδε το ματς με την τσελσι ο κραουτς εκανε ενα δολοφονικο τακλιν και εφαγε κοκκινη απευθειας!

Ενα πρωταθλημα θελομεν κυριοι δοιηκουντες, ζηταμε πολλα?(14 χρονια η ΑΕΚ +18 η λιβερπουλ ειναι πολλα χρονια χωρις τιτλο!):(:mad:

giannhs1984
22-12-07, 11:46
Για να μην ανοιγω αλλο... ας μιλαμε για liverpool εδω.. Η λιβερπουλ ειναι η πιο αλοκοτη ομαδα που υπαρχει, ριχνει 8αρα στους τουρκους, παει χανει απο τη ρεντινγκ με 3αρα μετα παει ριχνει 4αρα εκτος εδρας,μετα χανει απανωτα 2 ντερμπι με μανστεστερ στο ανφιλντ και τσελσι για κυπελο... Η αληθεια ειναι οτι η λιβερπουλ εχει να παρει πρωταθλημα κοντα στα 18 χρονια και φετος εγιναν καποιες πολυ καλες μεταγγραφες με την προοπτικη αυτη δλδ της κατακτησης ενος πρωταθληματος μετα απο τοσα χρονια, πολυ καλος ο τορες η ο βορονιν και γενικα οι μεταγραφες που εγιναν, ομως για αλλη μια φορα αποδεικνυεται οτι η λιβερπουλ εαν θελει να παρει τιτλο θα χρειαστει να μπει πολυ βαθια το χερι στην τσεπη και να γινουν μεταγραφες πολυ ποιοτικες. Τα λεφτα υπαρχουν απο τους νεους δοιηκουντες, ο μπενιτεθ ειναι εξαιρετικος προπονητης ομως του λειπει το εμψυχο υλικο.

Ο ρεινα σε καμια περιπτωση δεν δικαιωνει τη φημη του ως πολυ καλος τερματοφυλακας, εδω παιζει ακομα και ο χύπια! Φετος ειχα πολλες προσδοκιες για το πρωταθλημα αλλα..μια απο τα ιδια , πρεπει να γινει ενα ξεκαθαρισμα παικτων, ο κραουτς ας πουμε οκ ειναι καλος παικτης αλλα οχι για τη λιβερπουλ. Οποιος ειδε το ματς με την τσελσι ο κραουτς εκανε ενα δολοφονικο τακλιν και εφαγε κοκκινη απευθειας!

Ενα πρωταθλημα θελομεν κυριοι δοιηκουντες, ζηταμε πολλα?(14 χρονια η ΑΕΚ +18 η λιβερπουλ ειναι πολλα χρονια χωρις τιτλο!):(:mad:
http://www.pyronick.gr/KENI%20SELIDA%20FOL.files/image032.jpg
αργησες αλλα το εκανες:p

subzer0
22-12-07, 12:08
Δεν ξέρω αν είναι μόνο τα λεφτά που χρειάζονται για να πάρεις το πρωτάθλημα. Πάρε παράδειγμα την Αρσεναλ. Σιγά τα λεφτά που δίνει αλλά φυσάει και φέτος. Και ωραία μπάλα παίζει και πρώτη στην βαθμολογία είναι και στα ντέρμπι ψιλοκαλά τα πήγε(εμείς τυχεροί ήμασταν στο 1-1 , την Τσελσι την κέρδισε, μόνο με Μαντσεστερ ζορίστηκε στο 2-2).
Ή το αντίθετο με την Ιντερ. Τόσα χρόνια τα σκάει εκείνος ο Μορατι αλλά για να δει προκοπή έπρεπε να βγουν τα σκάνδαλα στην φόρα.
Να πέσουν λεφτά αλλά να γίνουν προσεκτικές κινήσεις και το κυριότερι να δημιουργηθεί ψυχολογία πρωταθλητή. Γιατί φέτος όπως ξεκίνησε η χρονιά έδωσε την εντύπωση οτι πάει μόνο για το πρωτάθλημα(ξεκίνησε καλά στην premier league αλλά πάτωσε στο Champions league) αλλά μόλις έπαισε κράξιμο για την Ευρώπη έκανε 3 νίκες εκεί , πέρασε , αλλά στο πρωτάθλημα πάλι πατσάς.
Πραγματικά αλοκοτη που λες κι εσύ DOU.http://www.soccerway.com/photo.php?type=original&id=11689814040&x=250

WAntilles
22-12-07, 13:47
Του-του-ρού-του, του-του-ρού, του-του-ρού-του, του-του-ρού-του-του...

