PDA

Επιστροφή στο Forum : θεμα ενεργοποιησης



poedeer7
13-03-08, 03:19
εδω και 2 βδομαδες εχω κανει αιτηση conn-x 8mbit.Καθε μερα βαζω το ρουτερ στη πριζα να δω αν ενεργοποιηθηκε η γραμμη κ σημερα προσεξα οτι αναψε το λαμπακι της ενεργοποιημενης γραμμης(εχω το linksys wag200).Δεν εχω ακομα τους κωδικους οποτε πηρα τηλ. να τους ζητησω κ μου ειπαν οτι δεν εχει ενεργοποιηθει η γραμμη!:rofl:(ασχετα με το τι τους ελεγα εγω!!!)
Τι γινεται σε αυτη την περιπτωση?

pnikolo
13-03-08, 05:09
εδω και 2 βδομαδες εχω κανει αιτηση conn-x 8mbit.Καθε μερα βαζω το ρουτερ στη πριζα να δω αν ενεργοποιηθηκε η γραμμη κ σημερα προσεξα οτι αναψε το λαμπακι της ενεργοποιημενης γραμμης(εχω το linksys wag200).Δεν εχω ακομα τους κωδικους οποτε πηρα τηλ. να τους ζητησω κ μου ειπαν οτι δεν εχει ενεργοποιηθει η γραμμη!:rofl:(ασχετα με το τι τους ελεγα εγω!!!)
Τι γινεται σε αυτη την περιπτωση?

Περιμενεις! Σε βαλανε στο adsl αλλα δεν εχεις ενεργοποιηθει απο την οτενετ.
Αν εχεις ακομα τη παλια σου συνδεση σε ισχυ βαλε τους κωδικους της και σερφαρισε ;)

house
13-03-08, 12:14
Ζητα του κωδικους οπως εκανα και εγω και σερφαρε κανονικα στο τζαμπα μεχρι να ενεργοποιηθεις. Ειναι προσφορα του ΟΤΕ:oneup:

poedeer7
13-03-08, 13:56
Ευχαριστω για τις απαντησεις σας!Τους πηρα τηλ.αλλα δε μου τους δινουν ακομα λενε...
Προς το παρον περιμενω...Να'ναι καλα ο γειτονας με τα 15Mbps του!!!:lol:

g_alkis
13-03-08, 14:05
Ευχαριστω για τις απαντησεις σας!Τους πηρα τηλ.αλλα δε μου τους δινουν ακομα λενε...
Προς το παρον περιμενω...Να'ναι καλα ο γειτονας με τα 15Mbps του!!!:lol:

Ο γείτονας το ξέρει??? :lol::lol::lol:

poedeer7
13-03-08, 17:09
δε νομιζω να το εχει παρει πρεφα!
(P.S μεχρι και πορτα για το μtorrent εχω ανοιξει!!!:lol:)
Ασε που κατεβαζω συνεχως full ταχυτητα δε νομιζω οτι μπαινει συχνα...

@ ADSLgr.com All rights reserved.