PDA

Επιστροφή στο Forum : Πρόβλημα με Panda Internet Security



chriac
12-03-08, 23:35
Kαλησπέρα σε όλους. Έχω το εξής πρόβλημα:Όταν ανοίγω το panda μου δείχνει ότι η προστασία για γνωστές απειλές είναι απενεργοποιημένη ,ενώ το τετραγωνάκι της προστασίας για γνωστές απειλές είναι τσεκαρισμένο!!! ,μάλιστα στην αρχή με το που ανοίγει το panda είναι οκ ενεργοποιημένο (πράσινο χρώμα)και μετά από 2 δευτερόλεπτα γίνεται κοκκινο και μου κάνει σύσταση να κοιτάξω την προστασία για τις γνωστές απειλές.Ξέρει κανείς γιατί μου το κάνει αυτό;
Να σας ενημερώσω ότι μου το είχε κάνει άλλη μία φορά το ίδιο και αναγκάστηκα να το κάνω απεγκατάσταση και μετά πάλι εγκατάσταση και επίσης ότι τι εικονείδιο του panda στο system tray είναι πολύ αχνό σχεδόν διάφανο θα έλεγα:hmm:

grgz
13-03-08, 00:42
Συγνώμη που θα σου το πω, αλλά το Panda είναι...δυσλειτουργικό και αναποτελεσματικό.

Κατεβάζει ενημερώσεις;

Αν είναι αγορασμένο έχεις και support.;)

chriac
13-03-08, 01:04
Είναι αγορασμένο και κάνει κανονικά update.Πάντως αυτό που μου κάνει το Panda δεν είναι φυσιολογικό και πολύ φοβάμαι ότι την δουλειά την κάνει κάποιος ιός.Καλό είναι βέβαια να εμπιστευτώ το suport της εταιρίας

tedd
13-03-08, 01:12
Αν θέλεις μπορεις να χρησιμοποιησεις και το online scan της ESET (http://www.eset.com/onlinescan/) για μία δευτερη γνώμη.

chriac
13-03-08, 14:35
ok thanks

@ ADSLgr.com All rights reserved.