26994

Giorgos18
22-12-07, 18:19
Του-του-ρού-του, του-του-ρού, του-του-ρού-του, του-του-ρού-του-του...

26994

:rofl::rofl::rofl::rofl:

:respekt:

manoulamou
22-12-07, 18:31
Aπο ποια ταινια ειναι η ... ανασκαφη;

WAntilles
22-12-07, 18:56
Aπο ποια ταινια ειναι η ... ανασκαφη;

Από το καινούργιο Indy-4 που θα δούμε του χρόνου:

27005

PopManiac
23-12-07, 04:54
Τώρα όντας στέλεχος σε εταιρεία που βρίσκεται στο Liverpool (αν και βάση μου είναι οι Βρυξέλλες) μπορώ να πω άλλο εκτός από :worthy:

DOU
23-12-07, 13:57
Χεχε, ρε τον κραουτς.... τι καλο παιδι αυτος ο κραουτς..:whistle:( πρεπει να εχει μαυρη ζωνη στο κουνγκ φου)
http://www.youtube.com/watch?v=srK6zwj51D4


Οικονομικά προβλήματα η Λίβερπουλ!



Η καλή αγωνιστική πορεία της Λίβερπουλ φαίνεται πως δεν συνδυάζεται και με την καλή οικονομική της πορεία, αφού σύμφωνα με δημοσίευμα, οι Αμερικανοί ιδιοκτήτες της ομάδας πήραν δάνειο ύψους 220 εκ. λιρών από την Βασιλική Τράπεζα της Σκωτίας.

Οι Τζίλετ και Χικς δανείστηκαν τα χρήματα δέκα μήνες πριν, όταν ανέλαβαν τα ηνία της ομάδας, και όπως αναφέρει η Daily Mail, δεν κατάφεραν να τα επιστρέψουν στο προκαθορισμένο διάστημα.

Παράλληλα, φουντώνουν περισσότερο οι φήμες που θέλουν τους ιδιοκτήτες να παραχωρούν μέρος των μετοχών της ομάδας σε εταιρία επενδύσεων της Σαουδικής Αραβίας.

Συνεπώς, παραμένει ακόμα άγνωστο αν η Λίβερπουλ θα μπορέσει να προχωρήσει σε μεταγραφές τον Ιανουάριο, κάτι για το οποίο υπήρξαν τριβές μεταξύ του Ράφα Μπενίτεθ και των δύο Αμερικανών.

Το δημοσίευμα αναφέρει επίσης ότι οι Τζίλετ και Χικς κάνουν προσπάθειες να πάρουν κι άλλο δάνειο από αμερικανική τράπεζα, ενώ έχουν προθεσμία μέχρι τον Φεβρουάριο για να τακτοποιήσουν το χρέος τους προς την τράπεζα της Σκωτίας. Εάν αυτό δεν συμβεί, τότε η Λίβερπουλ θα περάσει στα χέρια των Σκωτσέζων!:wounded::medic:
Πφφφφ!!

21century
25-12-07, 20:50
Καλα, θα έχουμε και Ιντιάνα νο4, γουστάρω.
Πάντως σχετικά με τη Λίβερπουλ και τις υπόλοιπες ομάδες, το ευτύχημα ειναι ότι όλες του έχουν εσωτερικό οργανόγραμμα λειτουργείας και σε καμία περίπτωση δεν δουλευουν όπως οι δικές μας. Εδώ απλά το ποδόσφαιρο κάνει διαπλοκή με την πολιτική και χειροκροτητές απλά βλέπουν. Χωρίς δικαίωμα παρέμβασης, στην Ευρώπη τα πράγματα είναι εντελώς διαφορετικά..

Nikos321
27-12-07, 13:32
Σίγουρα ήταν εντυπωσιακή η ανατροπή της Λίβερπουλ, από 0-3 σε 3-3 - αλλά για να είμαστε δίκαιοι την μεγαλύτερη ανατροπή σε τελικί CL την έκανε η Man Utd το '99. Τελικά μου φαίνεται αυτή Λίβερπουλ είναι καταραμένη. Ότι και να κάνει η United το έχει καταφέρει καλύτερα!!!

