PDA

Επιστροφή στο Forum : Πρόβλημα με adsl θεσ/νικη



Whiteyez
01-07-05, 12:48
Από της 12:00 περίπου το βράδυ της Τετάρτης μέχρι όλοι την Πέμπτη υπήρξε τεχνικό πρόβλημα στο ΟΤΕ με αποτέλεσμα την αδυναμία σύνδεσης κάθε ADSL στην Θεσσαλονίκη!! :evil: Αίσχος!!! :evil:

sdikr
01-07-05, 12:53
Από της 12:00 περίπου το βράδυ της Τετάρτης μέχρι όλοι την Πέμπτη υπήρξε τεχνικό πρόβλημα στο ΟΤΕ με αποτέλεσμα την αδυναμία σύνδεσης κάθε ADSL στην Θεσσαλονίκη!!

Εγώ δεν είχα πρόβλημα ! ουτε στο γραφείο όυτε στο σπίτι

Μάλλον ήταν με τον isp
http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=18623

poromenos
01-07-05, 13:04
Από της 12:00 περίπου το βράδυ της Τετάρτης μέχρι όλοι την Πέμπτη υπήρξε τεχνικό πρόβλημα στο ΟΤΕ με αποτέλεσμα την αδυναμία σύνδεσης κάθε ADSL στην Θεσσαλονίκη!! :evil: Αίσχος!!! :evil:απο ποια περιοχη εισαι? :p

dekakk
01-07-05, 13:08
Είχα κι εγώ πρόβλημα την Τετάρτη το βράδυ προς Πέμπτη πρωί. Είμαι στο Πανόραμα με isp altec και μου έπεσε η σύνδεση δύο φορές από κανά 5λεπτο μεταξύ 12 και 1 το βράδυ. Μέχρι τώρα ακουσα για προβλήματα σε otenet, forthnet και altec οπότε φαντάζομαι το προβλημα ήταν της γραμμής dsl.

Whiteyez
01-07-05, 13:09
Τούμπα. Αν πέρνατε στο τήλ της τηλέφωνικης υποστήριξης θα ακούγατε το μήνυμα : Λόγο τεχνικού προβλήματος....μπλαμπαλμαπαμπαμα....στην Θεσσαλονίκη ευχαριστούμε για την κατανόηση και τετοια.

poromenos
01-07-05, 13:13
χαριλαου εγω{καλε συμπεριοχητη!!}

Whiteyez
01-07-05, 13:15
Μιλάμε για πολλή σπάσιμο!! τρελάθηκα!! τώρα όμως είναι όλα μια χαρά.. :thumbsup1

NoYmErOs
02-07-05, 14:44
Εγώ από διαβατά σήμερα κατάφερα να συνδεθώ χωρίς προβλήματα ..ενώ ποτέ πριν δεν είχα τέτοια προβλήματα και οι αποσυνδέσεις ήταν μικρές 10 λεπτά το πολύ τώρα συνδεόμουν και μετά από 10 λεπτά έπεφτε η γραμμή και δεν συνδεόμουν για 6 ώρες .. η γραμμή στο μόντεμ συνδεόταν κανονικά αλλά δεν έπαιρνα ip οπότε μάλλον ήταν πρόβλημα ΟΤΕνετ ...

Αν ήταν για καλό χαλάλι η διακοπή αλλά όπως έλεγε το 8011135555 ‘λόγο προβλήματος ... ‘ (νόμιζα κάνουν καμία αναβάθμιση αλλά ....)

Katsoulinos
28-07-05, 08:20
Κέντρο δίπλα στον οτε τησ Ερμού, δεν έγινε τίποτα. Συγκεκριμένα έμεινα όλο το βράδυ πάνω στο δύκτιο μόνο και μόνο για να δω τι θα γίνει. Ε δεν έγινε τίποτα :-(

@ ADSLgr.com All rights reserved.