PDA

Επιστροφή στο Forum : Πόσοι επιθυμούν να αποχωρήσουν πριν και μετά το 12μηνο



Σελίδες : [1] 2

ORIONAS21
22-03-08, 03:13
Για να δούμε πόσοι πονεμένοι θα την κάνουν με ελαφριά πηδηματάκια και πόσοι έχουν αρκετή υπομονή για να αντέξουν ακόμα και πέραν των 12 μηνών!!!!

Tem
22-03-08, 08:30
επιθυμούν να αποχωρήσουν πολλοί σε κάθε περίπτωση ;)

lefteris
22-03-08, 10:31
Θα παραμεινω και μετα αφου ολα παιζουν καλα

atheos71
22-03-08, 20:48
Mετά το 12μηνο γεια σας!Όσο καλή πρόθεση και ανοχή να επιδείξει ο έχων προβλήματα ,τίποτε απ' όσο
έχει δείξει ο χρόνος δεν αλλάζει (θά 'λεγα μάλλον χειροτερεύει).Στο χέρι της ΟΝ είναι να επιδείξει σημαντική
βελτίωση για να κρατήσει αυτόν τον όγκo πελατών που απεκόμισε σε σύντομο χρονικό διάστημα.

incisiv
22-03-08, 21:00
εγω εφυγα στο τετραμηνο και θελω να επιστρεψω.

CMS
22-03-08, 21:11
Σε μερικές μέρες κλείνω χρόνο ... κανένα παράπονο ... άψογο 3 play ...
και να σημειώσω ότι ένα χρόνο τώρα η ΟΝ μου πρόσφερε πολλά περισσότερα από όσα υπέγραψα ...
16 Mbps (έστω και με κόφτη) αντί 10 ...ήδη τα περιθώρια της γραμμής μου τα έχω εξαντλήσει...
κλήσεις δωρεάν και απεριόριστες στο εξωτερικό ...
και περισσότερα ελληνικά ξένα θεματικά και μουσικά κανάλια ...
θα φυσήξω και κεράκι σε τούρτα ...:happybday:

original21paul
22-03-08, 22:38
Θα παραμεινω και μετα αφου ολα παιζουν καλαμια απο τα ιδια..

darax
23-03-08, 02:36
Όλα είναι πιθανά , όλα παίζουν με τόν ανταγωνισμό πού υπάρχει στά τηλεπικοινωνιακά

phil
23-03-08, 11:25
Μεχρι στιγμής τα πράγματα είναι καλά. Αν δεν υπάρχει καλύτερη προσφορά στο 12μηνο θα παραμείνω ΟΝ.

nothing
23-03-08, 20:06
εγω παλι εχω μονο 2 μηνες και ειμαι ευχαριστημενος και απλα θα ηθελα να αλλαξω το πακετο μονο να βγαλω την τηλεοραση που δεν χρησιμοποιω αλλιως αν παραμεινουν τα δεδομενα της γραμμης τηλ και νετ ετσι ευχαριστως να παραμεινω και μετα...

atheos71
23-03-08, 20:09
Aν δεν έχεις προβλήματα δεν υπάρχει λόγος ν' αλλάξεις.Με 10 db attn. όμως θά 'πρεπε νά 'χες παραπάνω ταχύτητα απ'αυτή που δείχνει το info σου

CMS
23-03-08, 21:05
Μα ναι, πράγματι ...και με 21 SNR ... κανονικά το 15-16 Mbps σε συγχρονισμό μπορεί να το ζητήσει από την ΟΝ ...

nothing
23-03-08, 21:33
off topic : κοιτα να δεις.δε με ενδιαφερει κιολας οταν απο τη στιγμη που ενεργοποιηθηκε δεν ειχα ουτε μια αποσυνδεση και ουτε μισο προβλημα που λεει ο λογος με την ταχυτητα και με το router.απο τορρεντ αν υπαρχουν ταχυτητες φτανω 1,1 κανονικοτατα και δεν χρειαζομαι παραπανω(upload = 110 σταθερα οταν το αφηνω ελευθερο).επισης πιανω τα ιδια με τηλεοραση να παιζει επισης απροβληματιστα.αρα δεν με ενδιαφερουν τα θεωριτικα που θα μπορουσα να ζητησω.αφου ετσι δεν εχω προβληματα γιατι να πειραματιστω?? (αποψη μου)

