PDA

Επιστροφή στο Forum : Ποιός/α με πάει και ποιός/α δεν με πάει



Athlon_XP
12-09-03, 09:52
Το post μου τα λέει ξεκάθαρα. Δεν χρειάζονται διευκρινίσεις

chrispen
12-09-03, 10:13
ρε βλάκα τι σε νοιάζει τι λένε οι αλλοι για σένα ? σημασία έχει τι πιστεύεις εσύ για σένα!

ggeorgan
12-09-03, 10:31
Χωρίς να επαναλάβω τον χαρακτηρισμό, προέχει ο σεβασμός στον εαυτό μας που τον ξέρουμε και καλύτερα και δεν μας κρατά τίποτε μυστικό. Οπότε, γράψε εσύ πρώτα αν σε πας και μετά, αν ακόμα το θέλεις, ζήτα και την γνώμη μας. Μην περιμένεις, όμως, σπουδαία ανταπόκριση !

UGF_GreekMind
12-09-03, 11:52
Παίρνεις τίποτα ναρκωτικά ;

Όχι τίποτα άλλο, αλλά σταμάτα τα, γιατί δεν φτάνουν για όλους (κλεμμένο από Τζιμάρα !)

Δε σε πάμε ρεεεεεεεεεεεεεεε ! :lol:

Υ.Γ. Ξεκόλλα, ηρέμησε και μη σε νοιάζει τι λένε οι άλλοι.
Οι καλοί θα πουν καλά και οι κακοί... "κακά". Μην ασχολείσαι με τον κόσμο.

chrispen
12-09-03, 11:53
φυσικά το βλάκα δεν το είπα για να σε προσβάλλω , το είπα σά να μιλάω σε ένα φίλο μου. αν σε προσβάλλει πες το μου

UGF_GreekMind
12-09-03, 11:56
Το κατάλαβε. Δεν είναι... βλάκας !

waste
12-09-03, 11:58
xm παπιολορδε σε καλω σε συνεδρία να αποφασίσουμε για την περίπτωση του αθλον... ειναι μανία καταδίωξης ή ενδειξη μεγαλομανίας?

μηπως τελικα παπιολορδε ειναι απλα ενα 15χρονο που εδωσε μεγαλη σημασια στο φορουμ?

παπιολορδε μου βοηθεια στην ψυχαναλυση του θεματος

φιλικα δικο σου
ενα απολοιφαδι της καινονιας

Athlon_XP
12-09-03, 13:11
15ΧΡΟΝΟΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΜΟΥ ΓΑΜΩ. 24 ΧΡΟΝΩΝ ΕΙΜΑΙ. ΤΕΛΟΣ

TiO
12-09-03, 13:12
gia allagh proteinw na briseis ligo

sooup
12-09-03, 13:26
θα στα πω στο chat το βραδυ :lol: :lol:

Ducklord
12-09-03, 15:07
Άθλον, προσωπικά δεν με ενδιαφέρει το πόσων χρονών είσαι σωματικά. Μπορεί να είσαι 15 χρονών ψυχολογικά. Έλα, λοιπόν, να στα ψάλω κανονικότατα.

1. Τι θες ρε και μας ζαλίζεις με βλακείες αυτού του στιλ; Δεν ντρέπεσαι να τρως το χρόνο μας στην προσπάθειά σου να λύσεις τις υπαρξιακές σου ανησυχίες; Και εγώ θα μπορούσα να έχω ψυχικά κατάλοιπα απο κάθε μαλάκα που μου τη βγήκε κάποτε μα κατάλαβα απο μικρός πως είναι ακριβώς αυτό: μαλάκες. Τώρα βέβαια, αν ΟΟΟΛΟΙ σου λένε "μα τι ηλίθιος που είσαι ρε" μάλλον θα πρέπει να ανησυχείς. Διάβασε κανένα βιβλίο - σου προτείνω να ξεκινήσεις απο ένα τσελεμεντε. Ψάξε για πάπια βραστή να ξεθυμάνεις.

