PDA

Επιστροφή στο Forum : ερωτηση για λογαριασμό Οτε



xania
14-02-08, 16:30
Έχω πάρει ένα πακέτο On DSL KIT (student pack) και ενώ έχω όλα τα χαρτιά μου λείπει ενα το οποίο είναι ο λογαριασμός του τηλεφώνου και ο λόγος είναι ότι είναι ΝΕΑ τηλεφωνική σύνδεση και δεν μου έχει ερθει λογαριασμός ακόμα. Για να μην καθυστερήσει η διαδικασία , υπάρχει τρόπος ή κανένα χαρτί άλλο που να μπορώ να πάρω απο τον ΟΤΕ ώστε να το αντικαθιστά. Ευχαριστώ

........Auto merged post: xania added 1 Minutes and 28 Seconds later........

επιπλέον

esertas
14-02-08, 16:32
Πάρε το 134 και ρώτα.

dpa2006
14-02-08, 16:34
Έχω πάρει ένα πακέτο On DSL KIT (student pack) και ενώ έχω όλα τα χαρτιά μου λείπει ενα το οποίο είναι ο λογαριασμός του τηλεφώνου και ο λόγος είναι ότι είναι ΝΕΑ τηλεφωνική σύνδεση και δεν μου έχει ερθει λογαριασμός ακόμα. Για να μην καθυστερήσει η διαδικασία , υπάρχει τρόπος ή κανένα χαρτί άλλο που να μπορώ να πάρω απο τον ΟΤΕ ώστε να το αντικαθιστά. Ευχαριστώ

........Auto merged post: xania added 1 Minutes and 28 Seconds later........

επιπλέον

OTENET Κέντρο Εξυπηρέτησης Πελατών στο
801 11 35555,εχεις αρκετη αναμονη απο οτι θυμαμαι.

xania
14-02-08, 17:08
Τους πείρα αλλά εκει μέσα είναι εντελώς κουκουρουκου, Ο ένας με έβαλε σε αναμόνη και δεν το σήκωσε ποτε , μεχρι που έπεσε και ο δεύτερος μου είπε ..."Ε να περιμένετε" σαν να μην ήξερε να δώσει απάντηση. Όσο για το 134 πηρα και μου είπαν "δεν ξέρουμε να ρωτήσετε απο εκει που το πηρατε... εμείς θέλουμε μονο αφμ" , του απάντησα οτι το πείρα απο τον ΟΤΕ απο τα κεντρικά και μου λέει "Ωραία να πάτε εκει" . Με φωτισε ουσιαστικα... Ξερει κανεις τι γίνετε?

costa
14-02-08, 17:31
Υπάρχει σχετική ερώτηση εδω-->https://diodos.gsrt.gr/FAQ.aspx

timeout
14-02-08, 18:08
Στέλνεις με φαχ την απόδειξη από την αίτηση η που έκανες για να πάρεις αριθμό τηλεφώνου από τον Οτε

lb058
18-02-08, 12:00
Είχα και εγώ το ίδιο ακριβώς πρόβλημα. Μόλις είχε γίνει η σύνδεση του σταθερού και δεν είχα λογαριασμό. Πήγα στον ΟΤΕ της περιοχής μου, μου έδωσαν ένα χαρτί και όλα οκ. Μία απλή βεβαίωση χρειάζεσαι και μπορείς να συνεχίσεις κανονικά την αίτηση.

@ ADSLgr.com All rights reserved.