PDA

Επιστροφή στο Forum : ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΠΟΙΗΣΗ ΤΗΣ ΒΟΡΕΙΟΥ ΗΠΕΙΡΟΥ!



antonios13
17-02-08, 16:00
ΠΡΟΩΘΕΙΣΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΠΑΝΤΟΥ



«Πιστεύετε ότι παράλληλα με το Κόσσοβο,

πρέπει να ανακηρυχθεί και η

ΑΝΕΞΑΡΤΗΣΙΑ ΤΗΣ ΒΟΡΕΙΟΥ ΗΠΕΙΡΟΥ;

ΝΑΙ ή ΟΧΙ



ΨΗΦΙΣΤΕ ΕΔΩ

και γράψτε την ιστορία!



www.NOIAZOMAI.net





Επιγραμματικά

Η Βόρειος Ήπειρος είναι το Ελληνικό «Κόσσοβο»



Έχει δε νομικά και πολιτικά κεκτημένα:



Διεθνή Αναγνώριση της Αυτονομίας της με το Πρωτόκολλο της Κέρκυρας το 1914

με υπογραφή των Μεγάλων Δυνάμεων και της ίδιας της Αλβανίας!



Τρεις φορές απελευθερωμένη από τον Ελληνικό Στρατό 1912 – 1914 – 1940



Ένωσή της με την υπόλοιπη Ελλάδα από το 1914, εκλογή Βορειοηπειρωτών Βουλευτών το 1915 και συμμετοχή τους στο Ελληνικό Κοινοβούλιο από το 1916!



Η Επανένωσή της με την Ελλάδα εκκρεμεί επισήμως και διεθνώς

στο Συμβούλιο Υπουργών Εξωτερικών των 4 Μ. Δυνάμεων,

νικητριών του Β΄ Παγκοσμίου Πολέμου, δηλαδή

Ρωσίας, Γαλλίας, ΗΠΑ, Αγγλίας,

όπου επιλύθηκε και το Ζήτημα της Επανένωσης της Γερμανίας!



Η ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΠΟΙΗΣΗ ΤΟΥ ΚΟΣΣΟΒΟΥ

ΠΕΡΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΠΟΙΗΣΗ ΤΗΣ ΒΟΡΕΙΟΥ ΗΠΕΙΡΟΥ!



Η Αλβανία δεν μπορεί μόνο να πάρει!

ΟΦΕΙΛΕΙ ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΔΩΣΕΙ!



ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ του Νοιάζομαι
ΓΙΑ ΤΗ ΒΟΡΕΙΟ ΗΠΕΙΡΟ!



ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙΤΕ

με ντοκουμέντα και λεπτομέρειες

Δείτε τι έχουν δηλώσει επιφανείς Έλληνες Πολιτικοί



Και κρατήστε την ιστορία στα χέρια σας!



ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΟΛΟΙ!!!



17 Φεβρουαρίου 1914

Επέτειος της Αυτονομίας



17 Φεβρουαρίου 2008

Ξεκίνημα της Ανεξαρτησίας



www.NOIAZOMAI.net

πρωταγωνιστούμε στις εξελίξεις



ΠΡΟΩΘΕΙΣΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΠΑΝΤΟΥ

λειτουργήστε την αλυσίδα του Ελλήνων που Νοιάζονται

DSLaManiaC
17-02-08, 16:16
Το "δε με νοιάζει" υπάρχει σαν επιλογή?

NikoLakis
17-02-08, 16:30
Ηρθε το πλήρωμα του χρόνου.

Εκτος απο την ανεξαρτητοποίηση της Βορείας Ηπείρου μήπως πρέπει να απαιτήσουμε και ανεξαρτητοποίηση της Κωνσταντινούπολης.:evil:

giannhs1984
17-02-08, 16:56
εγω λεω καθε νομος να κυρηξει ενα εθνος τι λετε?

pelasgian
17-02-08, 17:13
Λοιπόν, σαν ιδέα είναι εξαιρετική. Τη στιγμή που θα μπαίνει ο Αλβανικός στρατός στο Κόσοβο (αν κάνει αυτό το λάθος) εμείς να τους πιάσουμε αφηρημένους που κοιτάνε από την άλλη και να τους πάρουμε τις πλούσιες πλουτοπαραγωγικές πηγές τους και τον καλλιεργημένο λόγιο πληθυσμό που θα υπερκαλύψει με το πλούτο του και την υπεραξία του τη ζημιά που θα πάθουμε αν μας πετάξουν έξω από «το ΕΟΚ και ΝΑΤΟ το ίδιο συνδικάτο».