2. Το ερώτημά σου δεν σηκώνει πραγματική, ρεαλιστική απάντηση. Και που σε ξέρω εγώ ρε φίλε για να σου πω αν σε πάω; Απο ένα Φόρουμ σε ξέρω. Δηλαδή, αν σου πω οτι σε πάω και όταν σε συναντήσω μου χώσεις το πλοκάμι στη μούρη και ορμήξεις να μου πιείς το αίμα, οσάν μεταλλαγμένο φρίκουλο απο το Άλφα Κενταύρου, νομίζεις πως θα διατηρήσω την άποψή μου;

3. Θα κερδίσεις κάτι απο την απάντησή μας; Απορία είναι, έτσι, για να ξέρω. Πρόκειται δηλαδή να δοκιμάσεις να πηδήξεις απο καμία ταράτσα αν σου πουν περισσότεροι οτι δεν σε πάνε απο όσους σε πάνε;

4. ΠΟΥ θες να "σε πάνε"; Σκέφτηκες να πάρεις ένα ταξί; Το φόρουμ είναι περίφημο για το λάγκινγκ του - μέχρι να συνδεθεί κανείς, να διαβάσει οτι "θέλεις να σε πάει κάπου", να ελέγξει τα ραντεβού του και να καταλήξει οτι "μπορεί να σε πάει", δεν θα θέλεις πια εσύ ο ίδιος να πας.

-----

Και τώρα που σε φρίκαρα και θες να με πνίξεις για την ειρωνία της υπόθεσης, μέτρα ως το δέκα και ξαναδιάβασε αυτά που έγραψα. Ηρέμησε. Και εμείς αντιμετωπίζουμε "τον κόσμο" καθημερινά. Μαλακίες συμβαίνουν. Σιτ Χάπενς, λένε οι φίλοι μας οι Άγγλοι, και προσωπικά δεν διαφωνώ μαζί τους. Σταμάτα να αντιμετωπίζεις σοβαρά τη ζωή - ή, για να το θέσω ορθότερα, δοκίμασε να ακολουθήσεις τη δική μου λογική. Βάλε ένα πλέγμα απο χιούμορ ανάμεσα σε εσένα και την πραγματικότητα και δοκίμασε πάντα, ΠΑΝΤΑ, να βλέπεις την αστεία και την ειρωνική πλευρά κάθε κατάστασης. Διάολε, ακόμη και σε κηδείες γελούσα... Αν δεν το έκανα, θα με έπαιρνε απο κάτω και δεν θα μπορούσα να συνέλθω.
Βέβαια, κάτι μου λέει πως απλώς ρώτησες όχι γιατι κάτι σε έκαιγε, μα γιατι ήθελες να δεις, σε στιλ "Χοτ Ορ Νοτ" την άποψή μας, και εμείς ορμήξαμε να σε παρηγορήσουμε για ό,τι τραγικό συμβαίνει στη ζωή. Ω, γουέλ, όπως και να έχει, ηρέμησε, χαλάρωσε, και στην ανάγκη πες μας τον πόνο και τον σπαραγμό σου. Κακό δεν κάνει.

Φιλικά
Παπιόλορδας.

Υ.Γ.: Λέτε να κάνω και εγώ ένα γκαλοπάκι με θέμα "Την έχεις μεγάλη;";;; Αλλά μπάααα... Όλοι "ΝΑΙ" θα απαντήσετε... Γελοίοι, έ γελοίοι! Ούρτ!

Athlon_XP
12-09-03, 15:16
ΟΚ. ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΙΝ ΚΑΝΩ FOREVER AΠΟ ΤΟ FORUM KAI FORGET ABOUT ME.

hippie
12-09-03, 15:24
θα μπορουσαν να υπαρχουν περισοτερες επιλογες οπως>

3) με παει κα με φερνει....

4) με παει αλλα δεν με φερνει....

5) Υπο ορους (2 βρισιες οριο για καθε μηνυμα)...

6) μετα τις 2 τα χαραματα και αρκετες τεκιλες πριν τα ποστ διαβαζονται πιο ευχαριστα...

stay cool 8) enjoy life 8) smoke something (in case... :wink: )

ΥΓ> μεγια το καινουργιο avatar...ισως ειναι μια καλη αρχη.... :wink:

Athlon_XP
12-09-03, 15:40
Ωραίο το avatar. Έτσι με το σπαθί στο ένα χέρι θα παίρνω τα κεφάλια των πΟΤΕτζίδων γιατί έτσι μόνο θα καταλάβουν το τι πραγματικά έχουν κάνει τόσα χρόνια με το backbone τους και τα λεφτά μας. Οσο για τις τεκίλες που ανέφερες πιο πριν να σε διαβεβαιόσω πως ούτε πίνω και ούτε καπνίζω μιας και αυτά κάνουν μεγάλο κακό.

hippie
12-09-03, 15:51
...διαβεβαιόσω πως ούτε πίνω και ούτε καπνίζω μιας και αυτά κάνουν μεγάλο κακό.