CMS
23-03-08, 21:42
off topic : κοιτα να δεις.δε με ενδιαφερει κιολας οταν απο τη στιγμη που ενεργοποιηθηκε δεν ειχα ουτε μια αποσυνδεση και ουτε μισο προβλημα που λεει ο λογος με την ταχυτητα και με το router.απο τορρεντ αν υπαρχουν ταχυτητες φτανω 1,1 κανονικοτατα και δεν χρειαζομαι παραπανω(upload = 110 σταθερα οταν το αφηνω ελευθερο).επισης πιανω τα ιδια με τηλεοραση να παιζει επισης απροβληματιστα.αρα δεν με ενδιαφερουν τα θεωριτικα που θα μπορουσα να ζητησω.αφου ετσι δεν εχω προβληματα γιατι να πειραματιστω?? (αποψη μου)

συμφωνώ μαζί σου ...είμαι και εγώ ολιγαρκής στην ζωή μου ...:)

Απλά έχεις τη τύχη να έχεις μία πολύ καλή γραμμή ... είσαι πολύ κοντά στο DSLAM ...

Δεν θα χάσεις τίποτα ...με συγχρονισμό ψηλότερα ... αντίθετα θα έχεις ακόμα καλύτερες ταχύτητες και σταθερότητα ακόμα και με IPTV ανοιχτή ...;) αν την χρησιμοποιείς ...

atheos71
23-03-08, 21:42
Σου εύχομαι πραγματικά να παραμείνεις έτσι ,τόσο ικανοποιημένος απ' την ΟΝ,όχι μόνο στο
εναπομείναν διάστημα, αλλά και στην ενδεχόμενη συνέχιση παραμονής σου στον πάροχο αυτόν.

agmarios
23-03-08, 21:49
τηλέφωνο & internet & voip δουλεύουν τέλεια
υπήρξε μια καθυστέρηση στην ενεργοποίηση αλλά:
για τα λεφτά που δίνω είναι μια χαρά

goddesszoi
23-03-08, 22:23
Εγώ θα φύγω πρίν το 12μηνο...Σε ένα δίμηνο(με μεγάλη υπομονή όμως) θα την κάνω...Δεν πάει άλλο...Ο τελευταίος μήνας είναι τραγικός...Δεν έχω iptv(άγνωστος ο λόγος),έχω αποσυνδέσεις κάθε 5 λεπτά...Κ δεν ακούγομαι καθαρά στο τηλέφωνο...

Κ να προσθέσω πώς τους 2 πρώτους μήνες όλα δούλευαν ρολόι...

Rebel Scum
24-03-08, 00:12
Ήδη έφυγα...δεν άντεχα άλλο να ασχολούμαι με κάτι που δε θα έπρεπε...έχουμε και πιο σημαντικά πράγματα να κάνουμε από το να προσπαθούμε να λύσουμε τα προβλήματα της ΟΝ...

Καλή τύχη σε όσους παραμένουν, όσοι δεν έχουν προβλήματα να παραμείνουν έτσι και όσοι έχουν να τα λύσουν...

atheos71
24-03-08, 13:40
Eκείνο που μου κάνει εντύπωση είναι πως "χάλασαν" ξαφνικά τον τελευταίο καιρό ,καλές συνδέσεις.:hmm:

dimitris85
24-03-08, 17:58
Θέλω να φύγω τρέχοντας!!!!!

atheos71
24-03-08, 18:18
Θέλω να φύγω τρέχοντας!!!!!

Πόσο σού 'μεινε ακόμη;

kideias
27-03-08, 00:28
Καλησπερα, οπως ακριβως ψηφισα (την 2 επιλογη)μολις τελειωσει το συμβολαιο μου μπαι ον και παω για netone εκτος βεβαια και αν η κυρια on αποφασισει να ανεβασει ταχυτητα και σταθεροτητα(χλωμο το βλεπω) οποτε το ξανασκεφτομαι.Το ontv δεν το παρακολουθω οποτε και δεν με ενδιαφερει.

makiro3
27-03-08, 09:42
............. και παω για netone εκτος βεβαια και αν η κυρια on αποφασισει να ανεβασει ταχυτητα και σταθεροτητα(χλωμο το βλεπω) οποτε το ξανασκεφτομαι..