Περιμένω την αριστερά να λάβει θέση. Είναι ιστορική ευκαιρία. :crazy:

maxcp
17-02-08, 17:25
και τα σκοπια θα τα αφησουμε ετσι?εγω λεω ταυτοχρονα να επιχειρησουμε εισβολη στα σκοπια..

giannhs1984
17-02-08, 17:37
εξτρατεια στην τουρκια μεχρι την ινδια:rofl:

pelopas1
17-02-08, 17:44
και μετα ξυπνησατε

βρε θα φατε ξυλο απο τους ουτσεκαδες και τους αλβανους...εαν τολμησετε αποσχισεις και αλλες ιστοριες
καλα εισαστε τωρα....εκτος εαν θελεται ενα δευτερο κυμα προσφυγων.....αλλα σμυρνης στα μερη σας

giannhs1984
17-02-08, 17:46
οι uck θα ριξουν ξυλο?:rofl: λες και δεν ξερουμε για την σπηλια που εχουν με τα οπλα στην ελλαδα:p

edge_xania
17-02-08, 17:47
Που παρουσιαζομαστε ωρε παλικαρια..? Αντε και εχω γυαλισει το ζωνιανο καλασνικοφ μου...Τοσους μηνες το εκρυβα...
Εμπρος για την Αγκυρα και την Αγια Σοφια..!!!!

pelopas1
17-02-08, 17:52
Που παρουσιαζομαστε ωρε παλικαρια..? Αντε και εχω γυαλισει το ζωνιανο καλασνικοφ μου...Τοσους μηνες το εκρυβα...
Εμπρος για την Αγκυρα και την Αγια Σοφια..!!!!

με την ευγενικη χορηγια του ανθιμου και του ψωμιαδη, καθως επεισης και του παπατσακαλου :rofl::rofl::rofl:

NikoLakis
17-02-08, 17:53
Εγώ είμαι αισιόδοξος ότι μπορούμε να φτάσουμε μέχρι την Ινδία:lol:

yiapap
17-02-08, 17:55
Και όσο εσείς θα εκστρατεύετε προς την Ινδία και την Πρίστινα εγώ θα ανακυρήξω την "Ευρυζωνική Δημοκρατία του Φράγματος Θέρμης".
Από το σπίτι μου μέχρι το DSLAM!
24Mbps... here I come!

pelopas1
17-02-08, 17:55
Εγώ είμαι αισιόδοξος ότι μπορούμε να φτάσουμε μέχρι την Ινδία:lol:

america να παμε........και αν χρειαστει θα λεμε κανενα ουγκ σε οποιον αμερικανο βρουμε εκει:rolleyes::rolleyes:

PopManiac
17-02-08, 18:03
Που παρουσιαζομαστε ωρε παλικαρια..? Αντε και εχω γυαλισει το ζωνιανο καλασνικοφ μου...Τοσους μηνες το εκρυβα...
Εμπρος για την Αγκυρα και την Αγια Σοφια..!!!!

Όχι ρε π*&στη μου και είμαι εξωτερικό γμτ!!!

Ρε, μην ξεκινήσετε αν δεν έρθω κι εγώ, φτάνει να βρω προσφορά από Brussels Airlines για εισητήριο 50€ γιατί είμαι λιγάκι στενά οικονομικά αυτήν την εποχή...:cool:


Και όσο εσείς θα εκστρατεύετε προς την Ινδία και την Πρίστινα εγώ θα ανακυρήξω την "Ευρυζωνική Δημοκρατία του Φράγματος Θέρμης".
Από το σπίτι μου μέχρι το DSLAM!
24Mbps... here I come!

Μωρέ τι μας λες;

Το "Φράγμα" είναι κατοχυρωμένη ονομασία δική μου από τότε που ήμουν "φράγμα" στις τιμολογιακές πολιτικές ΟΤΕ...:whistle:

Άντε τώρα που θα μου φας και το klopyright, για πρόσεξε μην ξεκινήσω εκστρατεία εναντίον σου (και είμαι και φρέσκος από κορυφαία επίδοση στο ΗΟΙ Doomsday)..


Ηρθε το πλήρωμα του χρόνου.

