PDA

Επιστροφή στο Forum : Ξεχωριστό VoIP forum section



Manolis K.
19-06-05, 12:00
Ότι δηλώνει ο τίτλος του θέματος. Νομίζω ότι θα είναι πολύ χρήσιμο να υπάρχει ένα ειδικό section στο forum μόνο για αυτό τον τομέα των τηλεπικοινωνιών μια και είναι ταχύτατα αναπτυσσόμενο και συνεχώς θα αυξάνονται οι χρήστες. Τέλος πάντων νομίζω δεν χρειάζεται να αναφερθώ στα πλεονεκτήματα που παρέχει το VoIP στον καθένα μας.

Προσωπικά το θεωρώ πολύ χρήσιμο για το newbie που θέλει να βάλει σπίτι του για εξοικονόμηση χρημάτων αλλά δεν ξέρει από που να αρχίσει. Ακόμα περισσότερο χρήσιμο θα είναι για τον κάθε εντελώς άσχετο με το θέμα να του κινήσει το ενδιαφέρον και να μπεί να κοιτάξει τι είναι. Και φυσικά θα συμβάλει στην ανάπτυξη του VoIP και στην διάδοση του σαν ένα πολύ φτηνό μέσο επικοινωνίας.


Τι νομίζετε ;

ΥΓ : Άν ήδη υπάρχει κάτι τέτοιο ή αν έχει ήδη συζητηθεί το θέμα αυτό ζητάω συγγνώμη (έψαξα πάντως και δεν βρήκα κάτι αντίστοιχο) και παρακαλώ να σβηστεί το θέμα.

EvilHawk
19-06-05, 12:48
Όχι δεν υπάρχει κάτι σχετικό , για τον απλούστατο λόγο ότι δεν υπάρχουν και σχετικά μυνήματα!
Αν δώ ότι υπάρχει ανταπόκριση και υλικό (HowTo, FAQ, αξιολογηση και οδηγίες για hardware κλπ) θα δημιουργηθεί και το αντίστοιχο section, προς το παρόν φιλοξενούνται στο "aDSL Software" !

Manolis K.
19-06-05, 13:05
Πολύ σωστά; μια απαραίτητη παράμετρος που δεν την είχα σκεφτεί :Ρ
Άν υπάρξει ενδιαφέρον για σχετικό υλικό είμαι πρόθυμος να βοηθήσω σε ότι χρειαστεί.

EvilHawk
19-06-05, 13:19
Αν έχεις ή μπορείς να ετοιμάσεις κάτι , απλά ανέβασε το! ;)

@ ADSLgr.com All rights reserved.