Linus
27-12-07, 14:13
To 8-0 δεν το έχουν ξεπεράσει οι μπέμπηδες. ;)

Nikos321
27-12-07, 17:23
Είναι απλώς θέμα κακοτυχίας. Δεν κληρώθηκαν με ΟΣΦΠ αλλά με Λυόν! Ούτως η άλλως είναι γνωτό ότι οι παίκτες της United αντιμετωπίζουν όλα τα παιχνίδια με την ίδια σοβαρότητα, είτε πρόκειτε για την Ρεάλ Μαδρίτης είτε για τον Ολυμπιακό!!!

Παρεπιπτώντως, το καινούργιο Ίντυ μου μυρίζει μούφα από μακριά. Το σενάριο του θα 'ναι της πλάκας από ότι έχω διαβάσει. Είχαν έτοιμο top σενάριο αλλά τόσο βλάκες είναι τέτοια κάνουν. Βέβαια θα τα βγάλουν τα λεφτά τους αφού έχουν το όνομα αλλά δεν έχουν την χάρη. Και έτσι οι ελπίδες μου να δω στην μεγάλη οθόνη το αγαπημένο μου Indiana Jones and the Fate of Atlantis μάλλον θα πάνε στον βρόντο.

Linus
02-04-08, 21:42
Τι πιστεύουν οι φάν της Λίβερπουλ?
Θα φτάσουμε τελικό φέτος?

Gordito
02-04-08, 21:57
Ναι ναι.

Τη Inter να ρωτησεις που τη σφαξανε.

Ουτε για Knock out δεν εισαι.

Linus
02-04-08, 23:00
Ναι ναι.

Τη Inter να ρωτησεις που τη σφαξανε.

Ουτε για Knock out δεν εισαι.

Δεν πιστεύω να άξιζε η Ίντερ την πρόκριση περισσότερο, σε καμία περίπτωση.

Και άλλωστε κοιτάζω το μέλλον :p

Ο τελικός με Μάντζεστερ θα είναι συναρπαστικός.

DOU
02-04-08, 23:50
1-1. Δεν εδωσε καθαρο πεναλτυ στην αρσεναλ,καλο ματσακι,στο β η αρσεναλ πατησε την λιβερπουλ και σιγουρα αδικειται απο το αποτελεσμα.Αλλα η λιβερπουλ ειναι τρελη ομαδα..:p

KLG
03-04-08, 01:52
Xαλαρή η κουπα φέτος, εναντίoν της man. u. όμως :p

Gordito
03-04-08, 02:01
Παλι τα ιδια ...... καλα την σπρωχνουν. :angryr:

Αλλα τι περιμενεις; Αδερφο σωματειο με γαυρο δεν ειναι;

2πλο μες το Liverpool

AddictedToChaos
03-04-08, 02:09
Όνειρα...

Η κούπα στο λιμάνι ρεεεεε :cool:

Gordito
03-04-08, 02:42
Οντως.

Αν την σπρωξουν μεχρι τον τελικο μπορει και να το παρει.

Αλλα πιο "σπρωγμενη" και πιο τυχερη ομαδα δεν εχω δει φετος.

Ενα γκολ σημερα - με κοντρα πηραν τη μπαλα - με κοντρα βγηκε η σεντρα - με κοντρα το γκολ.

Σουταρει μετα ο αλλος της Arsenal και χτυπαει στον συμπαιχτη ενω πηγαινε στα διχτυα.

2πλο μες το Anfield. Oπως και μες το Μιλανο.

DOU
03-04-08, 02:49
Οντως.

Αν την σπρωξουν μεχρι τον τελικο μπορει και να το παρει.

Αλλα πιο "σπρωγμενη" και πιο τυχερη ομαδα δεν εχω δει φετος.

Ενα γκολ σημερα - με κοντρα πηραν τη μπαλα - με κοντρα βγηκε η σεντρα - με κοντρα το γκολ.

Σουταρει μετα ο αλλος της Arsenal και χτυπαει στον συμπαιχτη ενω πηγαινε στα διχτυα.

2πλο μες το Anfield. Oπως και μες το Μιλανο.


