PDA

Επιστροφή στο Forum : ΔΙΚΤΥΟ ΤΕΛΛΑΣ ΣΤΗΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗ



Carpe_Diem_Rj
28-02-08, 15:16
Θα ηθελα να ρωτησω αν γνωριζει καποιος αν υπαρχει δικτυο τελλας στην Μυτιληνη.
Με πηρε μια υπαλληλος και μου ελεγε για το zisto ....και οτι υποστηριζετε στην περιχη μου.Μπηκα λοιπον στο site της τελλας εβαλα τον αριθμο μου αλλα ελεγε οτι δεν ειναι διαθεσιμο ακομα....


Ειμαι στην hol ,εχω doyble play αλλα δεν υπαρχει ακομα δικτυο της εδω αξιζει να κανω μεταφορα σε tellas? Ποια ειναι τα αρνητικα και ποια τα θετικα εναντι της hol?

Yiannis K
28-02-08, 16:11
Το πάγιο του ΟΤΕ ...
Αν η ΤΕΛΛΑΣ έχει ενεργοποιήσει όντος τότε ξεχνάς το πάγιο του ΟΤΕ γιατί το zisto παρέχεται μόνο μέσω full LLU

Carpe_Diem_Rj
28-02-08, 20:35
Ναι αυτο το γνωριζω αλλα το θεμα ειναι οτι θα ενεργιποιηθει η υπηρεσια της τελλας εδω? Μου ειπανε σε 15-20 μερες θα γινει....

Σαν ποιοτητα η γραμμες της τελλας ειναι καλες?Απο εξυπηρετηση?

gregstav
28-02-08, 20:48
Ναι αυτο το γνωριζω αλλα το θεμα ειναι οτι θα ενεργιποιηθει η υπηρεσια της τελλας εδω? Μου ειπανε σε 15-20 μερες θα γινει....

Σαν ποιοτητα η γραμμες της τελλας ειναι καλες?Απο εξυπηρετηση?


Hi
Signomi gia to Greeklish

15-20 meres sou lene sthn arxi...meta sou lene(meta ths 20 meres) enousame "ergasimes" paei enas minas...meta sou lene pos parlolo pou exeis ypograpsi to simvolio stis tde tou minos...mono metraei apo thn stigmi pou to piran sta xeria tous...(alles 20 meres) kai paei legontas...egw perimenw 4 mines tora...kai olo lew na akiroso alla meta les afou perimena pou perimena as perimeno ligo akoma!!!

Afta

JackDaniels
28-02-08, 21:15
Hi
Signomi gia to Greeklish

15-20 meres sou lene sthn arxi...meta sou lene(meta ths 20 meres) enousame "ergasimes" paei enas minas...meta sou lene pos parlolo pou exeis ypograpsi to simvolio stis tde tou minos...mono metraei apo thn stigmi pou to piran sta xeria tous...(alles 20 meres) kai paei legontas...egw perimenw 4 mines tora...kai olo lew na akiroso alla meta les afou perimena pou perimena as perimeno ligo akoma!!!

Afta

Χμ.... Έγω τώρα είμαι στην φάση του Β' Δεκαπενθήμερου!!!!!!(όσον αφορά την κάλυψη της περιοχής μου από το ιδιόκτητο δίκτυο της). Ελπίζω να σταματήσει εδώ και να μην έχουμε άλλη παράταση....:)

Carpe_Diem_Rj
29-02-08, 16:09
Ρε παιδια μπορουμε να εχουμε πληροφοριση αν ειναι ετοιμο το δικτυο στην Μυτιληνη? Με ξαναπηρε σημερα η υπαλληλος που μιλησα και χθες και μου ειπε οτι το δικτυο ειναι ετοιμο και χρειαζετε εως 45 μερες για να τουσ παραδοθει η γραμμη απο τον οτε....

@ ADSLgr.com All rights reserved.