στο σωμα ναι....στο πνευμα οχι... :wink:

παντως, αναφερομουν για μενα... 8)

ermis333
12-09-03, 15:55
Athlon_XP ΒΡΕΣ ΓΚΟΜΕΝΑ......και κόψε τον Βελόπουλο :lol:

UGF_GreekMind
12-09-03, 16:10
Όχι ρε 'συ... καλός είναι ο Κυριάκος !

krge
12-09-03, 21:05
UGF :wink: :P :wink: :P :wink: :P

Gothic
13-09-03, 00:14
An the Oscar for "The Most Fucked Up Poll" goes to...

*clap* *clap* *clap* *clap* *clap* *clap* *clap* *clap* *clap* *clap* *clap* *clap* *clap* *clap* *clap* *clap* *clap* *clap* *clap* *clap* *clap* *clap* *clap* *clap* *clap* *clap* *clap* *clap* *clap* *clap* *clap* *clap* *clap* *clap* *clap* *clap* *clap* *clap* *clap* *clap* *clap* *clap* *clap* *clap* *clap* *clap* *clap* *clap* *clap* *clap* *clap* *clap* *clap* *clap* *clap* *clap* *clap* *clap* *clap* *clap* *clap* *clap* *clap* *clap* *clap* *clap* *clap* *clap* *clap* *clap* *clap* *clap* *clap* *clap* *clap* *clap* *clap* *clap* *clap* *clap* *clap* *clap* *clap* *clap* *clap* *clap* *clap* *clap*

"Ωστε δεν μου μιλάτε, έ; Θα σας δείξω εγώ, θα δείτε τι θα πάθετε!"
Χλαπάτσας, Episode IV : A New Hope

*bzzzzzzzzzzzzzz fsssttt bzt*

GURU MEDITATION ERROR #12983AF38

Ducklord
13-09-03, 00:56
Ρε Άθλον, με προσβάλεις... Δεν πίνω, μα καπνίζω σαν (δεν θα το πω, δεν θα το πω!)...
ΜΗ ΜΑΣΑΣ ΡΕ!
ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΕΠΑΘΕΣ;
ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ;
ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΕΥΟΥΣΑ ΤΟΥ ΛΟΝΔΙΝΟΥ (ΜΑ, Η ΑΓΓΛΙΑ ΦΥΣΙΚΑ!)
ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΩ ΜΕ ΚΕΦΑΛΑΙΑ;

Χαλάρωσε βρε ψυχή. Και, για να μην τα πάρω, αυτό το "θα φύγω" ήταν απειλή; Τι να κάνω, να σου βάλω και ένα κομμάτι "Λούμπεν" του τύπου "Μάνα μου που δε μ` αγαπάς, κι`ας είν` ο άντρας μου λεφτάς" ενώ φεύγεις για να σιάξω ατμόσφαιρα; ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΠΑΣ ΠΟΥΘΕΝΑ. Εδώ θα κάτσεις, να μας ακούς.
Εξάλλου ξέρεις πως και να φύγεις, πάλι θα έρχεσαι εδώ να ελέγχεις την κατάσταση. Μη το παιδεύεις ρε, κάτσε κάτω. Α, και πιές και κανά ποτάκι. Δέν βλάπτει ξέρεις (ειδικά το κοκκινέλι κάνει καλό και στην κυκλοφορία του αίματος - με μέτρο όμως, έτσι;)

Φιλικά
ΝταΝτάκ

Υ.Γ.: Άσε κάτω την κανάτα ρε! Είπαμε, με μέτρο! Με τι θα λουστεί ο ΚακούΡΓος μετά;

Athlon_XP
13-09-03, 01:39
Είπαμε: Tα ποτά και το τσιγάρο δεν τα γουστάρω γιατί κάνουν κακό. Και όσο για τον εξυπνάκια που ανέφερε να πάω να βρω γκόμενα πολύ απλά δεν ασχολούμε με γκόμενες αφού δεν με δίνουν σημασία γιατί να τις δόσω και εγώ. Όταν θα έρθει η κατάλληλη ώρα (ας είναι και μετά από 20 ή παραπάνω χρόνια) τότε κάτι θα γίνει. Τώρα για τον Βελόπουλο που ανέφερε κάποιος δεν τον ξέρω τον κύριο και μάλλον θα έχει καμμιά σχέση με τον πΟΤΕ οπότε κατευθείαν εδώ γράφεται @@.