Και τότε νομίζεις ότι θα λυθούν τα προβλήματα σου;;

atheos71
27-03-08, 12:51
Και τότε νομίζεις ότι θα λυθούν τα προβλήματα σου;;

Eλπίζει ,ο καθένας μας,σε κάτι καλύτερο απ' αυτό πού 'χε πριν.

panzer1977
27-03-08, 13:00
Παιδιά και μένα με βλέπω να αποχωρώ σιγά σιγά, δεν έχω μπεί ακόμη σε ιδιαίτερο κόπο να αρχίσω επικοινωνίες και παράπονα, μόνο κάποια mail τους έχω στείλει (υποθέτω πως έχουν spam κόφτη και τα μηνύματα των πελατών πάνε στον κάδο κατευθείαν).
Αλλά να πώ και την πικρή αλήθεια, επειδή πέρασα τα αντίστοιχα με το δίκτυο της altec, δεν έχω διάθεση να ασχοληθώ!Βαρέθηκα να διηγούμαι το πρόβλημα σε 42 άτομα κάθε φορά και να λέω τα ίδια και τα ίδια.
Οι ιδιωτικές εταιρείες στον χώρο της επικοινωνίας για άλλη μια φορά απέδειξαν πως στην Ελλάδα, δημόσιο και ιδιωτικό συμφέρον έχουν ένα κοινό σλόγκαν, άρπα μία κόλα!!!

prince_21
27-03-08, 16:05
Κοιτάξτε παιδιά, πλέον έτσι όπως έχουν γίνει τα πράγμτα δε νομίζω ότι κάποιος θα την "κάνει" για άλλη εταιρία τύπου On, οπότε μάλλον στον ΟΤΕ θα καταλήξει πάλι...

atheos71
27-03-08, 16:09
Kάποιο ποσοστό θα εξαντλήσει,ενδεχομένως,τους εναλλακτικούς ,προτού γυρίσει πίσω στον ΟΤΕ.

jason_boy
27-03-08, 22:12
θα κάτσω με τα 1000! μιας και πια δεν παρουσιαζω ουτε ενα προβλημα παρολο που τον πρωτο καιρο ειχα ψιλο-αγανακτισει... και να φήγω που να παω...?... στον ΟΤΕ δεν γιρίζω ΠΟΥ ΝΑ ΠΛΗΡΟΝΟΥΝ.... αρα... σε ποιον ISP να παω... ολοι για μένα τα ίδια είναι, και η ΟΝ κατα την δικιά μου άποψη ειναι η καλήτερη.

prince_21
28-03-08, 15:01
θα κάτσω με τα 1000! μιας και πια δεν παρουσιαζω ουτε ενα προβλημα παρολο που τον πρωτο καιρο ειχα ψιλο-αγανακτισει... και να φήγω που να παω...?... στον ΟΤΕ δεν γιρίζω ΠΟΥ ΝΑ ΠΛΗΡΟΝΟΥΝ.... αρα... σε ποιον ISP να παω... ολοι για μένα τα ίδια είναι, και η ΟΝ κατα την δικιά μου άποψη ειναι η καλήτερη.

Και εγώ κάπως έτσι το βλέπω...

atheos71
28-03-08, 15:08
To θέμα δεν είναι αν θα γυρίσει κανείς στον ΟΤΕ ,αλλά αν θα παραμείνει στην ΟΝ.
Παραμείναντες-Αποχωρήσαντες 29-27 Αναποφάσιστοι 17.Να δούμε τί θα ψηφιστεί τελικά.
Έχουμε καιρό ακόμα!

kideias
28-03-08, 16:16
Και τότε νομίζεις ότι θα λυθούν τα προβλήματα σου;;

Φυσικα οχι φιλε makiro 3,απλα οπως και προανεφερα στο post για καποια καλυτερη,πιο γρηγορη και ισως πιο στεθερη ταχυτητα.
Και με την ον δεν ειχα σχεδον ποτε ιδιαιτερα προβληματα,μονο το ιντερνετ πολυ χαμηλο.Στην αλλη
γραμμη που εχω στο σπιτι ειχα βαλει vodafone και πιανει οσα σηκωνει η γραμμη μου σχεδον 19,5mbps και σε πληροφορω οτι αυτην εχω τον πιο πολυ καιρο.
Φιλικα kideias

pirobola
28-03-08, 17:07
Τόσοι λίγοι είμαστε μόνο στην ON ?, ξέρει κανείς πόσοι χρήστες είμαστε που έχουν ΟΝ και είναι γραμμένη στο forum . Αν είναι έτσι τότε τα προβλήματα ευτυχώς τα έχουμε λίγοι αν συγκρίνεις ότι η ΟΝ έχει 90.000 και εμείς είμαστε εδώ "Χ" τότε σαν ποσοστό είμαστε ευτυχώς λίγοι.