Εκτος απο την ανεξαρτητοποίηση της Βορείας Ηπείρου μήπως πρέπει να απαιτήσουμε και ανεξαρτητοποίηση της Κωνσταντινούπολης.:evil:

Αυτό είναι το μόνο σωστό που γράφτηκε εδώ μέσα:twisted:

Και μάλιστα είναι σοβαρή λύση να πάρουμε την Πόλη με τα 15 εκατ Τούρκους και επιτέλους να (ξανα)γίνουμε μειονότητα;)..

Μετά τα παραπάνω, σκέφτομαι μπας και το thread πρέπει να πάει στο fun section:hmm:

yiapap
17-02-08, 18:13
Το "Φράγμα" είναι κατοχυρωμένη ονομασία δική μου από τότε που ήμουν "φράγμα" στις τιμολογιακές πολιτικές ΟΤΕ...:whistle:Ε... Λίγο σεβασμός! Όταν εμείς ήμασταν φράγμα στον ΟΤΕ εσύ ακόμη έψαχνες τηλεκάρτες για dial-up :p
Και άμα συνεχίσεις με αυτό το υφάκι:
1. Θα σε κάνω μαζί με τον Μάκη (το νομάρχη, όχι τον Θεό) προσφυγή στη Χάγη. Ή μάλλον, όχι. Να πας ΕΣΥ στη Χάγη ρε!
2. Θα σε κάνω (ναι,ναι με τον Μάκη) μποϋκοτάζ
3. Θα σε κάνω πρώτο θέμα στην Διαδήλωση στο Πολιτιστικό Κέντρο Θέρμης μαζί με λάβαρα από τότε που το Φράγμα ήταν σκουπιδότοπος + τον δικέφαλο Αητό (θα σβήσω από το λάβαρο εκεί που γράφει "ΠΑΟΚ" και θα το βάψω κίτρινο... μπρρρ...). Βασικοί ομιλητές... Ο Άνθιμος, ο Λιακό, ο αξιότιμος βουλευτής Β'Θεσσαλονίκης κ.κ. Κ.Βελόιπουλος και άλλοι εκλεκτοί.

Σε βλέπω μετά απ' όλα αυτά να φεύγεις μετανάστης στα ανθρακορυχεία του Βελγίου... Εεεεε... Ααααα... Χμμμ.... Ναι... ΟΚ... :lol:

PopManiac
17-02-08, 18:18
Ε... Λίγο σεβασμός! Όταν εμείς ήμασταν φράγμα στον ΟΤΕ εσύ ακόμη έψαχνες τηλεκάρτες για dial-up :p
Και άμα συνεχίσεις με αυτό το υφάκι:
1. Θα σε κάνω μαζί με τον Μάκη (το νομάρχη, όχι τον Θεό) προσφυγή στη Χάγη. Ή μάλλον, όχι. Να πας ΕΣΥ στη Χάγη ρε!
2. Θα σε κάνω (ναι,ναι με τον Μάκη) μποϋκοτάζ
3. Θα σε κάνω πρώτο θέμα στην Διαδήλωση στο Πολιτιστικό Κέντρο Θέρμης μαζί με λάβαρα από τότε που το Φράγμα ήταν σκουπιδότοπος + τον δικέφαλο Αητό (θα σβήσω από το λάβαρο εκεί που γράφει "ΠΑΟΚ" και θα το βάψω κίτρινο... μπρρρ...). Βασικοί ομιλητές... Ο Άνθιμος, ο Λιακό, ο αξιότιμος βουλευτής Β'Θεσσαλονίκης κ.κ. Κ.Βελόιπουλος και άλλοι εκλεκτοί.

Σε βλέπω μετά απ' όλα αυτά να φεύγεις μετανάστης στα ανθρακορυχεία του Βελγίου... Εεεεε... Ααααα... Χμμμ.... Ναι... ΟΚ... :lol:

Πσσστ, I have news for you...

Έχω το DVD που υπόσχεσαι διορισμό στην υπουργό σου....:cool:

giannhs1984
17-02-08, 18:21
Ε... Λίγο σεβασμός! Όταν εμείς ήμασταν φράγμα στον ΟΤΕ εσύ ακόμη έψαχνες τηλεκάρτες για dial-up :p
Και άμα συνεχίσεις με αυτό το υφάκι:
1. Θα σε κάνω μαζί με τον Μάκη (το νομάρχη, όχι τον Θεό) προσφυγή στη Χάγη. Ή μάλλον, όχι. Να πας ΕΣΥ στη Χάγη ρε!
2. Θα σε κάνω (ναι,ναι με τον Μάκη) μποϋκοτάζ
3. Θα σε κάνω πρώτο θέμα στην Διαδήλωση στο Πολιτιστικό Κέντρο Θέρμης μαζί με λάβαρα από τότε που το Φράγμα ήταν σκουπιδότοπος + τον δικέφαλο Αητό (θα σβήσω από το λάβαρο εκεί που γράφει "ΠΑΟΚ" και θα το βάψω κίτρινο... μπρρρ...). Βασικοί ομιλητές... Ο Άνθιμος, ο Λιακό, ο αξιότιμος βουλευτής Β'Θεσσαλονίκης κ.κ. Κ.Βελόιπουλος και άλλοι εκλεκτοί.

