PDA

Επιστροφή στο Forum : προβλημα με trailers



karafletos6
11-03-08, 22:52
ρε παιδια εχω connx 1024 και ενω συνηθως εχω κανονικες ταχυτητες περιπου με 100kbps οταν κατεβαζω drivers και αλλα οταν μπαινω σε ενα site για να δω ενα trailer ενος video game σχεδον παντα κολαει τοσο βαρια ειναι τα trailers?

vaggos_fromhell
12-03-08, 00:22
ρε παιδια εχω connx 1024 και ενω συνηθως εχω κανονικες ταχυτητες περιπου με 100kbps οταν κατεβαζω drivers και αλλα οταν μπαινω σε ενα site για να δω ενα trailer ενος video game σχεδον παντα κολαει τοσο βαρια ειναι τα trailers?

Εξαρτάται από το site. Αν πας να δεις βίντεο στο youtube τότε το πιο πιθανό είναι ότι δεν θα κολλήσει. Αν όμως πας στο gametrailers που τα trailers είναι hd τότε χρειάζεσαι μεγαλύτερη σύνδεση.

pnikolo
12-03-08, 01:54
ρε παιδια εχω connx 1024 και ενω συνηθως εχω κανονικες ταχυτητες περιπου με 100kbps οταν κατεβαζω drivers και αλλα οταν μπαινω σε ενα site για να δω ενα trailer ενος video game σχεδον παντα κολαει τοσο βαρια ειναι τα trailers?

Και βαρια ειναι και εξαρταται απο τον server του παροχου του video και απο την κινηση που εχει αλλα και απο τη συνδεση σου. Ειναι πολλοι οι παραγοντες που επιδρουν ;)

@ ADSLgr.com All rights reserved.