BKORON64
28-03-08, 18:12
Δεν έχω αποφασίσει ακόμα αν και κλείνω χρόνο στην ΟΝ. Ο λόγος είναι ότι δεν μπορώ να τραβήξω ξανά τα ίδια σε άλλο isp (’οπως βλέπω όλοι έχουν προβλήματα και η επιλογή είναι ότι σου κάτσει(ίσως δοκιμάσω την netone που έχει 2 μήνες δοκιμή)) και ο ΟΤΕ δείχνει μονόδρομος αλλά είναι ακριβός.

........Auto merged post: BKORON64 added 8 Minutes and 16 Seconds later........


Τόσοι λίγοι είμαστε μόνο στην ON ?, ξέρει κανείς πόσοι χρήστες είμαστε που έχουν ΟΝ και είναι γραμμένη στο forum . Αν είναι έτσι τότε τα προβλήματα ευτυχώς τα έχουμε λίγοι αν συγκρίνεις ότι η ΟΝ έχει 90.000 και εμείς είμαστε εδώ "Χ" τότε σαν ποσοστό είμαστε ευτυχώς λίγοι.

Είναι πολλοί αυτοί που έχου κουραστεί να γράφουν και να ασχολούνται πλέον με τα προβλήματα που έχουν με την ΟΝ. Και μη φανταστείς ότι όποιος κάνει μια σύνδεση γράφετε και στο φόρουμ. Είμαι σίγουρος ότι οι δυσαρεστημένοι είναι αρκετοί(κάνε μια βόλτα από τα γραφεία τους) αλλά εγκλωβίζονται με το συμβόλαιο των 12 μηνών ή παραμυθιάζονται από υποσχέσεις.

atheos71
28-03-08, 18:17
Είναι πολλοί αυτοί που έχου κουραστεί να γράφουν και να ασχολούνται πλέον με τα προβλήματα που έχουν με την ΟΝ. Και μη φανταστείς ότι όποιος κάνει μια σύνδεση γράφετε και στο φόρουμ. Είμαι σίγουρος ότι οι δυσαρεστημένοι είναι αρκετοί(κάνε μια βόλτα από τα γραφεία τους) αλλά εγκλωβίζονται με το συμβόλαιο των 12 μηνών ή παραμυθιάζονται από υποσχέσεις.

Aυτό είναι σωστό.:oneup:
Οι περισσότεροι συνδρομητές της ΟΝ δε βρίσκονται εδώ μέσα ,είτε ευχαριστημένοι
είτε δυσαρεστημένοι.Κι αυτό ισχύει για τον κάθε πάροχο.Η εικόνα που παρουσιάζεται είναι
σαφώς μια ένδειξη και για νά 'μαστε ειλικρινείς πιο εύκολα λέγεται το παράπονο ,εκφράζεται
η δυσαρέσκεια ,παρά ο έπαινος.

ORIONAS21
28-03-08, 19:49
Aυτό είναι σωστό.:oneup:
Οι περισσότεροι συνδρομητές της ΟΝ δε βρίσκονται εδώ μέσα ,είτε ευχαριστημένοι
είτε δυσαρεστημένοι.Κι αυτό ισχύει για τον κάθε πάροχο.Η εικόνα που παρουσιάζεται είναι
σαφώς μια ένδειξη και για νά 'μαστε ειλικρινείς πιο εύκολα λέγεται το παράπονο ,εκφράζεται
η δυσαρέσκεια ,παρά ο έπαινος.

Όχι απαραίτητα.
Υπάρχουν πολλοί που επαινούν αλλά όχι σε αυτό το νήμα.
Αν κοιτάξεις σε νήματα άλλων εταιριών θα δεις τι εννοώ (και εσύ το ξέρεις καλά αυτό)!!!;)

........Auto merged post: ORIONAS21 added 3 Minutes and 31 Seconds later........


Δεν έχω αποφασίσει ακόμα αν και κλείνω χρόνο στην ΟΝ. Ο λόγος είναι ότι δεν μπορώ να τραβήξω ξανά τα ίδια σε άλλο isp (’οπως βλέπω όλοι έχουν προβλήματα και η επιλογή είναι ότι σου κάτσει(ίσως δοκιμάσω την netone που έχει 2 μήνες δοκιμή)) και ο ΟΤΕ δείχνει μονόδρομος αλλά είναι ακριβός.

