PDA

Επιστροφή στο Forum : supersport live



lonegath
18-02-08, 19:27
Καλησπερα εχει χρησιμοποιησει κανεις την υπηρεσια του supersport για live μεταδοσεις αγωνων? κοστιζει 5 ευρω και αξιζει πιστευω αν ειναι να το δουν 2 ατομα και πανω..αλλα απο ταχυτητα πως παει?σου δινουν bandwith της προκοπης?η θα κολλαει καθε τρεις και λιγο?:hmm:

nikoslikos
18-02-08, 20:09
μια χαρά ειναι .
μόνο με την forthnet εάν έχεις πρόβλημα:whistle:

lonegath
18-02-08, 20:23
αυτο σκεφτομαι και εγω..για να πληρωνεις λογικα θα σου παιζει καλα..τεσπα θα κανω μια δοκιμη αυριο και στην τελικη υπαρχει και ραδιοφωνο:p

sante1769
18-02-08, 23:17
Είχα παρακολουθήσει την αναμέτρηση με τη Werder...καλή η υπηρεσία(έχω 1MB Altec) και θα έχεις μια μικρή καθυστέρηση(ελάχιστη)...
Ψάξε όμως και για το sopcast...

subzer0
20-02-08, 23:26
τεσπα θα κανω μια δοκιμη αυριο

Αν έκανες τελικά την δοκιμή πες μας και τι έγινε για να το έχουμε υπ' όψην μας. ;)



στην τελικη υπαρχει και ραδιοφωνο:p

Δεν παλεύεται ο Αντύπας στον Sport-fm :p

lonegath
21-02-08, 00:59
μπα τελικα δεν το δοκιμασα..προτιμησα την κλασικη μεθοδο -παω3ωρεςπρινστηνκαφετεριαναβρωτραπεζι-..τελυταιος αγωνας ειναι ουτως η αλλως..:p του χρονου τωρα

subzer0
21-02-08, 01:02
προτιμησα την κλασικη μεθοδο -παω3ωρεςπρινστηνκαφετεριαναβρωτραπεζι-

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Όντως κλασσική μέθοδος.

newbie691
21-02-08, 22:50
εγω παιδια τολμησα να δοκιμασω τη συγκεκριμενη υπηρεσια για τον προχτεσινο αγωνα. Μια χαρα το ειδα, δεν κολλησε καμια στιγμή, ποιότητα ανεκτη προς μέτρια (450kbps) , αναποφευκτα με μια μικρη χρονικη καθυστερηση, βεβαια δεν μπηκε γκολ για να ακουσω τη διαφορα.
Συμπερασματικα, αν προκειται παλι για σημαντικο αγωνα, προκειμενου να ψοφησω 4 ωρες συνολο στην καφετερια στριμωγμενος με τον καθε βλακα διπλα, (αναλογα που θα βρεις βεβαια...) θα ξαναδωσω τα 5,90 (με τους φορους!) να το δω με 1-2 φιλους σπιτι.
Η μαλακια ειναι οτι δεν εχει τη σουπερλιγκα... αυτο μονο για εξωτερικο... Η γραμμη μου ειναι 8 mbps (6-7 πραγματικα) αλλα και ο φιλος μου σε 4αρα που επισης το ειδε δεν ειχε προβλημα. Λογικα με 2 και πανω ισως και 1 να εισαι ενταξει

Aperanto_Galazio
22-02-08, 12:46
Πως μπορεις να ενεργοποιησεις την συγκεκριμενη υπηρεσια του σουπερσπορτ?

lonegath
22-02-08, 13:44
πηγαινε στο http://live.supersport.gr/default.aspx
πρεπει να κανεις μια εγγραφη πρωτα..και μετα πληρωνεις για τον αγωνα που θελεις να δεις..κοιτα και το sample να δεις σε τι ποιοτητα ειναι

Aperanto_Galazio
22-02-08, 13:54
Thanks, το εκανα αλλα ελληνικο πρωταθλημα ειναι κλειδωμενο :sorry:

mandridis
22-02-08, 15:57
Μόλις γράφτηκα και εγώ...
Η ποιότητα είναι πολύ κακή κατα την γνώμη μου, μιας και σε fullscreen μπορείς να ξεχωρίσεις μόνο τα χρώματα των φανέλων και πού είναι η μπάλα.

@ ADSLgr.com All rights reserved.