Σε βλέπω μετά απ' όλα αυτά να φεύγεις μετανάστης στα ανθρακορυχεία του Βελγίου... Εεεεε... Ααααα... Χμμμ.... Ναι... ΟΚ... :lol:
οταν εσυ ανακαλυψες το adsl εγω ειχα καλυβα με triple play:oneup::p

NikoLakis
17-02-08, 18:22
Κρύψτε λόγια... Αλβανοί και Τουρκοι κατάσκοποι παρακολουθούν το φόρουμ:rofl:

Παρακαλούνται οι Admin να μπλοκάρουν όλες τις ip απο Αλβανία και Τουρκία για να συνέχισει το έργο της η αντίσταση

Jazzer
17-02-08, 18:22
Kαλό είναι να είμαστε πιο προσεκτικοί σε τέτοια θέματα.
Δεν μας συμφέρει καθόλου να "ανοίγουμε πληγές".
Και για όσους δεν κατάλαβαν τι εννοώ, θυμίζω ότι υπάρχει μειονότητα και στη Θράκη και δεν θα μας σύμφερε καθόλου ως χώρα να δημιουργούνται τέτοιου είδους "διεκδικήσεις", που μπορούν κάλλιστα να αποβούν και εις βάρος μας. ;)
Τα σύνορα καλώς ή κακώς καθορίστηκαν πριν από αρκετά χρόνια. Ας μείνουν ως έχουν, έχουμε κι άλλα πράγματα να ασχοληθούμε (βλέπε οπτικές ίνες :p).

ela002
17-02-08, 18:23
Και τι σχέση έχουν όλα αυτά με το topic....:twisted:

yiapap
17-02-08, 18:27
Πσσστ, I have news for you...

Έχω το DVD που υπόσχεσαι διορισμό στην υπουργό σου....:cool:Καλά... Αν ΕΓΩ υπόσχομαι διορισμό στην ΥΠΟΥΡΓΟ μου... κάτι πολύ σάποιο ελοχεύει στο βασίλειο της Δανιμαρκίας :cool:


Kαλό είναι να είμαστε πιο προσεκτικοί σε τέτοια θέματα.
Δεν μας συμφέρει καθόλου να "ανοίγουμε πληγές".
Και για όσους δεν κατάλαβαν τι εννοώ, θυμίζω ότι υπάρχει μειονότητα και στη Θράκη και δεν θα μας σύμφερε καθόλου ως χώρα να δημιουργούνται τέτοιου είδους "διεκδικήσεις", που μπορούν κάλλιστα να αποβούν και εις βάρος μας. ;)
Τα σύνορα καλώς ή κακώς καθορίστηκαν πριν από αρκετά χρόνια. Ας μείνουν ως έχουν, έχουμε κι άλλα πράγματα να ασχοληθούμε (βλέπε οπτικές ίνες :p).


Και τι σχέση έχουν όλα αυτά με το topic....:twisted:

Ο ela002 έχει απόλυτο δίκιο.
Παρακαλώ να είμαστε και ONTOPIC αλλά ΚΑΙ να κρατήσουμε το ΕΠΙΠΕΔΟ του νήματος εκεί που του πρέπει! :rtfm:


οταν εσυ ανακαλυψες το adsl εγω ειχα καλυβα με triple play:oneup::pΟι συνήθειες αυτοϊκανοποίησης και ο αριθμός τρόπων play σου δε μας απασχολούν!
Venceremos σύντροφοι Φραγμιώτες! Μην ακούτε τη χλέβη των Ελλαδιτών!

