PDA

Επιστροφή στο Forum : Άλλοι πρώην έχετε αυτό το ζήτημα με τη HOL;;



nina421
27-02-08, 17:29
Καταρχην γεια σας! Πρωτο ποστ εδω, καλως σας βρισκω! :) Θα μου επιτρεψετε να παω κατευθειαν στο λογο που με εφερε εδω, γιατι εχω τα νευρα μου!

Εχω κανει διακοπη συνδρομης στη HOL απο αρχες Δεκεμβριου 2006, ευτυχως χωρις ιδιαιτερα προβληματα. Και φαξ τους εστειλα και στον πωλητη μου μιλησα, ολα καλα, οικονομικα κανενα υπολοιπο, και ειμαι απο τοτε σε αλλο παροχο. Ωστοσο τελη του περασμενου μηνα, τουτεστιν Ιανουαριος 2008, μου ερχεται ταχυδρομικα μια "Πιστωτικη Αποδειξη Παροχης Υπηρεσιων" με ενα ποσο λιγο κατω απο 300 ευρω, ταχα μου για υπηρεσιες πακετου για το 2007!! Και το πιο απιστευτο, σημερα 27/2/2008 μου ερχεται κανονικη αποδειξη παροχης υπηρεσιων, που ταχα μου πρεπει να την πληρωσω μεχρι... σημερα!!!! Τι εκανε λεει;;;; Παιρνω τηλεφωνο, ευτυχως τους πετυχαινω συντομα (τον Γεναρη τους πετυχα με την τριτη...) και με εχει ενας τυπος με ενα απιστευτο υφακι να περιμενω στη γραμμη για να ελεγξει επι εξι λεπτα (που δεν ελεγχει τιποτα, γιατι δεν ακουγεται ουτε πληκτρα να παταει ουτε τιποτα)! Κι εγω πληρωνω τα ποσα ευρω το λεπτο, ε... Τελικα αγανακτησα, του λεω οτι κλεινω, εδω και ενα χρονο δεν εχω καμια σχεση μαζι τους, θα αγνοησω τη αποδειξη και αμα θελουνε να με παρουνε εκεινοι! :mad:

Εχει τυχει αυτο και σε αλλον απο σας;;; Τι κατασταση ειναι αυτη;;; Εμ μας χρωστανε, εμ πανε να μας παρουνε και το βοδι;;; Να μη σας πω το λογο που εφυγα απο τη HOL, θα τρελαθειτε, απλα θα σας πω μη δωσετε την πιστωτικη σας καρτα, θα μπλεξετε!

Αμα μπορω να κανω και επισημως καπου διαμαρτυρια, και να πιασει και τοπο, παρακαλω πειτε μου πού. :rtfm:

Ευχαριστω που με ακουσατε/διαβασατε. :)


Υ.Γ.
1. Οταν ειχα παρει τηλεφωνο το Γεναρη, η τηλεφωνητρια ειπε οτι ναι, δεν ειμαι συνδρομητρια οντως και η Πιστωτικη Αποδειξη Παροχης Υπηρεσιων ειναι για ... διαφημιστικους σκοπους!!!
2. Πλακα πλακα ο κωδικος μου στη HOL για περιεργο λογο με βαζει στο συστημα της ακομα, μπηκα να δω, λεει ξεκαθαρα οτι εχω σταματησει Δεκεμβριο του 2006 και, το πιο απιστευτο, ο κωδικος πληρωμης παραστατικου που εχω στην νεα αποδειξη ειναι συμφωνα με το συστημα μη αναγνωρισιμος!! Τι χαος ειναι αυτο, βρε παιδια???!!!

aa144
27-02-08, 18:17
Αν είσαι στην Αθήνα, πήγαινε μια βόλτα από τα γραφεία τους να το λύσεις επιτόπου το θέμα, μια και καλή.

nina421
27-02-08, 18:24
Αν είσαι στην Αθήνα, πήγαινε μια βόλτα από τα γραφεία τους να το λύσεις επιτόπου το θέμα, μια και καλή.

Εμ δεν ειμαι Αθηνα. Και οταν θα παω Αθηνα, εχω πολυ καλυτερα πραματα να κανω απο το να τρεχω στα γραφεια της HOL...

aa144
27-02-08, 18:26
Τότε κάνε το άλλο, αυτό που σου έγραψα εκεί που ανέφερες ξανά το περιστατικό.

@ ADSLgr.com All rights reserved.