........Auto merged post: BKORON64 added 8 Minutes and 16 Seconds later........



Είναι πολλοί αυτοί που έχουν κουραστεί να γράφουν και να ασχολούνται πλέον με τα προβλήματα που έχουν με την ΟΝ. Και μη φανταστείς ότι όποιος κάνει μια σύνδεση γράφετε και στο φόρουμ. Είμαι σίγουρος ότι οι δυσαρεστημένοι είναι αρκετοί(κάνε μια βόλτα από τα γραφεία τους) αλλά εγκλωβίζονται με το συμβόλαιο των 12 μηνών ή παραμυθιάζονται από υποσχέσεις.

Είσαι σωστός!!!:oneup::oneup::oneup:
Και εγώ πριν μερικούς μήνες έτσι ήμουν με την ON, είχα βαρεθεί να ασχολούμαι με τα τόσα προβλήματα....

Απλά είναι μια δημοσκόπηση η οποία δεν έχει κάποιο απώτερο σκοπό αλλά να δω/δουμε και ο καθένας βγάζει τα δικά του συμπεράσματα!!!;)

antonis.org
28-03-08, 19:55
αν θα εφευγα θα το εκανα μονο για να εχω καλυτερη ταχητητα. νομιζω ομως πως δεν αξιζει να δινω καποια χρηματα παραπανω τον μηνα για λιγη καλυτερη ταχητητα. δεν εχω προβληματα με disconects η ταχητητα που εχω την κανει τη δουλεια της. και θα με πειραζε -και θα αιστανομουν κοροιδο- να παω καπου πιο ακριβα, να μην εχω τελικα την γρηγοροτερη ταχητητα που ζητουσα και επιπλεον να εχω προβληματα απο κει που δεν εχω κανενα. στον οτε παντως δε θα πηγαινα με την καμια. και απο χρηματικη αποψη και απο αποψη ποιοτητας ιντερνετ.χωρς να θελω να τους προσβαλω. απο την αλλη οταν στη forthnet αν πηγαινα θα δινω 39 και τωρα δινω 32 ,ειναι λογικο να ειμαι ευχαριστημενος εδω που ειμαι. και να πιστευω προς το παρων οτι εχω καλο προιον.
υ.γ οι εταιριες ειναι σαν τους διαιτητες..οσο πιο απαρατηρητες μενουν τοσο καλυτερο παιχνιδι γινεται.

atheos71
28-03-08, 19:57
Όχι απαραίτητα.
Υπάρχουν πολλοί που επαινούν αλλά όχι σε αυτό το νήμα.
Αν κοιτάξεις σε νήματα άλλων εταιριών θα δεις τι εννοώ (και εσύ το ξέρεις καλά αυτό)!!!;)


Όταν συνδεθώ και με τη ΝetOne θα τα λέμε και στα νήματα που την αφορούν.
Προς το παρόν ,εν αναμονή.

jim68
29-03-08, 01:13
Μια χαρά είμαι φτού φτού μη με ματιάσω ;)

dennis2006
29-03-08, 01:52
αν θα εφευγα θα το εκανα μονο για να εχω καλυτερη ταχητητα. νομιζω ομως πως δεν αξιζει να δινω καποια χρηματα παραπανω τον μηνα για λιγη καλυτερη ταχητητα. δεν εχω προβληματα με disconects η ταχητητα που εχω την κανει τη δουλεια της. και θα με πειραζε -και θα αιστανομουν κοροιδο- να παω καπου πιο ακριβα, να μην εχω τελικα την γρηγοροτερη ταχητητα που ζητουσα και επιπλεον να εχω προβληματα απο κει που δεν εχω κανενα. στον οτε παντως δε θα πηγαινα με την καμια. και απο χρηματικη αποψη και απο αποψη ποιοτητας ιντερνετ.χωρς να θελω να τους προσβαλω. απο την αλλη οταν στη forthnet αν πηγαινα θα δινω 39 και τωρα δινω 32 ,ειναι λογικο να ειμαι ευχαριστημενος εδω που ειμαι. και να πιστευω προς το παρων οτι εχω καλο προιον.
υ.γ οι εταιριες ειναι σαν τους διαιτητες..οσο πιο απαρατηρητες μενουν τοσο καλυτερο παιχνιδι γινεται. τα extra 4 ευρω για αναγνωριση κλησεως τα εχουν κοψει?

amora
29-03-08, 10:49
τα extra 4 ευρω για αναγνωριση κλησεως τα εχουν κοψει?