Ετσι παιζει παντα η λιβερπουλ,αυτο ειναι το στυλ παιχνιδιου της,ε οχι και σπρωγμενη απο τη διαιτησια η λιβερπουλ,τυχερη μπορεις να την πεις ανετα αλλα σπρωγμενη που και ποτε? Εκτος του σημερινου αγωνα που δεν εδωσε το μπεναλτυ.

AddictedToChaos
03-04-08, 10:10
Οντως.

Αν την σπρωξουν μεχρι τον τελικο μπορει και να το παρει.

Αλλα πιο "σπρωγμενη" και πιο τυχερη ομαδα δεν εχω δει φετος.

Ενα γκολ σημερα - με κοντρα πηραν τη μπαλα - με κοντρα βγηκε η σεντρα - με κοντρα το γκολ.

Σουταρει μετα ο αλλος της Arsenal και χτυπαει στον συμπαιχτη ενω πηγαινε στα διχτυα.

2πλο μες το Anfield. Oπως και μες το Μιλανο.

Σπρώξιμο ήταν που ο άλλος μπουρδουκλώθηκε με τη μπάλα στη γραμμή (λες και ήταν ο αμυντικός...) αντί να την αφήσει να μπει γκολ και να έκανε το 2-1 η Arsenal; :lol:

Linus
03-04-08, 11:59
Με τον έναν η τον άλλον τρόπο, το πείρε το αποτέλεσμα που ήθελε.
Και μην ακούω για 2πλο στο Άνφιλντ, δεν παιζει τέτοια περίπτωση. :)

Torch21
03-04-08, 16:53
Αφου δεν εισπράξατε 3 εχθές να στανιάρετε, παλι καλα! Και μη μου πείτε οτι αυτή η arsenal έτσι όπως παίζει δε το έχει το διπλό την άλλη εβδομάδα!
Επίσησ σας έχουμε πάλι το σάββατο για πρωτάθλημα!!
Εκεί να δεις...! :)

DOU
03-04-08, 17:26
Αφου δεν εισπράξατε 3 εχθές να στανιάρετε, παλι καλα! Και μη μου πείτε οτι αυτή η arsenal έτσι όπως παίζει δε το έχει το διπλό την άλλη εβδομάδα!
Επίσησ σας έχουμε πάλι το σάββατο για πρωτάθλημα!!
Εκεί να δεις...! :)

Κοιταξε να δεις οι μεγαλες ομαδες γινονται με διακρισεις και τιτλους στην ευρωπη,και η τσελσι με τον μουρινιο πηρε στην πρεμιερ πρωταθληματα μετα απο μισο αιωνα αλλα στην ευρωπη εκανε μια τρυπα στο νερο. Η λιβερπουλ ειναι η πιο απροβλεπτη ομαδα στον πλανητη,μπορει να χασει απο 3ης κατηγοριας ομαδα, να φαει 3-4 για πλακα στο πρωταθλημα οπως εγινε με τη μαντσεστερ τις προαλλες και την επομενη να σου παρει 1 ουεφα η 1 τσαμπι λιγκ.:p

Εμενα μου τη σπανε οταν μιλανε κατι δημοσιογραφοι για τις βαριες φανελες κλπ,δλδ οταν η λιβερπουλ γυρνουσε το 3-0 σε 3-3 με τη μιλαν μετρησε η βαρια φανελα αλλα οταν αποκλειστηκε απο το κυπελο αγγλιας εκει που πηγε η φανελα?:rolleyes::lol: Τωρα για τον επαναληπτικο στο ανφιλντ ολα ειναι πιθανα.

baldrick
03-04-08, 21:39
Εγώ δεν πιστεύω ότι μπορεί να το πάρει η Λίβερπουλ φέτος. Είναι τυχερή που έπεσε με την Άρσεναλ γιατί γνωρίζονται πολύ καλά και το στυλ παιχνιδιού της Άρσεναλ βοηθά την τακτική του Μπενίτεθ αλλά ακόμα και να περάσει τους κανονιέρηδες τότε δεν δίνω τύχη εκτός και αν συμβούν πράγματα και θαύματα. Φέτος πιστεύω ότι είναι η χρονιά του Κριστιάνο Ρονάλντο και νομίζω ότι επιτέλους αυτό το παιδί θα χαρεί και λίγο γιατί πέρα από τον χαβαλέ το αξίζει. Μακάρι να το έπαιρνε η Μπάρτσα αλλά την θεωρώ πιο απίθανη περίπτωση και από αυτή της Λίβερπουλ να το σηκώσει φέτος.

