PDA

Επιστροφή στο Forum : broadvoice.com



No-Name
26-05-05, 12:38
Παιδιά βοήθεια,έκανα μία νέα συνδρομή εχθές με την εταιρεί αυτή ακόμα περιμένω το authentication code ξέρει κανείς πόσο καιρό κάνουν να στο στείλουν?Τουσ παίρνω τηλέφωνο στέλνω mail και δεν απαντούν έχω αρχίσει να ανησυχώ........Κ πλήρωσα 90ε για εξοπλισμό και συνδρομή μηνιαία....να αρχίσω να τα κλαίω???αν ξέρει κάποιοσ πως λειτουργεί η εταιρεία ας μου απαντήσει

BoGe
26-05-05, 12:54
Παιδιά βοήθεια,έκανα μία νέα συνδρομή εχθές με την εταιρεί αυτή ακόμα περιμένω το authentication code ξέρει κανείς πόσο καιρό κάνουν να στο στείλουν?Τουσ παίρνω τηλέφωνο στέλνω mail και δεν απαντούν έχω αρχίσει να ανησυχώ........Κ πλήρωσα 90ε για εξοπλισμό και συνδρομή μηνιαία....να αρχίσω να τα κλαίω???αν ξέρει κάποιοσ πως λειτουργεί η εταιρεία ας μου απαντήσει

Πριν 2 μήνες γράφτηκα στην εταιρεία αυτή, με δικό μου όμως εξοπλισμό

Η ενερgoποίηση του λογαριασμού μου ήταν άμεση/αυτόματα, με email έγινε ενημέρωση της χρέωσης που έγινε στην κάρτα μου, και με email επίσης με ενημέρωσαν ότι ενεργοποιήθιηκε ο λογαριασμός μου

Μήπως έδωσες λάθος email;

Τηλέφωνο που παίρνεις ή email που στέλεις και δεν απαντάνε, δεν πρέπει να σε ανησυχεί, καθώς η εξηπυρέτηση πελατών που έχει η συγκεκριμένη εταιρεία είναι ανύπαρκτη (ότι πληρώνεις παίρνεις)

Άφθονες πληροφορίες μπορείς επίσης να βρεις:
http://voxilla.com/forum-viewforum-f-23-sid-5ab4613aeb26c40f33f1760cacb8a6df.html

No-Name
28-05-05, 15:59
Και αφού όλα είναι μια χαρά με την εταιρεία τώρα έχω άλλο πρόβλημα.με τόποτα δεν μπορώ να χρησιμοποιήσω την υπηρεσία με το adsl....nat/firewall prob άνοιξα τις πόρτες 5060 τίποτα το eyep phone δεν κάνει με τίποτα register έτσι αναγάζομαι να μπαίνω με isdn και όλα καλά.Διάβαζα όλα τα post sσχετικά με speedtouch και ports αλλά και πάλι δεν κατάφερα τίποτα.Τι να κάνω ρε παιδιά βοήθεια???έχω ένα speedtouch 530i....

sdikr
28-05-05, 21:34
Για ρίξε μια ματιά σε αυτό http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=13089&highlight=speedtouch+voip

@ ADSLgr.com All rights reserved.