Όχι βέβαια. Και όταν συγκρίνουμε τα δύο πακέτα θα πρέπει να τα συνυπολογίζουμε στην ΟΝ. Βέβαια η Ον δίνει τη δυνατότητα να μην τα πληρώνεις αν δεν θες αναγνώριση;).

anaksagoras
29-03-08, 17:57
εγω επαινω την on,γιατι πολυ λιγες φορες με εχει κρεμασει(3-4φορες) στη διαρκεια 3μηνου και κατα τα αλλα ειμαι ικανοποιημενος με το συνολικο πακετο.βεβαια μια φορα ειχα παει εκει κ τους την ειπα γιατι μου δωσανε καμενο φορτιστη για το box.ισως να εβαλαν μυαλο...το μελλον θα δειξει:rolleyes:

ORIONAS21
29-03-08, 18:58
Έπρεπε να πας από εκεί για να σου αλλάξουν έναν μετασχηματιστή.:whistle:
Έλεος...:rolleyes:
Αυτό δείχνει ότι έβαλαν μυαλό;;;:down: :down:

atheos71
29-03-08, 19:02
Αυτό δείχνει ότι έβαλαν μυαλό;;;:down: :down:


Φοβάμαι ,ότι αυτό δε θα συμβεί!

ORIONAS21
29-03-08, 19:16
Αυτό ξανά πες το.

Δηλαδή αν μου έλεγαν να περάσω από τα γραφεία τους και να χάσω μια ολόκληρη μέρα για να πάρω έναν μετασχηματιστή θα τους έστελνα στον :twisted: :twisted: :twisted:

anaksagoras
29-03-08, 19:44
μπα...εκπληξη τους εκανα!δεν τολμησα να τους παρω τηλ.και να με χρεωσουν οσο ενας μετασχηματιστης στην αναμονη(συμφωνα με τα λεγαμενα των παραπονεμενων) και ειπα να δω απο κοντα ;)

ORIONAS21
29-03-08, 20:01
Υπάρχει και τηλέφωνο που δεν χρεώνει.
Νομίζω 211 ξεκινάει αν θυμάμαι καλά θα το κοιτάξω και θα σου πω πιο μετά.

Τι εντύπωση σχημάτισες όταν πήγες από εκεί;;;

atheos71
29-03-08, 20:16
Υπάρχει και τηλέφωνο που δεν χρεώνει.
Νομίζω 211 ξεκινάει αν θυμάμαι καλά θα το κοιτάξω και θα σου πω πιο μετά.

Τι εντύπωση σχημάτισες όταν πήγες από εκεί;;;


2117003801.

grphoto
29-03-08, 20:58
Φυσικα και θα παραμεινω, καμια αλλη εταιρια δεν μου προσφερει τοσα με 35 ευρω.

Οσο για τους μετασχηματιστες, και στην Vivodi που μου ειχε καει παλιοτερα με στειλαν στην εταιρια πληροφορικης που ειναι στην αρχη της Συγγρου για αλλαγη.

fender_gr
30-03-08, 17:38
Με τα προβλήματα που αντιμετωπίζω από τον Δεκέμβριο και μετά, και παρά το γεγονός οτι υποτίθεται οτι ειμαι απο τους προνομιούχος καθώς γνωρίζω καλά κάποιους από τους νυν τεχνικούς της On και εχω αναγκαστεί να μιλήσω μονο μια φορά με τα "φρουτα" του ccs, θα ήθελα παρα πολύ να κάνω ΑΜΕΣΗ διακοπή των υπηρεσιών.. αλλά από την άλλη μεριά, δεν θέλω να τους χαρίσω ούτε μισό ευρώ... οπότε, θα περιμένω μέχρι τις 12/7/08 που κλείνω 1 χρονο και θα κανω διακοπή. Πιθανότατα να επιστρέψω στον οτε κι ας πληρώνω περισσότερα.. θα ξέρω οτι θα έχω στάνταρ τηλεφωνο καθε μερα, και θα έχω και internet οποτε το χρειαστώ !

kostil
31-03-08, 00:34
Παίδες εγώ από την οn δεν το κουνάω. Ελάχιστα εώς καθόλου τα προβλήματα που μου παρουσιάστηκαν από τον Σεμπτέβρη του 2007(φτου φτου)

@ ADSLgr.com All rights reserved.