PDA

Επιστροφή στο Forum : Τέλεια ταχύτητα rapidshare...συρσιμο web!



islascanarias
20-02-08, 21:29
παιδια καλησπερα.

εχω 24άρα connx με συγχρονισμο στα 22mbps (ολα καλα δηλαδη). Ενω ομως βλεπω το rapidshare για παραδειγμα να τρεχει σφαιρα, (2.200kbps) οτιδηποτε αλλο σερνεται, ας πουμε κατεβασμα απο web καθως και downloaders διαφορων παιχνιδιων και προγραμματων (ακομα και port-forwarded) οπως το downloader του wow οπου κατεβαζουν με 150kbps το πολυ. Το ιδιο με κατεβασματα direct μεσω firefox κτλπ!

Μηπως ειναι θεμα ρυθμισεων του adapter? (marvel yukon και realtek εν προκειμενω) Που μπορω να δω ρυθμισεις για adapters ή γενικα ποια η αποψη σας εδω μεσα?

Ευχαριστω!

sdikr
20-02-08, 21:36
παιδια καλησπερα.

εχω 24άρα connx με συγχρονισμο στα 22mbps (ολα καλα δηλαδη). Ενω ομως βλεπω το rapidshare για παραδειγμα να τρεχει σφαιρα, (2.200kbps) οτιδηποτε αλλο σερνεται, ας πουμε κατεβασμα απο web καθως και downloaders διαφορων παιχνιδιων και προγραμματων (ακομα και port-forwarded) οπως το downloader του wow οπου κατεβαζουν με 150kbps το πολυ. Το ιδιο με κατεβασματα direct μεσω firefox κτλπ!

Μηπως ειναι θεμα ρυθμισεων του adapter? (marvel yukon και realtek εν προκειμενω) Που μπορω να δω ρυθμισεις για adapters ή γενικα ποια η αποψη σας εδω μεσα?

Ευχαριστω!

Δεν μπορούν όλοι οι server να δώσουν τα 2.200 που ζήτας με ενά connection, δοκίμασε με download manager, για τα p2p δεν ξέρω να σου απαντήσω.

Οσον αφόρα την Marvel δοκίμασε τους ποιος νέους οδηγούς

islascanarias
21-02-08, 10:19
καλημερα :-)

κοιτα δεν εχω απαιτηση να κατεβασω με 2.200 απο web αλλα ειναι φυσικο να κατεβαινει στο 1mpbs η 24άρα σε κατεβασμα απο http? αυτο ρωταω!

@ ADSLgr.com All rights reserved.