έχει ήδη βάλει το "εμπρός της γης οι κολασμένοι" τσίτα στα ηχεία

Jazzer
17-02-08, 18:31
Σημαία θα έχει η Ευρυζωνική Δημοκρατία του Φράγματος Θέρμης ? :p

giannhs1984
17-02-08, 18:32
δυο οπτικες ινες σε κοκκινο φοντο και το @ σε μαυρο μεσα στο φοντο

Jazzer
17-02-08, 18:34
Μήπως τον δικέφαλο αετό να κρατάει 2 οπτικές ίνες ? :p

yiapap
17-02-08, 18:43
Ο μαύρος δικέφαλος σε κίτρινο φόντο με ένα utp και μια οπτική μου ακούγεται τέλεια.
Αν έχουμε κανέναν εθελοντή του υπόσχομαι 1-2 στρεμματάκια δάσους πάνω από το φράγμα

pelasgian
17-02-08, 18:44
Ρε, μην ξεκινήσετε αν δεν έρθω κι εγώ, φτάνει να βρω προσφορά από Brussels Airlines για εισητήριο 50€ γιατί είμαι λιγάκι στενά οικονομικά αυτήν την εποχή...:cool:


Μα τώρα, θα χαραμίσουμε το ταλέντο σου!
Να σου στείλουμε ένα block F F-16 να το πετάξεις μαζί με τον σωφέρ σου; Μην πάει χαμένος και ο χρόνος στο FlySim ρε φίλε!

Κανονικά θα τους έλεγα να σου στείλουν ένα F-35B, ώστε να μην τρέχεις μέχρι το αεροδρόμιο, αλλά ακόμα δεν μας τα δίνουν οι βρωμοτσίπιδες οι αμερικάνοι. (Μη δουν άνθρωπο να κάνει κέφι, εκεί στη καταπίεση να τον έχουν μαμώ το παρεμβατικό και προστατευτικό καπιταλισμό τους).

21century
17-02-08, 20:29
Αποτελεί μια σαφή πολιτική επιλογή. Η ανεξαρτητοποίηση του κοσόβου έγινε με τις ευλογίες των Αμερικανών, των Βρετανών με σύμπραξη των μυστικών τους δυνάμεων και ξέρουμε ποιοί τους έδινα όπλα στους πολέμους. Επομένως γιατι να μην γίνει 1ον ανεξάρτητη η Κύπρος και 2ον η Βόρεια Ηπειρος με το έντονο ελληνικό στοιχείο που υπάρχει στις περιοχές και μάλιστα για αυτό δεν άνοιξε τα σύνορα ο Σαμαράς για να μπουν οι έλληνες της αναφερόμενης περιοχής τότε?

WAntilles
17-02-08, 20:38
Ποιός χουντοσκώληκας άνοιξε αυτό το χουντονήμα;

edge_xania
17-02-08, 20:57
Προς τους στρατηγους: Μολις περασα το ποταμι με το Leopard 2A6 και περιμενω οδηγιες για το κατα που πεφτει η Κοκκινη Μηλια, γιατι εδω ολες οι πινακιδες ειναι στα μογγολικα γμτ..!!!

Οβελίξ
17-02-08, 21:08
Δεν ξέρω ποιος χουντοσκώληκας το άνοιξε, αυτο που βλέπω είναι ότι η αντίδραση του φόρουμ είναι (στην πλειοψηφία της) υγιής.

Άιντε να αρχίσουμε να τραγουδάμε τώρα το "Εχω μιαν αδελφή/κουκλίτσα αληθινή" για να ανάψουνε τα αίματα. Και μετά στον Άνθιμο για τρισάγιο, στον Ψωμιάδη για εμψύχωση και στον έγκλειστο Ιωαννίδη για το στρατιωτικό σχέδιο.

WAntilles
17-02-08, 22:09
Άντε να πάρουμε και τη Βαρσοβία...

yiapap
17-02-08, 22:22
Άντε να πάρουμε και τη Βαρσοβία...Για τη Βαρσοβία δεν ξέρω... Αλλά την Κρακοβία σκέφοτμαι σοβαρά να την εντάξω στην ΕΔΦΘ!!! :whistle:

giannhs1984
17-02-08, 23:05
Για τη Βαρσοβία δεν ξέρω... Αλλά την Κρακοβία σκέφοτμαι σοβαρά να την εντάξω στην ΕΔΦΘ!!! :whistle:
αμ δε δεν θα παρεις τις ομορφοτερες κοπελες:rofl:
http://kino.germanblogs.de/pub/germanblogs/kino/rambo.jpg

sdikr
17-02-08, 23:10
Αγάπητε antonios13, δεν είναι το φόρουμ μέρος για να κάνεις forward τα email που λαμβάνεις

Και εμείς τα δεχτήκαμε, αλλά είπαμε όχι στο σπαμ/hoax

@ ADSLgr.com All rights reserved.