Torch21
03-04-08, 21:44
Εγώ δεν πιστεύω ότι μπορεί να το πάρει η Λίβερπουλ φέτος. Είναι τυχερή που έπεσε με την Άρσεναλ γιατί γνωρίζονται πολύ καλά και το στυλ παιχνιδιού της Άρσεναλ βοηθά την τακτική του Μπενίτεθ αλλά ακόμα και να περάσει τους κανονιέρηδες τότε δεν δίνω τύχη εκτός και αν συμβούν πράγματα και θαύματα. Φέτος πιστεύω ότι είναι η χρονιά του Κριστιάνο Ρονάλντο και νομίζω ότι επιτέλους αυτό το παιδί θα χαρεί και λίγο γιατί πέρα από τον χαβαλέ το αξίζει. Μακάρι να το έπαιρνε η Μπάρτσα αλλά την θεωρώ πιο απίθανη περίπτωση και από αυτή της Λίβερπουλ να το σηκώσει φέτος.

Σιγά μη μας περάσει! Θα τους φάμε την άλλη Τετάρτη!
Και το γλέντι θα ξεκινήσει απο το Σάββατο! :)

DOU
03-04-08, 22:58
Σιγά μη μας περάσει! Θα τους φάμε την άλλη Τετάρτη!
Και το γλέντι θα ξεκινήσει απο το Σάββατο! :)

Torch21 μηπως μπερδευεις τη λιβερπουλ με τον ολυμπιακο που εφαγε 4?:lol: Καντε ονειρα! Ο πολεμος μολις αρχισε!:evil::p Βρε στα πεναλτι θα σας καθαρισουμε ,ετσι για χιτσκοκικο φιναλε.:rofl:

Gordito
03-04-08, 23:01
Σπρώξιμο ήταν που ο άλλος μπουρδουκλώθηκε με τη μπάλα στη γραμμή (λες και ήταν ο αμυντικός...) αντί να την αφήσει να μπει γκολ και να έκανε το 2-1 η Arsenal; :lol:

Tα ειδες τα 2 παιχνιδια με την Inter;
Το πεναλτυ προχτες το ειδες;

Το Τσου Λου πρεπει να το παρει η καλυτερη ομαδα και οχι η ιστορικη ομαδα που την πανε με καροτσακι τελικο.

DOU
03-04-08, 23:08
Tα ειδες τα 2 παιχνιδια με την Inter;
Το πεναλτυ προχτες το ειδες;

Το Τσου Λου πρεπει να το παρει η καλυτερη ομαδα και οχι η ιστορικη ομαδα που την πανε με καροτσακι τελικο.

Δλδ θες να μας πεις οτι αδικως η λιβερπουλ βρεθηκε σε 2 τελικους στα τελευταια 3 χρονια?Αδικηθηκε η ιντερ και αδικως αποκλειστηκε? Το πεναλτυ με την αρσεναλ το εχουμε πει οτι ειναι πεντακαθαρο και κακως δεν το εδωσε γιατι μπορει μετα να ετρωγαν κι αλλα κ να τελειωνε η αρσεναλ την προκριση.

baldrick
03-04-08, 23:23
H Inter δεν αποκλείστηκε αδίκως μιας και είναι γνωστή αυτή η ομάδα χρόνια τώρα για την ηττοπάθεια της. Το γεγονός όμως αυτό δεν σημαίνει ότι η Λίβερπουλ δεν σπρώχνεται συνεχώς και αδιαλείπτως από την UEFA. Άλλωστε είναι γνωστό ότι είναι η αγαπημένη ομάδα της ομοσπονδίας και μην ξεχνάμε βεβαίως ότι μετά την κατάκτηση του CL στην Κωνσταντινούπολη η ομοσπονδία θέσπισε νέο κανόνα μόνο και μόνο για να βγει η Λίβερπουλ στο CL και την επόμενη χρονιά μιας και τότε στην Αγγλία είχε βγει 5η. Και τότε όσοι θυμούνται είχε γίνει ένα ψιλομπάχαλο με τον κανόνα αυτό. Αλλά είναι γνωστές οι συμπάθειες...! ;)

@ ADSLgr.com All rights reserved.