PDA

Επιστροφή στο Forum : Συσκευές με αναγν. κλήσης στο NetFaster



dikal
07-03-08, 11:05
Θα ήθελα να μου προτείνετε ασύρματες συσκευές τηλεφώνου στις οποίες λειτουργεί η αναγνώριση κλήσης με το NetFaster.

ευχαριστώ προκαταβολικά

lesas
07-03-08, 12:33
Εγω φιλε μου Panasonic εχω και μου λειτουργει μια χαρα με Νετφαστερ εκτος απο κλησεις που με παιρνουν με αποκριψη που μου βγαζει κατι κορακιστικα αλλα το καταλαβαινω και δεν με ενοχλει.Κατα τα αλλα απο σταθερα και κινητα ολα κομπλε!

dikal
07-03-08, 12:46
Εγω φιλε μου Panasonic εχω και μου λειτουργει μια χαρα με Νετφαστερ εκτος απο κλησεις που με παιρνουν με αποκριψη που μου βγαζει κατι κορακιστικα αλλα το καταλαβαινω και δεν με ενοχλει.Κατα τα αλλα απο σταθερα και κινητα ολα κομπλε!

Ευχαριστώ για την απάντηση. Εννοούσα όμως συγκεκριμένα μοντέλα, γιατί το δικό μου panasonic δεν κάνει αναγνώριση στο Netfaster.

aa144
07-03-08, 13:37
Όσο πιο παλιό μοντέλο, τόσο πιθανότερο να λειτουργεί χωρίς πρόβλημα, από την εμπειρία μου. Σε πολύ καινούργια μοντέλα με πολλές δυνατότητες και βελτιώσεις μερικές φορές υπάρχει ασυμβατότητα ανεξαρτήτως εταιρίας.

lsavvaid
07-03-08, 16:17
και εγώ μια από τα ίδια έχω ένα σταθερό thomson αλλά δεν παίζει παρόλο που έχει αναγώριση. Μιλάμε για συλλεκτικό κομμάτι....

Terry Meynolds
07-03-08, 17:40
Ευχαριστώ για την απάντηση. Εννοούσα όμως συγκεκριμένα μοντέλα, γιατί το δικό μου panasonic δεν κάνει αναγνώριση στο Netfaster.


Όσο πιο παλιό μοντέλο, τόσο πιθανότερο να λειτουργεί χωρίς πρόβλημα, από την εμπειρία μου. Σε πολύ καινούργια μοντέλα με πολλές δυνατότητες και βελτιώσεις μερικές φορές υπάρχει ασυμβατότητα ανεξαρτήτως εταιρίας.

Σωστός ο aa144. Εγώ έχω ένα ασύρματο Panasonic 5ετίας και βάλε. Αν θυμάμαι καλά είναι το μοντέλο ΚΧ750 (σορρυ αλλα δεν το θυμάμαι ακριβώς) Παίζει μια χαρά η αναγνώριση.
Σε αριθμούς με απόκρυψη μου βγάζει Unknown number 500*2.
Επίσης έχω και ένα ενσύρματο γόνδολα της G.E που και αυτο ειναι πλήρως συμβατό. Μοντέλο δεν θυμάμαι τώρα. Μόλις πάω σπιτι θα το δω και θα ποστάρω.

dikal
08-03-08, 13:32
Παιδιά ευχαριστώ για τις απαντήσεις.

Να κλειδωθεί το θέμα παρακαλώ.

christo
09-03-08, 13:55
Δες στις ρυθμισεις του ρουτερ στο VOIP καπου εχει για την αναγνωρισει κλησης μηπως και δεν ειναι τικαρισμενο
Ριξε και καμια ματια στο manual...........

@ ADSLgr.com All rights reserved.