PDA

Επιστροφή στο Forum : ΟΝ Η ΟΤΕ



postokrepa
15-03-08, 18:56
Γεια και χαρα σε ολους.Παιδια ειμαι στην ον τελεκομ και δεν ειμαι πολυ ευχαριστιμενος. Σκεφτομαι να παο στο οτε η σε καποια αλλη εταιρια. τι θα με συμβουλεβατε να κανω. ευχαριστω.:worthy::worthy::worthy:

l_satsok
15-03-08, 22:39
να πας στον ΟΤΕ μονο αν εισαι δυστυχισμενος.
αφου εισαι μονο οχι πολυ ευχαριστημενος μεινε εκει που εισαι.

hel
16-03-08, 00:15
Γεια και χαρα σε ολους.Παιδια ειμαι στην ον τελεκομ και δεν ειμαι πολυ ευχαριστιμενος. Σκεφτομαι να παο στο οτε η σε καποια αλλη εταιρια. τι θα με συμβουλεβατε να κανω. ευχαριστω.:worthy::worthy::worthy:

Eξαρτάται από το τι θέλεις από τον άλλο πάροχο, που δεν έχει η On.

Tem
16-03-08, 08:25
Γεια και χαρα σε ολους.Παιδια ειμαι στην ον τελεκομ και δεν ειμαι πολυ ευχαριστιμενος. Σκεφτομαι να παο στο οτε η σε καποια αλλη εταιρια. τι θα με συμβουλεβατε να κανω. ευχαριστω.:worthy::worthy::worthy:
αν είσαι σε γενικές γραμμές δυσαρεστημένος , κάνε το βήμα προς τον ΟΤΕ.

hel
16-03-08, 12:22
Εγώ πιστεύω ότι καλύτερο είναι ο καθένας να διαβάζει όλα τα sections των παρόχων και να αποφασίζει μόνος του.
Γιατί αν μπει στο section του ΟΤΕ θα του πουν οι περισσότεροι να πάει στον ΟΤΕ, αν μπει στης forthnet το ίδιο κ.ο.κ.

alany
16-03-08, 14:15
Γεια και χαρα σε ολους.Παιδια ειμαι στην ον τελεκομ και δεν ειμαι πολυ ευχαριστιμενος. Σκεφτομαι να παο στο οτε η σε καποια αλλη εταιρια. τι θα με συμβουλεβατε να κανω. ευχαριστω.:worthy::worthy::worthy:

Κοίτα στον ΟΤΕ θα πληρώνεις λίγο παραπάνω πάγιο στο σύνολο αλλά θα έχεις εγγυημένα τηλεφωνική γραμμή, γραμμή adsl με μηδενικές αποσυνδέσεις και τεχνική υποστήριξη (121,1242,134) πάρα πολύ καλή. Τώρα αν θές και απεριόριστη τηλέφωνία εκεί μπορείς να βάλεις προεπιλογή φορέα με κόστος 15-18 ευρώ ή να βάλεις κάποια άλλη εταιρεία τηλεφωνιας (hol,lannet) που σου δίνουν όλες τις κλήσεις στην Ελλάδα με χρέωση τοπικής κλήσης.

@ ADSLgr.com All rights reserved.