PDA

Επιστροφή στο Forum : ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΑΧΥΤΗΤΕΣ ΝΟ FAX



1papias1
15-02-08, 19:09
Ρε παιδια θα μας τρελανει η hol? ενω τις 2 με 3 πρωτες βδομαδες μετα την ενεργοποιηση μου η ταχυτητα με την οποια κατεβαζα απο rapidshare torrents κτλ ηταν γυρω στα 900 με 1000kb/s τις τελευτεαις 3 βδομαδες δεν εχω πιασει πανω απο 70 kb/s. τι γινετε??? εχω το πακετο dp 24mbps. εχω στειλει 2 φορες το προβλημα στην hol me μαιλ και μου εχουν απαντησει μετα απο μερικες ωρες οτι το προβλημα μου λυθηκε, χωρισ φυσικα να υσχειει κατι τετοιο. help:worthy:
επισης μετα την ενεργοποιηση της γραμμης δεν δουλευει το fax μου θελει καπια ρυθμιση ο router.??

Pitouros
15-02-08, 20:48
Ρε παιδια θα μας τρελανει η hol? ενω τις 2 με 3 πρωτες βδομαδες μετα την ενεργοποιηση μου η ταχυτητα με την οποια κατεβαζα απο rapidshare torrents κτλ ηταν γυρω στα 900 με 1000kb/s τις τελευτεαις 3 βδομαδες δεν εχω πιασει πανω απο 70 kb/s. τι γινετε??? εχω το πακετο dp 24mbps. εχω στειλει 2 φορες το προβλημα στην hol me μαιλ και μου εχουν απαντησει μετα απο μερικες ωρες οτι το προβλημα μου λυθηκε, χωρισ φυσικα να υσχειει κατι τετοιο. help:worthy:

Κι εγώ το ίδιο πρόβλημα έχω, ενώ κάνει και μικρο-διακοπές που μάλλον οφείλονται σε απώλεια πακέτων. Τώρα ξεκίνησε να πέφτει και η τηλεφωνία, δηλαδή έλεος πια με αυτούς τους τύπους :evil:
Εμένα πάντως δε μου έχουν κάνει ακόμα τη χάρη να κοιτάξουν το ticket μου :mad: Τι να πει κανείς πλέον, με όλα αυτά έχω πλέον αρχίσει να σκέφτομαι σοβαρά να ξαναγυρίσω στον ΟΤΕ :evil:

1papias1
15-02-08, 22:55
ναι γιατι και εμενα που το ειδαν...................

........Auto merged post: 1papias1 added 1 Minutes and 12 Seconds later........


Κι εγώ το ίδιο πρόβλημα έχω, ενώ κάνει και μικρο-διακοπές που μάλλον οφείλονται σε απώλεια πακέτων. Τώρα ξεκίνησε να πέφτει και η τηλεφωνία, δηλαδή έλεος πια με αυτούς τους τύπους :evil:
Εμένα πάντως δε μου έχουν κάνει ακόμα τη χάρη να κοιτάξουν το ticket μου :mad: Τι να πει κανείς πλέον, με όλα αυτά έχω πλέον αρχίσει να σκέφτομαι σοβαρά να ξαναγυρίσω στον ΟΤΕ :evil:

να σε ρωτησω εσενα που κλειδωνει ο router?

sokin67
17-02-08, 12:46
πριν δυο μερες που συνδεθηκα κατεβασα το πρωτο αρχειο με 1.4mb τα επομενα με 170-260kb και απο χθες κατεβαζω με ταχυτητα κατω απο 50kb.

ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΟΕΟ!!

1papias1
17-02-08, 16:11
παιδια εγω απο οτι καταλαβα στο ασυρματο δεν επιανα ταχυτητες μολισ το συνδεσα με καλωδιο κατεβαζω με full speed δλδ απο τα 200kB/s τωρα ανεβηκα 1300kB/s +.

το προβλημα ομωσ με το fax δεν λυθηκε μπορει να βοηθησει κανεις? λογικα εχει να κανει με την συνδεσμολογια στο router.:worthy:

aa144
17-02-08, 19:32
Πως ακριβώς το έχεις συνδέσει το Fax;

@ ADSLgr.com All rights reserved.