Ducklord
13-09-03, 03:11
Α, ωστε "αι γκόμεναι" δε σου δίνουν σημασία. Άκου λοιπόν απο κάποιον που ξέρει (παπάρια!)...

Φτύστες. Εγώ είμαι στην ευτυχή / δυστυχή θέση να είμαι χρόοοονια με την ίδια. Τα τελευταία δύο χρόνια έχω υϊοθετήσει μια περίεργη τακτική: αφού έχω γκόμενα, και δε με νοιάζει να χτυπήσω άλλη, όποια συναντώ τη φτύνω. Κατάμουτρα. Χάλια μια κατάσταση ρε παιδί μου, σκουπίδι. "Άντε στην κουζίνα σου" και τέτοια. Ε, μέχρι τώρα μου την έχουν πέσει καμιά 10αριά γκόμενες στην τελευταία διετία. Μπορεί να είναι σύμπτωση (που δεν το νομίζω), ή να φταίει που επιτέλους άρχισα να φοράω το γυάλινο μάτι αντί για το μπαλάκι του πινγκ-πονγκ, μα το αποτέλεσμα είναι αυτό. Για δοκίμασε.
Εκτός βέβαια αν όντως είσαι φρίκουλο με πλοκάμια, όπως είχα αναφέρει παραπάνω. Σε αυτή την περίπτωση πάλι δεν έχεις πρόβλημα, αρκεί να βγαίνεις βράδια στο +Σόδα (ή τι σκατά έχει επιτυχία αυτό τον καιρό, ποτέ δεν πήγα και δεν τα ξέρω)...

Φιλικά
Παπιάρχοντας
Υ.Γ.: Μπορεί να τα λέω "αστεία", μα τα εννοώ: Φτύστες. Μην αρκείσαι στο να κάθεσαι και να της αγνοείς αν σε φτύνουν. Προσέβαλέ τες αν σου κάνουν το ίδιο. Ισότητα θέλουν, έτσι; Να μάθουν να μην σε πατάνε κάτω και περιμένουν να τις σεβαστείς επειδή "είναι κοπέλες". Α, και ρίχνε και κανένα μπινελίκι για να μην βγαίνουν μετά στην τιβί και δηλώνουν καταχαρούμενες "Δεν υπάρχουν πια αληθινοί άντρες". Άντε μην φάνε κανένα χαστούκι "να χαρούνε άντρα", που κλαίγονται κιόλας...

Athlon_XP
13-09-03, 04:30
Χαστούκι μπορεί να μην τις ρίξω αλλά μπουνιά σίγουρα και θα είναι και το λιγότερο πάλι. Ένα καλό ξύλο με κλοτσομπουνίδια να φάει να βάλει μυαλό να μην το παίρνει και πάνω της λες και είναι κάποια.

krge
13-09-03, 05:05
Άρχοντα μην ανησυχείς ασε στο παιδί την κανάτα, εγώ πήρα βαρέλι σπίτι πια, δεν συμφέρει κάθε λίγο και λιγάκι refill :P

ibok
13-09-03, 12:39
15ΧΡΟΝΟΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΜΟΥ ΓΑΜΩ. 24 ΧΡΟΝΩΝ ΕΙΜΑΙ. ΤΕΛΟΣ
Το λες οτι εισαι 24 λες και γέρασες.Ασε να φτάσεις τα 35+ και τα λέμε πάλι. :D

ibok
13-09-03, 12:45
Όποια και να ειναι τα αποτελέσματα και εσύ χέστηκες.Αμα πιστεύεις στον εαυτό σου και εχεις ΑΥΤΟΕΚΤΙΜΗΣΗ δεν πανε να λένε οι άλλοι οτι θέλουν.
Αυτα τα λίγα σαν αρχή.ΤΑ ΕΙΠΑΜΕ ΜΗΝ ΤΑ ΞΑΝΑΛΕΜΕ,ΣΤΕΙΛΤΟΥΣ ΝΑ ΜΑΖΕΨΟΥΝ ΒΡΟΥΒΕΣ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΕ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ.
ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!!!! :roll:

holy
13-09-03, 14:54
lalalalalalalall lalalalal llalallalalala

manoulamou
13-09-03, 16:48
ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ????
Athlon_XP !!!!!
Η δημοσκοπηση ειναι μια καλοστημενη παγιδα του αγαπημενου μας επεξεργαστη
Οποιος τον χρησιμοποιει και ειναι ευχαριστημενος τον "παει"
Ολοι οι υπολοιποι τον .... πηγαινοφερνουν
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

@ ADSLgr.com All rights reserved.